Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΥΣ - ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΥΣ.


Recommended Posts

Αντί να καθόμαστε και να κλαίμε τη μοίρα μας (που ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΜΕ) καιρός είναι να κάνουμε κάτι ΤΩΡΑ!!

 

Σε μία εβδομάδα είναι οι εκλογές: Ας τους στείλουμε επιτέλους στα σπίτια τους!!!!!

 

Αν όλοι εμείς ψηφίσουμε κάποιο άλλο κόμμα με προοπτική διακυβέρνησης τότε την επόμενη Δευτέρα το πρωί θα ετοιμάζουν βαλίτσες!!

 

ΤΩΡΑ είναι η ευκαιρία να το κάνουμε!!!!!

 

Ας μην πέσει κανείς στην παγίδα και την κοροϊδία της δήθεν ερχόμενης χρεοκοπίας, εάν αρνηθούμε ως χώρα να πληρώσουμε το σύνολο των παράνομων τόκων και να υποκύψουμε στο ζυγό του μνημονίου!!!

 

Αλλωστε, χρεωκοπημένοι είμαστε ήδη οι περισσότεροι, και έρχονται και χειρότερα!!!

 

Ας ψηφίσουμε αντιμνημονιακά, κόμματα με ικανό ποσοστό, που να μπορούν μεταξύ τους να συνεργαστούν και να μας προσφέρουν μία ελπίδα για το μέλλον!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 418
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αλήθεια???

 

δηλαδη και οι υπερπολυτεκνοι με 10 παιδια π.χ. που τους βοηθανε οι σύλλογοι πολύτεκνων η η εκκλησιά θα πρέπει να πληρωσουν στο κράτος χρυσό!!

ασε που εσύ μπορεί να παίρνεις ρούχα απο φίλους π.χ. και να μην πληρωνεις...θα τα πληρώνεις μετα στο κράτος?!!

 

πολύ παράλογο!!

εχει ψηφιστεί δηλαδη αυτό?? η τωρα το θέσανε?

τραγικό πραγματικά!!!!

θα ψηφιστει...αυτο φυμολογιται στην εφορια,και μια γνωστη μου εφοριακος μου το επιβεβαιωσε...

ετσι λοιπων μαζι με το τεκμηριο για το σπιτι,το αυτοκινητο,τυχων χωραφια που εχει καποιοσ,εξοχικο,κοτερα....θα υπαρχει και το τεκμηριο για τα παιδια.....η διαφορα ειναι ομως πως τα παιδια δεν ειναι περιουσιακα στοιχεια αλλα ανθρωπινες ψυχες.....και δεν ξοδευεις χρηματα για να τα αγορασεις και ουτε ειναι επενδυση για να σου αποδοσει χρηματα τα επομενα χρονια ωστε να φορολογηθουν....

απλα δεν τους βαινουν τα νουμερα και πανω στον πανικο τους ψαχνουν απενωσμενα να βρουν χρηματα....ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΑ ΖΗΤΑΝΕ...ΑΣ ΤΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ VIP ΠΤΕΡΥΓΑ ΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ....

ΑΙΣΧΟΣ...:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Αντί να καθόμαστε και να κλαίμε τη μοίρα μας (που ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΜΕ) καιρός είναι να κάνουμε κάτι ΤΩΡΑ!!

 

Σε μία εβδομάδα είναι οι εκλογές: Ας τους στείλουμε επιτέλους στα σπίτια τους!!!!!

 

Αν όλοι εμείς ψηφίσουμε κάποιο άλλο κόμμα με προοπτική διακυβέρνησης τότε την επόμενη Δευτέρα το πρωί θα ετοιμάζουν βαλίτσες!!

 

ΤΩΡΑ είναι η ευκαιρία να το κάνουμε!!!!!

 

Ας μην πέσει κανείς στην παγίδα και την κοροϊδία της δήθεν ερχόμενης χρεοκοπίας, εάν αρνηθούμε ως χώρα να πληρώσουμε το σύνολο των παράνομων τόκων και να υποκύψουμε στο ζυγό του μνημονίου!!!

 

Αλλωστε, χρεωκοπημένοι είμαστε ήδη οι περισσότεροι, και έρχονται και χειρότερα!!!

 

Ας ψηφίσουμε αντιμνημονιακά, κόμματα με ικανό ποσοστό, που να μπορούν μεταξύ τους να συνεργαστούν και να μας προσφέρουν μία ελπίδα για το μέλλον!!!

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΕ ΣΑΜΑΡΑ;

 

 

ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ;

Πρωϊνή Εκπομπή ΜΕΓΑ σήμερα 29-4-2012:

Ερώτημα δημοσιογράφου Αναγνωστάκη προς υποψήφιο βουλευτή ΝΔ Κυκλάδων I. Βρούτση:

΄΄Που θα βρείτε τα λεφτά για τα πολυτεκνικά επιδόματα΄΄

Απάντηση βουλευτού:Από περικοπές και ισοδύναμα.

Ερώτηση Δημοσιογράφου:΄΄όταν λέτε για πολυτέκνους είναι μέσα και οι τρίτεκνοι;΄΄

Απάντηση βουλευτού:΄΄Όχι,όπως ισχύει σήμερα για τους πολύτεκνους.Δεν είναι μέσα οι τρίτεκνοι.΄΄

ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ

 

Όπως καταλαβαίνετε, το ισοδύναμο που δηλώνει ο κ.Σαμμαράς για την αποκατάσταση του πολυτεκνικού επιδόματος σε πολυτέκνους είναι η διακοπή του από τους τριτέκνους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιβεβαιώθηκε σήμερα από βουλευτή ΝΔ Ι. Βρούτση,σε επικοινωνία με πρόεδρο συλλόγου τριτέκνων Πάρου ότι:΄΄Είναι θέση της ΝΔ να στηρίξει μόνο πολυτέκνους και χαμηλοσυνταξιούχους,τα δε 550 εκατ που υπολογίζει σαν ισοδύναμο θα είναι και από την περικοπή του πολυτεκνικού επιδόματος από τους τριτέκνους.Δεν μπορέι να πεί ψέμματα,αυτή είναι και η θέση του κ.Σαμαρά΄΄

ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΤΩΡΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώθηκε σήμερα από βουλευτή ΝΔ Ι. Βρούτση,σε επικοινωνία με πρόεδρο συλλόγου τριτέκνων Πάρου ότι:΄΄Είναι θέση της ΝΔ να στηρίξει μόνο πολυτέκνους και χαμηλοσυνταξιούχους,τα δε 550 εκατ που υπολογίζει σαν ισοδύναμο θα είναι και από την περικοπή του πολυτεκνικού επιδόματος από τους τριτέκνους.Δεν μπορέι να πεί ψέμματα,αυτή είναι και η θέση του κ.Σαμαρά΄΄

ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΤΩΡΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ

μπορει να πεταει εξω τους τριτεκνους(πραγμα απαρεδεκτο και αδικο)και "ταζει" σωτηρια στους πολυτεκνους αλλα η εντολη της τροικας εχει δωθει:ΠΕΡΙΚΟΠΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ...οποτε λογια του αερα....δεν πρεπει να τους ακουμε και να τους ψηφισουμε...ολα ειναι προκαθορισμενα να γινουν...απλα χρυσωνουν το χαπι σε μερικους..:evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τα οικογενειακά επιδόματα (πολυτεκνικό επίδομα, επίδομα τρίτου παιδιού,

πολυτεκνικό επίδομα στις τρίτεκνες οικογένειες, εφάπαξ παροχή και

ισόβια σύνταξη) του Γʼ διμήνου 2012, λόγω τεχνικών προβλημάτων,

προβλέπεται να καταβληθούν την Δευτέρα 11 Ιουνίου 2012. Γίνεται

προσπάθεια αποκατάστασης του προβλήματος και την καταβολή τους νωρίτερα.

 

http://www.oga.gr/index.php?pg=new&id=277

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμενα , ειμαι τριτεκνη και μαλλον αυτη τη φορα που πληρωνει ο ΟΓΑ θα πληρωθω κι εγω , φυσικα μετα απο ενα χρονο που εχω γεννησει , θα ηθελα να σας ρωτησω μηπως ξερετε να μου πειτε στο λογαριασμο τι ωρα μπαινουν τα χρηματα??? Εννοω πρωι ή απογευμα ?

Δευτερον , οταν ερχεται η ωρα της πληρωμης σε εχουν ενημερωσει πιο πριν ή απλα ελεγχεις τον λογαριασμο σου?

Τα εκκαθαριστικα τα εχω καταθεσει πριν μου στειλουν ( δεν μου το στειλαν και ποτε ) το ειδοποιητηριο. Παιρνω τηλ στο ΟΓΑ αλλα δεν απανταει πραγματικα κανεις , καποτε απαντουσαν κιολας....:-(:sad::-(:sad::-(:sad::-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ δε μας "κάθονται" στη μέρα... θα μας κάτσουνε στην ώρα;; :lol:

Άντε.... υπομονή.... γιατί δεεεεν τα βλέπω να μας έρχονται........:?

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμενα , ειμαι τριτεκνη και μαλλον αυτη τη φορα που πληρωνει ο ΟΓΑ θα πληρωθω κι εγω , φυσικα μετα απο ενα χρονο που εχω γεννησει , θα ηθελα να σας ρωτησω μηπως ξερετε να μου πειτε στο λογαριασμο τι ωρα μπαινουν τα χρηματα??? Εννοω πρωι ή απογευμα ?

Δευτερον , οταν ερχεται η ωρα της πληρωμης σε εχουν ενημερωσει πιο πριν ή απλα ελεγχεις τον λογαριασμο σου?

Τα εκκαθαριστικα τα εχω καταθεσει πριν μου στειλουν ( δεν μου το στειλαν και ποτε ) το ειδοποιητηριο. Παιρνω τηλ στο ΟΓΑ αλλα δεν απανταει πραγματικα κανεις , καποτε απαντουσαν κιολας....:-(:sad::-(:sad::-(:sad::-(

Λίγη υπομονή,το θέμα είναι να μπουν τα λεφτά,το ποιά ώρα είναι λίγο το κακό.Πάντως συνήθως μέχρι τις 12:00 εμβάζονται.

Δεν υπάρχει ενημέρωση εκτός του Δελτίου τύπου του ΟΓΑ.Ελέγχεις τον λογ/σμό την επομένη,της ημερομηνίας έναρξης.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια παρεμβαση και να πω , οτι και αντιμνημονιακα κομματα που λετε οτι θα σας δωσουνε ελπιδα μια μαλακια θα κανουνε , με το συμπαθειο κιολας , λενε απιστευτα λογια του αερα χωρις να μπορουνε να στηριχτουνε στην πρα3η ολα αυτα γιατι ειναι μπουρδες και η επιστροφη στην δραχμη και εννοειτε δεν καταργειτε τοσο ευκολα το μνημονιο χωρις εφιαλτικες συνεπειες για τη χωρα μας (δεν ειναι βλακες οι αλλοι να χασουνε τα χρηματα τους ) και επειτα τα μνημονιακα κομματα επισης λενε μαλακιες και εχουνε παθει πανικο ιδιαιτερα δε αυτο με την καταργηση των τριτεκνων απο τα επιδοματα με ε3οργισε και με νευριασε απιστευτα , ας τους χαιρομαστε ολους ετσι που τους αφησανε καποιοι παλαιοτεροι να μας καταστρεψουνε . Σημειωση οτι δεν4 προκειτε καν να ψηφισω γιατι θα ειμαι διακοπες και εννοειτε δεν αλλαζα τις κρατησεις μου για αυτους τους ανοητους , και πιστεψτε τους σιχαινομαι ολους ολοι σε ενα καζανι βραζουνε για μενα ΚΚΕ, ΣΥΡΙΖΑ , ΠΑΣΟΚ , ΝΔ , ΔΗΜΑΡ , ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕς , ΧΡΥΣΑΥΓΗΤΕς ΚΑΙ ΤΠΛ .Μια αγανακτησμενη μελλουσα τριτεκνη μαμα .

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια παρεμβαση και να πω , οτι και αντιμνημονιακα κομματα που λετε οτι θα σας δωσουνε ελπιδα μια μαλακια θα κανουνε , με το συμπαθειο κιολας , λενε απιστευτα λογια του αερα χωρις να μπορουνε να στηριχτουνε στην πρα3η ολα αυτα γιατι ειναι μπουρδες και η επιστροφη στην δραχμη και εννοειτε δεν καταργειτε τοσο ευκολα το μνημονιο χωρις εφιαλτικες συνεπειες για τη χωρα μας (δεν ειναι βλακες οι αλλοι να χασουνε τα χρηματα τους ) και επειτα τα μνημονιακα κομματα επισης λενε μαλακιες και εχουνε παθει πανικο ιδιαιτερα δε αυτο με την καταργηση των τριτεκνων απο τα επιδοματα με ε3οργισε και με νευριασε απιστευτα , ας τους χαιρομαστε ολους ετσι που τους αφησανε καποιοι παλαιοτεροι να μας καταστρεψουνε . Σημειωση οτι δεν4 προκειτε καν να ψηφισω γιατι θα ειμαι διακοπες και εννοειτε δεν αλλαζα τις κρατησεις μου για αυτους τους ανοητους , και πιστεψτε τους σιχαινομαι ολους ολοι σε ενα καζανι βραζουνε για μενα ΚΚΕ, ΣΥΡΙΖΑ , ΠΑΣΟΚ , ΝΔ , ΔΗΜΑΡ , ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕς , ΧΡΥΣΑΥΓΗΤΕς ΚΑΙ ΤΠΛ .Μια αγανακτησμενη μελλουσα τριτεκνη μαμα .

 

Θα "πιαστώ" από την τελευταία σου φράση για να πω, ότι οι αγανακτισμένοι άνθρωποι καλή μου, πρέπει να αντιδρούν δυναμικά και με την ψήφο τους και όχι με την αδιαφορία τους! Η άρνηση ψήφου δεν είναι διαμαρτυρία, είναι αδιαφορία.

 

Το να πας εσύ να κάνεις τις διακοπούλες σου (και χαίρομαι βέβαια που ακόμη εσύ μπορείς, ενώ τόσοι άλλοι δεν μπορούν πια....) σήμερα, είναι κάτι που:

 

1. Δεν θα σου δίνει το δικαίωμα αύριο να παραπονεθείς για οτιδήποτε συμβαίνει στα πολιτικά πράγματα της χώρας, διότι ΤΩΡΑ που είναι η στιγμή της απόφασης και της δράσης, εσύ απλά πήγες διακοπές, αδιαφορώντας να κάνεις κάτι!.

 

2. Όταν τα τρία παιδιά σου μεθαύριο θα ψάχνουν για δουλειά και για μέλλον, εσύ θα πρέπει να βρεις κάτι πολύ καλύτερο να τους πεις από το "δεν ψήφισα γιατί ήταν όλοι ίδιοι"....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα "πιαστώ" από την τελευταία σου φράση για να πω, ότι οι αγανακτισμένοι άνθρωποι καλή μου, πρέπει να αντιδρούν δυναμικά και με την ψήφο τους και όχι με την αδιαφορία τους! Η άρνηση ψήφου δεν είναι διαμαρτυρία, είναι αδιαφορία.

 

Το να πας εσύ να κάνεις τις διακοπούλες σου (και χαίρομαι βέβαια που ακόμη εσύ μπορείς, ενώ τόσοι άλλοι δεν μπορούν πια....) σήμερα, είναι κάτι που:

 

1. Δεν θα σου δίνει το δικαίωμα αύριο να παραπονεθείς για οτιδήποτε συμβαίνει στα πολιτικά πράγματα της χώρας, διότι ΤΩΡΑ που είναι η στιγμή της απόφασης και της δράσης, εσύ απλά πήγες διακοπές, αδιαφορώντας να κάνεις κάτι!.

 

2. Όταν τα τρία παιδιά σου μεθαύριο θα ψάχνουν για δουλειά και για μέλλον, εσύ θα πρέπει να βρεις κάτι πολύ καλύτερο να τους πεις από το "δεν ψήφισα γιατί ήταν όλοι ίδιοι"....[/quote/]

 

Τις κρατησεις μου τις εκανα Πασχα για τις διακοπουλες μου οπως λες και αμα ακυρωνα θα εχανα ολα μου τα λεφτα , δεν θα μπορουσα να μυρισω τα δαχτυλα μου οτι θα 3αναγινουνε εκλογες τοτε . Προσωπικα εχω ψηφισει καθε φορα απο τοτε που ειχα δικαιωμα ψηφου , ομως πλεον τους εχω σιχαθει , αμα ημουνα εδω θα ψηφιζα παραυτα . Και ναι κανω κατι , ετοιμαζω 3 Ελληνες οπου τους μαθαινω να αγαπανε τη χωρα τους και να 3ερουνε την ιστορια μας και πιστευω οτι αυτο το λιγο ειναι κατι . Το να ψηφισω ενα απο τα κομματα ??? δεν ειδα να προσφερει κατι ετσι και αλλιως . Τελικα ισως ειναι λαθος να περιμενουμε απο τους πολιτικους να αλλα3ουνε κατι , δεν με αντιπροσωπευει η ισοπεδοτικη πολιτικη, δεν θεωρω οτι ολοι ειναι χαλια ,υπαρχουνε και καλοι πολιτικοι εκει ε3ω μονο που δυστηχως χανονται . Συγνωμη για την καταχρηση του θεματος .

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τιμή να σας ανακοινώσω ότι μετά από 1,5 χρόνο αναμονής πληρώθηκα, το επίδομα των 3τέκνων αναδρομικά! :P:p:p

 

Βρε,βρε,βρε.....γίνονται και θαύματα!!!!!:cool:

 

 

 

 

 

ΥΓ. Ρε κορίτσια.....μην μαλώνετε πάλι....

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τιμή να σας ανακοινώσω ότι μετά από 1,5 χρόνο αναμονής πληρώθηκα, το επίδομα των 3τέκνων αναδρομικά! :P:p:p

 

Βρε,βρε,βρε.....γίνονται και θαύματ

:lol::lol::lol: σε καλη μεριαααααααααααααα

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τιμή να σας ανακοινώσω ότι μετά από 1,5 χρόνο αναμονής πληρώθηκα, το επίδομα των 3τέκνων αναδρομικά! :P:p:p

 

Βρε,βρε,βρε.....γίνονται και θαύματα!!!!!:cool:

 

 

σε καλη μερια κοριτσακι!!!!!!!!τυχερουλα!!!!

 

εμενα μου ειπε οτι θα πληρωθω τον Αυγουστο.....να σε ρωτησω κατι;;;

ποσο μηνων ειναι το μωρο σου και ποσο σου ηρθε αναδρομικα;;;;;

αν θες μου λες και σε π.μ. ευχαριστω :cool:

apHGp3.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: σε καλη μεριαααααααααααααα

 

σε καλη μερια κοριτσακι!!!!!!!!τυχερουλα!!!!

 

εμενα μου ειπε οτι θα πληρωθω τον Αυγουστο.....να σε ρωτησω κατι;;;

ποσο μηνων ειναι το μωρο σου και ποσο σου ηρθε αναδρομικα;;;;;

αν θες μου λες και σε π.μ. ευχαριστω :cool:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου!

 

Ρία έχεις πμ:P

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχω καταθεσει τα χαρτια τον ιανουαριο.μου ειπαν σε 6 μηνες θα πληρωθω αναδρομικα.εχω ελπιδες η θα περιμενω κανενα χρονο?

 

Εγώ πάντως περίμενα 1,5 χρόνο καλή μου.....

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τιμή να σας ανακοινώσω ότι μετά από 1,5 χρόνο αναμονής πληρώθηκα, το επίδομα των 3τέκνων αναδρομικά! :P:p:p

 

Βρε,βρε,βρε.....γίνονται και θαύματα!!!!!:cool:

 

 

 

 

 

ΥΓ. Ρε κορίτσια.....μην μαλώνετε πάλι....

 

Kαλοφάγωτα.!!

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Βρε για μας φροντιζουνε οι ανθρωποι σου λεει απο τη μια , μπορει μεχρι 1,5 ετων να μην το εχουνε βαφτησει οποτε ερχονται τα χρηματα ισα ισα για τα βαφτησια και επειτα αμα τα αργησουνε λιγο ακομα , επειδη εχουνε κοψει μορια απο τους τριτεκνους για τους δημοσιους και δημοτικους παιδικους σταθμους και δυσκολα σε περνουνε πλεον σου λεει ο αλλος θα το στειλει σε ιδιωτικο οποτε ας τα στειλουμε τοτε τα χρηματα να εχουνε οι ανθρωποι , πιο νωρις δεν εχει νοημα δηλαδη , νομιζωωωωωωωω:cool::shock::twisted:

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...