Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καποια που να γνωριζει απο βαφες μαλλιων??????help


Recommended Posts

καλησπερα σε ολους!!!!ευχομαι σε ολες υγεια,και ευτυχια με τις οικογενειες σας....να χαιρεστε τα παιδακια σας..με το καλο οσες περιμενετε τα μωρακια σας.....οσο καιρο ειμαι μελος εχω φαει κολλημα με το parents,ειναι τελειο βρισκεις λυσεις για ολα!!!!λοιπον κι εγω οπως καταλαβατε εχω προβλημα με τα μαλλια μου και περιμενω συμβουλες σας.....εκτος απο μαμαδες πρεπει να ειμαστε και ομορφες και να αισθανομαστε καλα με την εξωτερικη μας εμφανιση.......εχω μαλλι πλατινε ντεκαπαρισμενο(σχεδον καμμενο))χαχαχαχ!!!!!μεγαλη ταλαιπωρια....επειδη μαδαω και παω και στο τελος θα βαλω περουκα ειπα να σταματησω!!!!!λοιπον ψαχνω μια βαφη να βαφω μονο ριζα και να ταιριαζει με το υπολοιπο μαλλι αν οχι τελειως εστω λιγο!!!εχω δοκιμασει εωσ τωρα διαφορες βαφες αλλα βγαινουν μελι!!!και με 40 αρι οξυζενε!!!!δε ξερω τι να κανω ....εχω παθει ψυχοπλακωμα,νιωθω σα τερας!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: ' alt='default_icon_cry.gif' alt=':cry:'> '>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα σου ελεγα αφου δε θες να πας κομμωτηριο, να πας σε ενα μαγαζι του στυλ Χοντος (αν εχει στα Χανια) ή κατι παρομοιο και να ρωτησεις τις κοπελες στις βαφες...

 

Κι εγω μονη του τα βαφω στο σπιτι, βεβαια δεν εχω χρωμα τοσο ιδιαιτερο σαν το δικο σου, και εχω βρει στο Χοντο 1-2 κοπελες που ξερουν πολυ καλα τη δουλεια τους και οι συμβουλες τους με βοηθησαν πολυ...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω για τη συμβουλη σου αλλα εχω παει και στα χοντος και σε μαγαζια με ειδη κομμωτηριου αλλα δεν μου εχουν βρει το σωστο.....πρεπει μαλλον να γινει μιξη 2 βαφων για να πετυχει το χρωμα??δε ξερω....εχω βαλει τις πιο ανοιχτες αλλα τιποτα....εχω απελπιστει πια με τα μαλλια θα τα ξυρισω..........

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και στις πλατινέ αποχρώσεις, είναι λάθος να βάφουμε όλα τα μαλλιά. Και στο κομμωτήριο να τα έβαφες, μόνο την πρώτη φορά θα σου τα περνούσαν όλα!!!!Και πάλι ακόμα και για την πρώτη φορά, η πλατινέ απόχρωση, μπορεί να προκαλέσει φθορά στην τρίχα. Εχω φίλη που ήθελε να τα κάνει πλατινέ και η κομμώτρια, αρνιόταν να της τα κάνει. Ετσι, πήγε σε άλλο κομμωτήριο και αφού της τα πέρασαν, στο ξέβγαλμα, έβγαιναν τούφες!!! :shock::shock: Το κομμωτήριο που είχε πάει ήταν από τα καλύτερα της πολης.

Αυτό που σου προτείνω είναι η βαφή της koleston το 12/81(σε σωληνάριο) και για την μίξη θα χρησιμοποιήσεις 40αρι οξυζενέ. Θα δείς και στο δείγμα την απόχρωση. Το σωληνάρι της βαφής, είναι 60 ml, και το οξυζενέ που θα βάλεις θα είναι 120 ml σε ποσότητα. Να μην περάσεις τη βαφή από όλα τα μαλλιά. Μόνο από τη ρίζα. Για να βαφτούν καλά, όσο θα βάφεις, χτένιζε τα ή κάν'τα μασάζ στη ρίζα. Αφησε τη βαφή για περίπου 40 λεπτά. Το ξέβγαλμα κάν'το γρήγορα για να μην μένει πολλή ώρα η βαφή στα υπόλοιπα μαλλιά.

Για να επανέρθουν τα μαλλιά σου στο φυσιολογικό, κούρεψε τα λίγο, για να φεύγουν σιγά σιγά τα καμμένα.

Αγόρασε μια μάσκα μαλλιών ή από κομμωτήριο ή από το hondos(συμβουλέψου κάποια κοπέλα να σου πεί κάποια καλή όχι αυτες του εμπορίου που πωλούνται στα σούπερ μάρκετ) και να βάζεις κάθε φορά που λούζεσαι. Γνώμη μου είναι να προτιμήσεις αυτές του κομμωτηρίου.

Να την αφήνεις τουλάχιστον ένα τέταρτο αν μπορείς και περισσότερο για να θρέψει η τρίχα.

Μετά την αποτυχία που είχε πάθει η φίλη μου με τα πλατινέ, τα άλοιφε με ελαιόλαδο και το άφηνε να δράσει. Αν μπορείς κάν'το!Θα ωφελήσει πολύ τα μαλλιά σου.!Εγώ βάζω τη μάσκα και κάνω παράλληλες δουλειές.

ΥΓ. Δεν είμαι κομμώτρια, αλλά μια εμπειρία προσωπική από βαφές, αλλά και από φίλες που την πάτησαν, την έχω!!! :lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

christie σε ευχαριστω για τη συμβουλη σου.......αλλα οτι χρηματα εχω πριτιμω να τα ξοδευω για τη μπεμπε παρα να δινω 50 καθε μηνα για το μαλλι....1ε??????να σαι καλα......

mata σ ευχαριστω παρα πολυ,θα δοκιμασω τη βαφη που μου ειπες...και βλεπουμε....οσο για το ελαιολαδο βαζω καθε τρια βραδια και το αφηνω μεχρι το πρωι και εχω ηδη δει διαφορα......ειναι και δικο μας.....καλο το λαδακι της κρητης ε?????thankw a lot.......

Link to comment
Share on other sites

mata αν δεν το ελεγες στο τελος θα ελεγα οτι εισαι κομμωτρια!!!!!!!!Μπραβο γνωσεις!!!!!!!Τα περισσοτερα ειναι σωστα που ειπες....Ολα ξεκινανε απ'το φυσικο σου χρωμα.Αν ειναι σκουρο μη περιμενεις να ανοξει με τιποτα εκτος απ'το ντεκαπαζ,αν τωρα ειναι ανοιχτοχρωμο πανω απο 8, τοτε θα ανοιξει με το 12/81 και το διπλασιο οξυζενε.Τυλιξτα και με σελοφαν στο χρονο αναμονης για καλυτερα αποτελεσματα.Εγω το'χω το επαγγελμα χρονια τωρα.Γι'αυτο και οι επιπλεον συμβουλες!!Καλη επιτυχια!!!!! :P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια χρειάζομαι κ εγώ τη βοήθειά σας.....Λοιπόοοοον τα μαλλιά μου είναι καστανά σκούρα...Είχα 1 χρόνο να τα βάψω...Όταν σαράντισα πήγα στο κομ. για να περιποιηθώ λίγο τις τρίχες μου....Διάλεξα ένα καστανό λίγο πιο ανοιχτό με λίγο κόκκινο για να είναι πιο "ζεστό" το χρώμα (όπως με συμβούλευσε και η "ειδικός")....Το αποτέλεσμα ήταν για κλάμματα....Η ρίζα μέχρι το αυτί ήταν κατακόκκινη και από εκεί και κάτω καστανό θεοσκούρο :evil::evil::evil: ....Πλήρωσα ένα σκασμό λεφτά κ έφυγα σαν την τρελή γιατί έπρεπε να θηλάσω τη μικρή...Σε τηλ. επικοινωνία με την "ειδικό" μου είπε να πάω να μου τα ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙ :shock::shock::shock: ....

Λόγω της μικρής (αλλά κ λόγω έλλειψης χρόνου) ήρθε μια κομμώτρια φίλης σπίτι για να διορθώσει το προηγούμενο χάλι και μου λέει...

"για να μη σου κάνω ντεκαπαζ κ χαλάσουν τα μαλλιά σου θα σου κάνω μερικές ανταύγειες λίιιιιγο πιο ανοιχτές κ μετά θα περάσουμε ένα σοκολά από πάνω και όλα καλά...."

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Το μισό μαλλί είναι κόκκινο το άλλο σκούρο καστανό και πετάγονται και "κίτρινες" τούφες εδώ κ εκεί...Είμαι σαν την Κρουέλα Ντε Βιλ....Τέτοιο χάλι δεν έχω υπάρξει ΠΟΤΕ!!!!! Εγώ το μόνο που ήθελα ήταν ένα ενιαίο καστανό λίγο πιο γλυκό......Επειδή είμαι τελείως άσχετη από βαφές....ξέρει κάποια τι να κάνω ή ποια βαφή να πάρω;;;;;Να το κάνω μόνη μου ή να πάω σε κομμωτήριο;;;;Αντί να φτιάξει η ψυχολογία μου έχει γίνει χάλια....Συγνώμη για το μεγάλο ποστ....Αν μπορείτε βοηθήστε με...Ευχαριστώ εκ των προτέρων

an1cCDg0g410030MDAwOGQ0fDAwMDU2NjlkYXxTZSBsYXRyZXlveW1lIGthcmRveWxhIG1hcyE.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lilouko μου, επειδή δεν σε "παίρνει" για ακόμη μια αποτυχία, νομίζω πως πρέπει να πας στο κομμωτηριο. Διάλεξε κάποιο που να πηγαίνει κάποια φίλη σου και να είναι ικανοποιημένη!!! :wink:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

lilouko κι εγω εχω κανειαπειρα πειραματα με τα μαλλια μου δε σου λεω!!!!ασε!!!το θεμα ομως ειναι οτι τις περισσοτερες φορες στα κομμωτηρια δε σου βγαζουν παντα το χρωμα που θες,,,,εγω γι αυτο δε παω και ψαχνω μια βαφη να τη κανω μονη στο σπιτι.....καλυτερα να δωσω 10 ευρω και να κανω εγω τη μ......παρα να δωσω 60 και να μου τη κανουν τα κομμωτηρια!!!εμενα τωρα το μαλλι μου ειναι χρυσοξανθη η ριζα και τα υπολοιπα πλατινε...τι να κανω ομως???θα παρω τη βαφη που μου συστησαν οι κοπελες απο εδω και οτι βγει τι να κανω???κατσε λιγο καιρο να ξεκουραστουν και μετα η θα πας σε ενα απο τα καλυτερα κομμωτηρια να σου τα κανουν οκ η κανε μονη σου πειραματα καθε μηνα μεχρι να βρεις το χρωμα που θα σου αρεσει.....δε ξερω και απο τετοια χρωματα να μου ελεγες για ξανθα ισως σε βοηθουσα!!!ασε το μωρο σε φιλικο προσωπο και πηγαινε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια.....πηρα τη βαφη και ευτυχως που εκανα δοκιμη σε μια τουφα απο κατω!!!!και δεν την εβαλα σε ολα τα μαλλια.......το χρωμα αυτο πανω στο πλατινε βγηκε μωβ...και στη ριζα ανα καφετι!!!!!!αυτο εγινε επειδη το 1281ειναι περλε σαντρε και μωβιζει!!!αλλα τελως παντων εστειλα εμαιλ σε μια εταιρια βαφων ειπα το προβλημα μου και μου ειπαν τι να κανω!!!!δε ξερω αν κανει να πω σε ποια !!!

 

 

 

 

LILOUKO ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΠΜ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗς ΕΤΑΙΡΙΑς ΝΑ ΤΟΥς ΓΡΑΨΕΙς ΜΕ ΕΜΑΙΛ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΒΡΕΙς ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΣΟΥ........

 

 

 

MATA KAI XELIDONI ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩς ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....ΑΦΟΥ ΔΕ ΒΓΗΚΑ ΠΑΝΚ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ........

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock: Ω...ρε παιδί τί έπαθες!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock:

 

Πού να το ξέρω ότι πάνω στα πλατινέ, θα έβγαινε αυτό το μωβ;;;; :roll::roll::roll::roll: Αν είχα έστω και την ελάχιστη υποψία, δεν θα σου το πρότεινα.

Εγώ την χρησιμοποιώ συστηματικά κάθε μήνα και το χρώμα βγαίνει μια χαρά. Πάλι καλά, που η εταιρία σου έδωσε τη λύση!

εύχομαι τα μαλλιά σου να στρώσουν σιγά σιγά και λυπάμαι που με την λύση που σου πρότεινα βγήκε αυτό το αποτέλεσμα!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σε ρωτησω νικουλινι!!!!!Το εβαλες πανω στο ντεκαπαρισμενο μαλλι η στο φυσικο σου;Γιατι εχει διαφορα :shock::shock::shock::shock: Αν μπηκε στο φυσικο δεν θα επρεπε να βγει μωβ :shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Το χρώμα που μου βγαίνει είναι ξανθό σαντρε. Το υπόλοιπο μαλλί ΄στην ίδια απόχρωση με την ρίζα.

Το φυσικό μου είναι καστανό, αλλά τα βάφω αρκετά χρόνια, και δεν είναι η πρώτη βαφή που παίρνω. Πάντως το αποτέλεσμα είναι τέλειο!

Αν μπορέσεις και πετύχεις ένα καλό χρώμα σε κομμωτήριο, θα μπορείς μετά να βάφεις μόνο τη ρίζα και να διατηρείς το χρώμα. Αλλά ποτέ δεν περνάω τα υπόλοιπα μαλλιά. Το χρώμα, διατηρείται από το ξέβγαλμα και μόνο!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΑΨΑ ΟΛΑ ΜΟΝΟ ΡΙΖΑ!!!ΣΤΗ ΡΙΖΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΦΕΤΟΧΡΥΣΑΦΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΒΑΦΗ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΝΤΕΚΑΠΑΡΙΣΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΑΛΛΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΡΙΖΑ ΔΗΛΑΒΗ,ΕΚΕΙ ΜΟΒΙΖΕΙ!!!!ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ΜΑΛΛΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΣΤΑΝΟ ΣΚΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΟ ΦΩς!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΕΤΣΙ Η ΡΙΖΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΜΟΥ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ :?:?:?

ΠΑΝΤΩς ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ!!!ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΑΣΗ...... :idea::idea::idea: ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥς!!!!!ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΟΥΦΑ???ΠΑΝΤΩς ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ30 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΙς ΔΟΚΙΜΕς!!!!ΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ.......

Link to comment
Share on other sites

Αν το φυσικο σου ειναι καστανο σκουρο sorry που θα σε απογοητευσω αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να ανοιξει χωρις ντεκαπαζ! :cry::cry::cry: Και ποσο μαλλον οταν κοκκινιζει :?:?:? Ποια εταιρια ειπαμε ειναι;Αν θελεις λες βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ IMEL COSMETICS .... ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 1000 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΟ ΞΑΝΘΙΣΤΙΚΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΒΑΦΗ 10.01 ΜΕ 40ΑΡΙ ΟΞΥ.:cool::cool::cool::cool::cool: ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕ ΒΓΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΛΕΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ WAIVY ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΟ ΞΑΝΘΟΥ ΟΛΟΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕ ΒΑΦΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΚΑΠΑΖ!!!!ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΟ ΞΑΝΘΙΣΤΙΚΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ....ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΠΕΙΡΑΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ.....ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗς ΚΟΛΕΣΤΟΝ ΤΟ 12.01 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΣΑΝΤΡΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλες βαφες αυτες!Της κολεστον οχι δεν θα σου κανει δουλεια αυτο το χρωμα.Παντως να ξερεις οτι τι ενισχυτικο θα βοηθησει.Και το οτι δει εχει ντεκαπαζ μεσα ,αυτο δεν ειναι αληθεια.Ολα τα ξανθιστικα εχουν αλλιως δεν θα ανοιγαν.Απλα εινα μιξη με βαφη,γι'αυτο και δεν ανοιγει πολυ.Οταν τα βαφεις,δεν φουσκωνει η βαφη;Αυτο σημαινει πως εχει ντεκαπαζ μεσα. :cool::cool::cool::cool::cool::roll::roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια.....πηρα τη βαφη και ευτυχως που εκανα δοκιμη σε μια τουφα απο κατω!!!!και δεν την εβαλα σε ολα τα μαλλια.......το χρωμα αυτο πανω στο πλατινε βγηκε μωβ...και στη ριζα ανα καφετι!!!!!!αυτο εγινε επειδη το 1281ειναι περλε σαντρε και μωβιζει!!!..................
Το 12/81 σαν χρώμα είναι όπως το περιγράφεις περλέ σαντρέ.

Τα χρώματα όμως ( όπως και οι αποφάσεις γι΄αυτά ) είναι για να εφαρμόζονται στην περιοχή της τρίχας που πρέπει και όχι όπου να ΄ναι :wink:

Αν για παράδειγμα το πέρναγες ρίζα άκρη , οι άκρες θα έλιωναν και θα αποκτούσες μιαν βαθμιαία απόχρωση του μωβ και προς τις άκρες θα γκρίζαρε.

Όμως αν το αντέξεις μετά από 2~3 λουσίματα φεύγει το περισσότερο και αφήνει ένα ουδέτερο χρώμα ( αυτό που αποκαλείτε πλατινέ).

Προς θεού δεν σας λέω να το κάνετε κάθε φορά , διότι θα τα πάρετε στο χέρι όλα :lol::lol::lol:

 

Με λίγα λόγια θέλω να πω πως οι βαφές είναι ένα πολύ μεγάλο και δύσκολο κεφάλαιο ( ακόμα και για τους επαγγελματίες ) . Τώρα εσείς φιλοδοξείτε να τα καταφέρετε καλύτερα από αυτούς . Σας λέω ότι δεν θα το καταφέρετε ποτέ. Δεν σας δίνω ούτε μια ελπίδα στις χίλιες.

Ακόμα και αυτές που τα καταφέρνουν προσωρινά , σε βάθος χρόνου φτάνουν σε αδιέξοδο είτε με την ποιότητα είτε με το χρώμα.

 

Οι μόνες που τα βάφουν εύκολα και σταθερά είναι αυτές που προτιμούν σκούρα ( αποχρώσεις δηλαδή του καστανού από το 5 και κάτω).

 

Συγνώμη αν σας αγχώνω και σας απογοητεύω , αλλά διαγνώσεις τηλεφωνικά ή με το ιντερνετ δεν οδηγούν πουθενά .............. στο παιδί σας δεν θα κάνατε διάγνωση και συμβουλευτική τηλεφωνικά. Μην την κάνετε και στο κεφάλι σας.

 

Ιδέες να πέφτουν , δεν διαφωνώ , αλλά άλλο κουβέντα και άλλο να το εκτελούμε.

Οι δε κοπέλες στα κατά τόπους καταστήματα καλλυντικών είναι από τις πλέον άσχετες να δώσουν συμβουλές για τα μαλλιά.

Link to comment
Share on other sites

Almak :?::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...