Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πήρα έναν κατάλογο προσφορών από το Βερόπουλο χθες.

Σας γράφω τα πιο σημαντικά.

 

- Βρεφικές κρέμες ΝΟΥΝΟΥ, με 2 συκευασίες, δώρο κουπόνι 1 ευρώ.

- Πάνες Pampers ActiveFit (οικονομική και jumbo συσκευασία)

με αγορά 1 πακέτου -2 ευρώ,

με αγορά 2 πακέτων -6 ευρώ

- Πάνες Babylino ή BabyGo

με 2 μεσαίες ή 1 οικονομική συσκευασία, δώρο κουτί αποθήκευσης.

 

Ισχύουν ως 13/6.

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα marasil σε τι τιμες κοιμαινονται δηλαδη τωρα? μιλαμε για ολο το πακετο η μονο ρουχα?

 

Στο καταστημα ειδα τα ρουχαλακια, τα παπουτσακια, την βαλιτσα με τα βαπτιστικα. Δεν ειδα λαμπαδες

Link to comment
Share on other sites

στο Lidl αυτό που λέει από Πέμπτη, δεν ισχύει. Γίνεται Ο χαμός και μόνο Πέμπτη τα βρίσκεις. αν πας δηλαδή πέμπτη μεσημέρι μπορεί και να μη βρεις. αν πας παρασκευή; αποκλέιεται να βρεις. οι προσφορές του γίνονται ανάρπαστες. πρέπει να πας 8 η ώρα το πρωί, άντε 9πμ.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηλιουποληγ, Κοκωσης

Παμπερς με στικερ και εκπτωση 15%

Ελαβα και κουπανακια απο μια καλη φορουμιτισσα, αμα προλαβω, αυριο, επιθεση!!!!!!!

 

Μια φορα αποφασισα να περιμενω το carrefour μπας και βαλει εκπτωση στις πανες, και τιποτα ακομα!!! καθε ποτε βαζουν? ξερει καμια?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

γατουλινι παρελαβες τα κουπονια?μαλλον καπως αργα σας το λεω αλλα στο λιντλ σημερα που πηγα τα παιδικα ειναι για παιδακια απο 4 ετων και πανω.μην σας πω και 6.οποτε οπως πηγα ετσι εφυγα.για τα λιμπερο αυτα που εχουν -4 ευρω εχουν καπιοο διαγωνισμο επανω και τα δωρα ειναι πολυ καλα.τσουληθρες σπιτακια κτλ απο τα λιτλ τικις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γατουλινι παρελαβες τα κουπονια?μαλλον καπως αργα σας το λεω αλλα στο λιντλ σημερα που πηγα τα παιδικα ειναι για παιδακια απο 4 ετων και πανω.μην σας πω και 6.οποτε οπως πηγα ετσι εφυγα.για τα λιμπερο αυτα που εχουν -4 ευρω εχουν καπιοο διαγωνισμο επανω και τα δωρα ειναι πολυ καλα.τσουληθρες σπιτακια κτλ απο τα λιτλ τικις

 

στο lidl δεν έχει νούμερα, ούτε ηλικίες. στις συσκευασίες γράφει υψος (πχ 86-110 κια εννοεί 86 εκατοστά με 1 μέτρο και 10 εκατοστά). ανάλογα λοιπόν ψωνίζεις με το ύψος του παιδιού.

 

ΥΓ τελικά ελένη μου με είδες στα dvds που σου έστειλα;

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

ισμηνη μου δεν τα εχω δει ολα.θελω να τα δω και μετα να σου κανω ερωτησεις/το σ/κ ελειπα οποτε δεν προλαβα.οσο για το λιντλ αν δεις προσεκτικα κατω απο το πχ 122-128 νουμερο λεει και ηλικα 4-6πχ.προσεξε το.παντως σημερα δεν κανανε για τη δικια μου που ειναι 2+.ηταν για μεγαλυτερα παιδακι.κριμα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας

Στα s/m ΑΤΛΑΝΤΙΚ με 1 τεμ.BABYLINO ultra dry economy με στικερ -4 ευρω δηλαδη 14.75 η τιμη του δινουν δωρο 1 τριπλη συσκευασια BABYCARE μωρομαντηλα και αν εχεις και κουπονι -4 ευρω παει 10.75 συμφερει ειναι μεχρι την Τριτη νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

χα !τζολ ημουν προχτες στα ατλαντικ και ηταν μπροστα ενας κυριος και ειχε παρει αυτην την προσφορα.ανοιγω την τσαντα μου και του χαριζω ενα κουπονι.το αφαιρει η κοπελα 10,75.καρτα εχετε του λεει?οχι λεει αυτος και περναει τη δικη μου.μα τι αληλεγκυη ειναι αυτη του λεω εγω?μακαρι να ηταν και στη ζωη μας ετσι?καλο ε?παντως και ο βεροπουλος εχει ωραιο δωρο με αυτα.μεγαλη θηκη για ρουχα.

Link to comment
Share on other sites

σιγα μωρε το εχω ξανακανει.χαρισα σε ενα παππου για τα σανι και εχω χαρισει και για μπειμπι γκο.αν τυχει και ειναι μπροστα μου.εχει πλακα.ο αλλος μενει αφωνος..α και για περσυλ μπειμπυ τωρα που το θυμηθηκα.

Link to comment
Share on other sites

χαρισα σε ενα παππου για τα σανι και εχω χαρισει και για μπειμπι γκο.αν τυχει και ειναι μπροστα μου.εχει πλακα.ο αλλος μενει αφωνος.

λοιπόν έχει δίκιο η ελένη. δεν είναι πολύ όμορφο να βλέπεις μια φάτσα γεμάτη έκπληξη και πίστη στην αγάπη όταν χαρίζεις κάτι που δεν το χρειαζόσουν έτσι κι αλλιώς;;; όταν καμιά φορά σταματάει αυτοκίνητο μπροστά σου και σου δίνουν προτεραιότητα στο δρόμο να περάσεις, όταν ο μπροστινός σου σου κρατάει την πόρτα να μπεις, όταν κάποιος στο σούπερ μάρκετ σου χαρίζει ένα κουπόνι... όλα αυτά τα μικρά δεν σε κάνουν πιο χαρούμενο; έστω και για λίγο... δεν αναθεωρείς όσα πίστευες για την αποξένωση των ανθρώπων;

μπράβο ελένη, μπράβο σε όσες από εσάς χαμογελάσατε σε κάποιον άγνωστο σε μια ουρά στην τράπεζα αντί να στρέψετε αλλού το βλέμμα από αμηχανία, μπράβο σε όσες από εσάς-εμάς πιστεύουμε ακόμα ότι είμαστε άνθρωποι και φροντίζουμε να το αποδεικνύουμε ή τουλάχιστον προσπαθούμε...

 

υ.γ.: συγνώμη που σας πέταξα λίγο εκτός θέματος. πάμε πάλι στις προσφορές! τρελαίνομαι για αυτό το topic. κράτα μας ενήμερες πρόεδρε (elachl):-P

bpGZp3.png

ooAsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ηλιουποληγ, Κοκωσης

Παμπερς με στικερ και εκπτωση 15%

Ελαβα και κουπανακια απο μια καλη φορουμιτισσα, αμα προλαβω, αυριο, επιθεση!!!!!!!

 

Μια φορα αποφασισα να περιμενω το carrefour μπας και βαλει εκπτωση στις πανες, και τιποτα ακομα!!! καθε ποτε βαζουν? ξερει καμια?

 

συνηθως κανει μια φορα τον μηνα, αλλα η αληθεια ειναι πως αυτο το διαστημα δεν εφαρμοζεται απολυτα το παραπανω χρονικο περιθωριο. οποτε.... χτυπα τωρα την προσφορα που βρηκες!!!!!!:lol:

Ιάσονας, "Ο μικρός πρίγκιπας .. :-D μου"

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...