Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χε χε έγινα και ειδικός τρομάρα μου....

στα παιχνίδια όχι...αυτό κάναν και πέρυσι μονο 20% και έτσι πηρα και της μικρής τα δώρα ποιο φθηνά από τζάμπο κίολας!!

Στα υπόλοιπα πιστεύω θα τα ξεπουλήσουν αργότερα...οπως στολίδια δέντρα...

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω ηια τα παμπερς,μιας και θα γεννησω εντος λιγων ημερων θα ηθελα να μαθω που μπορω να βρω μεγαλες συσκευασιες(κουτια)pampers για νεογεννητα?δηλαδη τα 2-5κιλα..υπαρχει?γιατι στα δικα μας σ.μαρκετ εδω στην γειτονια που εχω κοιταξει δεν εχω βρει κατι..αθηνα μενω..αν ξερετε καποιο σ.μαρκετ που να της εχει και σε ποια τιμη ας μου απαντησετε ευχαριστω..:-D

Link to comment
Share on other sites

annia ego den eho dei puthena megala kutia apo ta pampers jia neogenita , to megalitero pu iparhei ehei mesa giro sta 65 to kitrino pakieto tis pampers 2-5 kila . alla min agorazis pola pakieta jiati se ena mina na felis megalitero megietos . ta mora megalonune poli grigora . emena i mikri gienitikie 2,500 kai mesa se ena mina itane idi 4500 kai pirame megalitero megietos

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω αν το είδατε στην τηλεόραση, αλλά αύριο και μεθάυριο 25% σε σερβιέτες και πάνες μωρών στα carrefour.

 

Πάντως στο σαιτ που μπάινω από τις 7 το πρωί δεν το ανεβάσαν ακόμα....

 

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να θελω να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου....

Επειδή πάντα κάνει 20% και όχι 25% δεν παίρνεται ένα τηλεφωνάκι πριν πάτε...?

Για να μην πηγαίνεται τζάμπα...!

Εγώ πρώτη φορά δεν θα πάω...

Εχω στοκ 6 πακέτα ακόμα των 60τεμαχιων!

 

Link to comment
Share on other sites

pampers για νεογεννητα?δηλαδη τα 2-5κιλα..υπαρχει?γιατι στα δικα μας σ.μαρκετ εδω στην γειτονια που εχω κοιταξει δεν εχω βρει κατι..αθηνα μενω..αν ξερετε καποιο σ.μαρκετ που να της εχει και σε ποια τιμη ας μου απαντησετε ευχαριστω..:-D

μην αγοραζεις πολλα! Θα σου δωσουν και καποια δωρεαν, δεν ξερεις ποσο γριγορα θα μεγαλοσει το μωρακι σου κτλ.

Εμενα δεν μου αρεσαν καθολου pampers για νεογεννητα, αφου μαζι με τα κακακια κολλουσε και το δερμα του μωρακι! Ασε που μεγαλοσε απιστευτο γριγορα και αυτα για 2-5 κιλα του εγιναν ηδη μικρα σε 2 βδομαδες :roll:

Εγω προτημουσα για νεογεννητα Libero...

Τωρα μου αρεσουν μονο Pampers Baby Dry, φοραμε και αλλα (Libero, Babylino ktl.) αφου αγοραζω αν εχει καποια καλη προσφορα αλλα δεν μου αρεσουν πολυ...

Όμως καθε μωρο εχει διαφοραιτικο δερμα και πρεπει πρωτα να δωκημασεις διαφορες πανες και μετα διαλεγεις τι ειναι καλυτερο για δικο σου μωρακι...

83rTp3.pngF8Qup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω ηια τα παμπερς,μιας και θα γεννησω εντος λιγων ημερων θα ηθελα να μαθω που μπορω να βρω μεγαλες συσκευασιες(κουτια)pampers για νεογεννητα?δηλαδη τα 2-5κιλα..υπαρχει?γιατι στα δικα μας σ.μαρκετ εδω στην γειτονια που εχω κοιταξει δεν εχω βρει κατι..αθηνα μενω..αν ξερετε καποιο σ.μαρκετ που να της εχει και σε ποια τιμη ας μου απαντησετε ευχαριστω..:-D

 

annia ego den eho dei puthena megala kutia apo ta pampers jia neogenita , to megalitero pu iparhei ehei mesa giro sta 65 to kitrino pakieto tis pampers 2-5 kila . alla min agorazis pola pakieta jiati se ena mina na felis megalitero megietos . ta mora megalonune poli grigora . emena i mikri gienitikie 2,500 kai mesa se ena mina itane idi 4500 kai pirame megalitero megietos

 

ίσως βρεις στα carrefour και στα γενικά MEGA σουπερ μαρκετς

 

αλλά... οικονομικά δεν συμφέρει να αγοράζετε κίτρινα pampers. η τιμή της μονάδας σε σχέση με τα αντίστοιχα πράσινα pampers, είναι υψηλότερη. δηλαδή, προτείνω τα πράσινα pmapers νούμερο 2 κατευθείαν.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα και πηρα pampers. Λοιπον εχει 25% σε ολα τα pampers αλλα δεν δεχονται κουπονια...... Α εχει και στις σερβιετες τις always αν θυμαμαι καλα. Στις πανες παντως δεν βρηκα και νουμερα και που ρωτησα αν θα βγαλουν και αλλο εμπορευμα μου ειπαν οτι εχει. Α και κατι αλλο. Την Παρασκευη πηγα ψωνισα παιχνιδια και στο ταμειο μου ειπαν να παω ρεσεψιον γιατι ειχα να παρω κατι. Παω και με ρωτανε ποσο ειναι το παιδακι σας και λεω 21 μηνων και μου λενε. Α λυπαμαι το δωρακι ειναι για παιδακι πανω απο 4. Και επειδη βιαζομουν δεν ειπα τιποτα και εφυγα (το Χ@$%^&ι). Μετα που εφτασα σπιτι και το σκεφτηκα μου ηρθε να ξαναπαω και να της το ζητησω γιατι ειμαι σιγουρι οτι κατι τετοια τα κρατανε αυτες.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα και πηρα pampers. Λοιπον εχει 25% σε ολα τα pampers αλλα δεν δεχονται κουπονια.....

 

 

καλα αυτο με την προσφορα και τα κουπονια εχει καταντησει αστειο... καθε super market κανει τα δικα του... επικοινωνησε κανεις με την pampers για το αν εχουν το δικαιωμα να μην δεχονται τα κουπονια? γιατι πανω στα κουπονια δεν αναγραφει κατι.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ούτε Μαρινόπουλο έχετε Ελένη; Τελικά εγώ πήρα στην πρόκτερ και ρώτησα και μου είπαν ότι αν το σύστημά τους δεν μπορεί μαζί με την άλλη έκπτωση να περάσει το κουπόνι έχουν δικαίωμα να μην το δεχτούν!

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα μεγαλη συσκευασια Pambers απο τον Βεροπουλο που ειχαν προσφορα στα 13,69,δεχτηκαν το κουπονι 2,οο ευρω και πηγαν στα 11,69

ειχα και επτωση 4%(τριτεκνη)και το πηρα στα 11,22

Θα τα εβρισκα καπου αλλου καλυτετη τιμη και πηρα 6 πακετα μαλιστα!

Ακουω γνωμες απο ψαγμενες καταναλωτριες!!!

4

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εχει τυχει σε μασουτη που εχει προσφορα τα pamperς να μην μου δεχτουν τα κουπονια και καλα δεν γινεται κτλ φυσικα τις τα αφησα στο ταμειο και δεν τα πηρα και στο πιο κατω μασουτη μου τα δεχτηκαν κανονικα... ειναι σε ποια θα τυχεις στο ταμειο μου φαινεται....

Link to comment
Share on other sites

ηλιάννα τί εννοείς ότι είχες εκπτωση ως τρίτεκνη;;; μόλις έγινα κ εγώ κ δεν ήξερα κάτι τέτοιο!!!

αχ τι καλά σου έρχεται κ το τέταρτο!!!! τυχερή μανούλα με το καλό!!!

945076uyzon4w470.gif

"Τί ωφελείται ο άνθρωπος εάν κερδίσει τον κόσμο όλο και χάσει την ψυχή του;"

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...