Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Για να δουμε αν βγαινει...


elenik

Πεφτει μεσα το κινεζικο στο φυλλο?  

645

  1. 1. Πεφτει μεσα το κινεζικο στο φυλλο?



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έπρεπε να έχω 1 κόρη και 2 γιούς.......

έχω όμως 3 κόρες άρα μάλλον δεν ισχύει.....

η μόνη μέθοδος που και πάλι δεν είναι απόλυτα σίγουρη (εμείς είμαστε ένα παράδειγμα) είναι ότι πριν την 14η ημέρα είναι μάλλον κορίτσι ενώ μετά αγόρι.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εμένα στο πρώτο βγαίνει αγόρι (πολύ σωστά) και με τα δύο! Τώρα στο δεύτερο μου βγάζει κορίτσι οπότε θα δούμε (δεν ξέρουμε ακόμα) Πάντως έχει να κάνει και με την σύλληψη....ας πούμε μπορεί οι επαφές να ήταν τέλος του μήνα αλλά η σύλληψη να έγινε αρχές του επόμενου οπότε μπορεί να αλλάζει το φύλο ;) επίσης τον γιό μου τον έπιασα 12η μέρα του κύκλου :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΛΑΘΟΣ μου εβγαλε κοριτσακι ενω εκανα αγοραρο!!!

ευτυχως που δεν ειχα δει το θεμα νωριτερα...ηθελα πολυ να κανω κοριτσακι..αν εβλεπα και το κινεζικο και μετα μου ελεγαν αγορι θα μου επεφτε πολυ βαρυ!!!!!

IhCLp3.png

3Zdxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κι εμένα λάθος μου βγήκε......... μου βγήκε κορίτσι ενώ περιμένω αγοράκι!!!!Μάλιστα μου βγάζει κορίτσι ακόμη και 3 μήνες πριν και τρεις μετά από τη σύλληψη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Το ίδιο και σε εμένα. Κοριτσάκι μου έλεγε, αγοράκι έχω!

Τώρα για το δεύτερο, θα σας πω σε λίγο καιρο. Μου βγάζει, πάλι, κοριτσάκι. Να δούμε αν θα πέσει μέσα αυτη τη φορα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

εμείς μάθαμε για το σύστημα αυτό όταν ήδη είχα μείνει έγκυος, κρυφά μέσα μου πάντα ήθελα ένα αγοράκι. Έτσι είπε το κινέζικο έτσι και έγινε......τυχαίο? Δεν νομίζω ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
το συγκεκριμενο μου βγαζει 2 κοριτσια οποτε ακυρο!αλλα αυτο http://www.123baby.me/gender_prediction.php επεσε μεσα κ το ειχα κανει πριν μαθω το φυλλο!

Ωραιο συστηματακι..παντως στα 2 πρωτα που εχουν γεννηθει εδω και 10 χρονια σωστα τα λεει,,;) αντε να δουμε τωρα το τριτο αν θα βγει!!

Εβελίνα 11/10/2000 & Νικόλ 01/10/2002

Μπεμπάκι?????

 

 

ersgp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...