Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Ετσι, πήρα΄μια συσκευασία από τα carrefour 31 τεμ με .... 30 λεπτα! Είχα παρει 3 συσκευασίες αλλα μόλις πέρασε το ένα κουπόνι των 3 ευρώ έκλεισε το σύστημα και δεν δεχόταν τα άλλα 2. Έτσι, άφησα τις άλλες 2 συσκευασίες και πήρα μόνο μια 5.50-2.2 -3 = 0.30!

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια !να ξερετε οτι σας παρακολουθω και με εχετε βοηθησει αρκετα,αλλα θα ηθελα μια ακομη βοηθεια!καποια κοπελα ειχε αναφερει για ενα σαιτ απο εξωτερικο με πολυ φθηνες τιμες στα αρωματα!κι επειδη πλησιαζουν χριστουγεννα κι κανα αρωματακι θα το χτυπησω ,προσπαθω να βρω το σαιτ ,αλλα δεν μπορω!μηπως ξερει η" θυμαται καμια σας,εχω ψαξει ολα τα θεματα ,αλλα τιποτα!σας ευχαριστω πολυ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον κοριτσια ειπα πρωτα να κανω τις πραξεις και μετα να σας το γραψω.

μεγαλη πο#$$%ια φετος στο καρφουρ:mad:απατεωνιες!!!!!!το σαββατο που ειχε -20%στα παιχνιδια πηρα για τον βαφτισημιο μου ενα παιχνιδι γκορμιτι εκανε 50 ευρω και ειναι της εταιρειας τζιοκι πρεσιοζι,ηξερα οτι ειναι προιον αγιος βασιλης,εκανα και τα υπολοιπα ψωνια και στο ταμειο μου δινει 6 αγιο βασιληδες.εκεινη την ωρα δεν ειπα τιποτα αλλα μετα λεω για κατσε μονο το παιχνιδι με την εκπτωση αν το βαλω περνω 8 αγιο βασιληδες τι παιχτηκε εδω.αν εχεται δει φετος στις αποδειξεις δεν εχει αστερακι διπλα απο το προιον που ειναι αγιος βασιλης,ενω τα προηγουμενα χρονια παντα ειχε,σου λεει σιγα μη κατσουν να τα υπολογιζουν.....ελα ομως που τα υπολογισα:mad:μου εδωσαν μονο για τα πραγματα τα υπολοιπα που πηρα κια το παιχνιδι απο εξω.......θα παω την τριτη να τα πουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλα που δεν εχουμε καρφουρ εδω δηλαδη.αμα δικαιουμε κατι θελω να το παιρνω.οπως και μεις πληρωνουμε δικαιουμαστε καποια πραγματα και πρεπει να τα παιρνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ καρφούρ την Παρασκευή. Μέσα σ όλα πήρα και 2 ψηφιακές κορνίζες, 69 ευρώ η μία. Επομένως μόνο και μόνο απ τις κορνίζες είχα να λαμβάνω 27 Άγιους βασίληδες. Έλα όμως που μου έδωσε για όλα τ άλλα αλλά όχι αυτούς τους 27. Της το λεω και μου λεει να πάω στην υποδοχή. Πάω και λέω το και το. Και μου τους έδωσε. Μάτια ανοιχτά κορίτσια!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήγα και εγώ καρφούρ την Παρασκευή. Μέσα σ όλα πήρα και 2 ψηφιακές κορνίζες, 69 ευρώ η μία. Επομένως μόνο και μόνο απ τις κορνίζες είχα να λαμβάνω 27 Άγιους βασίληδες. Έλα όμως που μου έδωσε για όλα τ άλλα αλλά όχι αυτούς τους 27. Της το λεω και μου λεει να πάω στην υποδοχή. Πάω και λέω το και το. Και μου τους έδωσε. Μάτια ανοιχτά κορίτσια!

 

ειδες?????????το ιδιο πραγμα!!!!!!!!και εγω εκει θα παω την τριτη:mad::x:x

πολυ με νευριαζει αυτο το πραγμα μας περνανε για μακακες!!!!

και αντε εμεις τα κοιταμε οι μεγαλοι ανθρωποι??????που να θυμουνται τι πηραν και τι ειχε αγιο βασιλη......

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε τι ειναι αυτοι οι αγιο βασιληδες που δινουνε?εγω ψωνισα κατι πραγματα 50 ευρω κ μου εδωσε και εναν αγιο βασιλη αλλα το πεταξα γιατι δεν ηξερα τι ειναι............

Link to comment
Share on other sites

Και προσοχη γαιτι χρειαζεται να εχετε και τις αποδειξεις μαζι με τα αγιοβασιλακια για να παρετε την δωροεπιταγη, το αναφερει και επειδη περσυ δεν το ειχα προσέξει την εχασα την δωροεπιταγη. Νομιζω ομως οτι τα αγιοβασιλακια τα δινουν σε συγκεκριμενα προιοντα.

0b8bfa6eaf.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον κοριτσια ειπα πρωτα να κανω τις πραξεις και μετα να σας το γραψω.

μεγαλη πο#$$%ια φετος στο καρφουρ:mad:απατεωνιες!!!!!!το σαββατο που ειχε -20%στα παιχνιδια πηρα για τον βαφτισημιο μου ενα παιχνιδι γκορμιτι εκανε 50 ευρω και ειναι της εταιρειας τζιοκι πρεσιοζι,ηξερα οτι ειναι προιον αγιος βασιλης,εκανα και τα υπολοιπα ψωνια και στο ταμειο μου δινει 6 αγιο βασιληδες.εκεινη την ωρα δεν ειπα τιποτα αλλα μετα λεω για κατσε μονο το παιχνιδι με την εκπτωση αν το βαλω περνω 8 αγιο βασιληδες τι παιχτηκε εδω.αν εχεται δει φετος στις αποδειξεις δεν εχει αστερακι διπλα απο το προιον που ειναι αγιος βασιλης,ενω τα προηγουμενα χρονια παντα ειχε,σου λεει σιγα μη κατσουν να τα υπολογιζουν.....ελα ομως που τα υπολογισα:mad:μου εδωσαν μονο για τα πραγματα τα υπολοιπα που πηρα κια το παιχνιδι απο εξω.......θα παω την τριτη να τα πουμε......

 

 

ANDEDANTINOS

 

 

 

 

Εγγραφή: 24-12-2007

Μηνύματα: 307

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΤΑ CAREFFOUR

 

 

ΕΧΟΥΝ ΕΚΔΟΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΥΛΑΛΔΙΟ ΜΕ ΠΡΟΙΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΗΔΕΣ

 

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΙΔΗ ΜΕ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΗΔΕΣ

 

ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΤΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Η ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΜΕ ΧΡΕΩΝΕ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ,,,,,,,,,, 10-15 ΛΕΠΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΕ 3-4 ΠΡΟΙΟΝΤΑ

 

ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ...............................ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites

Και προσοχη γαιτι χρειαζεται να εχετε και τις αποδειξεις μαζι με τα αγιοβασιλακια για να παρετε την δωροεπιταγη, το αναφερει και επειδη περσυ δεν το ειχα προσέξει την εχασα την δωροεπιταγη. Νομιζω ομως οτι τα αγιοβασιλακια τα δινουν σε συγκεκριμενα προιοντα.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ

 

 

ΣΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΜΕ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΑΚΙΑ ΑΞΙΑΣ 5€ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ 1 ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ

 

 

ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ........ ΣΤΑ ΦΥΛΛΑΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ

 

ΑΠΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Link to comment
Share on other sites

Το γράφουνε φίλη μου, το έχω δει. Αναφέρεται ότι στα επιλεγμένα προϊόντα, κάθε 5 ευρώ είναι ένα αυτοκόλλητο.

 

ΕΔΩ: 1ο 1ο κιόλας...

http://www.carrefour.gr/inside.aspx?a_id=263

 

 

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑΔΙΑ .............................

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ

 

 

ΣΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΜΕ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΑΚΙΑ ΑΞΙΑΣ 5€ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ 1 ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ

 

 

ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ........ ΣΤΑ ΦΥΛΛΑΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ

 

ΑΠΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

 

 

 

 

ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑΔΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δεν νομιζω οτιφταινε οι ταμίες για αυτό,πηρα κ εγω γκορμιτι το Σαββατο κ κατι αλλα και στο τελος που πληρωσα ρωτησα αμα εχω αγιοβασιληδες και η κοπελα ειδε την αποδειξη κ μου εδωσε οσα αυτοκολλητα εγραφε ...και στο αποκομμα με τους ποντους ελεγε αναλυτικα πιο αντικειμενο ηταν με τους ποντους (μεσ ασε αυτα κ το γκορμιτι)..σε αυτο που ενισταμαι ειναι το οτι δνε ηταν κ πολυ διαθεσιμη να δωσει τα αυτοκολλητα ,δηλ αμα δεν εκανα εγω τη νιξη δεν νομιζω να εδινε σημασια

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

το φυλλαδιο λεει πως γ αγορα 5 ευρω επιλεγμενων προιοντων παιρνεις 1 αγιο βασιλη ,δηλ αμα παρεις 3 προιοντα με το σημα αγιο βασιλη αξιας συνολικης 5 ευρω παρνεις 1 αγιοβασιλη ,καλα δεν καταλαβα?

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δεν νομιζω οτιφταινε οι ταμίες για αυτό,πηρα κ εγω γκορμιτι το Σαββατο κ κατι αλλα και στο τελος που πληρωσα ρωτησα αμα εχω αγιοβασιληδες και η κοπελα ειδε την αποδειξη κ μου εδωσε οσα αυτοκολλητα εγραφε ...και στο αποκομμα με τους ποντους ελεγε αναλυτικα πιο αντικειμενο ηταν με τους ποντους (μεσ ασε αυτα κ το γκορμιτι)..σε αυτο που ενισταμαι ειναι το οτι δνε ηταν κ πολυ διαθεσιμη να δωσει τα αυτοκολλητα ,δηλ αμα δεν εκανα εγω τη νιξη δεν νομιζω να εδινε σημασια

 

ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ

ΟΙ ΚΟΠΛΕΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ

Link to comment
Share on other sites

το φυλλαδιο λεει πως γ αγορα 5 ευρω επιλεγμενων προιοντων παιρνεις 1 αγιο βασιλη ,δηλ αμα παρεις 3 προιοντα με το σημα αγιο βασιλη αξιας συνολικης 5 ευρω παρνεις 1 αγιοβασιλη ,καλα δεν καταλαβα?

 

ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...