Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.carrefour.gr/media/HOME/PROSFORES/FYLLADIOY/FYLLADIA_2010/01_JAN_2010/07-160110_X1_C_M.pdf

 

o καταλογος του carrefour. εχει πολλα είδη στο -30%

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Για το φυλλαδιο του Βασιλοπουλου που εχει το -35% στις πανες LIBERO,επικοινωνησα με ενα καταστημα (της Πετρουπολεως) και μου διαβεβαιωσαν οτι δεχονται τα εκπτωτικα κουπονια της LIBERO αρκει να μην εχουν ληξει...:D

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για το φυλλαδιο του Βασιλοπουλου που εχει το -35% στις πανες LIBERO,επικοινωνησα με ενα καταστημα (της Πετρουπολεως) και μου διαβεβαιωσαν οτι δεχονται τα εκπτωτικα κουπονια της LIBERO αρκει να μην εχουν ληξει...:D

 

Ισχύει και για το κατάστημα στον Περισσό!!!

Απο εκει ερχομαι...

Τελικά ολα πήγαν τέλεια!!! Εχουμε ενα αγοράκι 15/10/04 και ενα κοριτσάκι 15/10/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια συγνώμη αλλά νομίζω ότι κάτι μυρίζει και αυτό είναι......οι κάρτες που χρησιμοποιούμε στο σουπερ μάρκετ. Δίπλα από το σπίτι μου έχει Βασιλόπουλο, έχω βγάλει την κάρτα του ΑΒ και την χρησιμοποιώ όταν ψωνίζω γιατί με κάποιους πόντους παίρνεις δωροεπιταγή 6 ευτώ για τις αγορές σου. Μέχρι εδώ όλα καλα. Στην κάρτα όμως από όσο έχω καταλάβει καταχωρούνται μέσω του Barcode system ποια προιόντα αγοράζει ο κάθε πελάτης και άρα ξέρουν τις αγορές του. Η κάρτα όταν βγαίνει ναι μεν δεν είναι ονομαστική αλλά όταν συμπληρώνεις τα στοιχεία σου το όνομα σου αντιστοιχεί στον αριθμό της κάρτας σου και επίσης όταν σου δίνουν απόδειξη και παιρνάς την κάρτα στο κάτω μέρος εμφανίζεται το ονοματεπώνυμο σου. Πάλι μέχρι εδώ τίποτα ύποπτο. Λοιπόν εγώ όταν ξεκίνησα το γάλα δεύτερης βρεφικής ηλικίας πήγαινα στο ΑΒ αγόραζα τα κουτιά του μήνα, έδινα και την κάρτα για να περαστούν οι πόντοι. Την τελευταία όμως φορά που πήγα διαπίστωσα ότι το γάλα που αγοράζω είχε πάρει αύξηση 60 λεπτά, από περίπου 6,50 είχε πάει 7 ?. Αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Τελικά νομίζω ότι καταγράφουν τις αγορές του πελάτη και αυξάνουν την τιμή του προιόντος οπότε και η δωροεπιταγή στην ουσία καμία αξία δεν έχει. Δεν ξέρω εσείς τι γνώμη έχετε; Εάν θέλετε μπορώ να σας πω ποιο γάλα παίρνω μήπως είχε όντως κάποια αύξηση απότομη, είναι το Sanilac της Γιώτης.

 

Νομίζω ότι εάν είναι να χτυπήσουμε την ακρίβεια είναι καλύτερο να μην αγοράζουμε προιόντα χρησιμοποιόντως την κάρτα του μαγαζιού για την συλογή δήθεν πόντων. Εσείς έχετε παρατηρήσει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ πήρα παλτουδάκι προχθές από 140 το πήρα 99ευρώπουλα δυο μπλουζίτσες για κάθε μερα και ειχα και κουπονακι -10% Στο σύνολο -40%

 

α ρε ΄καλαμαρακι,εσυ και εγω να βρεθουμε σε μαγαζι,το εχουμε σηκωσει ολο!!!!!!!!!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα κουπονακια των 10% που τα βρισκουμε?THANKS

 

οταν εχεις καρτα m&s με τις αγορες μαζευεις ποντους,με καθε 300 ποντους δηληδη 300 ευρω αγορες σου δινουν ενα κουπονι για 10% εκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

λιμπερο 11,15 απο 18,15 -2ευρω κουπονακι, καλα ητανε

 

τελος τα λιμπεροκουπονακια μουυυυυυυυ

 

τωρα ειδοποιατε για 20% πανες στο καρφουρ πλεοννννννν

 

 

Εγώ που πήγα στο ΑΒ της πόλης μου σήμερα,Ζάκυνθο,δεν έιχαν έκπτωση στα λίμπερο,γιατί;;;;:cry:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω κουπονια babylino μικρης συσκευασιας και θελω να σας ρωτησω μηπως ξερει καμια ποσο κανουν στο carefour? γιατι στον μασουτη που ειδα μου φανηκαν ακριβα γυρω στα 9,5 ?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πηγα κι εγω στον βασιλοπουλο του ευοσμου θεσ.νικης και πηρα λιμπερο με 35% εκπτωση..... εδωσα και κουπονακια απο 18,15 μου βγηκαν 8 ευρω

Αγορακια μου σας λατρευω!!
Link to comment
Share on other sites

πάντως κορίτσια όλα τα Χριστουγεννιάτικα έχουν κατέβει πολύ μια και τελείωσε η σεζόν τους. Εγώ τα περισσότερα στολίδια μου έτσι τα έχω πάρει.

 

Στα Allouette που πήγα να πάρω ένα δώρο μου είπαν 15/01 οι εκπτώσεις -50 %

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

πάντως κορίτσια όλα τα Χριστουγεννιάτικα έχουν κατέβει πολύ μια και τελείωσε η σεζόν τους. Εγώ τα περισσότερα στολίδια μου έτσι τα έχω πάρει.

 

Στα Allouette που πήγα να πάρω ένα δώρο μου είπαν 15/01 οι εκπτώσεις -50 %

 

α ωραια γιατι εχουν με looney tunes και μ'αρεσουν πολυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...