Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποβολή και αποξεση


Mariameli

Recommended Posts

Καλησπερα. Δυστυχώς είχα μια παλινδρόμηση κύηση στην 7η εβδομάδα και έκανα απόξεση.. τώρα μετά από δυο μέρες έχω κόκκινο αίμα και δέκατα.. ανησυχώ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Mariameli είπε:

Καλησπερα. Δυστυχώς είχα μια παλινδρόμηση κύηση στην 7η εβδομάδα και έκανα απόξεση.. τώρα μετά από δυο μέρες έχω κόκκινο αίμα και δέκατα.. ανησυχώ..

Καλησπερα λυπαμαι πολύ για την απώλεια σου.ξερω πως πονάει πολύ..οι πρώτες μέρες είναι δύσκολες ψυχολογικα αλλά και σωματικά.το αίμα είναι φυσιολογικό μπορεί να κρατήσει και μια εβδομάδα.τις επόμενες μέρες λογικά θα είναι καφέ.τωρα για τα δέκατα ίσως είναι αντίδραση του οργανισμού.εμενα ο γιατρός μου μου είχε πει ότι απλά δεν θέλουμε να ανέβει πάνω από 38 πυρετός.δεκατα είναι φυσιολογικά μου είπε.εγω δεν ανεβασα βέβαια.παντως να ενημερώσεις το γιατρό σου καλύτερα..υπομονη και κουράγιο..

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι για την απωλεια σου!ευχομαι απο καρδιας να ερθει γρηγορα στη ζωη σας ενα μωρουλι!

Ειχα κανει και εγω αποξεση.το αιμα σε φυσιολογικη ροη κρατησε καπου 6-7 ημερες σε μενα αλλα μια ειχα μια δεν ειχα!αν συνεχιζει πανω απο βδομαδα να ειναι ζωηρο κοκκινο μιλα με το γιατρο σου!σου ευχομαι οτι πραγματικα επιθυμεις!!!:)

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Mariameli είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ! Τα δέκατα έφυγαν αλλά αίμα έχω. Βασικά μια έχω μια δεν έχω .. ποσό θα διαρκέσει το αίμα ;;;

Μια εβδομαδα περίπου αλλά εξαρταται και απο τον οργανισμο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πραγματικά λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου!! Το έχω περάσει κι εγώ πριν ένα χρόνο και σε καταλαβαίνω απόλυτα !! Μπορεί τώρα να μην το πιστεύεις αλλά  όλα θα περάσουν να το ξέρεις !! Το αιματακι που λες σε λίγες μέρες θα σταματήσει μην ανησυχείς!! Κάνε υπομονή  και ο χρόνος τα γιατρεύει όλα !! 

Link to comment
Share on other sites

On 15/12/2017 at 8:40 ΜΜ, Mariameli είπε:

Καλησπερα. Δυστυχώς είχα μια παλινδρόμηση κύηση στην 7η εβδομάδα και έκανα απόξεση.. τώρα μετά από δυο μέρες έχω κόκκινο αίμα και δέκατα.. ανησυχώ..

Εγώ μετά την απόξεση ειχα δυο μέρες πυρετό 39 και έκανα με το παραμικρό εμετό...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...