Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ SKANAT28 Κ ΣΤΟ VASSAKI


Recommended Posts

Η μικρη μας σκανατ ειναι εγκυος το εμαθε σημερα κ το βασακι χθες!Καλα μπηκε αυτος ο μηνας!Να τους στειλουμε τις ευχουλες μας;

 

813356wgowfw5ufs.gif

 

με το καλο κοριτσια!

 

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

647907xkile7gbwb.gif

 

Καλή εγκυμοσύνη να έχετε :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητηρια φιλενάδες!!!!!!

 

Να έχετε μια καλή εγκυμοσυνη κ να χαρισετε στους άντρες σας απο ενα γλυκο μωρο!Να ξερετε πως οι εγκυμοσυνες σας δινουν κουράγιο σε εμας τις υπολοιπες να συνεχισουμε!

 

 

Φιλια στις κοιλίτσες σας! :P

Link to comment
Share on other sites

Να εχετε μια εγκυμοσυνη γλυκεια,ηρεμη,πασπαλισμενη με αχνη ζαχαρη και ροδοπεταλα.Να σας πανε ολα καλα και να γνωρισετε σε λιγο καιρο τους πιο σημαντικους ανθρωπους της ζωης σας...τα παιδια σας!!!

Να περασετε καλα εκει στο ρετιρε!!! :D:D:D:D:D

.png
Link to comment
Share on other sites

Skanat μου, παρεάκι μου στην αδιαθεσία, σε ξεπροβοδίζω στην έξοδο της υπόγας μας, σε σταυρώνω και σε στέλνω στο ρετιρέ, στις άλλες μας κοριτσούδες! Σήμερα εσύ & χθες το Βασάκι!........ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ 24ωρο!!!!

Vassaki μου! Για εμένα είχες το προαίσθημα, αλλά σε εσένα ερχόταν ο πελαργός!!!!! Η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις! Και αυτή θα πρέπει να ήταν για σένα η μεγαλύτερη έκπληξη της ζωής σου! (Όσες ξέρουμε τι προηγήθηκε αυτόν το μήνα στο Βασάκι μας, όλες μείναμε ΞΕΡΕΣ όταν ακούσαμε εχθές ότι είναι ΕΓΚΥΟΟΟΟΣ!)

Σας εύχομαι κοριτσάκια μου να έχετε η κάθε μία, μια εγκυμοσύνη σκέτη απόλαυση, να κάνετε από ένα (ή και παραπάνω :wink: ) υγιέστατο, πανέξυπνο, πανέμορφο & ευτχισμένο μωράκι και να μπαίνετε να μας γράφετε την εξέλιξη της ανάπτυξης των μωρών σας! Και θα είναι τόσο τυχερά τα μωράκια σας που θα έχουν εσάς για μανούλες!........

Τέλος, να κανονίσετε να πάτε στο ίδιο μαιευτήριο!

 

ΥΓ: Το καλό που σας θέλω!!!!! Γράψτε τις ιστορίες σας!!!! Τις χρειαζόμαστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνχαρητηρια φιλεναδιτσες :D:D:D:D

Να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη, να την χαρειται οσο δεν παιρνει γιατι δεν μας συμβαινει καθε μερα και ενα υγιεστατο μωρακι :D:D:D

 

12325l.gif

Link to comment
Share on other sites

Koritsakia mou glika mas dosate megali xaras se oles mas htan duo iperoxes meres :D:D

sas euxomai mesa ba8ia apo tin kardia mou na exete kai oi duo sas

iremes kai kales egkimosines na ste geres eseis ta ninakia sas

ante me to kalo na perasei o kairos kai na kratisete sta xeria sas ta aggeloudakia sas

Filakia polla filenades ta leme :D

 

 

34123zjjswct9z7.gif

 

156882g82qpu0ale.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

& από εμένα θερμά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Χάρηκα τόσο, λες & επρόκειτο για κάποια κολλητή μου ή την αδελφή μου!! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης, θετική σκέψη & μία διαπίστωση: τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμη!

 

Καλή επιτυχία σε όλες τις υπόλοιπες, εύχομαι ολόψυχα σιγά-σιγά να λιγοστεύετε σ'αυτό το τόπικ & να μεταφέρεστε στο από κάτω "Κατά τη διάρκεα της εγκυμοσύνης"!

Link to comment
Share on other sites

πωπω πρωι πρωι να διαβαζεις ευχαριστα νεα ειναι οοο,τι καλυτερο.. μπραβο κοριτσια.. με το καλο.. να χαιρεστε την εγκυμοσυνη σας και μην αγχωνεστε.. η εγκυμοσυνη ειναι η βαση στο πιο ομορφο γλυκο της ζωης σας!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσακια μου!!!!!!!!!με το καλο και μια καλη εγκυμοσυνη!!!!!να προσεχετε και να φροντιζεται τον εαυτο και τα μωρουλια σας...με το καλο και περιμενυμε τις ιστοριες σας!!!!

 

ήρθες στη ζωή μου και νιώθω να ζώ ξανά...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...