kgial

Τι επαγγελονται οι αντρες σας?

Recommended Posts

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΚΥΡΙΩΣ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΕΙΝΕΤΕΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΕΜΦΕΡΗ ΕΙΔΗ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ. ΕΤΣΙ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΗΤΑΝ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΑΕΙΑΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΦΕΡΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ!!!! ΣΤΑ 26 ΜΟΥ!!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΙΕΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ!! ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΙΟΤΙ ΩΡΑΡΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΠΙΤΣΙΠΟΠΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΜΕΝΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

Διαφημίσεις

Γεια σας!Εμένα ο άντρας μου δουλεύει στο τμήμα ανταλλακτικών σε αντιπροσωπεία VW στη Ν.Φιλαδέλφεια,κάθε μέρα κάνει μια ώρα να πάει και μισή να γυρίσει...

Καλημέρα, εμένα ο άντρας μου είναι δικαστικός υπάλληλος. Αυτό όμως που έχει σπουδάσει και είναι το ψώνιο του είναι οι υπολογιστές.. Μετά την πρωϊνή του δουλειά λοιπόν αφου έρθει σπίτι για φαγητό πάει στην δεύτερη δουλειά του.. Είναι υπεύθυνος για όλους τους υπολογιστές ενός ιδιωτικού ΙΕΚ.. Επίσης έχει κάποιους πελάτες, ελεύθερους επαγγελματίες, στους οποιους κάνει υποστήριξη και έτσι είναι σαν κάποιες μέρες να κάνει τρείς δουλειές.. Παρόλη την κούραση του παιδιά δεν έχω κανένα παράπονο στο σπίτι.. Βοηθάει πολύ και στο συμάζεμα, να μαζέψει τα παιχνίδια των παιδιών π.χ. αλλά εχω μεγάλη βοήθεια και στα παιδιά.. Κάθε μέρα π.χ. θα πλύνει τα ποτηράκια των παιδιών και θα τους φτιάξει γάλα μέχρι να τα κάνω εγώ μπάνιο, θα δώσει εκείνος το γάλα στον μικρό, ακόμα και θα τα κάνει μπάνιο αν εγώ είμαι κουρασμένη.. Μπορεί να ταϊσει, να απασχολήσει τα μωρά να αράξω λίγο.. Δεν ξέρω παιδιά όταν σκέφτομαι τι κάνει για μένα πολύ συγκινούμαι..

phzU.jpg.pngwddf.jpg.png

Γεια σας! Εγω είμαι νέο μέλος και έγινα μαμά πριν ένα μήνα. Ο αντρούλης μου είναι στρατιωτικός.Η βοηθειά του είναι πολύτιμη αυτές τις πρώτες μέρες γιατί ο μπέμπης μας είναι λίγο γκρινιάρης και αγκαλίτσας.

Γεια σας και από μένα! Ο άντρας μου είναι στρατιωτικός με μετάθεση στην Κοζάνη και εγώ με τον γιο μου και την μπέμπα που περιμένουμε στις Σέρρες λόγω δουλειάς. Οταν είμασταν μαζί με βοηθούσε πολύ αλλά όχι και πολύ πρόθυμα για τις δουλειές του σπιτιού. Ευτυχώς του άρεσε να βοηθάει στο μωρό και το έπαιρνε και βόλτες για να μείνω μόνη μου να διαβάσω (έκανα και μεταπτυχιακό τότε τρομάρα μου!).

Τώρα όποτε έρχετε για Σαββατοκύριακο (ατιμες υπηρεσίες !) θέλουμε να τον δούμε και να παίξουμε όλοι μαζί, να πάμε βόλτες και δεν τοτυ λέω να κάνει δουλείες στο σπίτι αφού ούτε εγώ κάνω για να είμαστε μαζί. Ευτυχώς δεχτηκε να πάρουμε κοπέλα για τις δουλειές .

καλα απιστευτο. αν κανουμε ενα γκαλοπ εδω μεσα οι μισες γυναικες εχουν παντρευτει στρατιωτικους

Τα παιδια μου ,ειναι η ζωη μου!

Αντε να βαλουμε κι αλλο ενα επαγγελμα γιατι οι στρατιωτικοι παραπληθυνατε!

Ο αντρας μου ειναι δασολογος-περιβαλλοντολογος!

Χριστινα

.png

.png

εμένα είναι αστυνομικός!!!ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ......παμπολλές ώρες μακριά απο το σπίτι...καλά όταν έρχονται τα μεγάλα ψάρια δεν το σηζητάω---τρώει ο καραμανλής , πίνει τον καφέ του και το βράδυ κάποια στιγμή όταν πετάει αφού τον συνοδέψουν ως το αεροδρόμιο και εφόσον γίνει κομμάτια οα ντρούλης μου έρχεται στο σπίτι 3 το βράδυ ενώ δούλευε 2 το μεσημέρι μέχρι τις 10!!!!...καλά τώρα με την έκθεση δεν το συζητάω....αντε ασ μην πώ και άλλα και συγχηστώ!!!!

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

Διαφημίσεις

εμένα είναι αστυνομικός!!!ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ......παμπολλές ώρες μακριά απο το σπίτι...καλά όταν έρχονται τα μεγάλα ψάρια δεν το σηζητάω---τρώει ο καραμανλής , πίνει τον καφέ του και το βράδυ κάποια στιγμή όταν πετάει αφού τον συνοδέψουν ως το αεροδρόμιο και εφόσον γίνει κομμάτια οα ντρούλης μου έρχεται στο σπίτι 3 το βράδυ ενώ δούλευε 2 το μεσημέρι μέχρι τις 10!!!!...καλά τώρα με την έκθεση δεν το συζητάω....αντε ασ μην πώ και άλλα και συγχηστώ!!!!
    ΑΧΧΧΧ πως σε καταλαβαίνω... :) Κι εμένα την ίδια δουλειά κάνει και τώρα με την έκθεση .. :twisted::twisted::twisted: Ασε αυτά τα Σαββατοκύριακα που πάντα δουλεύει γιατι έχει αγώνες και είμαι συνέχεια μόνη με τα μικρά :mad:

Η Κατερίνα και τα δυο ζουζουνάκια της

Εμείς το αντίθετο!

Εγώ είμαι στρατιωτικός και ο άντρας μου επιθεωρητής πωλήσεων σε μια εταιρία με τρακτέρ. Ευτυχώς έχω άδεια κυήσεως (14 μήνες) και χαίρομαι το αγοράκι μου, μετά δεν ξέρω τί θα τον κάνουμε, αφού κάποιες μέρες λείπουμε και οι δύο...

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll

Καλημέρα κορίτσια εμένα ο άντρας μου είναι οδηγός ταξι. Το προβλημα είναι ότι άμα σχολάσει δεν οδηγεί με τιποτα. Ευτυχώς που οδηγώ εγώ γιατί αλλιώς θα με είχε φάει ο ποδαρόδρομος!

.png

........ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ!!

Ο άντρας μου είναι στρατιωτικός. Δεν ξέρω για πόσο ακόμα, γιατί αν και είναι 40 χρ. , λόγω ιδιότητας (πετάει στα ελικόπτερα) μπορεί να φύγει και να βγει στη σύνταξη , αφού συμπλήρωσε 18 χρ. υπηρεσίας..

Έγω θα γεράσω δουλεύοντας!!!!!

Διαφημίσεις

ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΟΤΥΠΗΣΑ...

ΠΗΡΑ ΑΝΔΡΑ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΑΕΡΟΠΛΑΝΩΝ ΣΤΗΝ ΟΑ....

ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΑΝΕΡΓΟ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!

The Boss 29/12/04

Frankie 20/05/08

Peekaboo 1/12/11

O antroulis mou,

einai kathigitis phisikis pannepistimiakou epipedou. Me doctora stin Astrofisiki (gi' auto petaei sta sunnefa Eftixws pou epese gia ligo kai ton vrika :P:P:P:P:P:P:P:P:P ) Eimaste kai oi duo ekpaideutikoi.

Einai uperoxos anthropos arkei na min akouw gia phisiki :shock:

OUR LITTLE GIRLS ARE OUR HEAVEN IN EARTH

XN6Sp2.pngTrmmp2.png

Εμένα ο άντρας μου είναι ηλεκτρολόγος μχν και εγώ καθηγήτρια πληροφορικής στην δευτεροβάθμια. Αλλά τώρα πλέον τα βασικά μας επαγγέλματα είναι χαζομπαμπάς και χαζομαμά!! :D

line_flow_rose_beg_minie_time_1212638400_text_e720eaeff5eaebdff4f3e120ece1f220e5dfede1e9.gif

Ο δικός μου είναι τεχνικός ηλεκτρονικών υπολογιστών και δικτύων. Είναι τόσο αφοσιωμένος στη δουλειά του που καμιά φορά νομίζω ότι το κάνει επίτηδες για να μη βοηθάει στα υπόλοιπα. Πού τον χάνεις πού τον βρίσκεις πίσω από μια οθόνη...

6WqHp3.pngUVK9p3.png

Παιδία θα μπώ και γω στο κλάμπ. και μένα είναι στρατιωτικός. είναι ένα πολύ καλό επάγγελμα και το λέω εγώ που είμαι ιδιωτική υπάλληλος. μια χαρα πέρνάτε στο στρατό. και όπως έλεγε μία γυναίκα σε ασπρόμαυρη ταινία. "εγω είμαι γυναίκα στρατιωτικού και τα λέω τσεκουράτα"χα,χα,χα συμφωνείτε? φιλία :D:D:D:):)

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΟΙΝΟ ΕΙΝΑΙ, ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ!!!!!

Εμάς ο μπαμπάκας μας είναι Τοπογράφος!

Αν θέλετε μετρήματα περιουσίας .............. εμείς ήμαστε εδώ!

Ενα πμ και φτάσαμε!

Και γιατί δηλαδη να λέμε μόνο του μπαμπά το επάγγελμα εε??? Εμείς οι ταλαίπωρες δεν κουραζόμαστε?? Λοιπόν, εμένα ο αντρούλης μου είναι χημικός μηχανικός, εγώ είμαι γεωλόγος και ευχομαι το παιδάκι μου να ακολουθήσει παντελώς άλλο κλάδο γιατί μας εχει βγεί το λάδι στις δουλειές μας....

Και εμάς ο μπαμπάς μας είναι Στρατιωτικός όσο για εμένα είμαι Βρεφονηπιοκόμος και έχω κάνει ένα μεταπτυχιακό στην Ψυχοκινητική & Λογοθεραπεία!

Σας λατρεύω, είμαι τόσο τυχερή, σε ευχαριστώ Θεέ Μου!

cHmop2.png9yrgp3.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Σύνδεση/Εγγραφή

Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν!