Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μου άρεσε το τοπικ ))) χτυπάμε την ακρίβεια!!!

 

να συμβάλω και εγώ... εχτές γράφτηκα στο , ιστοσελίδα προσφορών ημέρας με εκπτώσεις έως 90% )))

 

 

Και απο μενα ενα μπεεεε μπεεε

μαλιστα σε ευχαριστουμε......

 

Μπεεεεεεεε

 

Και για να απαντήσω στη φίλη μας, νομίζω πως είναι απόλυτα λογικό σε φορουμ γονέων να συζητάμε για πάνες...

 

σμουτσ ζουζουνα μου :mrgreen::mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites

...Α,τα κουπονια ισχυουν ως 30/11 κι εκτυπωνονται μια φορα το καθενα

 

Αφου ειναι απο εκτυπωτη, θεωρητικα μπορεις να τα σκαναρεις ή να τα κανεις φωτοτυπια και να χρησιμοποιησεις οσα θελεις, ετσι δεν ειναι; :wink:

 

Χειροποδαρα θα μας κλεισουν στη στενη!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι απο εκτυπωτη, θεωρητικα μπορεις να τα σκαναρεις ή να τα κανεις φωτοτυπια και να χρησιμοποιησεις οσα θελεις, ετσι δεν ειναι; :wink:

 

Χειροποδαρα θα μας κλεισουν στη στενη!!! :lol::lol::lol:

 

δεν νομίζω γιατί έχουν barcode και αν χτυπηθεί μια φορά δεν θα ξαναπερνάει..αλλά μπορείς να γραφτείς 2-3 φορές με άλλο μειλ και διεύθυνση, όνομα και να έχεις παραπάνω..:-D

Link to comment
Share on other sites

καλε εγκεφαλικα θα παθουν οι pamperοβιες!!!κριμα που δεν τις στελνουν ελλαδα......

Κορίτσια σίγουρα; Λέει απλά οτι η αποστολή στην Αγγλία είναι δωρεάν, αλλα αποκλείει και την Ελλάδα; Σόρυ αν ρωτά ω άσχετα αλλά δεν προλαβαίνω να το ψάξω σε βάθος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σίγουρα; Λέει απλά οτι η αποστολή στην Αγγλία είναι δωρεάν, αλλα αποκλείει και την Ελλάδα; Σόρυ αν ρωτά ω άσχετα αλλά δεν προλαβαίνω να το ψάξω σε βάθος

 

 

αν το ψαξει καμια μανουλα αν τα στελνουν Ελλάδα ας μας σφυριξει κλεφτικα...................

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δεν τις στελνει!αν πατε ενα βημα πριν την πληρωμη (εφοσον εχετε κανει εγγραφη)θα δειτε μηνυμα που λεει οτι δεν μπορουν να σταλουν στην διευθυνση σας.μονο μωρομαντηλα pampers.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Αυτό με το bazaar του Κωτσόβολου μπορεί κανείς να το επιβεβαιώσει?

αυτο εγω το εγραψα

το ειπε ενας κυριος στον διευθυντη μιας τραπεζας που ειχα παει και ημουν διπλα

το ψαχνω ολη μερα για να παω μολις σχολασω αφου απο την περιοχη αυτη περναω αλλα δεν μπορω να βρω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

i prosfora sta libero itane sto site tus mexri tis 10.30 meta tin wgalane . elpizo na to idane kai ales kopeles . pira sta kentrika kai mu ipane oti i prosfora exi bei kata lathos kai akirotikie , parolo mu lei i kopela efoson tin idate kai exiete paei sto katastima na psonisete na enimerosume to katastima pu psonisete kai na sas kanune tin ekptosi kanonika . tora perimeno tilefono apo kapia kiria Psalida jia na me enimerosi pote boro na pao na psoniso me ekptosi. afta

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...