Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χθες μασ ακουσε ολο το καρφουρ.... πηγα η κυρια να παρω παμπερσ με το -35% που εχει και ειχα και κουπονια -3?. στο ταμειο μου τα πηραν κατευθειαν τα κουπονια. τα χρηματα απο την εκπτωση επρεπε να τα παρω απο την υποδοχη.

παω στην υποδοχη λοιπον και βλπεω στην αποδειξη οτι επρεπει να παρω 7? επιστροφη επι 3 συσκευασιες που πηρα, αρα 21?.

τα υπολογιζει εκει η μανταμιτσα και μου δινει πισω 17,50? περιπου. της λεω μηπως εκανε κανα λαθος και μου λεει : αυτο εγινε διοτι πρωτα σας αφαιρουμε τα κουπονια και μετα την εκπτωση. αρα λεω δεν μας κανετε εκπτωση -35%. μου την εδοσαν πολυ οι εξυπνουληδες!!

 

Αυτό που έκαναν ήτααν παράνομο.

Αυτοί κανονικά θα πάρουν τα 21 ευρουλάκια από την εταιρεία της pampers.

 

Anyway σου έφαγαν 3,5 ευρώ. Μάλλον έπρεπε να σε ακούσουν και τα γειτονικά carrefour;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια χθες στο καφουρ που πηγα στο διπλα ταμειο ηταν ενας πατερας και ειχε παρει 2 παμπερς σε συσκεασια MEGA. και τους λεει να μου κανετε την εκπτωση του -35%. μα κυριε του λεει δεν ισχυει η εκπτωση σε αυτην την συσκευασια.

που το γραφει αυτο λεει?? η ενδειξη γραφει οτι απο την εκπτωση εξαιρουνατι οι συσκευασιες jumbo και τα simply dry, δεν γραφει πουθενα εξιρουνται οι συσκευασιες mega. Εκανε λιγη φασαρια και τε ικα τα πηρε με την εκπτωση, γιατι ειχε δικιο. δεν το εγραφε πουθενα για την mega συσκεασια.

Εμείς το είχαμε πάθει με τα αλκοολούχα ποτά όταν πρωτοξεκίνησαν οι προσφορές. Είχαμε πάρει μπύρες και κρασιά δεν μας έκαναν καμία έκπτωση και πήγαμε στην υποδοχή. Άρχισαν να μας λένε διάφορα αλλά η ένδειξη ...%alc δεν τους άφησε πολλά περιθώρια και μας επέστρεψαν τα χρήματα.

Απειλές θέλει και φασαρία γιατί οι υπάλληλοι μπορεί να μην είναι ενημερωμένοι αλλά και σε μας δεν περισσεύουν λεφτά πια για χάρισμα στην κάθε εταιρεία.

Στο εξωτερικό δεν τίθεται καν θέμα επιστροφής χρημάτων ακόμα κι αν έχουν τοποθετήσει λάθος τα προϊόντα στο ράφι και αναγράφεται άλλη τιμή.

Εμείς εδώ... 000200A9.gif

είμαστε κότες!

 

 

 

 

 

 

 

 

sig.asp?img=ad1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σχετικα με το Αldi που αναφερθηκε εχθες, πηγα και δεν ειχε το 50% οπως ειπωθηκε.ειχε ελαχιστα προϊοντα και οι τιμες κανονικες

Στα καταστήματα του Ρέντη και Ταύρου στην Αθήνα ίσχυσε κανονικά και έμειναν μονο τα ράφια

Link to comment
Share on other sites

μου απαντησανε και εμενα στο μαιλ μου οτι τα δεχονται κανονικα...πηγα και πηρα 4κουτια ακτιβ φιτ απο 19,94 αρχικη τιμη -35%=12,96-3,00Ε κουπονι τελικη τιμη 9,96:D

 

 

άννια μου για ποιο πραμα λες?? δεν καταλαβα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άννια μου για ποιο πραμα λες?? δεν καταλαβα...

 

εστειλα εμαιλ στα καρφουρ γιατι τις περισσοτερες φπρες που επαιρνα πανες με προσφορα δεν μου περνουσανε κουπονι...ετσι τους ρωτησα και μου απαντησανε οτι δεχονται με καθε προσφορα που εχουν....αυτο εννουσα:D

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το Αldi που αναφερθηκε εχθες, πηγα και δεν ειχε το 50% οπως ειπωθηκε.ειχε ελαχιστα προϊοντα και οι τιμες κανονικες

δεν κανουν ταυτοχρονα σε ολα τα μαγαζια -50%.Απ οτι καταλαβα τα κλεινουν λιγα-λιγα.Την προηγουμενη βδομαδα ειχε την εκπτωση σε 4 μαγαζια(το ανεφερε στο σχετικο φυλλαδιο που μοιραζουν στα σπιτια),αυτη τη βδομαδα εχει σε καποια αλλα συγκεκριμενων περιοχων.Εχε το νου σου να δεις φυλλαδιο στην πορτα σας ή αν το γραψει καποια κοπελα εδω οτι γινεται εκπτωση στο καταστημα που σ ενδιαφερει.Θα ελεγα να επαιρνες τηλ στην εξυπηρετηση πελατων,αλλα στην ιστοσελιδα τους εχουν αφησει μονο το ωραριο καταστηματων και ενα τηλ για οσους εχουν αγορασει πραγματα και χρειαζονται service.Δεν εχει καποιο αλλο τηλ επικοινωνιας

Link to comment
Share on other sites

διαβάζω για τις πανες και το carefour και όλα αυτά που κάνουν με τα κουπόνια. όσες τουλάχιστον είστε απο βορεια Ελλάδα που έχει Μασουτη γιατί τρέχετε carefour και συγχιζεστε? και στο Μασούτη έως τέλος της εβδομάδας νομίζω έχει -35% και αφαιρει το κουπόνι μετά- ούτε φασαρίες ούτε τιποτα.τελικη τιμη για active fit 6,4(με κουπονι -3ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

διαβάζω για τις πανες και το carefour και όλα αυτά που κάνουν με τα κουπόνια. όσες τουλάχιστον είστε απο βορεια Ελλάδα που έχει Μασουτη γιατί τρέχετε carefour και συγχιζεστε? και στο Μασούτη έως τέλος της εβδομάδας νομίζω έχει -35% και αφαιρει το κουπόνι μετά- ούτε φασαρίες ούτε τιποτα.τελικη τιμη για active fit 6,4(με κουπονι -3ευρώ)

 

μωρε δεν θα πηγαινα καθολου στα καρφουρ. θα πηγαινα κατευθειαν στον Μασουτη αλλα ειχα κουπονια μονο για καρφουρ. ο μασουτης εχει -35% μεχρι τισ 4 δεκεμβρη στα παμπερσ. τουσ πηρα τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Ο βασιλόπουλος έχει βάλει μέχρι το σάββατο τα απορρυπαντικά πλυντηρίου proderm -35%

και τα αφρόλουτρα palmolive 750ml 1+1 δώρο (υποψιάζομαι ότι αυτό το τελευταίο είναι προσφορά της ίδιας της εταιρείας οπότε ψάξτε και σε άλλα σ/μ για καλύτερη τιμή από 4,38?)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι 5+ με εφτυσε και εμενα αλλα πηρα 5αρι βρακακι

δες και τα μωρομαντιλα, ερχεται 8,20 η 9δα!

 

Αμάν κι αυτοί, στο 5άρι κολλήσανε δηλαδή; :rolleyes:

 

Ευτυχώς που βολεύομαι και με του Lidl, αλλά τώρα - είχα πάρει στις προσφορές - συνήθισα τα Active Fit που 'ναι λεπτά κι άντε ξανά πίσω στ' άλλα. (Τελειώνει το στοκ! :P)

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003P2UU5K/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

τωρα αμα σας πω οτι το αμαζον στελνει παμπερς...μη με δειρετε εεεεεε!!!!!!!!!!

 

 

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ??? το δοκιμασες και παρηγγειλες??

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...