Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ D ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποπο!!!! :shock::shock: με το καλο Afroditi! να ερθει και το δευτερο μωρακι!! να εχεις μια καλη και ευκολη εγκυμοσυνη!

καλε?τι εχει συμβει στο forum? ολο εγκυμοσυνες!!! :lol::lol:

[/url]

s-age.png

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτέλους το λέμε!!! Θα έσκαγα λέμε!!!

 

Αφροδιτουλίνι μου, αγαπούλα μου γλυκιά

να σου ευχηθώ και απο εδώ εννέα υπέροχους μήνες και ένα γερό μωράκι σύντομα στην αγκαλίτσα σας!!!

Αντε βρε να πήξουμε στα ροζ!!!!!!!!!!!!!!

 

Φιλάκια πολλά πολλά!!!

 

1255671t5407rbzwh.gif

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε επιτέλους το λέμε!!! Θα έσκαγα λέμε!!!

 

Πες τα βρε Όλγα!

Και εγώ εδώ το είχα να βγεί αλλά τί να έκανα ..... κρατιόμουνα με νύχια και με δόντια!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Αφροδίτη μου! Με το καλό το μωράκι σου να έρθει στον κόσμο και να συμπληρώσει την ωραία σου οικογένεια. Ο Χαραλαμπάκος πως το πήρε;

Εεεεεελα και οι υπόλοιπες να παίρνουμε σειρά! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

604610vk7kd2y1is.gif

 

Να'στε όλες καλά και ευχομαι οι επιθυμίες και οι πόθοι σας να γίνουν σύντομα πραγματικότητα! :D

 

Η αλήθεια είναι πως αυτη την φορά η αισιοδοξία μου ειναι "συγκρατημένη" αλλά η δυναμη που παίρνω απο εσάς είναι πολύ μεγάλη :D

 

ευχαριστώ επίσης πάρα πολυ τις κοπέλες που στέλνουν πμ και είναι παρά πολυ τρυφερές & πραγματικά συγκινούμαι :D

 

Ο Χαραλαμπάκος μου είναι τόσο καλό παιδάκι ... πριν μέρες του είπα πως η μαμά μάλλον έχει στην κοιλίτσα μωράκι και θα πάω στο γιατρό ... επιστρέφοντας απο το γιατρό το βράδυ η πρώτη του ερώτηση ήταν :

" Μαμά , που είναι η μπεμπούλα στην εβγαλέ ο γιατρός απο την κοιλίτσα σου ; " (το έχει "δέσει" εντωμεταξύ πως θα έχουμε μπεμπούλα :lol: )

το βράδυ πριν κοιμηθούμε (γιατι κοιμόμαστε μαζι αυτη την περίοδο) μου λέει "καληνυχτα μανούλα" και "καληνυχτα μπεμπούλα" χαιδεύοντας την κοιλιά μου... :D

(να δω αν θα είναι αγοράκι ... τι θα κάνω μαζί του ... :roll: )

 

Πολλά φιλιά σε όλες :D:D:D:D

 

579462vqazmxxp4j.jpg

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

" Μαμά , που είναι η μπεμπούλα στην εβγαλέ ο γιατρός απο την κοιλίτσα σου ; " (το έχει "δέσει" εντωμεταξύ πως θα έχουμε μπεμπούλα :lol: )

 

χμμμ.... ο Βαγγέλης σήμερα με ρωτούσε αν ο Χαραλαμπος έχει αδερφούλα.... βρε λες??? ροζ?????????????? σου πάει το ροζ!!!!!!!!!!!! :D

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σίγουρα είναι γκομενα!

Αμα του μιλάς του άλλου στο τηλ και εκείνος έχει ξεχυλώσει από το χασμουριτό τι σημαίνει;

Οτι σε βαριέται;

Οτι έχει μάτι;

Οοοοοοοοοοοοοχχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιιιιι................

Οτι έχει κορίτσι!!!!

Χι χι χι χι

Link to comment
Share on other sites

χμμμ... οπότε .... δεν μπορούμε να αφήσουμε τον Βαγγελάκη μου , με λάθος εντυπωση :D ... για να δούμε :lol:

 

(αλήθεια πότε μαθαινουμε περίπου το φύλο; ) :lol:

 

Συμπεθέρα ... εισαι σίγουρη πως δεν βαριέμαι ε ; :P

πάντως κάνει πολύ νύστα λέμε :lol:

 

 

Kristianna σε ευχαριστώ πολύ :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το περίεργο είναι ότι ρώτησε στο τελείως άσχετο και ούτε που έχει γίνει καμιά συζήτηση μπροστά του ότι είσαι έγκυος... κάτι άλλο λέγαμε και μου λέει "δε μου λες μαμά, ο Χαράλαμπος έχει αδερφούλα???"

έτσι εγώ :shock::shock::shock: ποιός Χαράλαμπος παιδί μου, του λέω... ο Χαράλαμπος της Αφροδίτης στην Πάτρα...

:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

αν βγει αληθινός, θα τον βάζω να λέει και το αυγό! :lol::lol::lol::lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

το περίεργο είναι ότι ρώτησε στο τελείως άσχετο και ούτε που έχει γίνει καμιά συζήτηση μπροστά του ότι είσαι έγκυος... κάτι άλλο λέγαμε και μου λέει "δε μου λες μαμά, ο Χαράλαμπος έχει αδερφούλα???"

έτσι εγώ :shock::shock::shock: ποιός Χαράλαμπος παιδί μου, του λέω... ο Χαράλαμπος της Αφροδίτης στην Πάτρα...

:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

αν βγει αληθινός, θα τον βάζω να λέει και το αυγό! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

και το αυγό Μαιρούλα , και να τραβάει λαχεία , και επίσης να το στειλεις το καμάρι μου, για κανενα μήνα στην Πάτρα να πηγαίνουμε κάθε απόγευμα στα προποτζίδικα για , λοττο , πρότο , στοιχημα ...κτλ :D:lol:

 

Ιφιγενια & Politimi σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!! :D:D:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου αν και τα είπαμε το (πολυσέλιδο :lol: ) ποστ με εμπνέει να σου ευχηθώ ΞΑΝΑ!!!!

Την καλύτερη εγκυμοσύνη να έχεις κοπέλα μου και όλα καλά να σου πάνε!!!

Φιλούνια :D

Link to comment
Share on other sites

και το αυγό Μαιρούλα , και να τραβάει λαχεία , και επίσης να το στειλεις το καμάρι μου, για κανενα μήνα στην Πάτρα να πηγαίνουμε κάθε απόγευμα στα προποτζίδικα για , λοττο , πρότο , στοιχημα ...κτλ :D:lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου αν και τα είπαμε το (πολυσέλιδο :lol: ) ποστ με εμπνέει να σου ευχηθώ ΞΑΝΑ!!!!

Την καλύτερη εγκυμοσύνη να έχεις κοπέλα μου και όλα καλά να σου πάνε!!!

Φιλούνια :D

:lol::lol::lol::lol: ευχαριστώ Σωτηρία μου :D:D:D:D

 

αυτό το φιλούνια πολυ μ'αρέσει !!! :lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθέρα ... εισαι σίγουρη πως δεν βαριέμαι ε ; :P

πάντως κάνει πολύ νύστα λέμε :lol:

 

A καλά!

Αν ξεκίνησες απο τώρα να με βαριέσαι να δω τι θα λέμε μέσα στο αμάξι όταν θα σε πηγαίνω κάθε απογευμα ................. στα ΚΑΠΗ!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!

Ευχομαι μια πολύ καλη εγκυμοσυνη και με το καλο το μωρακι σου

 

Ρε κορίτσια, πολύ δουλεια επεσε τα Χριστουγεννα έ;;;;; :wink::wink::wink::wink:

γουρλίδικο το 2009!!!!!

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...