Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θα τα ντύσετε καρναβαλάκια;;;


xrysalis

θα τα ντύσετε καρναβαλάκια;;;  

503

  1. 1. θα τα ντύσετε καρναβαλάκια;;;

    • Ναι
      461
    • Οχι
      67


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 235
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

Εχει και λιανικη η συγκεκριμενη εταιρεια;;; δεν έχω ιδέα! εγώ στο ίντερνετ το πέτυχα! κάνε ένα τηλέφωνο... :wink:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

http://www.halloweenexpress.com/peanut-infant-costume-p-11280.html

αυτο για το φιστικακι νομιζω πως θα ειναι τελειο φιστικομαμα,πηρα το θαρρος να το βαλω.(ελπιζω να εκανα καλα)φιλια σε ολες!

eNortjK1UrIwN7EwUrIGXDAS5QKp30.png
Link to comment
Share on other sites

τώρα το είδα ...

και βέβαια θα την ντύσω!!!

πέρσυ ήμασταν μόλις 2-3 μηνών και οι στολές μας ήταν τεράστιες

φέτος όμως θα ντυθεί χανουμάκι

μας έφεραν μία στολή από την Κωνσταντινούπολη και της είναι τρέλλα οπότε τι καλύτερο !!! :D

age.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.halloweenexpress.com/peanut-infant-costume-p-11280.html

αυτο για το φιστικακι νομιζω πως θα ειναι τελειο φιστικομαμα,πηρα το θαρρος να το βαλω.(ελπιζω να εκανα καλα)φιλια σε ολες!

:lol::lol::lol::lol::lol:

τέλειο ότι πρέπει για το φυστικομωρό!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.halloweenexpress.com/peanut-infant-costume-p-11280.html

αυτο για το φιστικακι νομιζω πως θα ειναι τελειο φιστικομαμα,πηρα το θαρρος να το βαλω.(ελπιζω να εκανα καλα)φιλια σε ολες!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

γμτ.... ειναι για 12 μηνων και πανω... αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση!!! θα το φυστικωνα!!! (ωχ... :? δεν ακουγεται καλο το "φυστικωμα" παραπεμπει αλλου!!!)

 

τες πα, θα το φυστικοεντυνα!!!

 

του χρονου!!

 

φετος θα ντυθει πασχαλιτσα!!! φυστικοπασχαλιτσα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω τησ πειρα μια στολη απο τα

τζαμπο αν και θα επρεπε για λογουσ διαφορετικουσ να μη ψωνισω

μια στολη

πριγκιπισα

εδωσα 20 ευρω πολυ καλη αν την εραβα εχτοσ που κοποσ και χρημα θα ειταν το ιδιο

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν οτι αν το παιδί είναι αβάπτιστο δεν κάνει να το ντύσεις!

Ισχύει;

Θέλω να παρω μια στολή για το μελλοντικό μου βαπτιστήρι (το βαφτίζω στις 21/04) αλλά η μαμά του μου το απαγόρευσε!!!!!! :roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν οτι αν το παιδί είναι αβάπτιστο δεν κάνει να το ντύσεις!

Ισχύει;

Θέλω να παρω μια στολή για το μελλοντικό μου βαπτιστήρι (το βαφτίζω στις 21/04) αλλά η μαμά του μου το απαγόρευσε!!!!!! :roll::roll::roll:

 

 

 

 

περισυ ο γιος μου ηταν αβαπτιστος,αλλα ντυθηκε πριγκιπας.

φετος θα ντυθει κουνελακι!!!

 

και το βαπτιστηρι μου το εντυσαν περισυ(θα το βαφτισω μετα το Πασχα)

ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ...

 

line_flow_blue_beg_17_time_1185336000_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν εχω αποφασισει ακομη, αλλα μαλλον κουνελακι!!

ή οτι αλλο χαριτομένο ζωακι βρω!

 

αν βρω το ιδιο κ σε μεγαλο, ακομη καλυτερα, θα ντυθουμε ιδιο θεμα οικογενιακος!!!

line_flow_rose_beg_minie_time_1227934800_text_e720ecf0eff5ecf0effd20ece1f22c20e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου είπαν οτι αν το παιδί είναι αβάπτιστο δεν κάνει να το ντύσεις!

Ισχύει;Θέλω να παρω μια στολή για το μελλοντικό μου βαπτιστήρι (το βαφτίζω στις 21/04) αλλά η μαμά του μου το απαγόρευσε!!!!!! :roll::roll::roll:

καλά... κι εμένα μου έλεγαν αβάπτιστο να μην του κάνω γενέθλια...

πάντως... και γενέθλια κάναμε... και πρίγκιπα τον έντυσα!!! :D

 

σχετικά με τους μασκαράδες... λένε πως δεν "κολάει" και πολύ με τη θρησκεία μας, μιας που είναι σαν να απαρνιέσαι τη μορφή που σου χαρισε η φύση (Θεός) και κάποιοι το έχουν σαν διαολοκατάσταση να το πω;;; ... ίσως αυτά να ξέρει κι η κουμπάρα σου! :?

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα ντυθει η μεγαλη Μαριποζα(οσες εχουν κοριτσακια καταλαβαινουν)ειναι απο ενα παιδικο με την μπαρπι και η μικρη Χιονατη.Θα παμε σε μασκε παρτυ την Κυριακη οποτε τις αγορασαμε και δεν θα τρεχω παλι τελευταια στιγμη.

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν απαίτηαη της...έκανε τα περισσότερα ουουουου γκέισα.Προσωπικά είχα πάει να την πάρω κανένα λαγουδάκι αρκουδάκι και τέτοια..τι να πω ...άββυσος η ψυχή των 10μηνων!!!!!!

2GxD.jpg2GxDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν οτι αν το παιδί είναι αβάπτιστο δεν κάνει να το ντύσεις!

Ισχύει;Θέλω να παρω μια στολή για το μελλοντικό μου βαπτιστήρι (το βαφτίζω στις 21/04) αλλά η μαμά του μου το απαγόρευσε!!!!!! :roll::roll::roll:

καλά... κι εμένα μου έλεγαν αβάπτιστο να μην του κάνω γενέθλια...

πάντως... και γενέθλια κάναμε... και πρίγκιπα τον έντυσα!!! :D

 

σχετικά με τους μασκαράδες... λένε πως δεν "κολάει" και πολύ με τη θρησκεία μας, μιας που είναι σαν να απαρνιέσαι τη μορφή που σου χαρισε η φύση (Θεός) και κάποιοι το έχουν σαν διαολοκατάσταση να το πω;;; ... ίσως αυτά να ξέρει κι η κουμπάρα σου! :?

 

 

Καλά εντάξει μου δώσατε να το καταλάβω!

Η κουμπάρα μου είναι τρελή!!!!!

 

Εμένα η πεθερά μου των Φωτων που γιορταζε η Φέλια (Φωτεινή-Αλίκη = Μαμά-Πεθερά) δεν μας είπε χρόνια πολλά γιατι λέει πριν τον χρόνο τα παιδιά δεν πρέπει να γιορτάζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η πεθερά μου των Φωτων που γιορταζε η Φέλια (Φωτεινή-Αλίκη = Μαμά-Πεθερά) δεν μας είπε χρόνια πολλά γιατι λέει πριν τον χρόνο τα παιδιά δεν πρέπει να γιορτάζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
ακόμη και βαφτισμένα να είναι;;;; :roll:

ααααα... καλά!!!! :lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τα φώτα σας...

εχω ξαναγράψει και αλλού οτι με την κολλητη μου έχουμε γεννήσει με διαφορά 2 εβδομάδων αγοράκι αυτή κοριτσάκι εγω..τα παιδια μας βλέπονται πολύ συχνα και είναι πολύ δεμένα...σκεφτήκαμε λοιπόν να τα ντύσουμε κατι κοινό...και λέγαμε νυφή και γαμπρός..θα έχει γέλιο..έχετε καμια άλλη ιδεα πιο πρωτότυπη;;

Link to comment
Share on other sites

fysalida είναι πολύ ωραίο αυτό αλλά μπορείτε και

Ρωμαίο-Ιουλιέτα

Μικύ-Μινι ή Ντόναλντ-Ντέζυ

Γεροντάκια

Πασας και χανούμισα

εεεεε.... χμμμμμ αυτά μου ήρθαν τώρα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε χρυσαλιδακο μου..η μίνι αρέσει πολύ στην κόρη μου αλλα θα φοριέται πολύ...ρωμαιος και ιουλιέτα τελεια επιλογήηηηηη ουουουουου τα σκέφτομαι και γελάω :lol::lol::lol: θα φορέσει ομως η κόρη μου περουκα με μαλλιά....πόλεμος θα γίνει :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...