Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Μόλις γύρισα από καρφούρ, πήρα συνολικά 62+31=93 πάνες babylino με 12,40 περίπου. Εκτός από το 20% είχα και 2 κουπόνια, ένα των 4 και ένα των 2,5 ευρώ συν ότι η μεγάλη συσκευασία είχε στίκερ -4 Ε. Μια χαρά!

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηγα μαρινοπουλο με κουπονι 4 ευρω για παμπερς και πηρα 62 πανες και επειδη δεν ειχα καρτα καρφουρ-μαρινοπουλος μου χτυπησε η ταμιας την δικια της κ πηρα κ την εκπτωση 20%.Βεβαια πηρε η ταμιας τους ποντους αλλα χαλαλι της!!!!!!!

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Πηγα μαρινοπουλο με κουπονι 4 ευρω για παμπερς και πηρα 62 πανες και επειδη δεν ειχα καρτα καρφουρ-μαρινοπουλος μου χτυπησε η ταμιας την δικια της κ πηρα κ την εκπτωση 20%.Βεβαια πηρε η ταμιας τους ποντους αλλα χαλαλι της!!!!!!!

 

 

μεχρι ποτε ειναι η εκπτωση??για τα καρφουρ μιλας τσι??γιατι θελω και εγω να αγορασω παμπερς και δεν εχω κουπονια και ψαχνω προσφορα..

Link to comment
Share on other sites

αννια μου ισως πετυχεις κανενα πακετο στα σουπερ με -2 ευρω επανω.κυκλοφορουσαν τωρα τελευταια αυτα.

 

το ξερω αλλα οπου και να εχω παει.συνηθως εχουν τα μικροτερα νουμ..απλα με 20%ειναι στα καρφουρ για αυτο ρωτησα για ποιο 2μερο ειναι δευτερα-τριτη? η τριτη-τεταρτη??ελπιζω να προλαβω να παω..:P:p

 

το βρηκα δευτερα και τριτη ειναι εφυγα παω σουπερ μαρκετ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε τη γεμισα παλι τη ντουλαπα!!!! ναστε καλα γιατι δε το ειχα ακουσει για το διημερο.

Παντως αμα βρισκουμε και με στικερ πανω , λιγο πολυ το ιδιο με το 20% ειναι.

Αυτα με τα στικερ φυσικα ειχαν γινει εξαφανιζολ, εδω δεν εβρισκα νουμερα χιχιχιχι, απο λιμβερο μικρα πηρα οτι ειχε σε 4,5,6 απο ανοιχτες πανες.....

Αλλα με 12-15 πανες τη μερα εεεε? μια χαρα ειμαστε!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα εχθες στα Carrefour και 3 στα 4 καροτσια ειχαν μεσα πανες...!

Χαμος στο διαδρομο με τις πανες

Ασε που εδωσα σε μια κοπελα που ηταν μπροστα μου στο ταμειο κουπονι Libero 2,5ευρω και ενθουσιατηκε:-P,εκανα την καλη μου πραξη παλι:mrgreen:

4

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.εγω το πρωι προλαβα τα τελευταια παμπερς στο ατλαντικ με στικερ-2 ευρω στο ατλαντικ.ειχα και κουπινια 7 ευρω και μου βγηκαν τελικη τιμη 29,20 για 2 μεγαλα πακετα.

Link to comment
Share on other sites

η προεδρος ξαναχτυπα.τρεξτε βεροπουλο.φανταστικο φαναρακι για το σπιτι η το μπαλκονι με ενα και μοναδικο πακετο εβρυ ντει.εχει -1ευρω και δωρο κολημμενο σκιες και μολυβι ματτιων παρακαλω.(εγω ειχα και κουπονι -0,40).τελειο το φαναρακι.το αναβω καθε βραδυ και σαν καντηλακι.επεισης με 2 μαντηλακι δωρο τσαντα θαλασσης.η ιδια τσαντα και στο ατλαντικ παλι με εβρι ντει.και τα μαντηλακια εχουν σκιες ματιων επανω.

Link to comment
Share on other sites

Ποια ξερει πως μπορω να βρω κουπονια για Persil Baby???

Αυτο χρησιμοποιω για τα ρουχλακια της μικρης μου αλλα ποτε δεν μου στειλανε κουπονια!!!

Link to comment
Share on other sites

Με 2 πακέτα Babylino μεγάλη συσκευασία δίνουν δώρο μία ραφιέρα ξύλινη για τα παιχνίδια έχει 3 όριζόντια θέσεις στις 2 τελευταίες 4 χρωματιστα πλαστικά κουτιά και πάνω ένα μικρό ξυλινο χρωματιστό ραφάκι.Το πήρα σήμερα απο το σουπερ μάρκετ Σκλαβενίτη.

Ο θηλασμός είναι μια ΥΠΕΡΟΧΗ σχέση(δεν είναι γάλα σε κονσέρβα)Η κατσικούλα θηλάζει το κατσικάκι, η γαιδουρίτσα το γαιδουράκι,η γατούλα το γατάκι, γιατί οχι και ο άνθρωπος το ανθρωπάκι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...