Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα εγω ειχα παει 16/11 στο carrefour ηταν η πρωτη μερα με τους αγιοβασιληδες και μου ειπε η κοπελα να ερθετε οποτε θελετε απο την αλλη εβδομαδα να τους παρετε 8 ηταν.

Εντομεταξη ειχα ανεβει Αθηνα και πηγα carrefour και μου ειπε η κοπελα οτι πρεπει να κραταω τις αποδειξεις.....ερχομαι Παρο και πηγαινω παλι εκει μια ξυνομουρα μου λεει πως δεν μπορω να σας τους δωσω γιατι δεν εχετε την αποδειξη (ειχα μονο αυτη που ελεγε ποσους αγιοβασιληδες επρεπε να εχω παρει) τα πηρα κανονικα τις λεω προφανως η κοπελα που ηταν ταμειο μπορει να μην το ηξερε γιατι μου ειπε να φερω αυτη την αποδειξη αλλωστε δεν ειχατε ουτε εντυπο που τους κολλαμε να μου δωσετε.

Α! δεν μπορω να σας δωσω!

Ωραια φωναξε τον προησταμενο της λεω .....τον φωναξε και λεει εχει δικιο η κοπελα δεν ειχαμε ουτε φυλλαδια τοτε και μου τους εδωσε!!!

Σημερα θα ξαναπαω αν γινει παλι κατι θα γινει της τατανας!!!!!!!!

Μην νομιζουνε οτι ειμαστε μακακες κιολας!!!!!!!!!!!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δεν νομιζω οτιφταινε οι ταμίες για αυτό,πηρα κ εγω γκορμιτι το Σαββατο κ κατι αλλα και στο τελος που πληρωσα ρωτησα αμα εχω αγιοβασιληδες και η κοπελα ειδε την αποδειξη κ μου εδωσε οσα αυτοκολλητα εγραφε ...και στο αποκομμα με τους ποντους ελεγε αναλυτικα πιο αντικειμενο ηταν με τους ποντους (μεσ ασε αυτα κ το γκορμιτι)..σε αυτο που ενισταμαι ειναι το οτι δνε ηταν κ πολυ διαθεσιμη να δωσει τα αυτοκολλητα ,δηλ αμα δεν εκανα εγω τη νιξη δεν νομιζω να εδινε σημασια

 

αααααα!!!!!!! δεν ξερω αμα εισαι αθηνα ή θεσ/νικη,στο δικο μας εδω στην αποδειξη διπλα δεν εχει το αστερακι που ειχε τις αλλες χρονιες για το ποια προιοντα εχουν αγιο βασιλη!!!!!!!

μα καλα δεν εχουν ενα κεντρικο λογιστηριο που τα περναει αυτα?????

γι'αυτο γινεται η μακακια......

γραφει μονο κατω στο συνολο ποσους πρεπει να παρω,αλλα αμα τα υπολογισεις απο επανω τις τιμες λειπει το γκορμιτι.......

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο Σκλαβενιτη με 2 παμπερς και 2 ακομα ποιοντα (pantene prov-noxema-always)εδιναν 10 ευρω εκπτωση στο ταμειο και 3+3 ευρω κουπονι.

Απο 18,90 + 18,90 αφαιρουσαν δηλαδη 16 ευρω συνολο.

Γιαννής 1/7/2006 + Νικόλας 20/10/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγα σημερα στο καρφουρ στην υποδοχη και μια χαρα τους εδωσαν τους αγιοβασιληδες που ελειπαν....

θεσσαλονικη ειμαι .να σου πω την αληθεια δεν καθησα να τους μετρησω ,μου εδωσε κ η μαμα μου κ μου εκανε εντυπωση που ολες οι αποδειξεις (3 ειναι ολες κ ολες) ελεγαν 6 αγιοβασιληδες! χαιρομαι που τους πηρες,εγω δεν πολυψωνιζω απο καρφουρ οποτε δεν ασχοληθηκα γτ το πιστευω οτι ειναι κοροιδια,την πρωτη φορα με τις πασχαλιτσες αξιζε,ειχαμε παρει μια τηλεοραση 500 ευρω και με τις πασχαλιτσες που εδιναν πηραμε δωροεπιταγες γ αλλα 300 ευρω !!

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στο καρφουρ στην υποδοχη και μια χαρα τους εδωσαν τους αγιοβασιληδες που ελειπαν....

 

Αν είναι να πρέπει να πας με δική σου πρωτοβουλία να το ζητάς, είναι σκέτη κοροϊδία κατά τη γνώμη μου.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω ειχα παει 16/11 στο carrefour ηταν η πρωτη μερα με τους αγιοβασιληδες και μου ειπε η κοπελα να ερθετε οποτε θελετε απο την αλλη εβδομαδα να τους παρετε 8 ηταν.

Εντομεταξη ειχα ανεβει Αθηνα και πηγα carrefour και μου ειπε η κοπελα οτι πρεπει να κραταω τις αποδειξεις.....ερχομαι Παρο και πηγαινω παλι εκει μια ξυνομουρα μου λεει πως δεν μπορω να σας τους δωσω γιατι δεν εχετε την αποδειξη (ειχα μονο αυτη που ελεγε ποσους αγιοβασιληδες επρεπε να εχω παρει) τα πηρα κανονικα τις λεω προφανως η κοπελα που ηταν ταμειο μπορει να μην το ηξερε γιατι μου ειπε να φερω αυτη την αποδειξη αλλωστε δεν ειχατε ουτε εντυπο που τους κολλαμε να μου δωσετε.

Α! δεν μπορω να σας δωσω!

Ωραια φωναξε τον προησταμενο της λεω .....τον φωναξε και λεει εχει δικιο η κοπελα δεν ειχαμε ουτε φυλλαδια τοτε και μου τους εδωσε!!!

Σημερα θα ξαναπαω αν γινει παλι κατι θα γινει της τατανας!!!!!!!!

Μην νομιζουνε οτι ειμαστε μακακες κιολας!!!!!!!!!!!!!!!

καποιες φορες δεν υπαρχει σωστη ενημερωση απο τα σμαρκετ στο προσωπικο,κ η συγκεκριμενη αλυσιδα ειναι λιγο μπαχαλο,λαθος τιμες ληγμενα στο ραφι,οχι καλη εξυπηρετηση.ειμαι υπαλληλος σε σμ ,οχι στο συγκεκριμενο,κ ξερω τι γινετε πολυ καλα,οποτε οτι απορια εχετε ρωτηστε με.
Link to comment
Share on other sites

μου εχει τυχει γιαυτο το λεω απειρες φορες!η θα μου πουνε δεν ξερω πρεπει να ερθετε οταν ειναι η υπαλληλος στα παπουτσια πχ.βαριουνται να ρωτησουν.εχει ερθει εδω μια στο βεροπουλο πολυ ξυνη απο την καρδιτσα.επρεπε να μου δωσει κατι κουπονια με χυμος ντορα.ηταν επανω στον παγκο εγω τα εβλεπα και αυτη δεν ητανε ενημερωμενη καθολου!και της κανω αν ψαξεις λιγο θα τα βρεις.με υφακι εγω.απλα ειναι στριμμενη και κακιασμενη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε συ ευακι μερικες φορες λες και βγαζουν κατι απο την τσεπη τους και μου τη δινει πολυ οταν φερονται ετσι γιαυτο και γω οτι δικαιουμαι το ζηταω.καλυτερα να το παρω εγω παρα να πανε σε γνωστους και συγκενεις τους!αυτο και αν γινεται!

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να παρω με τα μπειμπιλινο ενα γραφειο παιδικο.με 4 πακετα ,εγω τα πληρωσα σαν χαζη και αυτες δινανε σε γνωστους απο την πισω πορτα χωρις να δωσουν μια!και μπροστα στα ματια του κοσμου!ειναι μερικες που λες και ειναι δικα τους τα μαγαζια!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπων κοριτσια ακουστε πηγα carrefur προχθες ψωνιζω μου λεει εχετε 8 αγιοβασηλιδες τους παιρνω παω σπιτι μετραω επρεπε να εχω παρει 16 τα παιρνω στο κρανιο!!!!

Χθες παω ξανα ψωνιζω μου λεει δεν εχετε κανενα λεω δεν γινετε εχω συγουρα ενα παιρνω το φυλλαδιο το δειχνω στην ταμεια μου λεει ωχ ναι αλλα γιατι δεν το εβγαλε μισο λεπτο να φωναξω τον προισταμενο.

Ερχετε λοιπων και μου λεει πρεπει να ρωτησω στα κεντρικα θα εποικινονισω και αυριο το πρωι παρτε τηλ να σας πω του ειπα και για προχθες

Α του ειπα οτι δεν ευθηνεστε εσεις αλλα ειναι κοροιδια και θα απευθηνθω στο συλογο καταναλωτων.

Σημερα το πρωι παιρνω τηλ και μου λεει ξερετε καποιες φορες συμβαινει αυτο ανα περιοχες σε ολη την Ελλαδα και να παω να ελεξουν τις αποδηξεις και να μου δωσουν οσους δεν εχω παρει.

Και ο Αγιος Βασιλης φοβέρα θελει μου φαινετε χαχαχα

Θα παω σε λιγο να τους παρω .

Οχι για να μην νομιζουνε οτι ειμαστε κοροιδα αι στο καλο......

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπων κοριτσια ακουστε πηγα carrefur προχθες ψωνιζω μου λεει εχετε 8 αγιοβασηλιδες τους παιρνω παω σπιτι μετραω επρεπε να εχω παρει 16 τα παιρνω στο κρανιο!!!!

Χθες παω ξανα ψωνιζω μου λεει δεν εχετε κανενα λεω δεν γινετε εχω συγουρα ενα παιρνω το φυλλαδιο το δειχνω στην ταμεια μου λεει ωχ ναι αλλα γιατι δεν το εβγαλε μισο λεπτο να φωναξω τον προισταμενο.

Ερχετε λοιπων και μου λεει πρεπει να ρωτησω στα κεντρικα θα εποικινονισω και αυριο το πρωι παρτε τηλ να σας πω του ειπα και για προχθες

Α του ειπα οτι δεν ευθηνεστε εσεις αλλα ειναι κοροιδια και θα απευθηνθω στο συλογο καταναλωτων.

Σημερα το πρωι παιρνω τηλ και μου λεει ξερετε καποιες φορες συμβαινει αυτο ανα περιοχες σε ολη την Ελλαδα και να παω να ελεξουν τις αποδηξεις και να μου δωσουν οσους δεν εχω παρει.

Και ο Αγιος Βασιλης φοβέρα θελει μου φαινετε χαχαχα

Θα παω σε λιγο να τους παρω .

Οχι για να μην νομιζουνε οτι ειμαστε κοροιδα αι στο καλο......

 

τελικα μηπως χρειαζεται να τους κανουμε καταγγελια στην ενωση?????

αυτο το πραγμα γινεται μονο φετος,ολες τις προηγουμενες χρονιες ηταν ενταξει αλλα υπηρχε και μια διαφανεια απο την αποψη στο ποια προιοντα εχουν αγιο βασιλη.ειναι αυτο που ειχα γραψει και πιο πανω.δηλαδη υπηρχε πανω στην αποδειξη διπλα στο προιον ενα αστερακι και ηξερες τι σου γινοταν.αλλα μου φαινεται ειδαν οτι ο κοσμος τα κοιτουσε και προσεχε τι ψωνιζε και οτι εδειναν αρκετες δωροεπιταγες και ειπαν να μας κοροιδεψουν ετσι φετος.

δεν ξερω...αρχισα να το σκεφτομαι για την ενωση καταναλωτων,αν αυριο ειναι ησυχα τα μικρα το πρωι μπορει να παρω ενα τηλ. να δω τι θα μου πουνε.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω σημερα πηγα στο carrefour στο Ηρακλειο,ψωνισα διαφορα

Μαζι μου ειχα και 2 εξαδες noulac1(εβαπορε με -20%)

Σε αλλο καταστημα ειχα δει οτι ειχε αγιοβασιληδες αλλα εκει δεν ειχε σηματακι

Ρωταω λοιπον την ταμια αν εχουν ,αυτη δεν γνωριζε και ρωταει στην υποδοχη και πηραμε την απαντηση οτι απο εβαπορε εχουν μονο το NOYNOYKID

Της λεω αστο και δεν πειραζει,ξυνισε λιγο αλλα σκασιλα μου

Επιστρεφοντας σπιτι σταματησα σε Champion,πηρα 3 8αδες γαλα και ενα αλυρι και πηρα 5 αγιοβασιληδες

Και σε αυτο το καταστημα ειχαν σηματακια παντου ενω στο carrefour oυτε στο γαλα ουτε στο αλευρι......

Τα νευρα μου :evil:

Τι να εχει αραγε αυριο προσφορα;

4

Link to comment
Share on other sites

ρε συ ευακι μερικες φορες λες και βγαζουν κατι απο την τσεπη τους και μου τη δινει πολυ οταν φερονται ετσι γιαυτο και γω οτι δικαιουμαι το ζηταω.καλυτερα να το παρω εγω παρα να πανε σε γνωστους και συγκενεις τους!αυτο και αν γινεται!

και καλα κανεις!με τη προηγουμενη διευθυνση της αλυσιδας σμ που δουλευω τα δωρα πηγαινανε απο εδω κ απο εκει,τωρα δε γινετε αυτο,ο πελατης περνει αυτο που δικαιουτε.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ξαναπεστο!στα αβ εδω δεν εχουν μπειμπιλινο.καταλαθος η αβ εστειλε εδω δωρα μπειμπιλινο κατι κορνιζες.αντι να τα στειλουν καπου που πουλανε μπειμπιλινο σε καποιο αλλο αβ τα μοιραστηκανε μεταξυ τους!το ξερω γιατι δουλευει η θεια μου εκει και πηρε και εκεινη!δεν εχω κατι με τις κοπελες αλλα θα μπορουσανε να τα δωσουνε σε καλες πελατισσες με παιδακια.

Link to comment
Share on other sites

μου εχει τυχει γιαυτο το λεω απειρες φορες!η θα μου πουνε δεν ξερω πρεπει να ερθετε οταν ειναι η υπαλληλος στα παπουτσια πχ.βαριουνται να ρωτησουν.εχει ερθει εδω μια στο βεροπουλο πολυ ξυνη απο την καρδιτσα.επρεπε να μου δωσει κατι κουπονια με χυμος ντορα.ηταν επανω στον παγκο εγω τα εβλεπα και αυτη δεν ητανε ενημερωμενη καθολου!και της κανω αν ψαξεις λιγο θα τα βρεις.με υφακι εγω.απλα ειναι στριμμενη και κακιασμενη!

χαχα κ εγω απο καρδιτσα ειμαι !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ στριμενη αυτη.το παιζει μπιμπελο!δεν μιλαει σε ανθρωπο.ουτε καλημερα.κακομιλαει τις υπολοιπες.βλεπεις ο κυριος διευθυντης αμμεσως την εβαλε προισταμενη ταμειωv!

who knows!

Link to comment
Share on other sites

αυτο ξαναπεστο!στα αβ εδω δεν εχουν μπειμπιλινο.καταλαθος η αβ εστειλε εδω δωρα μπειμπιλινο κατι κορνιζες.αντι να τα στειλουν καπου που πουλανε μπειμπιλινο σε καποιο αλλο αβ τα μοιραστηκανε μεταξυ τους!το ξερω γιατι δουλευει η θεια μου εκει και πηρε και εκεινη!δεν εχω κατι με τις κοπελες αλλα θα μπορουσανε να τα δωσουνε σε καλες πελατισσες με παιδακια.
για αυτη τη κατασταση φταιει ο διευθυντης η ο προισταμενος,αυτη ειναι η δουλεια του.
Link to comment
Share on other sites

πολυ στριμενη αυτη.το παιζει μπιμπελο!δεν μιλαει σε ανθρωπο.ουτε καλημερα.κακομιλαει τις υπολοιπες.βλεπεις ο κυριος διευθυντης αμμεσως την εβαλε προισταμενη ταμειωv!

who knows!

μηπως περναει περιοδο αγ..ιας???χιχι
Link to comment
Share on other sites

παντρεμενη ειναι.ασχετο τωρα ειχα γνωρισει καποτε ενα παιδι.το λεγανε σπυρο.τα ειχε με μια φιλη μου.ηταν στρατιωτικος με μεταθεση εδω.δεβ θυμαμαι καθολου το επιθετο του!μακαρι να το θυμονουν,μακαρι να ξαναβρισκομασταν καποτε.καταπληκτικο παλικαρι!να ξερα μονο οτι ειναι καλα!του φερθηκε ασχημα η αλλη και χωρισανε.ητανε φοιτητρια εδω αστα να πανε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...