ελισσαβετ

...ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΠΟΔΟΚΙΝΗΤΟ...

Recommended Posts

ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΩΡΟ ΣΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΜΟΥ...ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΟΔΗΓΑΕΙ ΑΥΤΟΣ...

..ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΕΤΑΛΙΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ...ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ...

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΕΤΟΙΑ??? ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ....

ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΧΡΥΣΟΣ ΜΟΥ...

Διαφημίσεις

Αν θέλεις ρίξε και μια ματιά στα

http://www.merrylandpark.com/merryland-products/step2-products-gr.php?id=184

http://www.merrylandpark.com/merryland-products/step2-products-gr.php?id=185

Όλα τα παραπάνω είναι με πηδάλια.Αυτά που σου γράφει η Βαλεντίνα είναι ποδοκίνητα.

Εμείς αγοράσαμε πρόσφατα το πρώτο, το αυτοκίνητο αγώνων.Γενικά έχουμε αγοράσει πολλά πράγματα απο το MERRYLAND PARK ...κούνια αυλής, σπιτάκι..Αυτό τον καιρό έχουν και προσφορές.Η ποιότητά τους είναι καταπληκτική..Είναι της STEP2 της γνωστής Αμερικάνικης εταιρίας που είναι το Νο1 σε τέτοιου είδους παιχνίδια.

Αν θέλεις ρίξε και μια ματιά και στο

http://www.merrylandpark.com/merryland-products/plastic-vehicles-gr.php

Πιστεύω να σε βοήθησα αρκετά... :)

Καλημέρα!

Είχα δει και εγώ ένα με πετάλια στον Πανταζόπουλο αλλά όχι με τόσα πολλά κουμπλιά, ήχους κλπ και είχε γύρω στα 100 euro. Στο Merryland πόσο κυμαίνονται? Γενικά έχει καλές τιμές?

5qfMp3.pngM5Bvp3.png

Και εγω ψαχνω το απλο ποδοκινητο και δεν το βρισκω.ο γιος μου εχει παθος με αυτο και το εχει η κουμπαρα μου και δεν θελω να την ρωτησω για να μην νομιζει οτι της το ζηταω για το Πασχα.στο jumbo δεν εχει αλλα υποψιαζομαι οτι ειναι εκτος εποχης και θα το φερουν το καλοκαιρι.λετε????????????παντως δεν νομιζω να εχει πανω απο 50 ευρω.

ισως καποια κοπελα να μας ανοιξει τα ματια.

σας ευχαριστω και εγω με τη σειρα μου

παντως το site που παραθεσατε πιο πανω εχει απιθανα πραγματα

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

έχω δει τέτοιο αυτοκινητάκι στο κατάστημα "ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ" αλλά δεν σταμάτησα να ρωτήσω τιμή, αν πας στον κατάλογο τους στο ίντερνετ ίσως το βρεις εκεί και του τηλ και σου λένε πόσο κοστίζει

http://www.the-toy.gr

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ SITES ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΑΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΟΔΟΚΙΝΗΤΟ ΕΝΝΟΩ ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΙ ΠΕΤΑΛΙΑ ( ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΠΕΡΙΠΟΥ) ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΝΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΣΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ...

ΑΥΤΑ ΕΝΝΟΩ...ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ??? ΩΣΤΟΣΟ Ο ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ ΔΥΟ...

Διαφημίσεις

Εγω αυτά που έχω δει στο τζαμπο είναι με μπαταρία και το παιδάκι πατάσει πετάλια σε στυλ φρένο και γκάζι. Έχει σε διαφορα μεγέθη και για διαφορες ηλικιες. Από 50-100 ευρώ. Με τέτοια πετάλια που θέλεις δεν έχω δει πουθενά.

Kiki + George = Panagiotis + Maria

Εγώ πάντως είμαι σίγουρη ότι αυτό που ψάχνεις είναι το http://www.merrylandpark.com/merryland-products/step2-products-gr.php?id=184

Άν κάνεις κλίκ στίς μικρές φωτογραφίες που εμφανίζονται απο κάτω θα δείς όλες τις λεπτομέρειες.Αλήθεια, ρώτησες πόσο στοιχίζει?

... και πως αγοράζουν από το merrylandpark;

έχει ωραία παιχνίδια αλλά δε βρήκα πως αγοράζουν... φταίει η ώρα ;

:?

... και πως αγοράζουν από το merrylandpark;

έχει ωραία παιχνίδια αλλά δε βρήκα πως αγοράζουν... φταίει η ώρα ;

:?

Είναι απλό τηλεφωνείς, παραγγέλνεις και σου το στέλνουν.Απο ότι ξέρω στέλνουν σε όλη την Ελλάδα.

βρηκα στο jumbo ποδοκινητο τρακτερ 50 και λιγο πιο μεγαλο 60 ευρω και ποδοκινητη γουρουνα 60 ευρω.ρωτησα αν φερουν και αυτοκινητο και μου ειπαν οχι............αλλα δεν νομιζω να ειχε ιδεα με τον τροπο που μου απαντησε!!!!!!!!!τελος παντων που θα παει θα βρεθει το αυτοκινητακι

iQSqp3.png

qajOp2.png

Διαφημίσεις

Συγνώμη βρε κοριτσια αλλά θέλω και εγώ με την σειρά μου να σας ρωτήσω κάτι. Ενδιαφέρομαι για την βαφτιστήρα μου για μηχανοκίνητο με μπαταρία και έχω καταλήξει στης Doras το scooter αλλά πολύ φοβάμαι ότι είναι για μικρές ηλικίες οι μικρή είναι 3 1/2 χρονών, το έχει καμμία πάρει , θέλω λιγάκι βοήθεια πριν αποφασίσω!

Η ζωή μου τα αγγελούδια μου!!!!!

Εγω το εχω.. δεν ειναι επικινδυνο, ο χαρης ειναι 27 μηνων και κανει..

Το συγκεκριμενο σκουτερ παει με ταχυτητα χελωνας και σταματαει αμα βρει εστω ενα χαλικακι.. Και ειναι και πολυ σταθερο.. Ο δικος μου παταει και τα δυο ποδια στην μια πλευρα για να ανεβει (δεν μπορει κι αλλιως ο κακομοιρης) και δεν εχει πεσει ποτε)

O5Lop2.png

kIP3p2.png

βρηκα στο jumbo ποδοκινητο τρακτερ 50 και λιγο πιο μεγαλο 60 ευρω και ποδοκινητη γουρουνα 60 ευρω.ρωτησα αν φερουν και αυτοκινητο και μου ειπαν οχι............αλλα δεν νομιζω να ειχε ιδεα με τον τροπο που μου απαντησε!!!!!!!!!τελος παντων που θα παει θα βρεθει το αυτοκινητακι

Καλημερα σε ολους!!

Κουκλα μου,ριξε και μια ματια στα Κουκου,πηγα χθες και πηρα ποδηλατο στην κορη μου και ειχε παρα πολλα αυτοκινητακια.

Αν δεν κανω λαθος,πρεπει να ειχε και αυτο που ψαχνεις.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

Αλβερτος Αινσταιν

αχ σε ευχαριστω πολυ,θα παω σε λιγο και θα σε ενημερωσω.

σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

iQSqp3.png

qajOp2.png

αχ σε ευχαριστω πολυ,θα παω σε λιγο και θα σε ενημερωσω.

σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Τιποτε,γλυκεια μου,να εισαι καλα.Μακαρι να βρεις ο,τι ψαχνεις.

(Μην βιαζεσαι να με ευχαριστησεις και δεις τιποτα τιμες εξωφρενικες και μου μεινεις!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:.Απλα στο προτεινω γιατι ολως παραδοξως το ποδηλατακι την κορης μου ειχε νορμαλ τιμη. )

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

Αλβερτος Αινσταιν

Εγω το εχω.. δεν ειναι επικινδυνο, ο χαρης ειναι 27 μηνων και κανει..

Σε ευχαριστώ πολύ dora μου ελπίζω μόνο να μην με μαλώσει η μαμά της γιατί έχει μερικά κιλάκια παραπάνω και αυτό δεν θα την βοηθήσει και πολύ να τα μειώσει.

Η ζωή μου τα αγγελούδια μου!!!!!

Τιποτε,γλυκεια μου,να εισαι καλα.Μακαρι να βρεις ο,τι ψαχνεις.

(Μην βιαζεσαι να με ευχαριστησεις και δεις τιποτα τιμες εξωφρενικες και μου μεινεις!!!!! .Απλα στο προτεινω γιατι ολως παραδοξως το ποδηλατακι την κορης μου ειχε νορμαλ τιμη.

πηγα και βρηκα ενα στα 100 ευρω της little tikes με κουβουκλιο,ωραιο αλλα ογκωδες και ενα τζιπ παλι 100 ευρω.απλα δεν το αποφασισα γιατι το ηθελα πιο συμμαζεμενο.που θα παει θα το βρω.πλησιαζω παντως.θα παρω το τζιπ αν δεν βρω αυτοκινητακι.

φιλια πολλα

iQSqp3.png

qajOp2.png

Πανακριβα,ηταν,καλα το καταλαβα.Ελπιζω να βρεις καπου αλλου κατι πιο οικονομικο,γλυκεια μου.

Αλβερτος Αινσταιν

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα