Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Επίσης έχει με 2 κρέμες νουτρίτσια δώρο ένα κουτί βρεφικα μπισκότα

 

κια στο ChampionCarrefour εχουν αυτο το κουπονι εδω και ενα μηνα αλλα μπισκοτα δεν εχει ΠΟΤΕ

Ετσι πηρα τα κουπονια και πηρα τα μπισκοτα με την κρεμα απο Carrefour

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΗΛΛΙΑΝΑ και εγώ το κάνω αυτό.

 

δηλ. πέρνω κουπόνια απο ενα σουπερ και τα εξαργυρώνω στο αλλο που ειναι ποιό φτηνά και εχει και καλύτερη προσφορά χιιχιχιιχιχιχιιχιχιχιιχ

 

ΕΞΑΛΟΥ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗς ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.

.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!συνεχιζεται το νο1 οποτε ανοιξα νο2!λοιπον χτες ξεχασα να το γραψω.ο βεροπουλος χτες και σημερα εχει τρελη προσφορα στα παντεν!εχει εκπτωση!αν παρεις 2 ιδια προιοντα εχει εξτρα εκπτωση!αν εχεις και κουπονι (εγω ειχα -1,5 ευρω) μεγαλυτερη εκπτωση!πηρα 4 σαμπουαν και εδωσα 4,10!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ο μαρινουλος εβγαλε φυλλαδιο με προσφορες που ισχιουν εως 16/05 το μονο που θυμαμαι ειναι οτι εχει τα babylino(προσοχη μονο το νο4 οχι αλλα νουμερα)6.49 αν εχετε κ κουπονι ακομα πιο κατω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

o βεροπουλος εχει βγαλει τα babylino -30%

και το ατλαντικ.

στα αβ βασιλοπουλος με 2 παμπρες μεγαλα πακετα περνεις 200 ποντους=6 ευρω για επομενες αγορες.δεχονται και κουπονια!προσφορα σπανακι 0,79 το κιλο νομιζω χτες και σημερα αυτα η και αυριο δεν το θυμαμαι ακριβως.εγω πηρα.και στο ατλαντικ αχλαδια 1,56 προσφορα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

α ξεχασα να σας πω.στο ατλαντικ ειδα πριν πανω στην κρεμα γιωτης ρυζαλευρο-βανιλια κατι φανταστικα καρτσακια σε ροζ μπλε ασπρο και στο αβ ειδα πανω στην κρεμα με 5 φρουτα της νουνου φανταστικες επιγονατιδες για να μην πονανε τα γονατακια των μωρων σας που μπουσουλανε σε κοκκινο μπλε λαχανι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ αλλα σε ολες της βρεφικες πανες

 

:lol:καλέ... το λεει και το εννοεί σαν εμένα.. και εγώ όλες τις βρεφικές πάνες τις λέω πάμπερς.. αλλά όντως κατάλαβα όλες τις βρεφικές πάνες!!:D:D

 

Link to comment
Share on other sites

:lol:καλέ... το λεει και το εννοεί σαν εμένα.. και εγώ όλες τις βρεφικές πάνες τις λέω πάμπερς.. αλλά όντως κατάλαβα όλες τις βρεφικές πάνες!!:D:D

 

Ακριβως. Αλλιώς θα έλεγα τα pambers.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επίσης εγώ κάνω το εξής. Όταν έχει κουπόνια σε προιόντα που με ενδιαφέρουν πέρνω 5-6 μαζί μου από το σταν και τα βάζω όταν έχει προσφορές με αποτέλεσμα να τα πέρνω ακόμα πιο φθηνά.

π.χ. είχε μια προσφορά στο carrefour στα σαμπουάν Palette της Schwarzkopf στα 2 που είχαμ 6,50, 4,00? έκπτωση. πήρα κάποια κουπόνια μαζι μου και μετά απο μερικές μέρες τα έβαλε σε συσκευασία 1+1 και είχε και -30% και πήρα 4 σαμπουάμ πόσο λέτε? 1,80?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εγώ κάνω το εξής. Όταν έχει κουπόνια σε προιόντα που με ενδιαφέρουν πέρνω 5-6 μαζί μου από το σταν και τα βάζω όταν έχει προσφορές με αποτέλεσμα να τα πέρνω ακόμα πιο φθηνά.

π.χ. είχε μια προσφορά στο carrefour στα σαμπουάν Palette της Schwarzkopf στα 2 που είχαμ 6,50, 4,00? έκπτωση. πήρα κάποια κουπόνια μαζι μου και μετά απο μερικές μέρες τα έβαλε σε συσκευασία 1+1 και είχε και -30% και πήρα 4 σαμπουάμ πόσο λέτε? 1,80?

 

Το ίδιο κάνω και εγω :mrgreen::mrgreen: σήμερα πήγα για πάμπερς(libero πήρα χε χε) και με ένα ντου πήρα διάφορα κουπόνια για καλγκονιτ σερβιέτες και σαμπουάν, όταν τα βγάλει προσφορά θα πάω αφού έχω στοκ ακόμα στην "μαγική ντουλαπίτσα" όπως την αποκαλεί ο σύζηξ!! Πήρα σήμερα ταμπλέτες καλγκονίτ από 14 ευρώ -5? μου έδωσε η κοπέλλα και άλλα -3? είχα δικό μου κουπονι, μου βγήκαν 6? :mrgreen::mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κάνω και εγω :mrgreen::mrgreen: σήμερα πήγα για πάμπερς(libero πήρα χε χε) και με ένα ντου πήρα διάφορα κουπόνια για καλγκονιτ σερβιέτες και σαμπουάν, όταν τα βγάλει προσφορά θα πάω αφού έχω στοκ ακόμα στην "μαγική ντουλαπίτσα" όπως την αποκαλεί ο σύζηξ!! Πήρα σήμερα ταμπλέτες καλγκονίτ από 14 ευρώ -5? μου έδωσε η κοπέλλα και άλλα -3? είχα δικό μου κουπονι, μου βγήκαν 6? :mrgreen::mrgreen:

 

 

εγώ πέρνω τα κουπόνια καλγκονίτ και τα δίνω στις μικρες συσκευασίες απο 3.84 σήμερα στα καρφούρ τα πήρα 1,84 εδίχα κουπόνια των 2,00

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εγω γιατι δεν εχω βρει ΠΟΤΕ κουπονια για καλγκονιτ και τα πληρωνω μαυρο χαβιαρι

Σας τα εχει στειλει η εταιρεια ή στο σουπερ μαρκετ και αν ναι σε ποιο;;;(πολλες ερωτησεις...)

4

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εγω γιατι δεν εχω βρει ΠΟΤΕ κουπονια για καλγκονιτ και τα πληρωνω μαυρο χαβιαρι

Σας τα εχει στειλει η εταιρεια ή στο σουπερ μαρκετ και αν ναι σε ποιο;;;(πολλες ερωτησεις...)

 

λοιπόν Ηλιάννα εγώ όταν πηγαίνω στο καρφούρ σχεδόν πάντα έχει κοπέλες που δίνουν κουπόνια. εγώ πέρνω 3-4 συσκευασίες και μέχρι να φτασω στο ταμείο έχω μια συσκευασία να αγοράσω και3 κουπόνια στο χέρι για τις επόμενες αγορές. επίσης μέχρι τις 16/5 έχει προσφορά στα καλγκονίτ στο καρφούρ και δίνουν συνέχεια κουπόνια και για το FERRY το οποίο είναι εξίσου καλό και μην σου πω και καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εγω γιατι δεν εχω βρει ΠΟΤΕ κουπονια για καλγκονιτ και τα πληρωνω μαυρο χαβιαρι

Σας τα εχει στειλει η εταιρεια ή στο σουπερ μαρκετ και αν ναι σε ποιο;;;(πολλες ερωτησεις...)

 

Ευχαριστω Μενια

 

παρακαλώ αμα χρειαστείς οτιδήποτε μου λές.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γίνετε μέλος στο http://www.epithimies.gr για να σας στέλνουν κουπόνια η πάρτε τηλ στο 8001123000 (Xωρίς χρέωση)

στέλνουν κουπόνια για ariel pantent fairy always κτλ.

επίσης και στο http://www.apopsizois.gr skip dove αλτις βιτάμ pummaro κτλ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...