Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια πήγε καμια σας στα αλντι.Τελικά έχει 50% έκπτωση?

Ναι είχε όντως.

 

Προσπάθησα να πάω το πρωί, ήμουν εκεί στις 8:30 αλλά έφυγα αφού δεν υπήρχε χώρος για πάρκινγκ και μου ειπε η μητέρα μου που ήταν εκεί από τις 7:30 οτι σκοτώθηκαν μέχρι να μπουν μέσα, κατάφεραν με το άνοιγμα να περάσουν ,ειχε τόσο κόσμο που μέχρι τις 9:30 που ήταν εκεί δεν κατάφερε να πάει στο ταμείο και τα παράτησε και έφυγε.

 

Χτυπιόταν ο κόσμος για ένα κοτόπουλο, φωνές και τσακωμοί πάνω από τα γιαούρτια και τα τυριά, να παιρνουν ο ένας από το καρότσι του άλλου...

 

Αργότερα πήγε η μητέρα μου ξανά προς το μεσημερι και ειχαν μεινει μονο τα νερά, οπότε χλωμό να κρατήσει μια εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα και απο μένα, να σας πληροφορήσω 2 πράγματα σχετικά με τα κουπόνια και τις προσφορές. Έστειλα email στο carrefour για ποιο λόγο δεν δέχονται τα κουπόνια όταν είναι σε προσφορά τα προιόντα.Μου απάντησαν σήμερα οτι τα κουπόνια πρέπει να τα δέχεται κανονικοτατα το καταστημα και να τους ενημερώσω σε πιο καταστημα συνέβει για να το ελεγξουν .Τους απάντησα συγκεκριμένα σε 2 καταστήματα στην Θεσσαλονίκη δεν τα δέχτηκαν και πιστευω επιτέλους να λυθει το πρόβλημα.

 

Για τα κουπόνια απο το livesmart έκανα ολοκληρο θέμα την προηγουμενη βδομαδα στον μασούτη. Παω στο καταστημα Μηχανιωνας(θεσ/νικη) και μου λεει ο υπευθυνος δεν τα δεχομαι χοντρα κοφτα. Τσατιζομαι εγω του απανταω παρτε τηλ στην unilever. ¨Οχι μου λεει τελειωσε δεν τα δεχομαι. Καπνους εβγαζα οπως καταλαβαίνετε. Παω σε αλλο μασούτη και παραλληλα επικοινωνω εγω με την unilever και φυσικα μου ειπαν οτι πρεπει να δεχτουν τα κουπονια. Στον αλλο μασουτη τους λεω τι συμβαίνει και μια κοπέλα απο την ρεσεψιον παίρνει τηλ στα κεντρικα τους και η απαντηση ηταν δεχτητε κανονικα τα κουπόνια. Φυσικα υπηρχε ενα θεματακι πως θα τα περασουν κλπ αλλα λυθυκε τελικα.Μολις παω σπίτι παιρνω και τον μασουτη και κανω μια ωραιοτατη καταγγελια- παραπονο για τον μ...α προισταμενο της Μηχανιωνας.

Ουφφφφ τα ειπα και ξαλαφρωσα.Παντως απο τον μασουτη ειπαν οτι θα ενημερωσουν ολα τα καταστηματα για να μην υπάρξει ξανα προβλημαααα.

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ενημερώνουν μέσω e-mail ότι ξεκινά η καμπάνια και αν θες συμμετέχεις, εντός 10ημερων σου στέλνω τα προϊόντα και έχεις ένα περιθώριο μέχρι να τους στείλεις την αναφορά σου

 

αχααααααααααα. μαλιστα. αρα περιμενω email τους. οκ ευχαριστω πολυ για την πανατηση σου. φιλιαααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

μου απαντησανε και εμενα στο μαιλ μου οτι τα δεχονται κανονικα...πηγα και πηρα 4κουτια ακτιβ φιτ απο 19,94 αρχικη τιμη -35%=12,96-3,00Ε κουπονι τελικη τιμη 9,96:D

 

 

Αντε να δουμε εδω θα τα δεχτουνε ή θα εχουμε φασαριες? Απο την στιγμη που η εταιρεια πλρωνει την αξια των κουπονιων γιατι μας κανουν τη ζωη δυσκολη? Παντως απο εκει που δεν ασχολιομουν καθολου με αυτα τωρα τα ψαχνω συνεχεια, βαρεθηκα να μας περνανε για μ...ες χιχιχιχι

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Για τα κουπόνια απο το livesmart έκανα ολοκληρο θέμα την προηγουμενη βδομαδα στον μασούτη. Παω στο καταστημα Μηχανιωνας(θεσ/νικη) και μου λεει ο υπευθυνος δεν τα δεχομαι χοντρα κοφτα. Τσατιζομαι εγω του απανταω παρτε τηλ στην unilever. ¨Οχι μου λεει τελειωσε δεν τα δεχομαι. Καπνους εβγαζα οπως καταλαβαίνετε. Παω σε αλλο μασούτη και παραλληλα επικοινωνω εγω με την unilever και φυσικα μου ειπαν οτι πρεπει να δεχτουν τα κουπονια. Στον αλλο μασουτη τους λεω τι συμβαίνει και μια κοπέλα απο την ρεσεψιον παίρνει τηλ στα κεντρικα τους και η απαντηση ηταν δεχτητε κανονικα τα κουπόνια. Φυσικα υπηρχε ενα θεματακι πως θα τα περασουν κλπ αλλα λυθυκε τελικα.Μολις παω σπίτι παιρνω και τον μασουτη και κανω μια ωραιοτατη καταγγελια- παραπονο για τον μ...α προισταμενο της Μηχανιωνας.

Ουφφφφ τα ειπα και ξαλαφρωσα.Παντως απο τον μασουτη ειπαν οτι θα ενημερωσουν ολα τα καταστηματα για να μην υπάρξει ξανα προβλημαααα.

αχ,να μην εχω δει το μηνυμα νωριτερα! Πηγα σημερα σε Μασουτη για να παρω υγρο ρουχων OMO και μαλακτικο cajoline με εκπτωση του καταστηματος -35% και τα κουπονια του livesmart(εβγαινε ετσι πολυ χαμηλη η τιμη στα συγκεκριμενα προϊοντα).Η ταμιας δεν μπορουσε να τα περασει,δοκιμασε να πληκτρολογησει το barcode και δεν το δεχοταν το μηχανημα.Ερχεται ο υπευθνος και μου λεει 'δεν τα δεχομαστε γιατι δεν εχουμε ενημερωθει απο την εταιρεια'.Δεν σκεφτηκα να τους πω να παρουν επιτοπου τηλ,ειχε και κοσμο το ταμειο,τελικα πηρα τα πραγματα χωρις την εκπτωση του κουπονιου.Ωστοσο αν τα δεχονται τελικα ,να ξαναπαω πριν ληξουν(η εκπτωση του Μασουτη ειναι ως 4/12 και των κουπονιων ως 30/11)

Link to comment
Share on other sites

αχ,να μην εχω δει το μηνυμα νωριτερα! Πηγα σημερα σε Μασουτη για να παρω υγρο ρουχων OMO και μαλακτικο cajoline με εκπτωση του καταστηματος -35% και τα κουπονια του livesmart(εβγαινε ετσι πολυ χαμηλη η τιμη στα συγκεκριμενα προϊοντα).Η ταμιας δεν μπορουσε να τα περασει,δοκιμασε να πληκτρολογησει το barcode και δεν το δεχοταν το μηχανημα.Ερχεται ο υπευθνος και μου λεει 'δεν τα δεχομαστε γιατι δεν εχουμε ενημερωθει απο την εταιρεια'.Δεν σκεφτηκα να τους πω να παρουν επιτοπου τηλ,ειχε και κοσμο το ταμειο,τελικα πηρα τα πραγματα χωρις την εκπτωση του κουπονιου.Ωστοσο αν τα δεχονται τελικα ,να ξαναπαω πριν ληξουν(η εκπτωση του Μασουτη ειναι ως 4/12 και των κουπονιων ως 30/11)

 

Να πας ξανα και να επιμεινεις.Η κοπέλα μου είπε οτι θα ενημερωθούν ολα τα καταστήματα.Στο ταμείο η κοπέλα περναει την εκπτωση μονη της γιατι οντως το barcode δεν το δεχεται, και εγω αυτα πήρα με την εκπτωση και τα κουπόνια.

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ξερετε τα sprider se αστυνομικους εχουν εκπτωση 15%

και εκει που λεγαμε οτι χασαμε ηρθανε τα θαυματακια μας

η αννα μαρια μας γεννηθηκε στις 16/2/2009

και ο μπεμπης στις 17/7/2010

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια ξερετε στα careffour η εκπτωση -30% που εχουν στα pampers ισχυει μονο για τα active fit;

 

einai 35% η εκπτωση και αφορα οχι μονο τα ακτιβ φιτ αλλακαι τα αλλα της νυκτος.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.κοριτσια sos..υπαρχει μια μηχανη αναζητησης για φθηνα καυσιμα σε ολη την ελλαδα.ειχε αναφερθει παλια εδω..το ειχα δει.ξερετε που πρεπει να δω?ψαχνω πετρελειαο θερμανσης.επειγον..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.κοριτσια sos..υπαρχει μια μηχανη αναζητησης για φθηνα καυσιμα σε ολη την ελλαδα.ειχε αναφερθει παλια εδω..το ειχα δει.ξερετε που πρεπει να δω?ψαχνω πετρελειαο θερμανσης.επειγον..
Kαλημέρα, βρήκα αυτό

http://www.gasprice.gr

Link to comment
Share on other sites

χθες μασ ακουσε ολο το καρφουρ.... πηγα η κυρια να παρω παμπερσ με το -35% που εχει και ειχα και κουπονια -3€. στο ταμειο μου τα πηραν κατευθειαν τα κουπονια. τα χρηματα απο την εκπτωση επρεπε να τα παρω απο την υποδοχη.

παω στην υποδοχη λοιπον και βλπεω στην αποδειξη οτι επρεπει να παρω 7€ επιστροφη επι 3 συσκευασιες που πηρα, αρα 21€.

τα υπολογιζει εκει η μανταμιτσα και μου δινει πισω 17,50€ περιπου. της λεω μηπως εκανε κανα λαθος και μου λεει : αυτο εγινε διοτι πρωτα σας αφαιρουμε τα κουπονια και μετα την εκπτωση. αρα λεω δεν μας κανετε εκπτωση -35%. μου την εδοσαν πολυ οι εξυπνουληδες!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια χθες στο καφουρ που πηγα στο διπλα ταμειο ηταν ενας πατερας και ειχε παρει 2 παμπερς σε συσκεασια MEGA. και τους λεει να μου κανετε την εκπτωση του -35%. μα κυριε του λεει δεν ισχυει η εκπτωση σε αυτην την συσκευασια.

που το γραφει αυτο λεει?? η ενδειξη γραφει οτι απο την εκπτωση εξαιρουνατι οι συσκευασιες jumbo και τα simply dry, δεν γραφει πουθενα εξιρουνται οι συσκευασιες mega. Εκανε λιγη φασαρια και τε ικα τα πηρε με την εκπτωση, γιατι ειχε δικιο. δεν το εγραφε πουθενα για την mega συσκεασια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...