Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ (ΑΝΑΛΗΨΗ θΕΣ/ΝΙΚΗΣ)


evoula k

Recommended Posts

Πολύ χάρηκα που με προσκαλέσατε!! Γιατί σήμερα χτύπησα πάτο, στενάχωρήθηκα πάρα πολύ που δεν έβρισκα παρέα και γενικά με έριξε όλο αυτό. Θα προσπαθήσω να έρθω την τρίτη αν και είχα κανονίσει να κατέβω κέντρο για δουλειές με την μικρή (θα σας πω από κοντά) :D:D:D:D (Μιλάμε πολύ χάρηκα που θα γνωριστούμε-σαν μικρό παιδί κάνω το ξέρω)

 

ααα ξέχασα ... εγώ είμαι 31 χρονών και το όνομα μου είναι Έλενα :D

 

kalamaraki μου,δεν θα το πιστέψεις αλλά είμαστε γειτόνισσες και ομοιοπαθούσες -σχεδόν δλδ γιατί εγώ μπορεί να έχω μόνο τις ελευθερες φίλες μου κοντά μου αλλά δεν έχω και άντρα-είμαι γέννημα θρέμα Καλαμαριώτισα και τώρα μένω Κρήνη με τον γιό μου.Οι γονείς μου μένουν Καλαμαριά και πηγαίνω κάθε μέρα γιατί μόνη στο σπίτι τι να κάνω....το λεμόνι???? :lol: είμαι 30 ετών και πήγαινα στο 1ο Λύκειο Καλαμαριας.

Όποτε θέλεις παρείτσα στείλε πμ να το κανονίσουμε,αν έρθεις και στην συνάντηση την Παρασκευή ακόμη καλύτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 190
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ αυτη την εβδομάδα είμαι λίγο ζορισμένη γιατί η Ευγενία μου έχει γενέθλια σήμερα και θα της κάνω πάρτυ την Κυριακή και πρέπει να πάω να πάρω τη διακόσμηση και να παραγγείλω τούρτα και ακόμη είμαι διχασμένη αν θα το κάνω αποκριάτικο ή όχι.

 

Mamakoulina μου,να σου ζήσει η Ευγενούλα σου -η όμορφη αγιοβασιλίτσα όπως την λέω εγώ- να την καμαρώσετε όπως ακριβώς επιθυμείτε και οι στιγμές που θα σας προσφέρει στα επόμενα χρόνια να είναι τόσο γλυκιές όσο η τούρτα που θα της παραγγείλετε!!!!

Φυσικά αν μου επιτρέπεις ψηφίζω μασκέ παρτυ....

Τα λέμε από κοντά στην συνάντηση την Παρασκευή

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάρηκα που με προσκαλέσατε!! Γιατί σήμερα χτύπησα πάτο, στενάχωρήθηκα πάρα πολύ που δεν έβρισκα παρέα και γενικά με έριξε όλο αυτό. Θα προσπαθήσω να έρθω την τρίτη αν και είχα κανονίσει να κατέβω κέντρο για δουλειές με την μικρή (θα σας πω από κοντά) :D:D:D:D (Μιλάμε πολύ χάρηκα που θα γνωριστούμε-σαν μικρό παιδί κάνω το ξέρω)

 

ααα ξέχασα ... εγώ είμαι 31 χρονών και το όνομα μου είναι Έλενα :D

 

kalamaraki μου,δεν θα το πιστέψεις αλλά είμαστε γειτόνισσες και ομοιοπαθούσες -σχεδόν δλδ γιατί εγώ μπορεί να έχω μόνο τις ελευθερες φίλες μου κοντά μου αλλά δεν έχω και άντρα-είμαι γέννημα θρέμα Καλαμαριώτισα και τώρα μένω Κρήνη με τον γιό μου.Οι γονείς μου μένουν Καλαμαριά και πηγαίνω κάθε μέρα γιατί μόνη στο σπίτι τι να κάνω....το λεμόνι???? :lol: είμαι 30 ετών και πήγαινα στο 1ο Λύκειο Καλαμαριας.

Όποτε θέλεις παρείτσα στείλε πμ να το κανονίσουμε,αν έρθεις και στην συνάντηση την Παρασκευή ακόμη καλύτερα

 

SEFI1911 kaie go kalamaria kai peigena sto 1o...exoume kai idia ilikia!! sigoura tha exoume eidothei kapou ! prepei na se exo dei kai stis sunantiseis alla na sou po thn alitheia den thimame...

 

ME tin mamakoulina kanoume idi pareitsa...maraki na sou zhsei i mpempa sou kai apo edo...na thn deis opos epithimeis kai na exei ola ta kala tou kosmou i neraida sou!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάρηκα που με προσκαλέσατε!! Γιατί σήμερα χτύπησα πάτο, στενάχωρήθηκα πάρα πολύ που δεν έβρισκα παρέα και γενικά με έριξε όλο αυτό. Θα προσπαθήσω να έρθω την τρίτη αν και είχα κανονίσει να κατέβω κέντρο για δουλειές με την μικρή (θα σας πω από κοντά) :D:D:D:D (Μιλάμε πολύ χάρηκα που θα γνωριστούμε-σαν μικρό παιδί κάνω το ξέρω)

 

ααα ξέχασα ... εγώ είμαι 31 χρονών και το όνομα μου είναι Έλενα :D

 

kalamaraki μου,δεν θα το πιστέψεις αλλά είμαστε γειτόνισσες και ομοιοπαθούσες -σχεδόν δλδ γιατί εγώ μπορεί να έχω μόνο τις ελευθερες φίλες μου κοντά μου αλλά δεν έχω και άντρα-είμαι γέννημα θρέμα Καλαμαριώτισα και τώρα μένω Κρήνη με τον γιό μου.Οι γονείς μου μένουν Καλαμαριά και πηγαίνω κάθε μέρα γιατί μόνη στο σπίτι τι να κάνω....το λεμόνι???? :lol: είμαι 30 ετών και πήγαινα στο 1ο Λύκειο Καλαμαριας.

Όποτε θέλεις παρείτσα στείλε πμ να το κανονίσουμε,αν έρθεις και στην συνάντηση την Παρασκευή ακόμη καλύτερα

 

SEFI1911 kaie go kalamaria kai peigena sto 1o...exoume kai idia ilikia!! sigoura tha exoume eidothei kapou ! prepei na se exo dei kai stis sunantiseis alla na sou po thn alitheia den thimame...

 

ME tin mamakoulina kanoume idi pareitsa...maraki na sou zhsei i mpempa sou kai apo edo...na thn deis opos epithimeis kai na exei ola ta kala tou kosmou i neraida sou!

 

Σοβαρά μιλάς????σίγουρα θα γνωριζόμαστε εξ αποστάσεως :lol: και θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά.Στην συνάντηση-μασκέ παρτυ που θα γίνει την Παρασκευή θα έρθεις???

Link to comment
Share on other sites

Σέφη, κι εγώ Κρήνη μένω, ο άντρας μου είναι από εδώ, γεννήθηκε κ μεγάλωσε στην Κρήνη, ελπίζω να τα πούμε την Παρασκευή, εκτός απροόπτου φυσικά...

 

evoula k, και υπόλοιπα κορίτσια, σόρυ αλλά το ξέχασα το σημερινό, ελπίζω μια άλλη φορά, να τα καταφέρω να σας γνωρίσω, αλλά νομίζω ότι η συνάντηση είναι πιο κοντά, οπότε ευελπιστώ να τα πούμε την Παρασκευή.

 

Να περάσετε καλά εύχομαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, αν κανονίσετε για την άλλη εβδομάδα ίσως μπορέσω να έρθω και εγώ για καφεδάκι. Δουλεύω τα πρωινά, αλλά θα έχω άδεια :D:D:D (είμαι πολύ περισσότερο ευτυχισμένη από τα προσωπάκια, αλλά δεν υπάρχει σχετικό εικονίδιο)

Link to comment
Share on other sites

Χίλια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια ,evoula k και mamakoulina!!!! :oops::oops::oops:

Μamakoulina, να σου ζήσει η κουκλίτσα σου,να την καμαρώνεις πάντα υγιή κι ευτυχισμένη ,να πραγματοποιεί όλα της τα όνειρα!!!

Evoula k ,να χαίρεσαι τα παιδάκια σου .Σίγουρα ,έχεις να προσφέρεις πολλά στο forum,μέσω της εμπειρίας σου!!!

SofiaDav ,χαίρομαι τόσο που σε ξαναβλέπω !!!!!!!!

Θα τα λέμε προσωρινά εξ αποστάσεως και στο μέλλον θα πιούμε και καφεδάκι!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάρηκα που με προσκαλέσατε!! Γιατί σήμερα χτύπησα πάτο, στενάχωρήθηκα πάρα πολύ που δεν έβρισκα παρέα και γενικά με έριξε όλο αυτό. Θα προσπαθήσω να έρθω την τρίτη αν και είχα κανονίσει να κατέβω κέντρο για δουλειές με την μικρή (θα σας πω από κοντά) :D:D:D:D (Μιλάμε πολύ χάρηκα που θα γνωριστούμε-σαν μικρό παιδί κάνω το ξέρω)

 

ααα ξέχασα ... εγώ είμαι 31 χρονών και το όνομα μου είναι Έλενα :D

 

kalamaraki μου,δεν θα το πιστέψεις αλλά είμαστε γειτόνισσες και ομοιοπαθούσες -σχεδόν δλδ γιατί εγώ μπορεί να έχω μόνο τις ελευθερες φίλες μου κοντά μου αλλά δεν έχω και άντρα-είμαι γέννημα θρέμα Καλαμαριώτισα και τώρα μένω Κρήνη με τον γιό μου.Οι γονείς μου μένουν Καλαμαριά και πηγαίνω κάθε μέρα γιατί μόνη στο σπίτι τι να κάνω....το λεμόνι???? :lol: είμαι 30 ετών και πήγαινα στο 1ο Λύκειο Καλαμαριας.

Όποτε θέλεις παρείτσα στείλε πμ να το κανονίσουμε,αν έρθεις και στην συνάντηση την Παρασκευή ακόμη καλύτερα

 

SEFI1911 kaie go kalamaria kai peigena sto 1o...exoume kai idia ilikia!! sigoura tha exoume eidothei kapou ! prepei na se exo dei kai stis sunantiseis alla na sou po thn alitheia den thimame...

 

ME tin mamakoulina kanoume idi pareitsa...maraki na sou zhsei i mpempa sou kai apo edo...na thn deis opos epithimeis kai na exei ola ta kala tou kosmou i neraida sou!

 

Σοβαρά μιλάς????σίγουρα θα γνωριζόμαστε εξ αποστάσεως :lol: και θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά.Στην συνάντηση-μασκέ παρτυ που θα γίνει την Παρασκευή θα έρθεις???

 

 

 

Και εγώ 30 είμαι και πήγαινα στο 1ο!Αντε να τα πούμε και απο κοντά θέλω και εγώ παρέα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάρηκα που με προσκαλέσατε!! Γιατί σήμερα χτύπησα πάτο, στενάχωρήθηκα πάρα πολύ που δεν έβρισκα παρέα και γενικά με έριξε όλο αυτό. Θα προσπαθήσω να έρθω την τρίτη αν και είχα κανονίσει να κατέβω κέντρο για δουλειές με την μικρή (θα σας πω από κοντά) :D:D:D:D (Μιλάμε πολύ χάρηκα που θα γνωριστούμε-σαν μικρό παιδί κάνω το ξέρω)

 

ααα ξέχασα ... εγώ είμαι 31 χρονών και το όνομα μου είναι Έλενα :D

 

kalamaraki μου,δεν θα το πιστέψεις αλλά είμαστε γειτόνισσες και ομοιοπαθούσες -σχεδόν δλδ γιατί εγώ μπορεί να έχω μόνο τις ελευθερες φίλες μου κοντά μου αλλά δεν έχω και άντρα-είμαι γέννημα θρέμα Καλαμαριώτισα και τώρα μένω Κρήνη με τον γιό μου.Οι γονείς μου μένουν Καλαμαριά και πηγαίνω κάθε μέρα γιατί μόνη στο σπίτι τι να κάνω....το λεμόνι???? :lol: είμαι 30 ετών και πήγαινα στο 1ο Λύκειο Καλαμαριας.

Όποτε θέλεις παρείτσα στείλε πμ να το κανονίσουμε,αν έρθεις και στην συνάντηση την Παρασκευή ακόμη καλύτερα

 

SEFI1911 kaie go kalamaria kai peigena sto 1o...exoume kai idia ilikia!! sigoura tha exoume eidothei kapou ! prepei na se exo dei kai stis sunantiseis alla na sou po thn alitheia den thimame...

 

ME tin mamakoulina kanoume idi pareitsa...maraki na sou zhsei i mpempa sou kai apo edo...na thn deis opos epithimeis kai na exei ola ta kala tou kosmou i neraida sou!

 

Σοβαρά μιλάς????σίγουρα θα γνωριζόμαστε εξ αποστάσεως :lol: και θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά.Στην συνάντηση-μασκέ παρτυ που θα γίνει την Παρασκευή θα έρθεις???

 

 

 

Και εγώ 30 είμαι και πήγαινα στο 1ο!Αντε να τα πούμε και απο κοντά θέλω και εγώ παρέα!!!

 

AAA...Πολύ χαίρομαι που βγαίνουμε γειτόνισσες!! Και εγώ είμαι 31 :evil: και πήγαινα στο 2ο χε χε! Σήμερα δεν μπόρεσα να έρθω γιατί κατέβηκα κέντρο για δουλειές του αντρούλη μου... :evil: αλλά την Παρασκευή την έχω κανονίσει με τα πάντα θα έρθω όπωσδήποτε με την Άρτεμις μου! (ο μπαμπάς μας έχει σπασμένο πόδι και θα κάτσει σπίτι :( ) Ανυπομονώ να σας γνωρίσω φιλιάααααααααα

 

Link to comment
Share on other sites

Είδατε τι μικρός που είναι ο κόσμος ε?? :)

 

Τελικά πως περάσατε κορίτσια...φαντάζομαι τέλεια!!!Καφεδάκι, κουβεντούλα και η ώρα περνάει δίχως να την καταλάβεις..

 

Άντε κανονίστε και για ΙΚΕΑ να έρθουμε κι εμείς οι μακρινές...

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς δεν μπορώ να έρχομαι στις συναντήσεις γιατί δεν έχω αυτοκίνητο.

Πηγαίνω όμως πολύ συχνά στον πεζόδρομο για βόλτες με το καρότσι.Όποια μαμά βολεύει, θα χαρώ πολύ να τα πούμε απο κοντά :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορώ να έρχομαι στις συναντήσεις γιατί δεν έχω αυτοκίνητο.

Πηγαίνω όμως πολύ συχνά στον πεζόδρομο για βόλτες με το καρότσι.Όποια μαμά βολεύει, θα χαρώ πολύ να τα πούμε απο κοντά :wink:

 

και εγώ δεν έχω αυτοκίνητο καρδιά μου :lol::lol: αλλά στις συναντήσεις που κανονίζουμε για Ανατολικά μπορείς να έρχεσαι.....πχ την Παρασκευή στην Κρήνη

Link to comment
Share on other sites

ZANET, ούτε εγώ έχω αμάξι κ είναι πολύ δύσκολο με το μωρό...

Σε ποιόν πεζόδρομο εννοείς, της Καλαμαριάς? Και αν ναι, μήπως κάνεις βολτούλες κ προς Κρήνη?

 

και εγώ πηγαίνω πολυ συχνά στον πεζόδρομο βολτούκες γιατί εκεί μένουν οι γονείς μου και το μωρό το έχουν αυτοί τις ώρες που δουλεύω -μέχρι το απόγευμα δλδ- και φυσικά Κρήνη μένω εγώ και βγαίνω που και που στο πάρκο της Αγίας Παρασκευής -εκεί κοντά μένω- και πλατεία Υδρας.

Άντε να κανονίσουμε καφεδάκι και στο σπίτι μου όποια θέλει απογευματάκι μετά τις 6 και ΣΚ πρωί-απόγευμα -δεν έχω και άντρα οπότε δεν έχω και υποχρεώσεις πολλές,καθόλου γκρίνιες κτλ- :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάρηκα που με προσκαλέσατε!! Γιατί σήμερα χτύπησα πάτο, στενάχωρήθηκα πάρα πολύ που δεν έβρισκα παρέα και γενικά με έριξε όλο αυτό. Θα προσπαθήσω να έρθω την τρίτη αν και είχα κανονίσει να κατέβω κέντρο για δουλειές με την μικρή (θα σας πω από κοντά) :D:D:D:D (Μιλάμε πολύ χάρηκα που θα γνωριστούμε-σαν μικρό παιδί κάνω το ξέρω)

 

ααα ξέχασα ... εγώ είμαι 31 χρονών και το όνομα μου είναι Έλενα :D

 

kalamaraki μου,δεν θα το πιστέψεις αλλά είμαστε γειτόνισσες και ομοιοπαθούσες -σχεδόν δλδ γιατί εγώ μπορεί να έχω μόνο τις ελευθερες φίλες μου κοντά μου αλλά δεν έχω και άντρα-είμαι γέννημα θρέμα Καλαμαριώτισα και τώρα μένω Κρήνη με τον γιό μου.Οι γονείς μου μένουν Καλαμαριά και πηγαίνω κάθε μέρα γιατί μόνη στο σπίτι τι να κάνω....το λεμόνι???? :lol: είμαι 30 ετών και πήγαινα στο 1ο Λύκειο Καλαμαριας.

Όποτε θέλεις παρείτσα στείλε πμ να το κανονίσουμε,αν έρθεις και στην συνάντηση την Παρασκευή ακόμη καλύτερα

 

SEFI1911 kaie go kalamaria kai peigena sto 1o...exoume kai idia ilikia!! sigoura tha exoume eidothei kapou ! prepei na se exo dei kai stis sunantiseis alla na sou po thn alitheia den thimame...

 

ME tin mamakoulina kanoume idi pareitsa...maraki na sou zhsei i mpempa sou kai apo edo...na thn deis opos epithimeis kai na exei ola ta kala tou kosmou i neraida sou!

 

Σοβαρά μιλάς????σίγουρα θα γνωριζόμαστε εξ αποστάσεως :lol: και θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά.Στην συνάντηση-μασκέ παρτυ που θα γίνει την Παρασκευή θα έρθεις???

 

 

 

Και εγώ 30 είμαι και πήγαινα στο 1ο!Αντε να τα πούμε και απο κοντά θέλω και εγώ παρέα!!!

 

 

λέτε να είμασταν και συμμαθήτριες και να μη το έχουμε πάρει χαμπάρι??? :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μaria_23 η Κρήνη μου πέφτει λίγο μακριά, ίσως αν μοιράζαμε την απόσταση? :wink:

SEFI1911 όταν ξαναβγείς βολτίτσα στείλε πμ να τα πούμε (να περάσουμε να πάρουμε και την maria_23...με τα πόδια :D )

Link to comment
Share on other sites

Sefi, Sofiadav, Στέλλα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχούλες σας για την Ευγενία! Sefi, κι εγώ θα το προτιμούσα αποκριάτικο το πάρτυ μας αλλά ο μπαμπάς μας έχει αντίθετη άποψη...

Λοιπόν τα νέα μας είναι ότι σήμερα περάσαμε τέλεια στης Evoulas_k, πήγαμε στις 10:30 και φύγαμε στις 1, ντοπή μας πρώτη φορά επίσκεψη!!! :roll:

Κατά τα άλλα ο μικρούλης της είναι το πιο χαμογελαστό μωρό που έχω δει, και πολύ κούκλος κορίτσια :wink:

Και η Εύη πολύ συμπαθής και γλυκιά, και μικροδείχνει πολύ, πολύ φιλόξενη και μπράβο που τα βγάζεις πέρα τόσο καλά με τόσα παιδάκια, σου βγάζω το καπέλο!!! Α, να μην ξεχάσω ότι τα είπαμε κι ελπίζω να τα πούμε και με τις υπόλοιπες κάποια στιγμή, όσες δω στη συνάντηση αλλά και στης Εύης ή στο σπίτι μου, στο ΙΚΕΑ, παιδικές χαρές, πάρκα, όπου θέλετε... (να πω την αλήθεια μόνο τους παιδότοπους δεν πολυσυμπαθώ γιατί φοβάμαι τις ιώσεις :cry: )

Παρεπιπτόντως κι εμείς, η Ευγενία κι εγώ όταν βγαίνουμε βόλτα με τη Sofiadav στα ίδια μέρη συχνάζουμε, στον πεζόδρομο της Καλαμαριάς και για καφέ στα goody΄s ή όπου δεν έχει κάπνα, και αν ανοίξει ο καιρός, που άρχισε να φτιάχνει δηλαδή, θα πάμε ξανά στην παιδική χαρά δίπλα στο Azzuro, εκεί έκανε η μωρουλίνα μου πρώτη φορά κούνια!!! :lol:

an1cCph0g410010MDAwNzM4OGR8MTAwMDk5OHNhfEggRXZnZW5pYSBtYXMgZWluYWkuLi4.gif
Link to comment
Share on other sites

έχω να δηλώσω τα εξής...

 

Εμένα με βολέυει περισσότερο πρωινά που είμαι μόνη, κ ο άντρας μου στη δουλειά...

Η βόλτα στον πεζόδρομο της Καλαμαριάς, είναι δύσκολη προς το παρόν...(μα με τα πόδια? σοβαρά μιλάτε...?μου φαίνεται μακριά...)

Σέφη μου, εμείς έχουμε μπαμπά :lol: , αλλά δεν γκρινιάζει κ δεν έχει κανένα πρόβλημα να έχουμε κόσμο στο σπίτι κ ειδικά παιδάκια, αρκεί αυτό να μην ενοχλεί τους υπόλοιπους...

Όποιο πρωινό θελήσετε κανονίζουμε κ στο δικό μου σπίτι αν σας βολεύει...

Σέφη, όταν λές "πάρκο της Αγ. Παρασκευής" εννοείς αυτό στην πλατεία Ύδρας? (είμαι καινούρια ακόμα στην περιοχή κ δεν τα ξέρω καλά τα μέρη)

Στην συνάντηση την Παρασκευή, ξαναλέω ότι θα παρευρεθούμε οικογενειακώς, οπότε αν είστε εκεί θα γνωριστούμε...(εκτός απροόπτου πάντα)...

 

Δε θυμάμαι τί άλλο ήθελα να πώ... :lol::lol::lol:

 

Καλημέρα σε όλες κ χαίρομαι πολύ που περάσατε καλά στης Εύης...

Link to comment
Share on other sites

Mamakoulina πολύ χαίρομαι που βγαίνετε βόλτες στον πεζόδρομο!Να κανονίσουμε να πιούμε καφεδάκι(αν με θέλετε στην παρέα σας :oops: )

Και εγώ δεν δουλεύω και με βολεύουνε και τα πρωινά.

Maria_23 όντως είναι λίγο μακριά,αν πηγαίνετε στον παιδότοπο της συνάντησης απογεύματα τότε μπορεί να μας πετύχετε με τον άντρα μου :wink:

Αντε να μαζεύομαστε κι άλλες μανούλες...

Link to comment
Share on other sites

έχω να δηλώσω τα εξής...

 

Εμένα με βολέυει περισσότερο πρωινά που είμαι μόνη, κ ο άντρας μου στη δουλειά...

Η βόλτα στον πεζόδρομο της Καλαμαριάς, είναι δύσκολη προς το παρόν...(μα με τα πόδια? σοβαρά μιλάτε...?μου φαίνεται μακριά...)

Σέφη μου, εμείς έχουμε μπαμπά :lol: , αλλά δεν γκρινιάζει κ δεν έχει κανένα πρόβλημα να έχουμε κόσμο στο σπίτι κ ειδικά παιδάκια, αρκεί αυτό να μην ενοχλεί τους υπόλοιπους...

Όποιο πρωινό θελήσετε κανονίζουμε κ στο δικό μου σπίτι αν σας βολεύει...

Σέφη, όταν λές "πάρκο της Αγ. Παρασκευής" εννοείς αυτό στην πλατεία Ύδρας? (είμαι καινούρια ακόμα στην περιοχή κ δεν τα ξέρω καλά τα μέρη)

Στην συνάντηση την Παρασκευή, ξαναλέω ότι θα παρευρεθούμε οικογενειακώς, οπότε αν είστε εκεί θα γνωριστούμε...(εκτός απροόπτου πάντα)...

 

Δε θυμάμαι τί άλλο ήθελα να πώ... :lol::lol::lol:

 

Καλημέρα σε όλες κ χαίρομαι πολύ που περάσατε καλά στης Εύης...

 

εγώ την απόσταση Κρήνη - Καλαμαριά την κάνω αρκετές φορές με τα πόδια και διαρκεί 20-25 λεπτά περίπου

εγώ για πρωινό καφεδάκι θα δυσκολευτώ γιατί δουλεύω..μόνο ΣΚ μπορώ ή σε κάποια άδεια :) όσο για το θέμα του μπαμπά δεν αντιλέγω οτι ο μπαμπάς σας δεν γκρινιάζει απλά ξέρω οτι ποιό εύκολα γίνονται συναντήσεις σε σπίτι που δεν υπάρχει σύζηγος ο οποίος σίγουρα θα θέλει να ξεκουραστεί ή θα νιώθει κάπως άβολα :wink:

Το πάρκο της Αγ.Παρασκευης είναι το ΟΥΛΟΦ ΠΑΛΜΕ στην Κουντουριώτη το άλλο που λες -της Υδρας- είναι κοντά στο DIA το Σ/Μ,διπλα στην Εθνικη Τράπεζα

Την Παρασκευή ευελπιστώ να τα πούμε από κοντά :D

Link to comment
Share on other sites

Maria_23 όντως είναι λίγο μακριά,αν πηγαίνετε στον παιδότοπο της συνάντησης απογεύματα τότε μπορεί να μας πετύχετε με τον άντρα μου :wink:

Αντε να μαζεύομαστε κι άλλες μανούλες...

 

οπότε εγώ σίγουρα θα σας έχω δει και θα με έχετε δει :lol: γιατί πηγαίνω αρκετές φορές με τον μπομπιρα μου και τα Χριστούγεννα στο παρτυ που διοργάνωσε ο παιδότοπος και μοίραζε δωράκια ο Αι-Βασίλης είχαμε δώσει το παρών με χορό μέχρι τελικής πτώσης :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μaria_23 η Κρήνη μου πέφτει λίγο μακριά, ίσως αν μοιράζαμε την απόσταση? :wink:

SEFI1911 όταν ξαναβγείς βολτίτσα στείλε πμ να τα πούμε (να περάσουμε να πάρουμε και την maria_23...με τα πόδια :D )

 

εγώ σχεδόν όλα τα απογεύματα μετά τις 6.30 που ξυπνάει ο μπόμπιρας μπορώ να βγω στον πεζόδρομο

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και εμεις θα ρθουμε καποια στιγμη στην παρεα σας μονο τα απογευματα φυσικα (ειμαι εργαζομενη μαμα :lol: ).

 

Οσο για το πεζοδρομο στην καλαμαρια ειμαι και εγω μεσα. Εμενα πριν μερικα χρονακια στην Κάλαμαρια και θυμαμαι ολο με την μικρη (νεογεννητη τοτε ) και το καροτσακι μας εκει την βγαζαμε. (Βεβαια τι βρισιδι εριχνα καθε φορα που για να φτασω στο πεζοδρομο απο τα στενα, που τα πεζοδρομια ηταν ακαταλληλα για καροτσακια δεν λεγεται :? )

 

Επομενως λιγο να στρωσει ο καιρος και ειμαστε και εμεις μεσα .....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και εμεις θα ρθουμε καποια στιγμη στην παρεα σας μονο τα απογευματα φυσικα (ειμαι εργαζομενη μαμα :lol: ).

 

Οσο για το πεζοδρομο στην καλαμαρια ειμαι και εγω μεσα. Εμενα πριν μερικα χρονακια στην Κάλαμαρια και θυμαμαι ολο με την μικρη (νεογεννητη τοτε ) και το καροτσακι μας εκει την βγαζαμε. (Βεβαια τι βρισιδι εριχνα καθε φορα που για να φτασω στο πεζοδρομο απο τα στενα, που τα πεζοδρομια ηταν ακαταλληλα για καροτσακια δεν λεγεται :? )

 

Επομενως λιγο να στρωσει ο καιρος και ειμαστε και εμεις μεσα .....

 

άντε κοριτσάκι να συντονιστούμε γιατί το "ξεφτιλίσαμε" τελευταία :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...