Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΡΕΚΟΡ....


katerina24

Recommended Posts

Μπράβο Κατερινάκι και εις ανώτερα!!!!! Είσαι αξια θαυμασμού!!!!

 

Ειμαι και γω ομοιοπαθής αν θυμάσαι, τωρα κανω γυρω στις 5-6 αντλήσεις τη μέρα επειδή ευτυχώς καποια γευματα τα τρώει απο την πηγη πια :wink:

 

Θα ειναι αστείο να μας πείς φάσεις και περίεργα μέρη που εκανες άντληση.

 

Εγω το πιο περίεργο μέρος που εκανα αντληση ηταν στο αεροπλάνο κατα την απογείωση και στο αεροδρόμιο που βρήκα πρίζα σέ ενα "σταθμό" για επαναφόρτιση λάπτοπ στο Μόναχο. Ηταν τοσο αστείο γιατι μολις εβαλα το θήλαστρο στην πρίζα (το Symphony κουβαλούσα μαζί μου), αναψαν κατι φώτα και αναβοσβηνε η λέξη "Charging!"

as1cCyx0g411210MDAwOGQ0fDQ0MTUwZHxNeSBEZXJlayBpcw.gif

as1cv4H0g411210MDAyNzQ2ZHwzMTVkfE15IEdyZWdvcnkgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο Βρε Κατερινιω!!!! Εισαι απιθανη!!!!

 

Ουτε θυμαμαι ποτε εβγαλα με το θηλαστρο τελευταια φορα.........πολυ κουραστικο και βαρετο!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σου βρε Κατερινακι, και Φρυνη φυσικα. Ειναι πολυ ζορικο αυτο που κανετε κ σας αξιζουν πραγματικα πολλα συγχαρητηρια.

Αντε σπαστε τα ρεκορ....

eNortjK1UrIwNrMwVrIGXDAS2gKo16.png[/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!!!!

Πάντα να πετυχαίνεις τόσο καλά τους στόχους σου!

Πραγματικά νομίζω ότι λίγες γυναίκες θα είχαν το κουράγιο να κάνουν αυτό που κάνεις.

Και μπράβο σε όλες τις μανούλες που κάνουν το ίδιο με σένα. Μπράβο στη Φρύνη και όποια άλλη δεν ξέρω :D

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα ειναι αστείο να μας πείς φάσεις και περίεργα μέρη που εκανες άντληση.

σε περιεργα μερη δεν εχω κανει αντληση,εχω κανει στη δουλεια,σε φιλικα σπιτια,μια φορα πηγα να κανω κατι ανταυγιες και να χτενισω μια κοπελα και μεχρι να λουστει της λεω::"εγω θα βγαλω γαλα,δε σε πειραζει ε?" :oops::lol::lol:

τωρα εχω βαλει και μπαταριες στο θηλαστρο και οπου να ναι θα το βαλω σε καμια τσαντα ωμου(σχολικη) να κανω αντληση με ελευθερα χερια και να κανω δουλειες!! :lol::lol::lol::lol:

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

KATERINA24 ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ FORUM ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΚΤΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΙΝΕΙΣ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ??? ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΩ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Link to comment
Share on other sites

KATERINA24 ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ FORUM ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΚΤΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΙΝΕΙΣ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ???

καλημερα!

χρησιμοποιω το symphony medela-νοσοκομειακο,

τωρα ειμαι εγκυος κι επειδη κανει συσπασεις η μητρα μου πρεπει να σταματησω αλλιως θα συνεχιζα

κανω πλεον 2 αντλησεις μονο και θα συνεχισω κανα μηνα ακομη.

μητρικο δινω ακομη αλλα ειναι λιγο, λογω ορμονων εχει μειωθει αρκετα!

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ - ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ???

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΤΡΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ - ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ???

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΤΡΟΥ.

ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου!!! :)

τωρα θα μπω στον 4ο μηνα αλλα και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη εκανα συσπασεις κι επαιρνα χαπια. :cry:

η ενοικιαση κοστιζει 60 ευρω/μηνα,μετα απο καποιους μηνες 40 ευρω.

ευχομαι να μεινεις συντομα εγκυος

 

αν και οσες ξερω μετα απο καποιο διαστημα τις κολλησα εγκυιτιδα :oops:

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...