Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι επαγγελονται οι αντρες σας?


kgial

Recommended Posts

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΤΖΗΣ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ.ΠΑΝΤΑ ΒΡΑΔΥ.ΑΠΟ ΤΗΣ4ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ -3ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ.ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ.ΕΓΩ ΟΔΗΓΩ ΟΛΗ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ?ΒΑΡΙΕΜΑΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 804
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΜΑΣ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ...... ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ..... ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Εμάς ο δικός μας σύζυγος-μπαμπούλης, είναι αξιωματικός στο εμπορικό ναυτικό. Ευτυχώς στο εσωτερικό. Βέβαια τον στερούμαστε πολύ. Εμείς Πάτρα κι εκείνος Πειραια... :(

229053.png
Link to comment
Share on other sites

ο αντρούλης είναι έμπορος... και διακοσμητής..

έχει κατάστημα με είδη υγιεινής -πλακάκια και κάνει και ανακαινίσεις ..

καλά που κάναμε και δεύτερο παιδί και γυρνάει σπίτι κατά τις 22,00 το βράδυ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικός μας μπαμπάς είναι οδηγός σε μεταφορική εταιρία. Καμιά φορά σχολάει στην ώρα του κι άλλοτε πάλι αργεί... και τον περιμένουμε με ανηπομονησία για να παίξουμε!!! Αν και κουράζεται αρκετά, επιστρέφει πάντα με το χαμόγελο στα χείλη κι έτοιμος για τρελά παιχνίδια!!!

 

Σ' αγαπαμε πολύ μπαμπά!!!

yGcNzoc.jpgyGcNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμάς ο μπαμπας μας είναι πρώην ηλεκτρολόγος-μηχανικός και νυν ιδιοκτήτης-καθηγητης κέντρου ξένων γλωσσών!!!!

 

Η μαμά είναι πρώην οικονομολόγος-λογίστρια και νυν ιδιοκτητρια βιβλιοπωλείου-χαρτπωλείου-είδη δώρων!!

 

Και οι δύο πρώην ιδ.υπάλληλοι ή Δ.Π.Υ.

 

Ναι! ναι! Κάναμε και οι δύο στροφή 180 μοιρών στη διάρκεια του γάμου μας.

Τώρα πια :lol::lol::lol:

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟ (ΟΧΙ ΟΔΗΓΟΣ ΕΥΤΥΧΩΣ) ΤΑΜΙΑΣ ΣΕ ΣΤΑΘΜΟ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ - ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ - ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΑ - ΚΑΦΕΤΖΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΑΠΙΔΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ ΦΙΛΤΡΑ ΝΕΡΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικός μου αντρούλης είναι ηλεκτρονικός (δορυφορικά, κεραίες, καμερες τηλεορασεις βιντεο.) και γενικά ότι θελεις. Είναι ένας πολύ άξιος ανθρωπος που ότι πιάνει το φτιάχνει. Έίμαι πολύ περίφανη για τον άντρα μου. Τώρα που περιμένουμε τον μπεμπακο μας κάνει σαν μωρό παιδί.

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

Εμάς ο μπαμπάκας μας (αν και με πτυχίο μαθηματικού)δουλεύει σε κάτεργο, εμ σε ιδιωτική εταιρεία, ήθελα να πω...!!και αυτή τον κρατάει πολλές ώρες μακριά μας.Εγώ είμαι τραπεζικός,με πτυχίο αρχαιολόγου, αλλά τώρα και για ένα χρόνο ακόμα περίπου θα είμαι μόνο ΜΑΝΟΥΛΑ!!!! :D:D:D Μετά και γω πάλι στο κάτεργο...κλαψ... :(:(:(

I love mummy's milk!

 

squsqusvi20080821_-8_Konstantinoulis+is.png

oaNOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμάς ο μπαμπάς μας είναι δικηγόρος, μακριά........και εγώ δουλεύω γραμματέας σε άλλο δικηγόρο, για να δίνω πληροφορίες, πλάκα κάνω, δούλευα πριν γνωρίσω τον άντρουλη μου, ευτυχώς εκεί που δουλεύω είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος και δεν έχει κανένα πρόβλημα, μένουμε σε επαρχία, τίποτε δεν μένει κρυφό.

 

Μας αγαπάει πολλή και τσακωνόμαστε ποιος θα παίξει και θα πάρει αγκαλιά τον μπέμπη.

dBPlp3.png MDOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΑΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΩΣΤΟΣΟ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΓΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ να τα εχουμε ολα..

9eBnp3.png

aC10p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιάκος μου είναι αχρείαστος γιατρός!

Ογκολόγος-παθολόγος....

Τον βλέπουμε ελάχιστα μέσα στην βδομάδα....

Ευτυχώς τώρα δεν έχει εφημερίες.....Παλιά ήταν μια μέσα μια έξω...

Απ'οτι είδα οι μόνες συμπάσχουσες γυναίκες γιατρών εδώ είναι η patousaki, η Εύη και o μικρός πρίγκιπας....

Εγώ πάλι είμαι καθηγήτρια δημοσίου. :)

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα ο άντρας μου φιλάει την μαμά πατρίδα είναι ένστολος όπως και εγώ...που φυλάω τους κακους της πατριδας μας παρέα με τον άντρα της Ρίας!

 

Ρε παιδάκια συγγνώμη, δεν έχω καταλάβει, τί είναι οι ένστολοι; Δεν το έχω ξανακούσει...

yGcNzoc.jpgyGcNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδί μου, σαν νόημα το καταλαβαίνω.... Σαν επάγγελμα δεν το πιάνω ακριβώς... γιατί κάποιες κοπέλες γράφουν ότι οι άντρες τους είναι ένστολοι... αυτό εννοώ. Τί επάγγελμα είναι αυτό; Σ΄ευχαριστώ πάντως!

yGcNzoc.jpgyGcNp3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...