Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγχείρηση ΘΥΡΕΟΕΙΔΟΥΣ


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους!Ήθελα να σας ρωτήσω τι παρενέργειες ή τι συμπτώματα έχουμε όταν κόψουμε το Τ4 και πάρουμε Τ3. Τώρα και 3 μέρες έχω κόψει το Τ4 και παίρνω 1 Τ3 το πρωί και 1 το βράδυ έως τις 20/8 και μετά τίποτα μέχρι τις 5/9 που θα κάνω ιώδιο.Αν και 3η φορά που κάνω το ιώδιο είναι η πρώτη που κόβω το χάπι.Μου είπαν να κόψω αλάτι, θαλλασσινά, ψάρια , κονσέρβες και ζαχαρη (προεραιτικα για να μην πάρω κιλά πολλά).Επίσης μου είπαν ότι τις τελευταίες βδομάδες δεν θα είμαι καθόλου καλά. Προς το παρόν λίγο παραπάνω νυστάζω και πάω συχνά τουαλέτα.Θα ήθελα τις συμβουλές όσων έχουν κάνει ιώδιο με διακοπή χαπιού.Σας ευχαριστω πολυ
DOSOULA ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΟΥ ΧΑΠΙΟΥ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ,ΘΑ ΞΕΧΝΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΘΑ ΠΡΙΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ(ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΙΛΑΚΙΑ),ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΚΟΠΩΣΗ,ΥΠΝΗΛΙΑ.....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΧΑΠΙ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΙΩΔΙΟ!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΛΕΞΑΜΕ!!!!!!!!!:P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 558
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

DOSOULA ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΟΥ ΧΑΠΙΟΥ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ,ΘΑ ΞΕΧΝΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΘΑ ΠΡΙΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ(ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΙΛΑΚΙΑ),ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΚΟΠΩΣΗ,ΥΠΝΗΛΙΑ.....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΧΑΠΙ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΙΩΔΙΟ!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΛΕΞΑΜΕ!!!!!!!!!:P

 

Ελλη μου σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παρακολουθώ το φόρουμ πάρα πολύ καιρό... θα ήθελα να πώ και την δική μου ιστορία..

διαγνώστηκα με graves το 2008 και πήρα φαρμακευτική αγωγή για 2 χρόνια περίπου. επειδή τα χάπια μου δημιουργούσαν διάφορα τα σταματούσα και τα άρχιζα επειδή μου την έδινε. έψαξα πολύ σε ξένα σάιτ για την νόσο και ήρθα σε επαφή με ανθρώπους που είχαν καταφέρει να γιατρευτούν για πολλά χρόνια. τελικά κατάφερα να παραμείνω ευθυθυρεοειδικη για ενα χρόνο μέχρι που μετά απο ενα μεγάλο στρεσογόνο γεγονός η tsh έπεσε σε 0.05.

η γνώμη του ενδοκρινολόγου μου (του 6 κατα σειρά) ήταν απο ενδιαφέρον για την ίασή μου και την καλή μου πορεία σε απλή απαξίωση και άλλη μια δόση unimazole και μετά χειρουργείο. επίσης είχα εξόφθαλμο.

απογοητεύτηκα πάρα πολύ κάτι που έτεινε το πρόβλημα γιατί πλέον πιστέυω οτι είναι αλληλενδετο το θέμα στρές και νόσου θυρεοειδούς.

αυτό που με νευρίασε ειναι οτι ενώ υπάρχουν τόσοι πολλοί ανθρωποι πλέον με το ίδιο πρόβλημα δεν κάνουν κάτι για να βρούν να θεραπεύσουν την αιτία αλλά απλά κόβουν το κανάλι με το οποίο ο οργανισμός σου λέει οτι έχει ένα πρόβλημα και προσπαθεί να βρεί λύση.

απευθύνθηκα σε ομοιοπαθητικό, κάνω βελονισμό για το μάτι κάτι που στην αρχή της έξαρσης ακόμα και ο ενδοκρινολόγος απόρησε πώς είναι δυνατόν να έχει επιτυχία.

άλλαξα εντελώς την διατροφή μου και σταμάτησα να τρώω οτιδήποτε ειναι αγοραστό επειδή εχει αλάτι και ζάχαρη. έμαθα οτι πάρα πολλά πράγματα προκαλούν όχι μόνο διόγκωση του αδένα αλλά και τους όζους είτε καλοήθεις είτε όχι.

απο άυριο σταματάω τα χάπια που για 2η φορά μου σύστησε να πάρω ο ενδοκρινολόγος γιατί απλά δεν έχει νόημα αφου θέλει να αφαιρέσει τον αδένα και αρχίζω ομοιοπαθητικά.

θέλω να πώ με αυτό οτι υπάρχει λύση αλλά δεν είναι ευκολη. και το πάν ειναι να είναι κανείς καλά στη ψυχολογία.

όσους έχω ακούσει που έχουν κάνει αφαίρεση του αδένα έχουν πάνω κάτω τα ίδια προβλήματα με αυτά που περιγράφετε.

θα ρωτήσω τον ομοιοπαθητικό μου σήμερα αν ακόμα και για αυτους που έχουν κάνει αφαίρεση υπάρχει κάτι ώστε να ρυθμίζει την ομαλή λειτουργιά και το κυριότερο να προσφέρει καλή ψυχολογία γιατί και εγώ έχω περάσει απο το λούκι να κλαίω χωρίς λόγο να ξεσπάω σε όλους να έχω διάφορες σκέψεις κακές και απαισιόδοξες και όλα ειναι θέμα αδένα. όμως ο καημένος δεν φταίει σε τίποτα και χρειάζεται να βρεθεί το πρόβλημα που δημιουργεί κακό στον αδένα και οχι να βγαίνει ο ίδιος ο αδένας που προσπαθεί να ανταπεξέλθει.

σαφώς και υπάρχουν οι εξαιρέσεις όπως κακοήθεια και εκεί δεν ειναι κανενός το προ΄βλημα. όμως γνώρισα άνθρωπο και γίναμε φίλοι που είχε όγκο καρκίνο και η σύσταση ήταν να κοψεί το πόδι του μέχρι το νεφρό αλλιώς είχε 2 μήνες ζωής και όμως αλλάζοντας ζωή κυριολεκτικά και ψυχολογία και ακολουθώντας συγκεκριμένη διατροφή και συμπληρώματα ο όγκος εξαφανίστηκε και οι γιατροί δεν το πιστεύουν.

η πίστη και η ελπίδα δεν πρέπει να χάνονται.

θα πρέπει να στηριζόμαστε περισσότερο στις δικές μας δυνάμεις, οι γιατροί κάνουν τη δουλειά τους και απλά στο τέλος ακολουθούν εναν δρόμο.

και αν υπάρχουν πολλοί για πλήρη ίαση;;;

είμαι διατεθιμένη να τα καταφέρω να μην πάω για χειρουγείο ή ιωδίωση.

απλά ειναι πολύ δυσκολο.....

και χρειάζεται συνεχη υποστήριξη.

υγεία και δύναμη σε όλο τον κόσμο

Link to comment
Share on other sites

"Εγω", η σταση και η αποψη σου σε ενα μερος εχουν δικιο. Στο αλλο μερος, απλα δεν εχει αποδειχθει το δικιο ή το αδικο.

Σου ευχομαι πραγαμτικα να πετυχεις το στοχο σου και να αποδειξεις σε ολους, ακομη και στους γιατρους, πως υπαρχει και αλλος δρομος για την ιαση των παθησεων. Συμφωνω οτι πρεπει αν βρεθει αλλου ειδους θεραπεια για τις απλες παθησεις του θυρεοειδους αντι να καταφευγουμε στα χειρουργεια γιατι πολυ σωστα ειπες οτι η αφαιρεση του λυνει τα τοτε προβληματα και δημιουργει μυρια αλλα.

Αν εχεις την καλοσυνη και δε σε πειραζει φυσικα θα ηθελα να μας ενημερωνεις για την πορεια σου

 

Αν θελεις ριξε μια ματια και εδω, οπου εχουμε συγκεντρωθει περισσοτεροι παθοντες.

 

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2178.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

γεια σας!σημερα πηρα τα αποτελεσματα της θυρεοσφαιρινης,η οποια ηταν ανεβασμενη στο 5 με διακοπη χαπιου και το ολοσωμο σπινθηρογραφημα ηταν καθαρο. το 5 με ανησυχει γιατι δεν ξερω τι μπορει να σημαινει και μεχρι τη δευτερα που εχω ραντεβου στον ενδοκρινολογο μου ειμαι σε αναμμενα καρβουνα!

.pngHgxdp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα,από τον σεπτέμβριο μου διαγνώστηκε όζος στον θυρεοειδή. ως όργανο λειτουργεί άψογα. ο όζος δεν έχει μεγαλώσει-είναι καλοήθης-αλλά η κύστη στην οποία βρίσκεται μεγάλωσε ελάχιστα. ο γιατρός που με παρακολουθεί αφο έκανε απόπειρα με θεραπεία θυροξίνης να το εξαφανίσει, και καθώς τα αποτελέσματα δεν ήταν τα αναμενόμενα, μου είπε ότι πρέπει τον δεκέβριο να κάνω ολική αφαίρεση. ο γιατρός είναι ο Κος Απ.Γκ. στον Άγιο λουκά Θεσσαλονίκης. εγώ δεν νιώθω ότι έτσι πρέπει να γίνει...

μήπως κάποιος έχει συνεργαστεί με τον συγκεκριμένο γιατρό ή μήπωςείχε παρόμοια περίπτωση με τη δική μου..νιώθω ότι κάτι δεν ταιριάζει...

ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας

Γεωργία

Link to comment
Share on other sites

geprgkip, δεν εχω ακουσει κατι για τον συγκεκριμενο γιατρο. Κι εγω Θεσ/νικη χειρουργηθηκα σε αλλον βεβαια και ειμαι ευχαριστημενη. Αν θελεις παρε γνωμη και απο αλλους γιατρους και μετα αποφασιζεις. Αν θελεις περισσοτερα στοιχεια, πες μου να σου στειλω ΠΜ.

ΥΓ. ειμαι και συνονοματη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα,από τον σεπτέμβριο μου διαγνώστηκε όζος στον θυρεοειδή. ως όργανο λειτουργεί άψογα. ο όζος δεν έχει μεγαλώσει-είναι καλοήθης-αλλά η κύστη στην οποία βρίσκεται μεγάλωσε ελάχιστα. ο γιατρός που με παρακολουθεί αφο έκανε απόπειρα με θεραπεία θυροξίνης να το εξαφανίσει, και καθώς τα αποτελέσματα δεν ήταν τα αναμενόμενα, μου είπε ότι πρέπει τον δεκέβριο να κάνω ολική αφαίρεση. ο γιατρός είναι ο Κος Απ.Γκ. στον Άγιο λουκά Θεσσαλονίκης. εγώ δεν νιώθω ότι έτσι πρέπει να γίνει...

μήπως κάποιος έχει συνεργαστεί με τον συγκεκριμένο γιατρό ή μήπωςείχε παρόμοια περίπτωση με τη δική μου..νιώθω ότι κάτι δεν ταιριάζει...

ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας

Γεωργία

Γεωργία καλησπέρα τον περασμένο Ιούνιου με χειρούργησε ο συγκεκριμένος γιατρός. Το έψαξα πάρα πολύ και εγώ και ένας γνωστός μου που κινήτε στον χώρο τον γιατρό κι κατάληξα σ΄αυτόν.Τώρα με παρακολούθούν στο Θεαγένειο και όλοι μου λένέ ότι έχω κάνει ένα πολύ καλό χειρουργείο. Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα και ότι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα σας. Για μελλοντικη πληροφορια αν θελει καποιος ας ρωτησει και τον κ. Καρβουνη Ευαγγελο. Χειρουργησε τη μητερα μου που ειχε οζους με απολυτη επιτυχια και καμια ουλη λογω καποιων νεων μεθοδως που μας εξηγησε. δεν χανεται με το να παρετε αλλη μια σοβαρη γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας. διαγνωστηκε στην μητερα μου κακοηθεια θυροειδους και πρεπει να χειρουργηθει αμμεσα .ο ενδοκρινολογος της συνεστισε τον Καπελακη στο Ευγενιδειο.εχει ΙΚΑ και νομιζω οτι ειναι ιδιωτικο. δεν υπαρχει η δυνατοτητα να πληρωσει πολλα χρηματα.θα ηθελα να μαθω και για αλλους γιατρους σε δημοσια νοσοκομεια.:-(:?:shock:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. διαγνωστηκε στην μητερα μου κακοηθεια θυροειδους και πρεπει να χειρουργηθει αμμεσα .ο ενδοκρινολογος της συνεστισε τον Καπελακη στο Ευγενιδειο.εχει ΙΚΑ και νομιζω οτι ειναι ιδιωτικο. δεν υπαρχει η δυνατοτητα να πληρωσει πολλα χρηματα.θα ηθελα να μαθω και για αλλους γιατρους σε δημοσια νοσοκομεια.:-(:?:shock:
ΚΩΝΣΤΑΝΣ γεια σου.επιδη καταλαβαινω οτι τα οικονομικα δεν ειναι καλα η μητερα σου μετα το χειρουργειο θα χρειαστει ιωδιο.ιωδιο ιδιωτικα θα το κανει?οχι γιατι κοστιζει παααρα πολλα!ωραια!!!!τοτε θα παρει την εξεταση που αναφερει την κακοηθεια και θα παει σε δημοσια νοσοκομεια που εχει θαλαμους ιωδιου(ΜΕΤΑΞΑ,ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ,ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ)να κλεισει ραντεβου για ιωδιο.τα ραντεβου αυτα τρεχουν με αναμονη 6 μηνων.κανονιστε να χειρουργηθει κανενα 3-2 μηνεσ πριν το ραντεβου του ιωδιου.γιατι αυτο?γιατι οσο πιο γρηγορα παρει ιωδιο μετα την αφαιρεση τοσο το καλυτερο!ενω αν κανει το χειρουργειο και μετα περιμενει 6 μηνες για το ιωδιο δεν ειναι οτι καλυτερο.εγω χειρουργηθηκα στο 7ο ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ ΙΚΑ στην καυτατζογλου τον γιατρο τον λενε ΖΑΦΕΙΡΗ ΓΙΩΡΓΟ στην β'χειρουργικη.πολυ καλος γιατρος σε θυρεοειδη!δεν γνωριζω ομως αν χειρουργει κακοηθειες.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάλι χειρουργήθηκα στον Ευαγγελισμό από τον Πρίγκουρη (τον πατέρα, γιατί και ο γιός τα ίδια χνάρια ακολουθεί) που γενικά έχει καλή φήμη σαν χειρούργος και μου τον είχε προτείνει νοσοκόμα που δούλευε εκεί.

Το καλό είναι ότι σε όποιον τον έχω προτείνει έχει μείνει ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.

Τώρα μπορεί να είναι Διευθυντής της χειρουργικής και με λίγο χρόνο αλλά σίγουρα μπορεί να βρεί λίγο για τη μαμά σου.

Θυμάμαι ότι Πέμπτες είχε ώρες γραφείου αλλά δεν γνωρίζω καθόλου αν αυτό έχει αλλάξει.

NE1r.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι χειρουργήθηκα στον Ευαγγελισμό από τον Πρίγκουρη (τον πατέρα, γιατί και ο γιός τα ίδια χνάρια ακολουθεί) που γενικά έχει καλή φήμη σαν χειρούργος και μου τον είχε προτείνει νοσοκόμα που δούλευε εκεί.

Το καλό είναι ότι σε όποιον τον έχω προτείνει έχει μείνει ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.

Τώρα μπορεί να είναι Διευθυντής της χειρουργικής και με λίγο χρόνο αλλά σίγουρα μπορεί να βρεί λίγο για τη μαμά σου.

Θυμάμαι ότι Πέμπτες είχε ώρες γραφείου αλλά δεν γνωρίζω καθόλου αν αυτό έχει αλλάξει.

ΚΩΝΣΤΑΝΣ θα σου προτινα καλη λυση της μις καραμελ γιατι θα την προγραμματισει σε ολη την θεραπεια της.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι χειρουργήθηκα στον Ευαγγελισμό από τον Πρίγκουρη (τον πατέρα, γιατί και ο γιός τα ίδια χνάρια ακολουθεί) που γενικά έχει καλή φήμη σαν χειρούργος και μου τον είχε προτείνει νοσοκόμα που δούλευε εκεί.

Το καλό είναι ότι σε όποιον τον έχω προτείνει έχει μείνει ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.

Τώρα μπορεί να είναι Διευθυντής της χειρουργικής και με λίγο χρόνο αλλά σίγουρα μπορεί να βρεί λίγο για τη μαμά σου.

Θυμάμαι ότι Πέμπτες είχε ώρες γραφείου αλλά δεν γνωρίζω καθόλου αν αυτό έχει αλλάξει.

 

σ' ευχαριστω.περιμενουμε και τις τελευταιες εξετασεις ουρων και θα κινηθουμε αναλογα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΝΣΤΑΝΣ γεια σου.επιδη καταλαβαινω οτι τα οικονομικα δεν ειναι καλα η μητερα σου μετα το χειρουργειο θα χρειαστει ιωδιο.ιωδιο ιδιωτικα θα το κανει?οχι γιατι κοστιζει παααρα πολλα!ωραια!!!!τοτε θα παρει την εξεταση που αναφερει την κακοηθεια και θα παει σε δημοσια νοσοκομεια που εχει θαλαμους ιωδιου(ΜΕΤΑΞΑ,ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ,ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ)να κλεισει ραντεβου για ιωδιο.τα ραντεβου αυτα τρεχουν με αναμονη 6 μηνων.κανονιστε να χειρουργηθει κανενα 3-2 μηνεσ πριν το ραντεβου του ιωδιου.γιατι αυτο?γιατι οσο πιο γρηγορα παρει ιωδιο μετα την αφαιρεση τοσο το καλυτερο!ενω αν κανει το χειρουργειο και μετα περιμενει 6 μηνες για το ιωδιο δεν ειναι οτι καλυτερο.εγω χειρουργηθηκα στο 7ο ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ ΙΚΑ στην καυτατζογλου τον γιατρο τον λενε ΖΑΦΕΙΡΗ ΓΙΩΡΓΟ στην β'χειρουργικη.πολυ καλος γιατρος σε θυρεοειδη!δεν γνωριζω ομως αν χειρουργει κακοηθειες.

 

ευχαριστω πολυ. ολα αυτα που μου λες για ιωδιο μου ειναι αγνωστα και μου φαινονται βουνο.δυστυχως ειμαστε στο ελεος της κρατικης υγειας

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ. ολα αυτα που μου λες για ιωδιο μου ειναι αγνωστα και μου φαινονται βουνο.δυστυχως ειμαστε στο ελεος της κρατικης υγειας

 

Αν θελεις, ελα διπλα στο cafe ωστε να μιλαμε και να λυνεις αποριες. Θα το περασετε λιγοτερο επωδυνο εχοντας γνωση και εμπειριες απο ατομα που τα περασαν ολο αυτο που ειναι μπροστα σας.

 

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2178

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Αν και τυχαία βρήκα το θέμα θα γράψω τα πολύ καλά αποτελέσματα και τον γιατρό που την έκανε, ας του κάνω και εγω ένα καλό.

Πριν 6 χρόννια έκανα αφαίρεση του θυροειδή απο τον χειρούργο Γούση Παναγιώτη.

Απο τότε κανένα πρόβλημα και η τομή δεν φαίνεται καθόλου, αλλα και τότε που την έκανα ήταν μια πολύ μικρή τομή ίσα που φαινότανε για λίγους μήνες.

Επειδή έχουν δει πολλά τα μάτια μου απο άλλες περιπτώσεις πηγαίντε στον συγκεκριμένο, πολύ καλός άνθρωπος, οικογενειακός μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις .

Αφου όποτε πάω στην ενδοκρινολόγο και κάνει υπέρηχο μου λέει τρομερή δουλιά, το προλάβαμε τελευταία στιγμή.

uIcqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κωνστανς εχω ακουσει για τον χειρουργο Βραχνό στο ΚΑΤ που πας με το δημοσιο. Καλη επιτυχία!

 

Γεια σας. διαγνωστηκε στην μητερα μου κακοηθεια θυροειδους και πρεπει να χειρουργηθει αμμεσα .ο ενδοκρινολογος της συνεστισε τον Καπελακη στο Ευγενιδειο.εχει ΙΚΑ και νομιζω οτι ειναι ιδιωτικο. δεν υπαρχει η δυνατοτητα να πληρωσει πολλα χρηματα.θα ηθελα να μαθω και για αλλους γιατρους σε δημοσια νοσοκομεια.:-(:?:shock:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

πριν λιγες ημερες εκανα και εγω αφαιρεση θυροειδους στον κυριο Γουση

Φανταστικος ανθρωπος, για τα αποτελεσματα της εγχειρησης σε λιγες ημερες.

ειχα ακουσει τα καλυτερα για το ατομο του και ετσι τον εμπιστευτικα!

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγες ημερες εκανα και εγω αφαιρεση θυροειδους στον κυριο Γουση

Φανταστικος ανθρωπος, για τα αποτελεσματα της εγχειρησης σε λιγες ημερες.

ειχα ακουσει τα καλυτερα για το ατομο του και ετσι τον εμπιστευτικα!

 

Καλή ανάρρωση λοιπόν και καλά αποτελέσματα.

Τι ακριβώς είχες, και οδηγήθηκες στο χειρουργείο??

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...