Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στην Αθήνα, την Κυριακή 18 Νοεμβρίου!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περάσαμε όλοι φανταστικά ....! περισσότερα αύριο! :wink:

σίγουρα θα κυκλοφορήσουν και φωτό :wink:

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια η συναντηση ηταν φανταστικη περασαμε τελεια να το κανουμε πιο συχνα.Ολοι ηταν παρα πολυ καλοι να ειστε καλα να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας πολλααααααααα φιλακιααααααα

.png .png
Link to comment
Share on other sites

Οντως ήταν πάρα πολύ ωραία όλοι ήμασταν μια παρέα ακόμα και οι σύζυγοι κατάφεραν να κάνουν παρέα μεταξύ τους.

 

Μπράβο στην Νιννέτα που μας διέθεσαι το χώρο της και ήταν όλα στην εντέλεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφου δεν λεει καμια λεπτομερειες ας πω εγω..

Το λοιπον.. ημασταν:

Dora

Zana

Angela

Marilena

Ελισαβετ

ΝΤΙΝΑΤ

Μαιρουλα (την οποια αργησαμε πολυ να την παρουμε ειδηση πως ειναι δικια μας)

Εβιτα

Μαρια Στυλιανακη

Pam

Ρουλα-Φωκιων

Benja (Την οποια χρειαστηκε να την συρουμε μεσα γιατι ειναι πολυ ντροπαλο παιδι..)

 

Ολοι με συζυγους και τεκνα εννοειτε..

 

Περασαμε πολυ ομορφα... επειδη ημασταν σχεδον ολοι καπνιζοντες το πηγαιναμε εναλλαξ με τους συζυγους μεσα εξω... φυσικα με το γνωστο "εσυ καπνισες τωρα σειρα μου"

Παιξαμε και σχεδον ολοι μεσα στον παιδοτοπο, εγω γκρεμοτσακιστηκα απ΄την τσουληθρα αλλα δεν το ειπα (γεραμα μαλλον) πρεπει να χαλασα και καμια 20αρια μπαλακια.. απ΄το βαρος μου

Κατα τα αλλα ολα τελεια. Η Νινεττα μας περιποιηθηκε παρα πολυ. χλαπακιασαμε και τα σοκολατομηλοπιτιμπουγατσοκρουασανακια της και το ευχαριστηθηκαμε ταμαλα..

Αν θυμηθω κατι άλλο θα το γραψω..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ντόρα γιατί μας τα λες αυτά??? Για να ζηλέψουμε?? :P:P

 

Χαίρομαι που περάσατε όμορφα... Αλλά στενοχωριέμαι που δεν ήμουν και εγώ εκεί!! :D:D:D:D

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον... να γράψω κι εγω τώρα για την συνάντηση !!! :D

 

Καταρχάς, όπως όλοι και ολες καταλάβατε... Δεν ειχαμε πει οτι θα πάμε... για να κάνουμε έκπληξη... !!! Κι αν και μερικές μερικές το υποψιαζοντουσαν... τελικά, κάναμε την έκπληξη !!! :wink:

 

Φτάσαμε... σχεδον τελευταίοι... αν θυμαμαι καλα ! Αυτό βέβαια δεν έγινε επίτηδες, αφού εξ αρχής το αντίθετο είχαμε υπόψη μας... Να είμασταν εκεί πρώτοι.... αλλά κάτι να ετοιμασοτύμε και οι 4... κάτι η κίνηση... Πάντως πήγαμε !!! :!:

 

Αρχικα θα πρέπει να πω ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Νινέττα η οποία για ακόμη μια φορά ήταν η καλύτερη οικοδέσποινα ! :oops: (Ξέρω οτι ντρέπεσαι τώρα...)

 

Για να ειμαι ειλικρηνης θα πώ για ακόμα μια φορά ότι δεν σκόπευα ποτέ μου να παω σε τέτοιου είδους συνάντηση... και φυσικά δεν περίμενα να περάσουμε τόσο ΤΕΛΕΙΑ !!!

 

Δεν θα σχολιάσω ένα ένα τα άτομα, θα πώ όμως ότι όλες είσασταν φοβερές... μιλάμε για τρελό γέλιο !!! Οι σύζυγοι αν και ολιγον πιο μαζεμένοι και ντροπαλοί, και αυτοί έδειξαν να πέρασαν καλά ! :)

 

Η Αγγελιάννα φυσικά κατενθουσιασμένη και ας μην είχε παιδάκια στην ηλικία της... πέρασε καλά και με τα μικρότερα και με τα μεγαλύτερα ! :lol:

 

Μέχρι και ο μπέμπης γελάει όταν του λέω για χθες! Χαχα ! :lol:

 

Αυτα τα ολίγα για την ώρα... Ανυπομονώ για την επόμενη !!! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περάσαμε όλοι πολύ καλά , και περιμένω με αγωνία πότε θα ξαναβρεθούμε αν και εμείς είμαστε τακτικοί πελάτες στης Νιννέτας , ένεκα φίλοι τα παιδάκια μας πλέον!!! :lol:

Αντε να μη χαθούμε, γιατί χειμώνας είναι και το μόνο μέρος για να πούμε καμμια κουβέντα με καφέ και να παίξουν με άλλα παιδάκια τα παιδιά μας είναι ο παιδότοπος!!! :wink:

Μαριλένα ο μπέμπης σου με έβαλε σε σκέψεις για ...δεύτερο!!! :shock::wink:

Link to comment
Share on other sites

Αντζελακι μου στο ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ !!! Μακαρι, αν το επιθυμεις...

βεβαια στην δικια σου την περιπτωση θα περιμενα η ΚΟΡΗ μου να σε βάλει σε σκέψεις (λόγω φύλου), αλλα τελικά κατάλαβα οτι μέτρησε πιο πολύ το μέγεθος !!! χαχα :wink:

Μου το ειχε πει και η Νινεττα καπως ετσι... Τελικα ο μικρος ... αναβει φωτιές !!!

Κι εγω θελω τρίτο !!!

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια καλημέρα,

 

Μπήκα για 1 σχόλιο στα γρήγορα μια και ήρθα στη δουλειά για 3 ώρες και πρέπει να φύγω για να πάω στο σχολείο.

 

Περάσαμε καταπληκτικά. Ενα μεγάλο ευχαριστώ στη Νινέττα και στην Μαρία που το οργάνωσε.

 

Χάρηκα πολύ σας γνώρισα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω κορίτσια μενω πολυ κοντά, δεν ηρθα όμως γιατί την Κυριακή βαπτίζω τον μικρό και ετρεχα για κατι τελευταλιες εκκρεμότητες. Να πω την αλήθεια φοβόμουν και λίγο μη μου αρρωστήσει ο μικρός :oops: οπότε την επόμενη φορά θα ερθω κι εγω να σας γνωρίσω επιτέλους απο κοτα.

Χαιρομαι που για άλλη μια φορά περάσατε καλά :lol:

920035f02d.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ χαιρομαι που περασατε τοσο ομορφα!!!Ελπιζω να καταφερουμε να ερθουμε στην επομενη!!Εμεις γυρισαμε στις 2 τα ξημερωματα απο Καλαμπακα!(Φωκιωνα και Ρουλα μας την σκασατε ε???? :lol: )

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Χαίρομαι που περάσατε ωραία.

Εμείς δυστυχώς ψιλοαργήσαμε να ξυπνήσουμε από τον μεσημεριανό μας ύπνο και φοβηθήκαμε και τον καιρό. Ομως την άλλη φορά θα έρθουμε οπωσδήποτε.

 

Φιλιά

Πενη

.png
Link to comment
Share on other sites

Πολυ χαιρομαι που περασατε τοσο ομορφα!!!Ελπιζω να καταφερουμε να ερθουμε στην επομενη!!Εμεις γυρισαμε στις 2 τα ξημερωματα απο Καλαμπακα!(Φωκιωνα και Ρουλα μας την σκασατε ε???? :lol: )

 

Επρεπε να διαλέξεις εμάς αντί της Καλαμπάκας :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΝΙΝΕΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΙΝΑ Κ ΜΕ ΓΑΛΛΙΚΟ

ΚΑΦΕ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ

ΑΝ Κ ΜΑΣ ΠΕΦΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ.....ΑΛΛΑ ΟΛΑ

ΓΙΝΟΝΤΑΙ. :D:D:D:D:D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΞΕΧΑΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

 

ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΝΙΝΕΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΙΝΑ Κ ΜΕ ΓΑΛΛΙΚΟ

ΚΑΦΕ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ

ΑΝ Κ ΜΑΣ ΠΕΦΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ.....ΑΛΛΑ ΟΛΑ

ΓΙΝΟΝΤΑΙ. :D:D:D:D:D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΞΕΧΑΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

 

ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

 

ΡΟΥΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΑ ΤΙΚΕΡΣ ΕΙΝΑΙ

ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

hola.

Και εγω με την σειρα μου να πω οτι περασα πολυ ωραια,σορρυ αμα δεν μιλαγα αλλα ειμαι ντροπαλουλα λιγο,Α! μριλενα ο μπεπης σου [εμαννουηλ] ηταν τελειος και πολυ γλυκος,συγουρα θα καψει πολλες γυναικειες καρδουλες,να τον χερεσαι, σαν ψευτικο κουκλακι ηταν,και ηταν τοσο μικρο....Α! ελισαβετ περιμενω να μεγαλωσει ο γιος σου [κωνσταντινος] εχω πρικα :lol::lol::lol: ολα ηταν τελεια οπως και τα μωρακια μικρα και μεγαλα.

Και πολυ καλη και η μαρια και τα αλλα κοριτσια....

Τα λεμε [μην το παρετε πανω σας]χαχαχαχαχα :wink::wink:

DSC00187.jpg Γ.Π+Λ.Ο <3
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους και ολες!!!

Ηταν και για μενα ενα πολυ ευχαριστο απογευμα :D μου εκανε εντυπωση ποσοι μπαμπαδες-συζυγοι ηρθαν στην παρεα μας!!ποσο καλα εδεσαν ανθρωποι σχεδον αγνωστοι μεταξυ τους και εκαναν παρεα!!!!,ποσο ομορφα επαιξαν παιδακια διαφορετικης ηλικιας!!!ποσο προσεχαν τα μεγαλα παιδια τα μικρα!ομορφες εικονες !!!γλυκο συναισθημα να συμβαινουν αυτα στον χωρο μου!

Ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια!!!

Μαριλενα ε ναι λοιπον :oops::oops::oops::lol:

Ντορα που ειναι το 23ο πορτοκαλι μπαλακι? :lol:

ευχομαι την επομενη φορα να μην εχω τοσο αγχος και να καταφερω να κουβεντιασουμε και να γνωριστουμε πιο καλα.

Ασχετο πιτσες τρωτε?την επομενη φορα λεω να το κανουμε πιτσα-παρτυ

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λες τωρα Νινεττακι μου ??? Δεν θα τρωμε πιτσες ???

Εγω φερνω κιολας αμα θελετε !!!

 

Παρεπιπτοντως, θα μπορουσαμε να κανουμε και μπουφε μια φορα... Ασχετο αλλα μου ηρθε...

 

Νινεττα... εισαι εγγυηση λεμε !!!

Ωχ τωρα δες :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...