Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σινα μου,

θα ειμαστε ολοι κοντα σου με τις θετικες μας σκεψεις και τις προσευχουλες μας για τον Νικολα σου!

Ολα θα πανε καλα! :) Σε περιμενουμε και παλι πισω με τα καλυτερα νεα του κοσμου! :D

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μέσα από τη καρδιά μου όλα να πάνε καλά για το μικρό Νικόλα και να γυρίσει πίσω γερός και δυνατός. Καλό κουράγιο και καλή δύναμη σε εσάς, οι προσευχές μας θα είναι μαζί σας. Θα περιμένουμε τα νέα σας όταν με το καλό επιστρέψετε.

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites

Sheena....Δύναμη & Πίστη ειναι αυτά που μου έρχονανται πρώτα στο μυαλό

Θα σε σκεφτόμαστε όλες!!! Ο Νικόλας σας ειμαι σιγουρη πως θα τα πάει μια χαρά, θα γίνει καλά και θα γυρισετε συντομα κοντά μας! :)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελπίζω κάπου να σε παρηγορεί το γεγονός ότι θα σε σκεφτόμαστε και θα είμαστε με την σκέψη δίπλα σου.

 

Εύχομαι ο Νικόλας να επιστρέψει γρήγορα σπίτι και με επιτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Σίνα,

κουράγιο σε σένα και τον άντρα σου για αυτή τη δοκιμασία που έρχεται αλλά να έχετε πίστη ότι θα είναι η τελευταία.

Aπό δω και πέρα να σκέφτεστε ότι θα βλέπετε τον Nικόλα σας να βελτιώνεται και να μεγαλώνει όπως όλα τα υπόλοιπα παιδάκια.

 

Oι σκέψεις μας θα είναι μαζί σας και θα περιμένουμε με αγωνία τις εξελίξεις σας.

OΛA ΘA ΠANE KAΛA!

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sheena,

 

Ολα θα πάνε καλά! Είναι σίγουρο!

 

Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία, δύναμη και υπομονή.

 

Περιμένουμε το Νικόλα να γυρίσει για να παίξει με όλα τα μικρά παιδάκια του parents.gr

 

Νατάσα

Link to comment
Share on other sites

Οπως λεω καθε βραδυ στο γιο μου πριν κοιμηθει.... ο Χριστουλης, η Παναγιτσα και οοοοοοολοι οι Αγιοι του κοσμου στο μωρακι μου και σ'ολα τα μωρακια οοοοοοοοοολου του κοσμου!

 

Ο Θεος κι ο Αγιος Νεκταριος θα το κανουν το θαυμα τους! Ειμαι σιγουρη γι' αυτο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου όλα να πάνε καλά και ο Νικόλας γρήγορα να γυρίσει πίσω υγιείς και δυνατός!!!! Να του δώσεις ένα μεγάλο φιλί από τους μικρούς του φίλους από το parents και θα τον περιμένουν να γύρισει για να παίξουν. Ο θεός και Παναγιά μαζί σας!!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά για το Νικόλα.... και να γυρίσει πίσω πιο δυνατός και πιο γερός από ποτέ!! :D

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Ολα θα πανε τελεια.

Θα εχεις συντροφια την σκεψη μας και την αγαπη μας. Πίστη και δυναμη.

Η ευχη των Χριστουγεννων μου για φετος ειναι να γυρισετε και να ακουσω τα ευχαριστα. Αυτο θελω μονο.

 

Πολλα φιλια και μια τερααααστια αγκαλια.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...