Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ;


frinda

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους! Ειμαι μια νεα μανουλα και προσφατα χωρισμενη.

Εφετος θα κανω για πρωτη φορα Χριστουγεννα με το μεγαλυτερο δωρο που μου χαρισε ο Θεουλης, τον μπεμπικο μου.

Θα ειναι ομως και η πρωτη φορα που θα ειμαι μονη αφου με το συντροφο μου χωρισαμε προσφατα κι αυτο με λυπει ιδιαιτερα.

Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν εδω κι αλλοι χωρισμενοι ωστε να μπορεσουμε να ανταλλαξουμε καποιες κουβεντες.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρεθηκε κι αλλος ....; Δεν το πιστευω.... Νομιζα οτι ημουν η μονη κι οτι θα διεκδικουσα θεση στο βιβλιο Γκινες.

Καλησπερα Χρονια Πολλα κι ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος!

Εσυ πως προεκυψες μελος του κλαμπ;

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Βρεθηκε κι αλλος ....; Δεν το πιστευω.... Νομιζα οτι ημουν η μονη κι οτι θα διεκδικουσα θεση στο βιβλιο Γκινες.

 

Βρε Φριντα πιο βιβλιο Γκινες?

Σε λιγα χρονια το φορουμ θα μετονομαστει και απο parents θα λεγεται singles :lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρεθηκε κι αλλος ....; Δεν το πιστευω.... Νομιζα οτι ημουν η μονη κι οτι θα διεκδικουσα θεση στο βιβλιο Γκινες.

 

Βρε Φριντα πιο βιβλιο Γκινες?

Σε λιγα χρονια το φορουμ θα μετονομαστει και απο parents θα λεγεται singles :lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντορα μου καλως σε βρηκα! Μου αρεσε πολυ το σχολιο σου !! :):)

Χρονια πολλα καλη Πρωτοχρονια κι ευχομαι ο καινουριος χρονος να σου φερει οτι επιθυμεις. Ευχομαι να τα λεμε συχνα.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Βρεθηκε κι αλλος ....; Δεν το πιστευω.... Νομιζα οτι ημουν η μονη κι οτι θα διεκδικουσα θεση στο βιβλιο Γκινες.

 

Βρε Φριντα πιο βιβλιο Γκινες?

Σε λιγα χρονια το φορουμ θα μετονομαστει και απο parents θα λεγεται singles :lol:

μπρρρρρρρρρρρρρρρρρ
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά με υγεία πάνω απ'όλα και το 2009 να είναι γεμάτο ευτυχία για εμάς και τα παιδάκια μας και να μας δώσει κουράγιο να αντιμετωπισούμε όσο ποιο ήρεμα μπορούμε τους "κανακάρηδες" μας :lol::lol:

frida μου ότι χρειαστείς εδώ είμαστε και να ξέρεις οτι είμαστε αρκετές!!!!! :lol::lol::lol:

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρεθηκε κι αλλος ....; Δεν το πιστευω.... Νομιζα οτι ημουν η μονη κι οτι θα διεκδικουσα θεση στο βιβλιο Γκινες.

 

Βρε Φριντα πιο βιβλιο Γκινες?

Σε λιγα χρονια το φορουμ θα μετονομαστει και απο parents θα λεγεται singles :lol:

μπρρρρρρρρρρρρρρρρρ

ΟΠΑ!!! Οι παντρεμενοι τι δουλεια εχουν εδω; :):):)

Πλακα κανω ετσι; Αλμακ ειναι η πρωτη φορα που συναντιομαστε στο φορουμ και χαιρομαι πολυ γι αυτο! Εχω διαβασει την ιστορια σου πολλες φορες και εχω δακρυσει ακομη περισσοτερες. Οχι απο λυπη αλλα απο τη συγκινηση που μου απορρεει η δυναμη που εχετε και ο μοναδικος τροπος με τον οποιο αντιμετωπιζεται την περιπτωση του Αρη. Θελω να σε συγχαρω μεσα απο την καρδια μου και για την αποφαση σας να δημοσιοποιησετε την περιπετεια σας γιατι αυτο θα δωσει τη δυναμη σε πολλους γονεις να παλεψουν με το προβλημα τους χωρις φοβο. Σου ευχομαι τα καλυτερα και παντοτε ο Θεος να σας δινει δυναμη και κουραγιο.

Σε συμπαθω πολυ!

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Na σου πω φρίντα , μπήκα για να δω τι δουλειά έχει εδώ αυτή η Dora με ένα τόπικ για χωρισμένους.................και δεν έπεσα έξω , κρύωσα με το αστειάκη της μπρρρρρρρρρρρ.

 

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια , εγώ όποτε με φέρνει πίσω και τα ξαναδιαβάζω κλαίω κι εγω ξανά..................δεν βαριέσαι :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντου εχω δουλεια...

Ασε που ανηκω στην κατηγορια "μελλουσα χωρισμενη" το ξεχνας αυτο μου φαινεται.. :D

 

Αχ βρε Dora τα μπέρδεψες :wink: Πρωτοχρονιά έχουμε οχι Πρωταπριλιά!!! :roll::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντου εχω δουλεια...

Ασε που ανηκω στην κατηγορια "μελλουσα χωρισμενη" το ξεχνας αυτο μου φαινεται.. :D

 

Αχ βρε Dora τα μπέρδεψες :wink: Πρωτοχρονιά έχουμε οχι Πρωταπριλιά!!! :roll::lol::lol::lol:

 

 

επιλογές είναι αυτές αλλά σίγουρα δεν παίζουμε με τέτοιες καταστάσεις :roll: μακάρι Dora μου να μη φτάσεις να γίνεις νυν χωρισμένη και να παραμένεις έστω μέλλουσα :wink:

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραια μιας λοιπον και μαζευτηκαμε αρκετες θεωρω περιττο να αρχισουμε να λεμε γιατι χωρισαμε ποιος εφταιξε κ.λ.π κ.λ.π. Εγω προσωπικα χωρισα λογω αποστασης και καριερας αλλα τελος παντων ολοι για καποιο λογο χωρισαμε. Το θεμα που θα ηθελα να συζητησουμε ειναι το πως βλεπουμε τη ζωη μας απο δω και περα. Πιστευετε οτι εμεις οι χωρισμενες μανουλες ειναι ευκολο να ξαναφτιαξουμε τη ζωη μας; Δεν εννοω απαραιτητα το γαμο εννοω να εχουμε ενα συντροφο και συνοδοιπορο στη ζωη μας;

Εγω ακομη δεν εχω ψαχτει καθολου γιατι θελω να χαρω αυτες τις ανεπαναληπτες στιγμες με το ζουζουνι μου, θα ηθελα ομως στο μελλον να του χαρισω ενα καλο μπαμπακουλη. Εσεις τι σκεφτεστε;

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Ωραια μιας λοιπον και μαζευτηκαμε αρκετες θεωρω περιττο να αρχισουμε να λεμε γιατι χωρισαμε ποιος εφταιξε κ.λ.π κ.λ.π. Εγω προσωπικα χωρισα λογω αποστασης και καριερας αλλα τελος παντων ολοι για καποιο λογο χωρισαμε. Το θεμα που θα ηθελα να συζητησουμε ειναι το πως βλεπουμε τη ζωη μας απο δω και περα. Πιστευετε οτι εμεις οι χωρισμενες μανουλες ειναι ευκολο να ξαναφτιαξουμε τη ζωη μας; Δεν εννοω απαραιτητα το γαμο εννοω να εχουμε ενα συντροφο και συνοδοιπορο στη ζωη μας;

Εγω ακομη δεν εχω ψαχτει καθολου γιατι θελω να χαρω αυτες τις ανεπαναληπτες στιγμες με το ζουζουνι μου, θα ηθελα ομως στο μελλον να του χαρισω ενα καλο μπαμπακουλη. Εσεις τι σκεφτεστε;

εγω οσαν αθεραπευτα ρομαντικη κατεληξα ...οτι δεν υπαρχει ο πριγκιπας που περημενα...(εκτος κι αν ειναι ο ταχυδρομος ..... καλουλης ειναι δε λεω ...αλλα του λειπει το αλογο)

τεσπα ...οχι δεν νομιζω οτι θα βρω συντροφο και για να ειμαι ειλικρηνης δεν ψαχνω κι ολας...δεν παιζει το ματακι μου που λενε....

δνε πιστευω οτι μπορει καποιος περαν απο μενα να κατανοησει τις δικες μου αναγκες και ποσο μαλλον τις αναγκες της αποκλειστηκης ανατροφης του παιδιου μου ....

αποφασησα το λοιπον (μετα απο πολυ σκεψη...εδω γελαμε) οτι θα ακολουθησω το κλισε ...και ψυχαναλυτικος απαραδεκτο ...τωρα εχω παιδι να κοιταξω !!!! και πριν δλδ χαϊβανι ημουν αλλα λεμε τωρα ...τωρα ειμαι χαϊβανι και με λογο...

εμενα πχ μου φαινετε λιγο κουλο να αφησω το παιδι να τρεχω για καφεδες σε ρομαντικες ξεμοναχικες καφετεριες με γκομενους..... (τα λεω και λιγο ...χασαπικα με το συμπαθιο)

οπως και κατανοω οτι οταν θα κανονησω ενα ποτο με το ταδε κυριο και τον παρω τελευταια στιγμη γιατι το παιδι εχει πυρετο (μακρια απο μας) και το ακυρωσω ...κι αν αυτο γηνει πολλες φορες αυτος θα βαρεθει

οπως επισης κατανοω κι οτι κι ο χριστιανος -ινδουιστης-μουσουλαμνος αθεος , θα θελει να παει ενα δυημερο με την καλη του καπου ....κι εγω δεν παω πουθενα χωρις το παιδι ... ... (σε ενα γαμο ειχα παει εκτος αθηνων για μιαμιση μερα και δεν πειρα το παιδι ...και με δυο κρασακια ειχα πλανταξει στο κλαμα....χαχαχαχαχχαχαχαχαχα)

τεσπα

μετα λυπης μου τα λεω αυτα αλλα ετσι νιωθω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι πρέπει να είμαστε θετικές στην προοπτική μιάς νέας σχέσης! Αρια σκέφτεσαι με κλισέ. :roll: Μπορεί να κάνεις μια σχέση με έναν άνθρωπο που δεν θα θέλει να ξεμοναχιάζεστε στα βουνά και τα λαγκάδια και που θα κατανοεί την ανάγκη σου να μην αφήνεις το παιδί σου! Αν ο άνθρωπος σε θέλει πραγματικά θα κάνει "θυσίες". Επίσης η ύπαρξη ενός παιδιού μπορεί να έλκει και κάποιους. Ποιός είπε ότι τα παιδιά είναι ευτυχία μόνο για τους κανονικούς τους γονείς? :D

ssttaa

Link to comment
Share on other sites

α ναι δεν ειπα...

ο κολλητος μουπχ απο τα 22 του λεει εγω δεν θελω να κανω δικαμου παιδια θελω η γυναικα με ετοιμα ή να υιοθετησω 5-6 τοσα ετοιμα υπαρχουν.χαχαχαχα

απλα εγω ρε παιδι μου ....ειμαι λιγο ....καπως ..! αυτο!

Link to comment
Share on other sites

(σε ενα γαμο ειχα παει εκτος αθηνων για μιαμιση μερα και δεν πειρα το παιδι ...και με δυο κρασακια ειχα πλανταξει στο κλαμα....χαχαχαχαχχαχαχαχαχα)

 

Μη στεναχωριέσαι φιλενάδα μου...εγώ 27 μήνες τώρα για διανυκτέρευση δεν έχω πάει πουθενά χωρίς το παιδί....και δεν το βλέπω να πηγαίνω...μέχρι να αποφασίσει αυτός ότι δεν θέλει πια να με ακολουθεί!!!!!! άρα...μια χαρά χάλια είμαστε (ψυχαναλυτικά πάντα ομιλώντας!!!!) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

To συνδρομο της Ελληνιδας μανας ανθίζει βλεπω!!!

χααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

(παντως πλακα πλακα οτι κοροιδεψα στην ζωη το λουστηκα.... την αλλη φορα λεω να κοροιδεψω τα πλουτη και τον απολυτο ερωτα....ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΥΣΤΩ ΚΙ ΑΥΤΑ...!!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Βρε Αρια πρωτα απ ολα Ευτυχισμενο το 2009 γιατι εμεις δεν τα ειπαμε, ξερεις οτι σε παω πολυ και γουσταρω το χασαπικο ... τροπο που γραφεις αλλα σκεψου τα πραγματα και λιγο πιο θετικα.

Περασες πολλα το ξερω αλλα η ζωη εχει και την αλλη της πλευρα την ομορφη. :):):) Μην ξεχνας επισης οτι δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι.

Κι εγω αυτη τη στιγμη δεν ψαχνομαι καθολου γιατι ολος μου ο κοσμος ειναι το ζουζουνι μου αλλα στο βαθος του μυαλου μου υπαρχει παντοτε η σκεψη και η προσδοκια για κατι καλυτερο.

Εχω τρεις φιλες χωρισμενες με παιδια, οι δυο μαλιστα ζουνε σε νησια, που ξαναπαντρευτηκαν μετα απο διαζυγια και ειναι πολυ ευτυχισμενες με τους καινουριους τους συντροφους. Γι αυτο σου λεω η ζωη θελει αισιοδοξια.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντου εχω δουλεια...

Ασε που ανηκω στην κατηγορια "μελλουσα χωρισμενη" το ξεχνας αυτο μου φαινεται.. :D

 

καντες 2 τις παραγγελειες, μαστορη!!!!

 

Φυστικακι μου ανηκεις κι εσυ στις μελλουσες χωρισμενες ή πλακα κανεις;

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια, ετσι και χωρισω ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ να ξαναπαντρευτω!!! με τιποτα ομως, δε το ξαναπερναω αυτο!!!!!

 

οκ, αντε μια φορα να το περασεις το πανηγυρακι, καλο και το νυφικο και το τραπεζι και ολα... ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!!

 

οσο για το πακετο της εγγαμης ζωης... ουτε στον εχθρο μου να μη τυχει, να χει τετοια τυχη!!!!!! (α πα πα παααααααααααα.... και φανταστειτε οτι ο αντρας μου δεν ειναι κανα τερας... απλος αντρας ειναι..οπως ολοι οι αντρες!!!!! ιδιοι κι απαραλαχτοι!!!! ολοι τους!!!!) :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...