Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η prevenstria είναι για ραγάδες εγκυμοσύνης πρόληψη για πριν και μετά τον τοκετό

 

εμενα δεν μου εκαναν τιποτα γμτ. εβαζα και πριν εβαζα και μετα την γεννα αλλα σκ...ά. εκανα λιγες ραγαδες. εβαζα κρεμες, εβαζα βαζελινη, εβαζα baby oil, αλλα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Στο φυλλάδιο γράφει μόνο το Ν.5 όντως, από κάτω όμως μου φαίνεται λέει κάτι σαν "όλες οι οικονομικές συσκευασίες".

 

 

ποιο φυλλαδιο ρε κοριτσια?? για παμπερσ δεν λετε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επίσης αγόρασα από φαρμακείο 2 κρεμες prevenstria -30% με 38ευρώ, για όσες τις χρησιμοποιούν ας το ψάξουν γιατί κάνει γύρω στα 28 η μία!

 

 

αυτη η προσφορα ειναι γενικα σε ολα τα φαρμακεια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα εχει πολυ φθηνα το carrefour τα 12 μετρα 13 ευρω.

Τα 9 μετρα 10 ευρω. Στα τζαμπο η διπλασια τιμη:roll:.

Επίσης και σε καταστήματα με ηλεκτρολογικό εξοπλισμό είναι πολύ φτηνά, όπως τα carrefour και εγώ που νόμιζα ότι εκεί σου πιάνουν τον κ%λ*! Πάντως εγώ προμηθεύτηκα από jumbo χρονοδιακόπτες (2,99) και έβαλα στα εξωτερικά φωτάκια, δεν χρειάζεται να καίνει και την μέρα!;)

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites

Η κυβέρνηση, με δεδομένη την περιορισμένη δυνατότητα διοικητικής παρέμβασης στην αγορά, ανακοίνωσε τη λειτουργία τριών ηλεκτρονικών παρατηρητηρίων τιμών.

Απευθείας μέσω του Ιντερνετ θα μπορούν πια οι καταναλωτές να βλέπουν και να αποφεύγουν εγκαίρως την... ακρίβεια στα τρόφιμα, τα προϊόντα νοικοκυριού, τα καύσιμα και τα δίδακτρα των φροντιστηρίων.

Η κυβέρνηση, με δεδομένη την περιορισμένη δυνατότητα διοικητικής παρέμβασης στην αγορά, ανακοίνωσε τη λειτουργία τριών ηλεκτρονικών παρατηρητηρίων τιμών. Την παρουσίασή τους έκαναν ο υφυπουργός Περιφερειακής Ανάπτυξης και Ανταγωνιστικότητας Ντ. Ρόβλιας, ο γεν. γραμματέας Εμπορίου Σ. Κομνηνός και ο ειδικός γραμματέας της Υπηρεσίας Εποπτείας Αγοράς Γ. Στεργίου.

Πρόκειται λοιπόν, για το παρατηρητήριο τιμών στα σούπερ μάρκετ. Στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.e-prices.gr οι καταναλωτές έχουν τη δυνατότητα να συγκρίνουν τις τιμές σε περισσότερα από 1.500 προϊόντα που διατίθενται σε 1.200 σημεία πώλησης της χώρας. Με απλές διαδικασίες επιλέγουν ένα καλάθι προϊόντων και μπορούν να βρίσκουν το κόστoς του στα σούπερ μάρκετ της περιοχής τους.

Το δεύτερο παρατηρητήριο αφορά στα ετήσια δίδακτρα 3.331 βρεφονηπιακών-παιδικών σταθμών, κέντρων ξενων γλωσσών, φροντιστηρίων μέσης εκπαίδευσης, ΙΕΚ και Κέντρων Ελευθέρων Σπουδών. Η ηλεκτρονική διεύθυνση είναι www.gge.gr/app

Και τέλος οι καταναλωτές μπορούν να βρίσκουν τη φθηνότερη βενζίνη μέσα από το παρατηρητήριο τιμών καυσίμων. Στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.fuelprices.gr ελέγχουν τις τιμές σε 3.000 πρατήρια.

Εξάλλου, ο κ. Ρόβλιας ενόψει των Χριστουγέννων έκανε γνωστό ότι πενταπλασιάζονται τα συνεργεία ελέγχου του υπουργείου, προειδοποιώντας για αυστηρές κυρώσεις σε παραβάτες

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=12336&subid=2&pubid=81433148

 

επιτέλους κάτι επίσημο!!!

ΥΓ1 το http://www.e-prices.gr που είδα είναι πολύ πρακτικο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καμμια προσφορα απο Libero ή babylino?

Την επομενη φορα που θα βγαλουν προσφορα πρεπει να παρω ακομη περισσοτερα πακετα.

Εχω ακομα 2 πακετα στοκ,αλλα αρχιζω να ανχονομαι.

Link to comment
Share on other sites

Η κυβέρνηση, με δεδομένη την περιορισμένη δυνατότητα διοικητικής παρέμβασης στην αγορά, ανακοίνωσε τη λειτουργία τριών ηλεκτρονικών παρατηρητηρίων τιμών.

Απευθείας μέσω του Ιντερνετ θα μπορούν πια οι καταναλωτές να βλέπουν και να αποφεύγουν εγκαίρως την... ακρίβεια στα τρόφιμα, τα προϊόντα νοικοκυριού, τα καύσιμα και τα δίδακτρα των φροντιστηρίων.

Η κυβέρνηση, με δεδομένη την περιορισμένη δυνατότητα διοικητικής παρέμβασης στην αγορά, ανακοίνωσε τη λειτουργία τριών ηλεκτρονικών παρατηρητηρίων τιμών. Την παρουσίασή τους έκαναν ο υφυπουργός Περιφερειακής Ανάπτυξης και Ανταγωνιστικότητας Ντ. Ρόβλιας, ο γεν. γραμματέας Εμπορίου Σ. Κομνηνός και ο ειδικός γραμματέας της Υπηρεσίας Εποπτείας Αγοράς Γ. Στεργίου.

Πρόκειται λοιπόν, για το παρατηρητήριο τιμών στα σούπερ μάρκετ. Στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.e-prices.gr οι καταναλωτές έχουν τη δυνατότητα να συγκρίνουν τις τιμές σε περισσότερα από 1.500 προϊόντα που διατίθενται σε 1.200 σημεία πώλησης της χώρας. Με απλές διαδικασίες επιλέγουν ένα καλάθι προϊόντων και μπορούν να βρίσκουν το κόστoς του στα σούπερ μάρκετ της περιοχής τους.

Το δεύτερο παρατηρητήριο αφορά στα ετήσια δίδακτρα 3.331 βρεφονηπιακών-παιδικών σταθμών, κέντρων ξενων γλωσσών, φροντιστηρίων μέσης εκπαίδευσης, ΙΕΚ και Κέντρων Ελευθέρων Σπουδών. Η ηλεκτρονική διεύθυνση είναι www.gge.gr/app

Και τέλος οι καταναλωτές μπορούν να βρίσκουν τη φθηνότερη βενζίνη μέσα από το παρατηρητήριο τιμών καυσίμων. Στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.fuelprices.gr ελέγχουν τις τιμές σε 3.000 πρατήρια.

Εξάλλου, ο κ. Ρόβλιας ενόψει των Χριστουγέννων έκανε γνωστό ότι πενταπλασιάζονται τα συνεργεία ελέγχου του υπουργείου, προειδοποιώντας για αυστηρές κυρώσεις σε παραβάτες

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=12336&subid=2&pubid=81433148

 

επιτέλους κάτι επίσημο!!!

ΥΓ1 το www.e-prices.gr που είδα είναι πολύ πρακτικο!!

 

 

Πολυ καλη η προσπαθεια τους,αλλα μια ματια που εριξα στις πανες,δεν ειχε Libero και Babylino!!!!:confused::confused::confused:

 

Η μηπως δεν βλεπω εγω καλα????

Παντως απο παμπερς εχει τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η προσπαθεια τους,αλλα μια ματια που εριξα στις πανες,δεν ειχε Libero και Babylino!!!!:confused::confused::confused:

 

Η μηπως δεν βλεπω εγω καλα????

Παντως απο παμπερς εχει τα παντα.

Και εγώ έψαξα για γάλα Νουνού Kid και δεν είχε, φαντάζομαι θα λείπουν και άλλα.

Αν θυμάμαι καλά το γράφει δοκιμαστικό το site;

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καμμια προσφορα απο Libero ή babylino?

Την επομενη φορα που θα βγαλουν προσφορα πρεπει να παρω ακομη περισσοτερα πακετα.

Εχω ακομα 2 πακετα στοκ,αλλα αρχιζω να ανχονομαι.

 

Στον Σκλαβενιτη είχε χθες τα babylino -8Ε. Δηλαδή 17.70-8=9.70. Έχω πάνες αλλά πήρα ενα πακέτο έτσι για το καλό!

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καμμια προσφορα απο Libero ή babylino?

Την επομενη φορα που θα βγαλουν προσφορα πρεπει να παρω ακομη περισσοτερα πακετα.

Εχω ακομα 2 πακετα στοκ,αλλα αρχιζω να ανχονομαι.

 

 

Scorpiaki χθες ημουν στον αρβανιτιδη και ειδα οτι ειχε τις πανες babylino τις ανοιχτες -40%

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στα καρφούρ ή και στα καρφούρ μαρινόπουλος;

Απο εδω το ειδα http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184 κατω απο την προσφορα babylino γραφει carrefur & carrefur μαρινοπουλος.Νομιζω και στα 2 ισχυει;)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...