Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σου πω πολύ σωστά έκανες και τηλεφώνησες στα κεντρικά!

Μάλλον έτσι πρέπει να κάνουμε για να μην "μας πιάνουν κότσο" και να μην ταλαιπωρούμαστε στο πήγαινε-έλα...τηλέφωνο πριν στα κεντρικά για να είμαστε σίγουρες...

Καλή ιδέα μας έδωσες!

 

και καλα κανατε, και εγω μια φορα που δεν τα δεχτηκαν στο καρφουρ πηγα στη ρεσεψιον και ζητησα τον υπευθυνο, μετα απο την συζητιση μας τον ενημερωσα οτι θα ενημερωσω την pampers οτι δεν δεχονται τα κουπονια τους ενω εχουν εκπτωση,

Και μετα απο τοτε τα δεχονται! βεβαια σιγουρα το καναν και αλλα κοριτσια απο οσο ακουσα εδω μεσα δεν οφειλεται σε μενα!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μενα μου εστειλαν γραμμα απο το μασουτη σαν απογραφη το τι εκανα με την καρτα μου τι εκπτωσεις εκμεταλευτηκα κτλπ και με αντάμειψαν με δυο κουπονια των -3? για αγορα πανών Λιμπερο... Καθόλου ασχημα!

Και θα παω σημερα που τις εχει και -30% συν τα κουπονια μου μια χαρα θα μου κατσει!

Παντως με την καρτα τους ειδα και με ενημερωσαν οτι γλυτωσα φετος 2009 160ευρω....

Μια χαρα και ας με εχουν φακελωμενη

 

Και εγω εχω καρτα μασουτη εδω και 5 χρονια. Βεβαια εχω μετακομισει απο Θεσσαλονικη αλλα μια φορα εδω στο σουπερ ειχα ενημερωσει γιατι χρειαζοταν για την εκπτωση (φιανοταν αλλο καταστημα σε αλλη πολη η εγγραφη) και ειχα κανει ενημερωση. Μηπως πρεπει να τους ρωτησω και εγω????

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω,,,,εγω την εχω την καρτα μονο 2 χρονια απο τοτε που παντρευτηκα , χρησιμοποιω συνεχεια κουπονια παντως ειδους και τις εκπτωσεις τους! Μας εστελναν κ πριν κουπονια στην καρτα της μαμάς μου και τωρα στην δική μου , μαζι εννοειται στο τελος του γραμματος ανάλυση των εκπτωσεων που εκμεταλευτηκαμε κ του ποσου που γλυτωσαμε!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από αύριο 14/1 μέχρι 30/1 έχει ο Γαλαξίας -40% στις πάνες libero τις οικονομικές συσκευασίες.

 

Έχει και άλλα προϊόντα με έκπτωση δείτε εδώ: http://www.5ae.gr/docs/GALAXIAS.pdf

 

ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ LIBERO στον ΓΑΛΑΞΙΑ? Ανεξαρτήτως Νο πάνας;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα κιόλας γαλαξία. Η προσφορά ισχύει σε όλα τα νούμερα στις οικονομικές συσκευασίες πήρα νο 4, 60 πάνες είχε μόνο ένα με αυτοκόλλητο -4?, -40% έκπτωση (6,12?), - 2,50? το κουπόνι μου, το πήρα 6,68?. Και το νο 2, 46 πάνες με αυτοκόλητο -1?, -40% (3,34?), -2,5? κουπόνι, έκανε 2,51?. Καλό εεεε?????

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καινούρια νέα. Ξαναπήγα το απόγευμα στο γαλαξία να πάρω μερικά ακόμα αλλά στο Νο 2, αυτή τη φορά μου είπαν ότι δεν έχουν έκπτωση (-40%) γιατί δεν είναι οικονομική συσκευασία. Όταν της είπα ότι το πρωί μου τα έβγαλε με έκπτωση, μου ζήτησε να πάω την πρωινή απόδειξη να τη δει. Και τελικά μου είπαν ότι μάλλον το είχαν περάσει κατά λάθος το πρωί και μετά το διόρθωσαν. Και κατέληξαν να ξαναπάω αύριο να πάρουν στα κεντρικά στην Αθήνα στο λογιστήριο να τους πουν τι να κάνουν. Στην αρχή μου είπε αν θέλετε φέρτε τα πίσω δεν έχουν έκπτωση. Αλλά δεν μου είπε τι θα γίνει με τα κουπόνια μου, που τα πέρασε από την ταμειακή και ας της είπα όταν δεν έβγαλε την έκπτωση μην τα περνάς γιατί αν δεν έχουν έκπτωση δεν θα τα πάρω. Άντε να δούμε τι θα μου πούνε αύριο.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια για οσες μενετε κοντα στο εμπορικο κεντρο του Ν.Ψυχικου στην Κηφισιας, στο καταστημα frottineria( ή καπως ετσι) βρηκα καλτσες παιδικες falke( για οσες δεν ξερουν ειναι αριστης ποιοτητας) τα 3 ζευγαρια 5 ευρω, για αγορακια και κοριτσακια. Παιρνουσα τυχαια και η κυρια μου ειπε οτι κλεινει σε ενα χρονο και κανει ξεκαθαρισμα! πηρα 12 ζευγαρια 20 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα κουπονια libero που τα βρισκετε?????

 

Παιρνει τηλ την εταιρια και τους λες οτι θελεις να σου στελνουν κουπονια δινεις τα στοιχεια σου και σου στελνουν!!!

εχει τα τηλ των εταιριων κια εδω νομιζω στις μικρες αγγελιες

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...