Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα....εχω αγορασει κ εγω κουπονια απο την groupon για της πανες κεικς....ενθουσιαστηκα που τα βρηκα γιατι την ηξερα την εταιρια κ ηθελα πολυ να κανω καποια δωρακια!!!! κανουν πραγματικα καλη δουλεια κ τωρα με τα κουπονια με συμφερει πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξέρετε αν δέχονται τα κουπόνια Babylino μαζί με την προσφορά που έχει μέχρι σήμερα, στο Βερόπουλο που είναι κοντά στον Σταυρό της Αγ. Παρασκευής;

 

πιο πάνω έχουμε το τηλέφωνο από τα κεντρικά του βερόπουλου. εχετε το στο κινητό σου. αν σου πουν δεν δέχονται πάρε τηλεφωνο επιτοπου και θα τους καλέσουν αμέσως να τα δεχτούν και θα είσαι οκ. στον δικό μου βερόπουλο δεν τα δεχτηκαν το πρωί της παρασκευής. το μεσημέρι που είδα ότι οι άλλοι τα δέχονται πήρα τηλέφωνο. ενημέρωσαν επιτόπου και πήγα και πήρα με τα κουπόνια πάνες. τα δέχτηκαν και δεν είπαν τίποτα. πήγα πάλι σήμερα και πήρα με τα τελευταία μου κουπόνια άλλα δυο πακέτα. τα κεντρικά τους έχουν δώσει εντολή να δέχονται και τα κουπόνια να ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

πιο πάνω έχουμε το τηλέφωνο από τα κεντρικά του βερόπουλου. εχετε το στο κινητό σου. αν σου πουν δεν δέχονται πάρε τηλεφωνο επιτοπου και θα τους καλέσουν αμέσως να τα δεχτούν και θα είσαι οκ. στον δικό μου βερόπουλο δεν τα δεχτηκαν το πρωί της παρασκευής. το μεσημέρι που είδα ότι οι άλλοι τα δέχονται πήρα τηλέφωνο. ενημέρωσαν επιτόπου και πήγα και πήρα με τα κουπόνια πάνες. τα δέχτηκαν και δεν είπαν τίποτα. πήγα πάλι σήμερα και πήρα με τα τελευταία μου κουπόνια άλλα δυο πακέτα. τα κεντρικά τους έχουν δώσει εντολή να δέχονται και τα κουπόνια να ξέρεις!

 

Σ' ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν δέχονται τα κουπόνια Babylino μαζί με την προσφορά που έχει μέχρι σήμερα, στο Βερόπουλο που είναι κοντά στον Σταυρό της Αγ. Παρασκευής;

Ναι τα δεχονται κανονικα. Ψωνισα την Παρασκευη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηρα χθες απο το καρφουρ πανες παμπερς με -22% εκπτωση (-4ευρω, παει στα 14,47ευρω) & κουπονι -6ευρω (το δεχτηκαν κανονικοτατα στο ταμειο). βγηκε 8,47ευρω. καλα δεν ειναι?

 

Αψογα! Που βρηκες των 6 ευρω;

(Ηρθε ο φακελος;;; :D )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επισης -25% σε υγρο & σκονη απορρυπαντικο ρουχων ARIEL και στο Skip.

-30% .....Lenor μαλακτικο ρουχων,Finish ταμπλετες πλυντηριου πιατων 38 τεμ.,FAIRY ταμπλετες πλυντηριου για πιατα τα 30 τεμ.,FAIRY ΥΓΡΟ ΠΙΑΤΩΝ 900ml και σε ολες τις σερβιετες always jumbo/economy.

 

 

Με 1 ευρω σεβιετακια ALLDAYS Normal 18 τεμ,μωρομαντηλα BabyCare Travel Pack 20 τεμ,υγρο πιατων AVA Perle Classic,Απορρυπαντικο ρουχων ΟΜΟ για πλυσιμο στο χερι.

Link to comment
Share on other sites

καιρο τωρα, ληγουν 30-11

 

Σιγουρα ηταν κουπονια των 6 ευρω; Τους τελευταιους μηνες ερχονται κουπονια απο προκτερ κ ειναι των 3 ευρω οχι των 6. Μαλιστα κ τα δικα μου ειχαν ληξη 30/11 αλλα ηταν των 3 ευρω το καθενα.Και με αλλες φιλες μου που εχω μιλησει καμμια δεν εχει λαβει κουπονι πανω απο 3 ευρω τους τελευταιους μηνες.Εντυπωση μου κανει....

Link to comment
Share on other sites

μόλις μου ήρθε το φυλλαδιάκι της πάμπερς(όχι επιθυμείες) και έχει μέσα κουπόνια των -6 ευρώ για πάμπερς (3 στο σύνολο ) και κουπόνι για -3 ευρώ(3 στο σύνολο και αυτά) μπα βάλανε μυαλό !!!!παλι καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ηταν κουπονια των 6 ευρω; Τους τελευταιους μηνες ερχονται κουπονια απο προκτερ κ ειναι των 3 ευρω οχι των 6. Μαλιστα κ τα δικα μου ειχαν ληξη 30/11 αλλα ηταν των 3 ευρω το καθενα.Και με αλλες φιλες μου που εχω μιλησει καμμια δεν εχει λαβει κουπονι πανω απο 3 ευρω τους τελευταιους μηνες.Εντυπωση μου κανει....

 

αφου τα εδωσα χθες καλε!

 

μόλις μου ήρθε το φυλλαδιάκι της πάμπερς(όχι επιθυμείες) και έχει μέσα κουπόνια των -6 ευρώ για πάμπερς (3 στο σύνολο ) και κουπόνι για -3 ευρώ(3 στο σύνολο και αυτά) μπα βάλανε μυαλό !!!!παλι καλά!!!!

 

ετσι ακριβως!

κι εμενα πρωτη φορα μου ερχονται τετοια κουπονια... δε με χαλασε καθολου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Πήρα κι εγώ απο καρφουρ παμπερς 14,47-6,00κουπόνι και μωρομάντηλα 2+1 4,35-1,00κουπόνι και πλήρωσα και με κουπόνι 5,00 απο το ΘΕΜΑ!!!Μια χαρά ε?;)

(αυτό το φυλλαδιο της παμπερς εμένα δεν μου ήρθε ποτέ κι ας είμαι γραμμένη...καλά που στέλνουν οι επιθυμίες)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...