athina_m

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Recommended Posts

Καλημερα σας μηπως γνωριζει καμια κανεναν πνευμονολογο στην θεσ/νικη γιατι εχω εναν ξερο βηχα και μου ειπανε οτι ειναι αλλεργικος και να παω σε πνευμονολογο για να μην μου γυρισει σε ασθμα.

iz6mqfx4psjhl3bk.png

cf7d8aac48.png

Διαφημίσεις

Γεια σε όλους. Θέλουμε επιγόντως καλό πνευμονολόγο στη Θεσσαλονίκη για τον 5χρονο γιο μου. Εχω ακούσει για Τσανάκα στο Ιπποκράτειο, αλλά το ραντεβού μας είναι για μετά από 6 μήνες. Εχει καμια σας το τηλ. του ιδιωτικού του ιατρείου; Στειλτε μου πμ παρακαλώ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ 22 ΜΗΝΩΝ Η ΟΠΟΙΑ ΒΗΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ. ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ 2 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΝΕΥΜΩΝΟΛΟΓΟ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Ξέρω ότι ο καλύτερος είναι ένας καθηγητής παιδοπνευμονολογος στο Ιπποκράτειο. ίσως πρέπει να δεις αυτόν μια και καλή. Δεν θυμάμαι το όνομά του αυτή τη στιγμή αλλά μπορείς να τον βρείς αν πάρεις τηλ. και ρωτήσεις.

ΜΑΡΙΑ

o3DBp3.png

Μαλλον μιλας για τον Τσανάκα στο Ιπποκρατειο.Εμας μας παρακολουθει το επιτελειο του εδω και 1 χρονο(εκανε ο γιος μου βρογχιολιτιδες)και ειδα τεραστια διαφορα.Θα σου προτεινα να κλεισεις ενα ραντεβου.Να ξερεις ομως οτι στο Ιπποκρατειο εχει μεγαλη αναμονη.Εχω την εντυπωση ομως(χωρις να ειμαι σιγουρη,οτι εχει και εξωτερικο ιατρειο).Ευχομαι να ειναι περαστικα!

Τα παιδιά μου....η ζωή μου

O Τσανάκας ποσο πέρνει ρε παιδια ξέρετε ? πήγα στον Παπαδόπουλος ( αλεργιολόγος ) και μας έστειλε για εξετάσεις αίματος. Θα πάω όμως σήμερα και στον Τσανάκα γιατί περιμένω για αυτό το ραντεβού 20 ημέρες ( και είναι και από ακύρωση )...

Στον Τσανάκα πηγαίνω τον γιο μου. Έχει εξωτερικό ιατρείο περίπου Μπότσαρη με Εγνατία αλλά δεν θυμάμαι ακριβή οδό. Στο ιατρείο παίρνει 90 ?. Και ναι έχει μεγάλη αναμονή.

σε μαδανε καλα καλα ( φυσικα ολα για το παιδι σου) και οταν ερχεται η ωρα για αποδειξουλα κανουν την παπια ολοι. Α.. υπάρχουν και αυτοι που λενε " με αποδειξη 10? + ). Α... ρε Ελλάδα.

Εννοείτε ότι σε μαδάνε. Ειδικά οι καθηγητές. Αλλά τι να πείς. Σκέφτεσαι πως αλλού κι αλλού τα δίνουμε σε γιατρούς θα τα λυπηθούμε? Τι σήμερον ημέρα με αυτά που ακούς δεν τα λυπάσαι. Τι έγινε τελικά με το ραντεβού σου στον Τσανάκα?

Διαφημίσεις

Τελικά πήγα στον Τσανάκα (100 πήγε η ταρίφα να ξέρετε) μας είπε ότι έχει ακροαστικά και μας έδωσε μια αντιβίωση και αν δεν δουμε αποτελέσματα σε δέκα ημέρες να τον ενημερώσουμε γιατί μπωρεί και να κατάπιε (το μωρό ) κάτι οπότε πρέπει να κάνουμε (τότε) ακτινογραφία. Φυσικά και δεν περίμενα δέκα ημέρες και πήγα euromedica για ακτινογραφία και ευτυχώς όλα καλά. Τώρα απλά περιμένουμε μέχρι 12-13 Δεκεμβρίου να δούμε τι θα γίνει. Πάντως είναι λίγο καλύτερα και σε όρεξη και σε βήχα.

α.. επίσης οι μικροβιολογικές για αλεργίες οκ. Αυτά έχουν οι παιδικοι σταθμοί ιώσεις ιωσεις και ξανά ιώσεις τι να κάνεις..

Ευτυχώς όλα καλά. Πάντως απορώ πώς βρέθηκες σε παιδοπνευμονολόγο για απλά ακροαστικά. Εμείς εκεί πάμε δύο φορές το χρόνο για άσθμα. Τζάμπα τα 100 ? δηλαδή. θα την είχες βγάλει με απλή αμοιβή παιδιάτρου.

Επαναφερω το θεμα,

Μηπως καποια μανουλα μπορει να μου στειλει με πμ το τηλεφωνο και τη διευθυνση του ιατρειου του κυριου Τσανακα στη Θεσ/νικη..

Ευχαριστω

line_test_beg_40_time_1259816400_text_cf20ecf0e5ecf0effdebe7f220ece1f220e5dfede1e9.gif

Επαναφερω το θεμα,

Μηπως καποια μανουλα μπορει να μου στειλει με πμ το τηλεφωνο και τη διευθυνση του ιατρειου του κυριου Τσανακα στη Θεσ/νικη..

Ευχαριστω

Ακυρο

βρηκα το τηλεφωνο του σε αλλο ποστ εδω στο παρεντς..

Ευχαριστω κοριτσια

line_test_beg_40_time_1259816400_text_cf20ecf0e5ecf0effdebe7f220ece1f220e5dfede1e9.gif

Διαφημίσεις

Γνωρίζετε αν είναι του δημοσίου?Βέβαια εχω να πάω στον δικό μας παιδίατρος 2 μήνες οπότε δεν ξέρω τι παίζει αλλά να ξέρουμε..Για πείτε εσείς που πηγαίνετε κανένα σχόλιο...:roll:

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

Καλημερα, ειμαι καινουργια στο site αλλα και καινουργια στην πολη και θα ηθελα να μου πειτε εαν ξερετε κανενα καλο πνευμονολογο στη θεσσαλονικη...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα