Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

ειχα δοκιμασει προσφατα babylino alla eixane polles diarroes kai leronontan ta rouxalakia tou..erethismous auta de toy kanane..alla pou eixa dokimasei palia..alla kai me tis diarroes..ax na stamathsoume autes tis panes na maste kala!!

 

διαρροές στα τσισάκια ή τα κακάκια, αυτό το πάθαινα ένα μηνα πριν και με babylino και με Pampers αλλά η παιδίατρος μου είπε ότι απλά κάνει πολλά κακάκια. Με τσισάκια δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μην ξεχνατε ομως...στον Μασουτη οι σαλονικιες απο σημερα εχει -30% με καρτα μασουτης τις πανες Λιμπερο! Εγω πηγα και πηρα το μεσημερι δυο κουτακια βρακακι μεγαλο απο 19,8 -4ευρω στικερ, -2ευρω κουπονι μου, -30% καταστημα μου βγηκε το κουτακι πανες στα 9ευροπουλα και νομιζω ειναι γυρω στα 48-52τεμαχια!

 

Link to comment
Share on other sites

Μελισουλα δεχονται πηγαινα ενα φεγγαρι για ποιο φθηνες πανες γιατι δεν μου εστελναν παλια κουπονια, ειναι σε μονιμα χαμηλοτερη τιμη περιπου στο 2ευρω δηλαδη πανες των 19,4 τις εχει στα 17,5 και οταν τους εδωσα κουπονια μου αφαιρεσαν το ποσο χωρις το φπα...και δηλαδη αντι -2ευρω που ηταν το κουπονι μου αφαιρεσαν 1,6ευρω Δεν το θεωρησα δικαιο...και δεν ξαναπηγα αλλα εχει και τις σκονες φθηνοτερες και γενικοτερα ολα τα προιοντα.Το γμτ ειναι οτι δεν επιτρεπονται παιδια μεσα και πρεπει καπου να αφησω την μικρη...το σεναριο αυτο δεν παιζει και εχω καιρο να παω!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalamaraki tous ta pires ola shmera!!!

diarroes dystyxws eixe kai apo tsisakia kai kakakia..kyriws meta to vrady to paidi itanne mouskema..enw me pampers de symvainei..ante na kanoun kamia prosfora kai s ayta!!

 

Ω ναι...! Και ποσο χαρηκα οταν ειδα στικερακια πανω...!

Ξυπνησε το μπουμπουκακι μου παω να την σηκωσω τα λεμε μετα!

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να κανω μια ερωτηση μου στελνει η babylino κουπονια και μου λεει οτι επανω στις συσκευασιες εχουν στικερ -6 ευρω τοσο καιρο δεν εχω δει πουθενα τετοιες συσκευασιες εχετε δει εσεις καπου;

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εστειλαν κουπωνια απο το καρφουρ για παμπερς 2 μερες πριν γυρισω απο το μαιευτηριο,τωρα ή πηραν τα στοιχεια απο τα παμπερς ή ειδαν οτι πηρα μισο φορτηγο παμπερς οταν τα ειχαν βγαλει προσφορα 12 ευρω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

δεν μου ξαναεστειλαν απο τοτε.5/11

 

ξεχασα τωρα τις γιορτες μου εστειλαν απο ουισκι!!!!χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια να κανω μια ερωτηση μου στελνει η babylino κουπονια και μου λεει οτι επανω στις συσκευασιες εχουν στικερ -6 ευρω τοσο καιρο δεν εχω δει πουθενα τετοιες συσκευασιες εχετε δει εσεις καπου;

 

αΧ και εγώ αυτό ψάχνω. Νομιζα οτι μόνο εγώ δεν τις έχω δει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα babylino ειχαν -6 και τώρα -4.

 

Pampers ένα έχω πάρει από καρφούρ (μη βαράτε δε μ'αρέσουν) κι όμως μου είχαν στείλει κουπόνια. Αρα δεν είναι από την ποσότητα. Νομίζω ότι είναι από την καινούρια κάρτα που έβγαλαν τώρα γιατί την έβγαλα στο όνομα του άντρα μου. Στο όνομα το δικό μου, στην άλλη κάρτα ποτέ δεν ήρθαν κουπόνια. Δε βγάζετε καινούρια καρτούλα;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες,

 

μπήκα σήμερα στο site του Βασιλόπουλου να δω αν έχει καμιά καλή προσφορά αυτές τις μέρες και είδα ότι έχει μέχρι 20 του μηνός προσφορά τις οικονομικές συσκευασίες libero με -35% έκπτωση, δηλαδή 11,80 το πακέτο.

Τουλάχιστον έτσι γράφει στο site, δεν έχω πάει ακόμα να το επιβεβαιώσω...

 

http://www.ab.gr/2_products/index.php#anch2 και κάνετε κλικ δεξιά εκεί που λέει "προσφορές και δωρα, έντυπο ΑΒ"

 

Επίσης δίνει πόντους με τις allways/alldays...

 

Α, και καλή χρονιά, να είστε όλες καλά!

jKwWp2.png

Xsvqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο carrefour και στο Μαρινόπουλο στην πόλη μου δεν τα δέχτηκαν. Στο γαλαξία όταν είχαν προσφορά τα pampers μια ταμίας δεν τα δέχτηκε αλλά τηλεφώνησα στα κεντρικά και μου είπαν ότι φυσικά τα δέχονται. Οπότε την άλλη μέρα που τα έδωσα ήταν άλλη ταμίας και μου είπε εγώ τα παίρνω από την πρώτη μέρα. Προφανώς εξαρτάται και στον υπάλληλο που θα πέσεις.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο carrefour και στο Μαρινόπουλο στην πόλη μου δεν τα δέχτηκαν. Στο γαλαξία όταν είχαν προσφορά τα pampers μια ταμίας δεν τα δέχτηκε αλλά τηλεφώνησα στα κεντρικά και μου είπαν ότι φυσικά τα δέχονται. Οπότε την άλλη μέρα που τα έδωσα ήταν άλλη ταμίας και μου είπε εγώ τα παίρνω από την πρώτη μέρα. Προφανώς εξαρτάται και στον υπάλληλο που θα πέσεις.

 

Να σου πω πολύ σωστά έκανες και τηλεφώνησες στα κεντρικά!

Μάλλον έτσι πρέπει να κάνουμε για να μην "μας πιάνουν κότσο" και να μην ταλαιπωρούμαστε στο πήγαινε-έλα...τηλέφωνο πριν στα κεντρικά για να είμαστε σίγουρες...

Καλή ιδέα μας έδωσες!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...