Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Για να δουμε αν βγαινει...


elenik

Πεφτει μεσα το κινεζικο στο φυλλο?  

645

  1. 1. Πεφτει μεσα το κινεζικο στο φυλλο?



Recommended Posts

πρώτο παιδί: ηλικία μου στη σύλληψη 24, μήνας απρίλης. + 9 μήνες, ηλικία μου 25 και μήνας ιανουάριος. μου βγάζει κορίτσι αλλά έκανα αγόρι.

 

δεύτερο παιδί: ηλικία μου 27 και μήνας δεκέμβρης. + 9 μήνες, ηλικία μου 28 και σεπτέμβρης. μου βγάζει αγόρι, σωστό αυτό.

 

στο ένα βγήκε στο άλλο όχι. μυτερές κοιλιές και στα 2.

 

το κάνω καλά;;;;;

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απίστευτο και εμένα μου βγήκε όσον αφορά το πρώτο μου παιδί που είναι αγόρι!!!Ελπίζω να μου βγει και το κορίτσι τώρα που ξαναείμαι έγκυος!!Το θέλω απεγνωσμένα κλαψ..δεν έχω ούτε μάνα ούτε αδερφή..και θέλω πάρα πολυ μία κόρη...

my son is my angel

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

για πειτε ρε κοριτσια εγω που τη συνελαβα ακριβως 29μισο. τι βαζω ??? αν βαλω 29, μου βγαζει αγορι, αν βαλω 30 κοριτσι...

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Κοριτσια καλησπέρα!Εγώ ειμαι γεννημένη 29/09/1979 1 εκγυμοσ.συλληψη 1/2008 δηλ.28 ετων και 4 μηνων!(αγορι εκανα)δευτερη εγκυ.συλληψη 12/2010 δηλ.31 και 3!μου ειπαν μαλλον κοριτσι,θα το επιβεβαιώσω στην πεμτη!με την μέθοδο της elenik μου βγαίνουν 2 αγόρια,αν και στο 1 δεν θυμάμαι ακριβως ημερομηνια!Την αλλη μέθοδο με τους 9 μηνες + δεν την κατάλαβα!Μπορεί κάποια να με βοηθήσει και να μου υπολογισει!Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας!Παντώς εγώ πιστέυω οτι και το δεύτερο με το καλό αγόρι θα ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Α σν μπείτε και στην παρακατω διευθηνση πάλι 2 αγορια μου βγάζει! http://www.mamadesonline.gr/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=94&Itemid=80.

Θα ψηφίσω μετά την πέμπτη που έχω την β επιπέδου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

εμένα βγήκε σωστά και στα 2 μου παιδιά. Αγόρια έβγαζε, αγόρια έκανα! :P

σε 2 φίλες μου όμως έπεσε έξω. ;)

You can buy your children everything in the world, but nothing will compare to the memories you make with them...

G0Xpp3.pngj0Hcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...