Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

βρε κοριτσια δεν ξερω που να ρωτησω και ρωταω εδω..εχετε δοκιμασει μπειμπιλινο και ναννυς για νεογεννητα??ειναι καλα?γιατι εχω καποια κουπονια και λεω να τα χρησιμοποιησω..

 

ναννυς δε δοκίμασα αλλά σαν αρχη είχα πάρει libero, pampers, babylino. Ολες ιδιες ηταν. Καλές. Αν ηξερα ομως ότι του λιντλ ηταν πιο μεγαλες πισω στην πλατη και δε θ'αντιμετωπιζα προβλημα θα επαιρνα αυτες γιατι πολλες φορες η μικρη λερωνε και φορμακι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κορίτσια συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά που είναι το προβλημα σας?Αν δεν πάρουν τα κουπόνια τώρα θα τα δώσετε στην επόμενη αγορά!Ετσι δεν είναι?

κοιτα εγω αγοραζω παντα τα πιο φτηνα και συνηθως παιρνω του lidl αρα οταν αποφασισω να αγορασω pampers το κανω μονο λογω τιμης αν λοιπον δεν παρουν το κουπονι και κανουν μονο την εκπτωση παλι μου βγαινουν ακριβοτερα απο του lidl. για αυτο και εχει σημασια για κανενα αλλο λογο. δυσκολοι καιροι...

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

η αδερφή μου που μενει Αγγλια παιρνει το κουτι pambers 12 ευρω!!!!!!!!!!!!! μας κλεβουν κανονικότατα. δεν παιρνουν και τα κουπόνια !ουστ!

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites

Μας κλέβουν κανονικά γιατί ο περισσότερος κόσμος δεν ξεσηκώνεται! Θέλει έρευνα αγοράς και να αγοράζουμε πράγματα που μας συμφέρουν!

 

Και στο ΙΚΕΑ στην Ιταλία τα έπιπλα είναι φθηνότερα από ότι τα πωλούν εδώ.... :confused::mad::-x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τίποτα ακόμη!! νομίζω αύριο θα βάλει πολύ καλές προσφορες μιας κ είναι η τελευταία μέρα!! για να δούμε!

945076uyzon4w470.gif

"Τί ωφελείται ο άνθρωπος εάν κερδίσει τον κόσμο όλο και χάσει την ψυχή του;"

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες από δευτέρα θα μπουν εκπτώσεις -40 % σε άλλα τα παιχνίδια το κάνει κάθε χρόνο το κορφουρ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ

 

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ

.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

μιλαμε κοριτσια το καρφουρ δεν ειχε τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!

40%στα χριστουγεννιατικα τα οποια τα ειχαν μαζεψει κιολας και 20% στα χαλια:shock:

κοσμος καθολου πολυ λιγος και ελεγα με μια φιλη μου ταμιας ειναι οτι δεν βαζουν καμια καλη προσφορα να ψωνισει ο κοσμος κρεατα-ποτα και η πλακα ειναι λεει η κοπελα οτι πηραν εκτακτα ατομα για το ταμειο και τα ραφια ηταν αδεια!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες από δευτέρα θα μπουν εκπτώσεις -40 % σε άλλα τα παιχνίδια το κάνει κάθε χρόνο το κορφουρ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ

 

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ

 

μαμαλευτερακι ποιος σου ειπε για σημερα οτι τα καρφουρ θα εχουν 40% στα παιχνιδια?

 

Δες εδω:http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

 

Λαθος πληροφορηση...!!!

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites

μαμαλευτερακι ποιος σου ειπε για σημερα οτι τα καρφουρ θα εχουν 40% στα παιχνιδια?

 

Δες εδω:http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

 

Λαθος πληροφορηση...!!!

 

 

Μια κοπέλα που δουλεύει Μαρινόπουλο και βγάζει προσφορές κάθε χρόνο μετά την πρωτοχρονιά βάζουν έκπτωση στα παιχνίδια ..!!!!

δεν ξέρει και αυτήν γιατί καναν -20 και όχι – 40 τελικάʼ

παντός έγινε έκπτωση στα παιχνίδια όπως μου είπε

.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...