Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θα τα ντύσετε καρναβαλάκια;;;


xrysalis

θα τα ντύσετε καρναβαλάκια;;;  

503

  1. 1. θα τα ντύσετε καρναβαλάκια;;;

    • Ναι
      461
    • Οχι
      67


Recommended Posts

Αν μας αφησει ο καιρος αυριο θα τον ντυσω πριγκιπακο και θα παμε στο παρκο που εχει παιδικο παρτυ!!!!Μακαρι να μην βρεχει και να μπορεσουμε να παμε να χαρει και το μικρουλη μου λιγο και να καταλαβουμε και μεις αποκριες!

Καλο τριημερο και καλα να περασετε!

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 235
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...Κ η Νάνσυ μου θα ντυθεί σπανιόλα με μία στολή αυθεντική που της έφερε η αδελφή μου από την Ισπανία. Αφήστε που δεν την βγάζει από πάνω της!!!

Καλό 3ήμερο σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Π'ερυσι που ο γι'ος μου ήταν 5 μηνών τον έντυσα φασόλάκι(φρέσκο).

Έίχε πολύ πλάκα γιατί μπροστά ήταν δήθεν ανοιχτο το φασολάκι και φαινόταν ο αρακάς απο μέσα.Και στην κουκούλα είχε μέχρι και κοτσανάκι με φυλλάράκι.

Ομως σε ενα αποκριάτικο πάρτυ που πήγαμε,επειδη ήταν πράσινη η στολή κ εμείς είχαμε ντυθεί φλινστοουνς όλοι νομιζαν οτι ήταν το δεινοσαυράκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και γω θελω να την ντυσω. τι προτεινετε για κοριτσακι-θελω κατι αστειο και ξεχωριστο-και κυριως απο που εχετε αγορασει εκτος jumbo που εχει τα κλασικα???

Link to comment
Share on other sites

Π'ερυσι που ο γι'ος μου ήταν 5 μηνών τον έντυσα φασόλάκι(φρέσκο).

Έίχε πολύ πλάκα γιατί μπροστά ήταν δήθεν ανοιχτο το φασολάκι και φαινόταν ο αρακάς απο μέσα.Και στην κουκούλα είχε μέχρι και κοτσανάκι με φυλλάράκι.

Ομως σε ενα αποκριάτικο πάρτυ που πήγαμε,επειδη ήταν πράσινη η στολή κ εμείς είχαμε ντυθεί φλινστοουνς όλοι νομιζαν οτι ήταν το δεινοσαυράκι.

χαχαχαχαχαχαχα τελειο ακουγεται!!!!!!!!!!!!!!!!!Ζητω το φασολακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
Link to comment
Share on other sites

και γω θελω να την ντυσω. τι προτεινετε για κοριτσακι-θελω κατι αστειο και ξεχωριστο-και κυριως απο που εχετε αγορασει εκτος jumbo που εχει τα κλασικα???

http://www.myhalloween.gr/index.php?cPath=98_516&osCsid=c035d29cd8984fc55860a9100713c94f

 

 

 

http://www.e-seasons.gr/wwwgreek/advice.asp?mc_id=39&sc_id=285

 

 

Δες εδω...

..μαμα τωρα ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που άρχισα να καταλαβαίνω τον εαυτό μου, οι απόκριες μου δημιουργούσαν μία θλίψη... Δε τις θέλω ΚΑΘΟΛΟΥ!

Παρόλα αυτά, θα το ντύσω το μπεμπάκι μου, μιας και θα είναι και οι πρώτες του απόκριες. Θα το ντύσω το αρκουδάκι Γουίνεϊ!!!!!

Είναι τέλεια στολίτσα!!!!

 

Και θα πάμε και στο Καρναβάλι της Πάτρας....

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Από τότε που άρχισα να καταλαβαίνω τον εαυτό μου, οι απόκριες μου δημιουργούσαν μία θλίψη... Δε τις θέλω ΚΑΘΟΛΟΥ!

Παρόλα αυτά, θα το ντύσω το μπεμπάκι μου, μιας και θα είναι και οι πρώτες του απόκριες. Θα το ντύσω το αρκουδάκι Γουίνεϊ!!!!!

Είναι τέλεια στολίτσα!!!!

 

Και θα πάμε και στο Καρναβάλι της Πάτρας....

Μαρή Thaumataki από τώρα θα τρέχεται το μωρό στην Πάτρα για καρναβάλι; Δηλαδή όταν γίνει 15 θα πηγαίνει στο rio de janeiro;:P

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρή Thaumataki από τώρα θα τρέχεται το μωρό στην Πάτρα για καρναβάλι; Δηλαδή όταν γίνει 15 θα πηγαίνει στο rio de janeiro;:P

Όχι μαρη κι εσύ..... Καλεσμένοι θα είμαστε σε κάτι φίλους του άντρα μου, που μένουν Πάτρα. Από πέρυσι ήταν να πάμε, αλλά με τη κοιλιά τούρλα ήταν δύσκολο να πάω...:roll: Επομένως τους το ''χρωστάμε'' από πέρυσι. Μη φανταστείς θα ντυθούμε και θα καρνιβαλιστούμε στους δρόμους της Πάτρας.....

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται!!!!

Περυσι την έντυσα minnie αλλά ήτα με 39 πυρετό...

Ελπίζω φέτος να τα πάμε καλύτερα και να το ευχαριστηθεί!

Και φυσικά θα την βάλω να διαλέξει μόνη της την στολή που της αρέσει!!!

AtKRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι μαρη κι εσύ..... Καλεσμένοι θα είμαστε σε κάτι φίλους του άντρα μου, που μένουν Πάτρα. Από πέρυσι ήταν να πάμε, αλλά με τη κοιλιά τούρλα ήταν δύσκολο να πάω...:roll: Επομένως τους το ''χρωστάμε'' από πέρυσι. Μη φανταστείς θα ντυθούμε και θα καρνιβαλιστούμε στους δρόμους της Πάτρας.....

Χωράμε στην βαλίτσα σας;;;:D

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eγώ θέλω να την ντύσω παπάκι μιας κι'έχει τρέλα με τα παπάκια.Μήπως ξέρετε που θα βρώ τέτοια στολή?

 

Εμείς πέρσι είχαμε ντυθεί, όμως την ράψαμε μόνοι μας, πάντως ενημερωτικά να πω πως δεν την είχε βολέψει καθόλου! είναι "βαριά" στολή, μόνο το καπελάκι να σκεφτείς που πρέπει να κλείνει όλο το κεφάλι για να είναι η φατσούλα παπάκι μπροστά είναι κουραστικό, γενικά την ενοχλούσε πολύ!!!

 

Τώρα τελευταία έχει κόλλημα με τις γάτες, όποτε μάλλον γατούλα θα ζητήσει και θα μας πέσει μια χαρά, ροζ ζιβάγκο μπουζίτσα-κολλάν μαύρο-αυτάκια-ουρίτσα-τις μαύρες τις μποτούλες της- βαψιματάκι και έτοιμο το γατάκι μας!!!:D

4c6c426cd0.png

 

Link to comment
Share on other sites

μας πηρε η θεια μας, για τα γεννεθλια μας που ειναι αυριο, τον ΖΟΡΟ κ του πηγαινει του σκατουλη μου!!!!!!!! κριμα που τα ντυνουμε το αλλο ΣΚ να τον εντυνα αυριο στο παρτακι του.......

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

τον μεγάλο μου θα τον ντύσω λιονταράκι την εχουμε από πέρσι και τον μικρό δεν ξέρω ακόμα βασικά θέλω λίγο να ταιριάζουν μεταξύ τους αλλά και αυτή του δον κορλεόνε που είδα θα του πηγαίνει τέλεια ,μήπως προιδεάζω την τύχη του????:D:D:D:D:D

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

Nαι βεβαια..... ο μεγαλος θα ντυθει ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ο μικρος ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

και σας ευχαριστω γιατι τι σαιτ που τα παραγγειλα το βρηκα απο εδω !!! την τριτη περιμενουμε τις στολες μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι! θα την ντυσω χιονατη και αριελ μαζι!:shock: πως γινεται αυτο; εχουμε στολη χιονατης που μας ηταν περυσι τεραστια γιατι μας την αγορασε ο παππους για να την κανει μεχρι το λυκειο:mrgreen: και εγω της παρηγγειλα κοκκινη περουκα με μακρια κοκκινα μαλλια που ειναι το φετιχ της κορης μου...αχ τι εχω να τραβηξω! ετσι μας προεκυψε χιονατη κοκκινομαλλα!:mrgreen:

η Κατερινα μας ηρθε...13/2/2006

''ζω για να βλεπω την θαλασσα των ματιων σου'!

η Μαρια-Δημητρα ειναι μαζι μας απο 19/5/2013!

'η νυχτα γεμισε φως!'

Link to comment
Share on other sites

εγω θα τον ντυσω...ακομα δε ξερω τι .... δεν εχω σκεφτει....αλλα το θεμα ειναι...ποιος ακουει τη γιαγια μου...που ειναι της εκκλησιας και λεει οτι αυτα ειναι του "σατανα"!!!! ρε τι εχω να ακουσω η δολια μανα παλι!

 

 

Link to comment
Share on other sites

πηρα μια στολη απο τα τζαμπο,τιγρακη!

τη βρηκα τελεια,και αν εχει και κρυο εκεινη τη μερα,θα ειναι μια χαρα ο μπεμπης,τωρα αν εχει ζεστη,την κατσαμε...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...