Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μα γιατί κάνουν του κεφαλιού τους;;;


xrysalis

Recommended Posts

Ασε το τηλεκοντρολ...αλλο πακετο........δε το αφηνει σε ησυχια οπως και οτι κουμπι υπαρχει πανω σε τιβι και στερεο.........καλυτερα απο μενα τα χειριζεται........σε λιγο θα σερφαρει στο ιντερνετ!!!! :lol:

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 211
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ασε το τηλεκοντρολ...αλλο πακετο........δε το αφηνει σε ησυχια οπως και οτι κουμπι υπαρχει πανω σε τιβι και στερεο.........καλυτερα απο μενα τα χειριζεται........σε λιγο θα σερφαρει στο ιντερνετ!!!! :lol:

 

καλέ μήπως έχεις το παιδί μου δανεικό?? :lol::lol:(όχι γιατί δεν είπαμε τίποτα για το μίσθιο :roll::roll::lol: )

Link to comment
Share on other sites

Αχαααααααα....

 

να σου πω και το αλλο.......αντι για παιχνιδια παιζει με φορτιστες και πολυμπριζα........τα αρκουδια ουτε να τα φτυσει.......... :lol:

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Αχαααααααα....

 

να σου πω και το αλλο.......αντι για παιχνιδια παιζει με φορτιστες και πολυμπριζα........τα αρκουδια ουτε να τα φτυσει.......... :lol:

 

:shock::shock::shock::shock:

και υπολογιστές και κομπιουτεράκια calculator και μπαινοβγάζει βύσματα και αναβοσβήνει διακόπτες και πατάει τα κουμπιά στα πλυντήρια και βάζει το κλειδί στην κλειδωνιά??

 

το χω ξαναπει είναι γκατζετάκιας το νουφ μου :oops::oops:

 

 

:shock::shock::shock: μα τι στο καλό κλώνοι είναι οέο :?::?::?::roll::roll::roll::lol::lol::lol::cool::cool::cool::cool:

 

με γεια μας τα δίδυμα (ποια τα χώρισε ας ομολογήσει :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Χαχα.......κι ο δικος μου τρελα με τα βυσματα.......με αναγκαζει να να τα βαζωβγαζω ολη την ωρα....... :shock:

 

Και με τις ασφαλειες στος πορτες.......οτι εχει κουμπι φυσικα πρεπει να πατιεται συνεχεια........θα μου ξετιναξει το πισι γιατι παταει ΤΑ ΠΑΝΤΑ........το τι βρισκω μεσα στις υποδοχες των drive δεν περιγραφεται!!!! Μονο τις παντοφλες μου δεν εχει καταφερει ακομα χωσει!!! :lol:

 

Τι παιδια ειναι αυτα εεεεεεε? Δεν ξερω τι παιχνιδια να του παρω.......παιζει μονο με τον πατατουλη και κατι τουβλακια πολυχρωμα σε διαφορα σχηματα που μπαινουν το ενα πανω στο αλλο σαν καλαμακια και φτιαχνουν σπιτι υποτιθεται........δεν ξερω τι να του αγορασω για να αφησει ησυχα επιτελους τα ρημαδια τα γκατζετακια.......

 

Το μονο νον χαι τεκ με το οποιο εχει αναπτυξει εμμονη ειναι οι παντοφλες μας....... :shock: ...και τις θελει φορεμενες απο μας...δεν δεχεται καινουριες....... :?

 

Αιντες καληνυχτες!!! :wink:

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με γεια μας τα δίδυμα (ποια τα χώρισε ας ομολογήσει :roll: )[/color]

 

Κάντε τα ..... τρίδυμα! :?

Κι εμένα ο δικός μου.... τα ίδια! Πόλεμος γίνεται κάθε φορά για να σταματήσει να παίζει με πληκτρολόγια - ποντίκια, οθόνες, στερεοφωνικά, τηλεόραση, κουζίνα, φούρνο, κασσετόφωνο, διακόπτες, φωτιστικά ....

.... ότι έχει διακόπτη και βύσμα .... γενικά! :mad:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο νον χαι τεκ με το οποιο εχει αναπτυξει εμμονη ειναι οι παντοφλες μας....... :shock: ...και τις θελει φορεμενες απο μας...δεν δεχεται καινουριες....... :?
ααααααα.... εμένα έχει εμμονή με τις παντόφλες μας... αλλά θέλει να τις φορά πάνω από τις δικές του και να περπατά σαν πιγκουίνος!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το μονο νον χαι τεκ με το οποιο εχει αναπτυξει εμμονη ειναι οι παντοφλες μας....... :shock: ...και τις θελει φορεμενες απο μας...δεν δεχεται καινουριες....... :?
ααααααα.... εμένα έχει εμμονή με τις παντόφλες μας... αλλά θέλει να τις φορά πάνω από τις δικές του και να περπατά σαν πιγκουίνος!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ειδικά το τι γινεται με του μπαμπά του Νο48 δεν περιγράφεται.................... :roll::roll::roll:

 

καλέ μαλλόν πρόκειται για ντουζίνα: 12δυμα (βάλε να χουμε να 'μαστε μέσα..... :!::roll::roll: ):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ειδικά το τι γινεται με του μπαμπά του Νο48 δεν περιγράφεται.................... :roll::roll::roll:
μωρε περιγράααααααααααφεται!!

 

με τα βατραχοπέδιλα... το ψαροντέφουκο του λείπει!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κακό αντιθέτως θα είναι ξεκάθαρο από το να υποκρίνεται ότι περνάνε καλά και όταν λείπω τον αφήνει μόνο του.Δεν ξέρω τί να κάνω και δεν θέλω να το πω στον άντρα μου να της μιλήσουμε..
πολυ ξεκαθαρο ε;;μηπως αν γινοντουσαν ολα πιο ξεκαθαρα να λυνοντουσαν πολλα;; :roll: μηπως δυσκολευεσαι να θεσεις τα ορια σου;γιατι το να βρεις αλλο ατομο δεν ειναι ουτε πιο ευκολο,ουτε πιο βολικο.

 

υπάρχει αλήθεια σε αυτό που λες..δυστυχώς.. απλώς πολλές φορές από συμβαίνει για να αποφύγω προστριβές

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites

[καλέ μαλλόν πρόκειται για ντουζίνα: 12δυμα (βάλε να χουμε να 'μαστε μέσα..... :!::roll::roll: ):lol::lol:

 

Κάντε τα 15άδυμα.... (και η δικιά μου απέκτησε πλέον τα ολόδικά της καλώδια :lol::lol::lol::lol::lol: )

 

 

:shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll:

:idea::arrow: μήπως γίνεται αυτό επειδή λένε ότι "όλη η ελλάδα ένα κρεβάτι είναι :?::roll::roll: "

 

τελος δε θα ξαπανώ αγκαιν το μονάκριβο - μοναδικο μου το αγόρι :cry::cry::roll::roll:

 

μου γκρεμισατε τον ουρανο .............. :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll:

:idea::arrow: μήπως γίνεται αυτό επειδή λένε ότι "όλη η ελλάδα ένα κρεβάτι είναι :?::roll::roll: "[/b]

 

τελος δε θα ξαπανώ αγκαιν το μονάκριβο - μοναδικο μου το αγόρι :cry::cry::roll::roll:

 

μου γκρεμισατε τον ουρανο .............. :roll::roll:

 

1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif

Aso4p2.pngplWtp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα ευτυχως η πεθερα μ φοβαται και ετσι δν το πιανει καλα καλα το μωρο ομως η μαμα μου ειναι αλλο φρουτο!!προθες να φαναστητε τν επιασα να δινει στην μικρη μου ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΡΙΖΑΚΙ :shock: εντωμεταξυ η μικρη ειναι 5,5 μηνων ασε που τν ειχα και μου εκανε εμετο ολ νυχτα μια φορα τν προλαβα τν ωρα που πηγαινε να της δωσει φυστιιβουτηρο :!::!: η δικαιολογια της ?εγω μεγαλωσα 9παιδια και ξερω :!:

22/09/2008

30/05/2011

01/04/2013 ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα ευτυχως η πεθερα μ φοβαται και ετσι δν το πιανει καλα καλα το μωρο ομως η μαμα μου ειναι αλλο φρουτο!!προθες να φαναστητε τν επιασα να δινει στην μικρη μου ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΡΙΖΑΚΙ :shock: εντωμεταξυ η μικρη ειναι 5,5 μηνων ασε που τν ειχα και μου εκανε εμετο ολ νυχτα μια φορα τν προλαβα τν ωρα που πηγαινε να της δωσει φυστιιβουτηρο :!::!: η δικαιολογια της ?εγω μεγαλωσα 9παιδια και ξερω :!:

πλακα κανεις!!! :shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Περνώντας λίγο δύσκολα τον τελευταίο καιρό με τα πιτσιρίκια, θέλω απλά να καταγγείλω τη συμπεριφορά των γιαγιάδων-παππούδων, έτσι για να μου φυγει το άχτι...

- Μάλωνα το παιδί γιατί μπουγέλωσε τον παππού του & αυτός του έκανε μουρίτσες & με κορόιδευε στο παιδί (ο πατέρας μου είναι αυτός)

- Εγώ ταίζω πάντα το παιδί στο τραπέζι αλλά η μάνα μου επιμένει να του δίνει τα φρούτα στο δωμάτιό του, στο μπαλκόνι & γενικά να τον κυνηγάει γύρω γύρω. Βέβαια, ξεκινάει στις 10 & τελειώνει στις 11.30...

- Η πεθερά μου, του δίνει κρυφά σοκολάτα & προσπαθεί πάλι κρυφά να του μάθει αγγλικά (27 μηνών είναι ακόμα)

- Ο πεθερός μου, επίσης χώνεται όταν προσπαθούμε να επιβάλλουμε την τάξη!!!

Μα 4/4??? Πώς τα καταφέραμε? Αν και το βραβείο το παίρνει ο μπαμπάς μου & η πεθερά μου

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Περνώντας λίγο δύσκολα τον τελευταίο καιρό με τα πιτσιρίκια, θέλω απλά να καταγγείλω τη συμπεριφορά των γιαγιάδων-παππούδων, έτσι για να μου φυγει το άχτι...

- Μάλωνα το παιδί γιατί μπουγέλωσε τον παππού του & αυτός του έκανε μουρίτσες & με κορόιδευε στο παιδί (ο πατέρας μου είναι αυτός)

- Εγώ ταίζω πάντα το παιδί στο τραπέζι αλλά η μάνα μου επιμένει να του δίνει τα φρούτα στο δωμάτιό του, στο μπαλκόνι & γενικά να τον κυνηγάει γύρω γύρω. Βέβαια, ξεκινάει στις 10 & τελειώνει στις 11.30...

- Η πεθερά μου, του δίνει κρυφά σοκολάτα & προσπαθεί πάλι κρυφά να του μάθει αγγλικά (27 μηνών είναι ακόμα)

- Ο πεθερός μου, επίσης χώνεται όταν προσπαθούμε να επιβάλλουμε την τάξη!!!

Μα 4/4??? Πώς τα καταφέραμε? Αν και το βραβείο το παίρνει ο μπαμπάς μου & η πεθερά μου

:) :) :)

 

 

α καλα, με τους παππουδες και τις γιαγιαδες δεν βρισκεις ακρη.. Εμενα ο πεθερός μου την εχει μονιμα στην αγκαλιά. την βαζει στον ωμο και κοβει βολτες στο σπιτι. Βρε αστην κατω, θα συνηθίσει το μωρο στην αγκαλιά, τιποτα..το ιδιο και η μαμα μου.Ευτυχως η πεθερα μου και ο μπαμπας μου δεν την μαθανε αγκαλιές. Απο την άλλη χαίρονται και αυτόί, τι να τους πεις..Απλα εμεις ην πληρωνουμε την νυφη μετα στο σπίτι!1 τελος παντων, ας μην ειμαι και αχαριστη,ήδη με βοηθανε πολυ με το μωρο αφου δουλευω οποτε διακαιουνται και αυτοι να τα κακομαθαίνουν λίγο.

Link to comment
Share on other sites

εμενα εχει μια μανια παλι οτι κανει αυτη να ειναι σωστο οτι κανω εγω και ο συζυγος να ειναι λαθος...οταν την κραταει μερικες φορες κανει του κεφαλιου της της αλλαζει τα φωτα με το προγραμμα εντελως την βαζει οτι ωρα να ναι να κοιμηθει και την ξυπναει στα αγρια χαραματα..αφου να φανταστεις ηταν 8μηνων και της εδωσε να φαει κρεμμυδι:shock::shock:.τις =δινει καραμελες σοκολατες και τα συναφη..αλλα μετα τα τελευταια εχει να την δει 15μερες..χε χε χε:cool:http://www.line_flow1_beg_minie_time_1193284800_text_f4ef20ecf0eff5ecf0eff5eae1eae92020eceff5.gifhttp://www.image.php?id=f384e

Link to comment
Share on other sites

Και μετά, εμείς είμαστε οι κακοί, σωστά? Τουλάχιστον τους δικούς μου τους βριζω, τσκωνόμαστε & όλα καλά μετά. Στα πεθερικά δεν έχω την άνεση & ο άντρας μου μούγκα! Βαριέται λέει να τσακώνεται. Δίκιο έχει, αλλά εγώ αν δεν μιλήσω βράζω...

Link to comment
Share on other sites

εμενα εχει μια μανια παλι οτι κανει αυτη να ειναι σωστο οτι κανω εγω και ο συζυγος να ειναι λαθος...οταν την κραταει μερικες φορες κανει του κεφαλιου της της αλλαζει τα φωτα με το προγραμμα εντελως την βαζει οτι ωρα να ναι να κοιμηθει και την ξυπναει στα αγρια χαραματα..αφου να φανταστεις ηταν 8μηνων και της εδωσε να φαει κρεμμυδι:shock::shock:.τις =δινει καραμελες σοκολατες και τα συναφη..αλλα μετα τα τελευταια εχει να την δει 15μερες..χε χε χε

 

Εμάς η πεθερά μου ήταν εκτός Αθηνών για 3 μήνες & τώρα θέλει να αναπληρώσει το χαμένο χρόνο... Να το πάρω σαν απειλή? :) :)

Όσο για το κρεμμύδι, τι, ωμό της το δίνει? Γιατί αν είναι να της το βάζεις στη σουπίτσα της κάνει πολύ καλό. Τις καραμέλες δεν το συζητώ! Πέρα απο το οτι δεν ΄πρέπει να μάθουν στη ζάχαρη, μπορεί να τις καταπιεί!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμάς η πεθερά μου ήταν εκτός Αθηνών για 3 μήνες & τώρα θέλει να αναπληρώσει το χαμένο χρόνο... Να το πάρω σαν απειλή? :) :)

Όσο για το κρεμμύδι, τι, ωμό της το δίνει? Γιατί αν είναι να της το βάζεις στη σουπίτσα της κάνει πολύ καλό. Τις καραμέλες δεν το συζητώ! Πέρα απο το οτι δεν ΄πρέπει να μάθουν στη ζάχαρη, μπορεί να τις καταπιεί!!!

 

ομω καλε τελειως αμα ηταν μεσα στη σουπα δεν θα με πειραζε αλλα σκετο..μια φορα τις εδωσε τουρσι καυτερο μου ηρθε να την πνιξω...παρτο σαν απειλη φυγε εσυ καλυτερα τωρα:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...