Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κι εγω μολις γυρισα απο τον Βεροπουλο Θεσσαλονικη κ δεχτηκαν μια χαρα τα κουπονια πηρα 3 συσκευασιες κ θα παω να παρω κ αλλα γιατι δεν ηξερα αν θα δεχτουν τα κουπονια η μικρη συσκευασια μου βγηκε 1.71 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Βερόπουλος, οικονομική με κουπόνι βγαίνει 4,66? και μικρή με κουπόνι 1,71?.

Συμφέρει ακόμα και σε σχέση με την προσφορά του Σκλαβενίτη.

Τα κουπόνια φυσικά και τα δέχονται και για οποιαδήποτε απορία τους μπορούν να επικοινωνούν με τα κεντρικά και πιο συγκεκριμένα το τμήμα αγορών.

Από το τμήμα αγορών με διαβεβαίωσαν πως θα έχουν ενημερώσει τα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πόσες πάνες χρειάζετε ένα μωράκι τη μέρα περίπου?

Είμαι στον μήνα μου και έχω εφοδιαστεί από τώρα πάνες λόγω των προσφορών!

 

πόσα πακέτα να πάρω??

 

Εξαρτάται πόσα κιλά θα γεννηθεί και με τι ρυθμό θα παίρνει βάρος.

Μην πάρεις πάντως καθόλου Ν.1 θα σου έλεγα. Από Ν.2 και μετά. Μερικά πακέτα και Ν.3 πάλι λίγα. Εμείς περάσαμε πολύ γρήγορα στο 4 και θα μείνουμε πολύ καιρό γιατί μόλις αρχίζει να περπατά δεν παίρνει εύκολα βάρος.

Πάνες υπολόγισε περίπου 10 την ημέρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήγα σε δύο Βερόπουλους σήμερα το πρωί, γιατί στο πρώτο δεν είχε σε μεγάλη συσκευασία το νούμερο της κόρης μου και το αποτέλεσμα έχει ως εξής:

‎8,65 ευρώ (από 17,30) η μεγάλη συσκευασία και 3,71 ευρώ (από 7,42) η μικρή. Έδωσα και τα κουπόνια (-4 ευρώ για τη μεγάλη) και (-2 ευρώ για τη μικρή). Πήρα 2 μεγάλες και 2 μικρές συσκευασίες και από 49.44 πλήρωσα μόνο 12,72!!

 

και στα δύο καταστήματα (Ηλιούπολη συγκεκριμένα) δέχτηκαν μια χαρά τα κουπόνια :)

etCDp3.png hk8kp3.png

 

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

πήγα σήμερα hondos και πήρα σαμπουάν 1+1 δώρο (herbal essences) είχε και το ελβιβ και άλλα. πήρα σερβιέτες.κρεμοντούς dove και johnson το bedtime..1+1 (εννοείται ότι είχε κιάλλες μάρκες), και τα μωρομάντηλα babycare -8 euro 4 πακέτα στα 6,70.

γενικώς όταν βάζει τέτοια συμφέρει...γιατί ακόμα και τα σαμπουάν κορίτσια είναι πολύ ακριβά.

για όσες ενδιαφέρονται έχει πολλά πακετάκια με προιόντα bioten, π.χ κρέμα προσώπου με δώρο μαντηλάκια ντεμακιγιάζ..5,5ευρώ.μια χαρά!

 

Μολις ειδα στη σελιδα του carrefour οτι τα μωρομαντηλα babycare που λες κι εσυ τα 4 πακετα -8 ευρω, τα εχει 6,44 ευρω. Μικρη η διαφορ αλλα αν καποιος ψωνισει αλλα απο εκει συμφερει..

aW6Pp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι εγω μολις γυρισα απο τον Βεροπουλο Θεσσαλονικη κ δεχτηκαν μια χαρα τα κουπονια πηρα 3 συσκευασιες κ θα παω να παρω κ αλλα γιατι δεν ηξερα αν θα δεχτουν τα κουπονια η μικρη συσκευασια μου βγηκε 1.71 ευρω

 

Sandy σε ποιο Βεροπουλο πηγες;

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο καθένας λέει ότι θέλει μου φαίνεται. Σε μας τα κουπόνια δεν τα πήραν και ήταν άλλη μια κυρία μαζί με την μαμα μου που ούτε σε εκείνη τα πήραν. :evil: Πάλι καλά που έχουν και τα mymarket εκπτωση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, Βερόπουλους Ιωαννίνων babylino μεγάλη συσκευασία 8,66-4,00=4,66  τελική τιμή κ η μικρή 2,69-2,00=0,69  τελική τιμή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα κουπόνια τα πήραν κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μολις γυρισα απο Βεροπουλο Ευοισμου με τρεις μεγαλες συσκευασιες μπειμπιλινο. Δεχτηκαν κανονικα τα κουπονια -4 ευρω και πληρωσα 13 και κατι. Αυριο παω για τα υπολοιπα, εχω αλλα 3 κουπονια καθως δε θα μπορουσα να τα κουβαλησω ολα λογω εγκυμοσυνης. Τελεια προσφορα!

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω ενα κοριτσακι αλλα δεν μου εχουν στειλει καμια εταιρεια κουπονια,εδω στη ροδο.πως τα βρισκετε εσεις? ευχαριστω

sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν επειδη εκνευριστηκα που στον δικό μου βερόπουλο είπαν ότι δόθηκε εντολη από τα κεντρικά να μην δέχονται τα κουπόνια πήρα στα κεντρικά και επικοινωνησαν μαζί τους και θα πάω το απόγευμα κανονικά με τα κουπονάκια μου για να πάρω τις πάνες!! ς μου πουν τίποτα διαφορετικό και θα γίνει χαμος!!! οχι που νομίζουν ότι μας κοροιδευουν!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Βερόπουλους Ιωαννίνων babylino μεγάλη συσκευασία 8,66-4,00=4,66  τελική τιμή κ η μικρή 2,69-2,00=0,69  τελική τιμή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα κουπόνια τα πήραν κανονικότατα.

 

Σε ποιο Βερόπουλο της πόλης πήγες κορίτσι?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα μονο στο δικο μου Βεροπουλο στην Αχαρνων δεν τα παιρνουν????

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

παρε στα κεντρικα τηλέφωνο 2102893100 πες οτι πήγες και δεν στα δέχτηκαν. επιτοπου θα πάρουν εκείνοι και θα σου πουν ότι ενημερωθηκαν και μπορείς να πας!! εγω ετσι έκανα. το απόγευμα μάλιστα θαχω και το τηλεφωνω μαζί μου αν μου πουν βλακείες θα πάρω επιτόπου!!

Link to comment
Share on other sites

....και μολις πηρα τηλ. ετοιμη για καβγα και μο ειπαν οτι τωρα τα παιρνουν τα κουπονια γιατι ενημερωθηκαν απο τα κεντρικα!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

...ελπιζω το απογευμα που θα παω να εχει μεινει καμια πανα!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

εσενα τουλάχιστον δεν είχαν ενημερωθεί! εμενα που βγηκε η υπεύθυνη το πρωί και είπε ότι μιλησαν με τα κεντρικά και δεν θα δέχονται κουπονια τι να πω??? μας δουλεύουν κανονικά!! εγώ θα πάω σημερα θα πάρω όσες έχει και αν δεν τελειώσουν τα κουπόνια θα πάω και αύριο και την δευτερα!!

Link to comment
Share on other sites

Για οσες μανουλες δινουν γαλα Noulac στα παιδακια τους, στα καρφουρ που πηρα σημερα το εχει γυρω στα 5,5 ευρω τα 8 (7+1), δεχεται κουπονια και σου επιστρεφει και το 20% πισω σε δωροεπιταγη!

Βγαινει δηλαδη η οχταδα περιπου 3,5 ευρω!

Επισης εχει τις libero to 4 νουμερο στα 14,72 και επιστρεφει σε δωροεπιταγη το 20% δηλ. αλλα 3 ευρω. Τα 56 τεμαχια.

 

Πράγματι, πήγα σήμερα και στοκάρισα Noulac. Πήρα 3 8δες με 16,5 ευρώ και κουπόνι επιστροφής 4 ευρώ, βγαίνει περίπου 50 λεπτά το κουτί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...