Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Σε λιγότερο από δυο χρόνια έσπασε το κάθισμα απο το καρότσακι μας (πολύ γνωστής εταιρείας) ενώ καθόταν το παιδί !!!!!!!!

Δεν είναι και κανένα υπερβάρο-13 κιλα 23 μηνών.Αλλοι τα καρότσια τους τα εχουν χρόνια και χρονια και καθονται σ αυτα αδερφια ,ξαδερφια......

Εστειλα e-mail προχθες στην εταιρεια αλλα ακομα να πάρω απαντηση

Και που είναι η αφαλεια και η ποιοτητα για την οποια αναφερονται sto site ;;;

Αν δεν πάρω απάντηση τι λετε να κάνω μετα;;;;;

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
Renah, τι έγινε τελικά με το καροτσάκι;;;

 

Τίποτα ακόμα.Πήγα στο καταστημα εδω και μου ειπαν '' λειπουν ολοι ακοπες ,να παρω τηλ. μετα το δεκαπενταυγουστο, δεν ξερω αν μπορουν να το φτιαξουν και γω υπαλληλος είμαι...κτλ''

Και γω φευγω διακοπές αύριο οποτε θα το κοιταξω μετα το θεμα

 

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!!1 :lol::lol:

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Tελικά ολα καλα με το καροτσάκι μας.

Μου απάντησα ν στο email που εστείλα,επειτα τους έστειλα φωτογραφιες με τη ζημια .Η κοπελα που μιλησαμε ήταν ευγενέστατη-μου είπε οτι δεν δικαιολογειται τετοια ζημια οχι σε εναμιση χρονο αλλα ουτε σε βαθος χρονου και θα μας το αντικαταστήσουν.Σήμερα πα΄με να πάρουμε το καινουριο! :D:D:D

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ευτυχως.Βεβαια η μικρή μου δεν πολυκαθεται πια αλλα θα υπαρχει για το δευτερο μωρακι-οταν με το καλο αποφασισουμε...

Απλως ειμαι πολυ χαρουμενη που δικαιώθηκα.Μεχρι προσφατα στην ζωή μου ήμουν λιγο χαλβάς -δεν πολυμιλούσα.Αλλα είναι το δευτερο περιστατικό που μιλαω ,διεκδικω και κερδιζω και ολα SUPER!!!!!!!

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και πάλι πρέπει να μας πεις την εταιρία, γιατί φέρθηκαν πολύ σωστά και καλό είναι να το ξέρουμε. Είναι φυσικό να μη βγει καλό ένα προϊόν, όμως το σημαντικό είναι να το αναγνωρίζει ο παραγωγός και να αποζημιώνει κάπως τον καταναλωτή. Αυτό δεν είναι πολλές φορές αυτονόητο!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...