Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπορει καποια να μου πει και εμενα πως να βρω κουπονια???

Κοριτσια το μωρο μου ειναι μικρο οπως 8α δειτε και στο τικερακι μου, δοκιμασα να αλλαξω τις παμπερς με λιμπερο ....(λογο τιμης ....) και στην δευτερη μερα το ποπουδακι μας αρχησε να κοκκινιζει ,,,, ετυχε λετε? και ετσι φοβαμαι να δοκιμασω αλλη μαρκα και παλι στην ακριβη παμπερς...... Τουλαχιστον ας εχω κουπονια ΄))

 

μπορείς να δοκιμάσεις ακόμη babylino, nannys ή lidl

και η pampers και η libero και η babylino στέλνουν κουπόνια οταν τηλεφωνήσεις

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

lidl νομιζω δεν εχουν για τοσο μικρο μωρο, ακομα φοραμε το νουμερο 2. Παντως χτες πηρα απο το carrefur 1 πακετο κιτρινα παμπερς νουμερο 2, ενα μοβ παμπερς νουμερο 2 και ενα κιτρινο νουμερο 3. Τι διαφορα εχει το μοβ πακετο βρε κοριτσια απο το κιτρινο? Το κιτρινο το διαφημιζουν για πιο φτηνο αλλα τελικα ειναι πιο ακριβο απο το μοβ πακετο που εχει και πιο πολλα τεμαχια μεσα και λεει οτι το κραταει το μωρο στεγνο ολη τη νυχτα.....

Την μαρκα carrefur την εχει δοκιμασει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

η nannys ειναι καλη;

 

εμείς δεν είχαμε πρόβλημα σε καμία μάρκα, ουτε ερεθισμούς (μόνο τα μωβ παμπερς) ούτε διαρροές. τα nannys τα είχα βρε στο τζαμπο. μια χαρα! είανι απλώς χοντροκομμένα.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

lidl νομιζω δεν εχουν για τοσο μικρο μωρο, ακομα φοραμε το νουμερο 2. Παντως χτες πηρα απο το carrefur 1 πακετο κιτρινα παμπερς νουμερο 2, ενα μοβ παμπερς νουμερο 2 και ενα κιτρινο νουμερο 3. Τι διαφορα εχει το μοβ πακετο βρε κοριτσια απο το κιτρινο? Το κιτρινο το διαφημιζουν για πιο φτηνο αλλα τελικα ειναι πιο ακριβο απο το μοβ πακετο που εχει και πιο πολλα τεμαχια μεσα και λεει οτι το κραταει το μωρο στεγνο ολη τη νυχτα.....

Την μαρκα carrefur την εχει δοκιμασει κανεις?

 

δεν συμφέρει να αγοράζεις κίτρινα παμπερς. οικονομικά εννοώ. εχει λιγότερα κομμάτια από τα πράσινα στο αντίστοιχο νούμερο και είναι πιο ακριβά. την ίδια ακριβως δουλεια κάνουν και τα πράσινα νουμερο 2.

τα μωβ είναι για πιο κινητικά μωρα (active fit λέγονται) υποτίθεται είναι πιο ελαστικά στα πόδια και μέσα εχουν ενα κάλλυμα (με τρυπούλες) πιο απορροφητικό (οπως οι allways σερβιέτες).

θεωρώ ότι το κίτρινο και το πράσινο από αποψη απορροφητικότητας είανι το ίδιο. στην τιμή... συμφέρει το πράσινο.

προτείνω, τώρα που ειναι τοσο μωρό να χρησιμοποιείς πιο γνωστες μάρκες (παμπερς, λιμπερο, μπειμπιλινο) μεγαλώνοντας δοκίμασε καρφου ή λιντλ

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Αρβανιτίδης έχει το άλτις 5λίτρων ΜΌΝΟ 16,80!!!

Στις λιμπερο -4 ευρώ κ 20% έκπτωση.δηλ 12.55

Σε ευχαριστω πολυ! Αφου δεν πηγαινω στο Αρβανιτίδη συχνα αν και ειναι κοντα. Τωρα πηγαμε με τον μικρο και αγορασαμε Libero νουμερο 5/56 τεμ/12,55 ευρω.

Ειναι και ευκαιρια να ξανατεσταρω Libero (τελευταια μονο Pampers φοραμε).

 

Lidl δοκιμασαμε και καθολου δεν μας αρεσε :?. Ο μικρος γκρινιαζει και θελει αλαγμα πολυ γριγορα αφου δεν ειναι τοσο στεγνο :|.

83rTp3.pngF8Qup3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δέχθηκαν ένα κουπόνι των 5 ευρώ για τα πάμπερς που πήρα. Βέβαια δεν πήρα πολλά γιατί έχω άλλα 4. Την επόμενη φορά.

Έως τώρα τα πάμπερς μου έστειλαν κουπόνια αρκετές φορές χωρίς να παίρνω τηλ. πήρα μόνο μια φορά την 1η του μήνα.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

καλα περασα και απο καρφουρ Αλιμου

λες και ειχε περασει ακριδα στις πανες!!! πεταμενες ανακατεμενες χαχαχαχα

πηρα μια οικονομικη με στικερακι (ειχε μονο για βρακακια που δε τα θελω) 19-4-20% -5 δικα μου!!!! καπου 7-8 ευρω μονο!!!!

 

και μετα περασα απο ενα Σκλαβενιτη για αλλο θεμα και ειχε με -1,5 ευρω -4 -5, αντε μαζεψα παλι!!!!!

 

 

εχει και ενα διαγωνισμο της Λιμπερο μεχρι 11/12 νομιζω

συμπληρωνεις στοιχεια και αμα σου κατσει εκατσε

μονο 14 συμπληρωσα χαχαχαχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε και ημουνα στα ορια στα χαρτικα! Αντε παλι σημερα !

 

Άι στο καλό. Πήγα χθες για τις πάνες και αγόρασα και τα χαρτικά μας για κανένα μήνα!!!! Γκρρρρρρρρρρ

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και χρόνια πολλα στις Κατερίνες. Πήγα χτες καρφουρ και από ΄πάνες είχαν μείνει μόνο τα ράφια. Κατι πρόλαβα αλλά όχι όσα ήθελα. Πήρατε εσείς?

 

Συνήθως την δεύτερη μέρα των προσφορών δεν υπάρχει τίποτα....

Εγώ μια φορά είχα πάει τυχαία (είχα αφήσει τον σύζηγο στη δουλειά και γυρνόντας είπα να μπω και χωρίς να ξέρω ότι έιναι μέρα για πάμπερς προσφορά ) πρωί πρωί στο καρφουρ και περιμένα να ανοίξει....

Μου είχε κάνει εντύπωση που είχε κόσμο από έξω και περίμενε...και ελεγα από μέσα μου καλά πρωί πρωί τι ήρθαν να κάνουνε????

Ε μολις μπήκαμε βουρ όλοι τρέχανε στους διαδρόμους....

ε μετά το κατάλαβα...χαχαχα ε και πήρα και εγώ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα πήγα στο Σκλαβενίτη που εχει τα pampers -10% και στις 2 οικονομικές συσκευασίες -5 ευρω. Πήρα δηλεδή 2 μεγαλες συσκευασίες που αρχικά εκαναν η καθε μία 11.50 ευρώ -1,15 + -2,5 = 7,85 ευρώ! νομιζω πως ειναι καλά ετσι δεν ειναι;

στα Libero εχει στικεράκι -1 ευρω τη μικρη συσκευασία και -2 και -4 ευρω αντιστοιχα στις υπόλοιπες.

Τελικά ολα πήγαν τέλεια!!! Εχουμε ενα αγοράκι 15/10/04 και ενα κοριτσάκι 15/10/09

Link to comment
Share on other sites

ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ every day μονες συσκευασιες -20% και με 2 πακετα δωρο επαρφυρη κορνιζα!την πηρα ηδη!

επισης με ενα babylino μεγαλο με στικερ και κουπονι δινει και δωρο 3 μωρομαντηλα

επισης εχει μια ωραια ενεργεια η ελαις!με καθε 4 ευρω σου δινουν ενα κουπονακι και το κολλας σε ενα εντυπο.με 25 κουπονακια και ΚΑΘΟΛΟΥ χρηματα παιρνεις δωρο ψηστιερα severin.την πηρα πριν λιγο!η αληθεια ειναι οτι μια κοπελα στο ταμειο μου εδωσε τα 20.χα χα!αλλα εχετε χρονο ειναι 16/11 μεχρι 18/01!

Link to comment
Share on other sites

για μενα μακραν την καλυτερη προσφορα την εχει ο μασουτης με την επιστροφη του 40%. Αν ψωνισεις απο ταπροιοντα του καταλογου εχεις 40% ης αξιας τους σε δωροεπιταγες. δηλαδη με 100 ευρω παιρνεις 40 πισω. με τα αγιοβασιλακια πρεπει να ψωνισεις τουλαχιστον 250ευρω γιανα παρεις τοσα. Ασε που εχει και πολυ καλα παιχνιδια για δωρα που ειναι εσ στον καταλογο.

Π.Χ Στο carrefour σου δινουν για τον φωτεινουλη 5 ποντους ενω στον Μασουτη 40%πισω. Δλδ 6ευρω δωροεπιταγη.

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites

ο μασουτης κατα καιρους εχει πολυ καλες προσφορες...

 

αλλα δεν λεει να κατεβει και λιγο παρακατω.....

 

παρτακιδες ειστε.. Εμεις εδω στην Αθηνα???? αντε πια....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...