Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΤΙΜΩΡΙΑ...! ΣΩΣΤΗ ΜΕΘΟΔΟΣ Η' ΟΧΙ;


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, tzenaki1982 είπε:

Α εμένα λατρεύει το μπάνιο...μην τησ ρίξεις νερό για να την λουσεισ μόνο...ξεφωνίζει...αυτό ακομη δεν λέει να το συνηθίσει..

Το καλοκαίρι να φανταστεις.πηγαίναμε για μπάνιο στη θάλασσα κ όταν βγαίναμε να παίξουμε με τα κουβαδάκια..έπαιζε 5 λεπτά κ μετά έτρεχα να την συμμαζέψω..δεν κάθισα ποτέ ξαπλώστρα..μόνο λίγο προσ το τέλος Ιουλίου που άρχισε να κάθεται κλ αυτό για κάνα 15 αλλά ήταν κ αυτό βελτιωση...μετά έπαθα τενοντίτιδα κ δεν ξανά πήγαμε για μπάνιο.ευτυχωσ πήγαινα με μπάνιο με μια φίλη κ τα παιδάκια τησ κ πρόσεχε την μεγάλη μου..

Γενικά η μικρή είναι ανεξάρτητη..δεν παίζει με παιχνίδια..λίγο θα τα πάρει κ μετά θα τα αφήσει..κ μόνο τώρα τελευταία έχει αρχίσει κ βλέπει  λιγο παιδικά..όλη μέρα τρέχει μέσα στο σπίτι πέρα δώθε..κ έρχεται στα πόδια μου.γενικα το ανακάτεμα.τησ αρέσει..κ όχι τα παιχνίδια..

 

Στην θάλασσα και του δικού μου του αρέσει .. στην μπανιέρα δεν θέλει γιατί συνήθως πάμε για μπάνιο πριν τον ύπνο και δεν θέλει ούτε για ύπνο ..όποτε το συνδιάζει κάπως έτσι ότι αν κάνει μπάνιο θα πάει για νάνι. Δεν θα χτυπιέται απλά δεν θα πάει με ευχαρίστηση. Πάντως και του δικού μου του αρέσει το ανακάτεμα και γενικά να εξερευνήσει δικά μου πράγματα και όχι να παίξει με τα παιχνίδια του. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 225
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...