Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αννια δεν μπορω να το εξηγησω δεν ξερω γιατι μας κανανε διαφορετικη εκπτωση κ εμενα δεν μου πηρε τα κουπονια χθες γιατι λεει εχουν ηδη εκπτωση.. Τελος παντων δε θα σκασουμε κιολας για τα 0.09 λεπτα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα σημερα καρφουρ ειχε -20% στα pampers (παλι) μου πηρε και το κουπονι και συνολικα ειχα κερδος 6 ευρω μια χαρα...

Τελικα νομιζω η εκπτωση στα pampers ειναι συνεχεια τι αλλο να πω.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια προσοχή.διάβαζα σε ένα σαΐτ σήμερα μια καταγγελία για μαρινόπουλο.άλλη τιμή είχε το νερό στο ράφι κ άλλο στην απόδειξη.το άτομο αυτό αγόρασε μόνο 3 πράγματα κι έτσι κατάλαβε τι έγινε.της το χρέωσαν 30 λεπτά ακριβότερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α καλα!εμενα αυτο μου συμβαινει σε πολλα σμαρκετ.ακομα και στο λιντλ.θελει προσοχη.τις προαλλες ας πουμε δεν μου κανανε την εκπτωση στα σουβλακια!βρηκαν ανθρωπο να κοροιδεψουνε.χα χα

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια θα γραψω κατι για να καταλαβετε την διαφορα στην νωοτροπια της ελλαδας και του εξωτερικου,αυτο εγινε σε εμενα περυσι.

ημουν ταυλανδη και πηγα σε ενα καρφουρ,πηραμε ενα ουισκι και στο ραφη εγραφε αλλη τιμη απ'οτι το χτυπησε η κοπελα στο ταμειο,της το λεω,παει το κοιταει,μου λεει συγνωμη,φωναζει την υπευθυνη το ελεγχη και αυτη,λενα τα δικας τους και στο τελος μας κοψαν μια αποδειξη βγαζω λεφτα να το πληρωσω και μου λενε οχι δωρο γιατι καναμε λαθος!!!!!!!!!

μια ολοκληρη μερα το συζητουσαμε με τον αντρα μου και λεγαμε "ναι καλα αυτα γινονται και στην ελλαδα".

ετσι για να υπαρχη και αυτο στο τοπικ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.για τα χοντος που λεγατε ρωτησα σημερα και μου ειπαν δν ξερουν μεχρι ποτε θα υπαρχει η εκπτωση.εδω σε εμας ειναι 25%.σημερα πηρα απο το λιντλ με 4 ευρω ενα σκαμνακι μα χερουλακι που ειναι και αντιολισθητικο για να παταει πανω η μικρη να φτανει την τουαλετα.αν δεν με βολεψει θα το κανω επιστροφη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ καρφούρ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑ PAMPERS ΕΚΠΤΩΣΗ. ΠΑΝΤΟΣ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΡΤΑ καρφούρ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΠΕΡΝΕΙΣ 100 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ 500 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙΣ 5,00 ΚΟΥΠΟΝΙ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ, ΜΙΑ ΕΓΩ ΜΙΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΡΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ 5,00

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ καρφούρ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑ PAMPERS ΕΚΠΤΩΣΗ. ΠΑΝΤΟΣ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΡΤΑ καρφούρ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΠΕΡΝΕΙΣ 100 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ 500 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙΣ 5,00 ΚΟΥΠΟΝΙ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ, ΜΙΑ ΕΓΩ ΜΙΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΡΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ 5,00

 

Μένουμε και στην ίδια γειτονιά, αλλά εγώ τόσες φορές που παίρνω τσάντες τους δεν μου έχουν δώσει κανένα κουπόνι :mad:

Μιλάς για το Καρφούρ πρώην Μαρινόπουλο παραδίπλα στο Φλοκαφέ;

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι λίγο άσχετο αλλά θα το πω:

πριν 2 περίπου μήνες πήγα καρφούρ-μαρινόπουλο στην πρέβεζα για ψώνια. πήρα οικ.συσκευασία pampers σε τιμή προ ευρώ (δεν ξέρω αν θυμάστε την καμπάνια με τις προ ευρώ τιμές), έδωσα και κουπόνι και τελικά μου χρεώθηκε στην κανονική τιμή. όταν επέστρεψα στο s/m για εξηγήσεις (δεν το κατάλαβα αμέσως) μου ζήτησαν να δουν την συσκευασία που αγόρασα και μου είπαν ότι δεν είχε στίκερ προσφοράς πάνω. η συσκευασία πάντως ήταν σε ράφι που έγραφε φαρδιά-πλατιά ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ. τους εξήγησα ότι ήταν λάθος τους να βάλουν στο ίδιο ράφι προιόντα με διαφορετικές τιμές γιατί δεν γίνεται ο καταναλωτής να το γνωρίζει. τέλοσπάντων αρνήθηκαν να μου επιστρέψουν τη διαφορά των 5 ευρώ και έκανα καταγγελία στη γραμμή του υπ. εμπορίου. τους επιβλήθηκε πρόστιμο!

πριν καμιά 20ριά μέρες πήγα στο ίδιο s/m και με ακολουθούσε ο διευθυντής και με "βοηθούσε" με τις τιμές στα ράφια (πολύ ενοχλητικός). με γνώρισε γιατί τότε με τις πάνες το είχα κάνει θέμα!

σήμερα ξαναπήγα για πάνες γιατί είχα κουπόνια μόνο για καρφούρ-μαρινόπουλο! πήρα 1 διάφανη μεμβράνη sanitas. είδα ότι την είχαν σε 2 σταντ στον ίδιο διάδρομο με τιμή στο ένα σταντ 2,03 ευρώ και στο άλλο 2,17 ευρώ. όταν πήγα στο ταμείο μου την χτύπησε 2,17. είπα στην ταμία για τη διαφορά στα σταντ και ο διευθυντής που άκουγε έτρεξε να βγάλει τα ταμπελάκια με τις τιμές. αφού τον πρόλαβα οριακά στον διάδρομο (τον είχα δει όμως καθώς πλησίαζα να βγάζει τα ταμπελάκια) σχεδόν με το ζόρι τον "ανάγκασα" να ανοίξει τη χούφτα του και να δείξει σε εμένα και την ταμία τα 2 ταμπελάκια!

τους είπα ότι οι κλεψιές τους έχουν πέσει τουλάχιστον στη δική μου αντίληψη αρκετές φορές μπροστά σε όλους τους πελάτες του s/m για να είναι και αυτοί προσεκτικοί...

τα είπα και ξαλάφρωσα!!!!

bpGZp3.png

ooAsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μένουμε και στην ίδια γειτονιά, αλλά εγώ τόσες φορές που παίρνω τσάντες τους δεν μου έχουν δώσει κανένα κουπόνι :mad:

Μιλάς για το Καρφούρ πρώην Μαρινόπουλο παραδίπλα στο Φλοκαφέ;

 

ΛΕΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ. ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΣΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ 100 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ 500 ΣΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΠΙΤΑΓΗ 5,00

Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι λίγο άσχετο αλλά θα το πω:

πριν 2 περίπου μήνες πήγα καρφούρ-μαρινόπουλο στην πρέβεζα για ψώνια. πήρα οικ.συσκευασία pampers σε τιμή προ ευρώ (δεν ξέρω αν θυμάστε την καμπάνια με τις προ ευρώ τιμές), έδωσα και κουπόνι και τελικά μου χρεώθηκε στην κανονική τιμή. όταν επέστρεψα στο s/m για εξηγήσεις (δεν το κατάλαβα αμέσως) μου ζήτησαν να δουν την συσκευασία που αγόρασα και μου είπαν ότι δεν είχε στίκερ προσφοράς πάνω. η συσκευασία πάντως ήταν σε ράφι που έγραφε φαρδιά-πλατιά ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ. τους εξήγησα ότι ήταν λάθος τους να βάλουν στο ίδιο ράφι προιόντα με διαφορετικές τιμές γιατί δεν γίνεται ο καταναλωτής να το γνωρίζει. τέλοσπάντων αρνήθηκαν να μου επιστρέψουν τη διαφορά των 5 ευρώ και έκανα καταγγελία στη γραμμή του υπ. εμπορίου. τους επιβλήθηκε πρόστιμο!

πριν καμιά 20ριά μέρες πήγα στο ίδιο s/m και με ακολουθούσε ο διευθυντής και με "βοηθούσε" με τις τιμές στα ράφια (πολύ ενοχλητικός). με γνώρισε γιατί τότε με τις πάνες το είχα κάνει θέμα!

σήμερα ξαναπήγα για πάνες γιατί είχα κουπόνια μόνο για καρφούρ-μαρινόπουλο! πήρα 1 διάφανη μεμβράνη sanitas. είδα ότι την είχαν σε 2 σταντ στον ίδιο διάδρομο με τιμή στο ένα σταντ 2,03 ευρώ και στο άλλο 2,17 ευρώ. όταν πήγα στο ταμείο μου την χτύπησε 2,17. είπα στην ταμία για τη διαφορά στα σταντ και ο διευθυντής που άκουγε έτρεξε να βγάλει τα ταμπελάκια με τις τιμές. αφού τον πρόλαβα οριακά στον διάδρομο (τον είχα δει όμως καθώς πλησίαζα να βγάζει τα ταμπελάκια) σχεδόν με το ζόρι τον "ανάγκασα" να ανοίξει τη χούφτα του και να δείξει σε εμένα και την ταμία τα 2 ταμπελάκια!

τους είπα ότι οι κλεψιές τους έχουν πέσει τουλάχιστον στη δική μου αντίληψη αρκετές φορές μπροστά σε όλους τους πελάτες του s/m για να είναι και αυτοί προσεκτικοί...

τα είπα και ξαλάφρωσα!!!!

 

 

σαν δεν ντρεπετε διευθυντης πραγμα..επρεπε να βγαλεις το κινητο και να τον τραβηξεις βιντεο την ωρα που εκλεβε το ταμπελακι...:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

σαν δεν ντρεπετε διευθυντης πραγμα..επρεπε να βγαλεις το κινητο και να τον τραβηξεις βιντεο την ωρα που εκλεβε το ταμπελακι...:lol::lol::lol::lol:

πολύ έξυπνο!!!!!!!! δεν το είχα σκεφτεί:oops: θα το έχω στο μυαλό μου όμως κατά την επόμενη επίσκεψή μου (αν επιβάλεται) στο εν λόγω σούπερ μάρκετ...

bpGZp3.png

ooAsp3.png

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσες φορες μου εχει συμβει εμενα αυτο?αν το ειχα καταγκειλει καθε φορα θα ειχα γραψει βιβλιο.αλλα δεν φτανω μεχρι το ταμειο.το ανακαλυπτω απο πριν.και τους τη λεω με καλο τροπο βεβαια.τι νομιζανε οτι θα γελουσανε ολοκληρη προεδρο?δεν ξερω αν γινεται εσκεμενα η οχι αλλα σας συμβουλευω να τα βλεπετε παντα πριν φυγετε απο το καταστημα!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα απο το ατλαντικ καινουργιο φυλλαδιο με προσφορες μαλλον αυτο που λεει η μενια εχει ληξει κ δεν εχουν βαλει ακομα το καινουργιο στο ιντερνετ, αν πηρε κ αλλη ας το πει, συγκεκριμενα ειναι αυτο που εχει μεσα εκπτωση στα λιμπερο για να μη μπερδευτουμε..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με το διαγωνισμό της ΛΙΜΠΕΡΟ τι γίνετε τηλεφωνώ στο τηλέφωνο που έχει πάνω το καρτελάκι αλλά τίποτα πως περνώ μέρος ξέρει καμιά ?

.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...