Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χοριακη χαμηλη


ευουλα 5

Recommended Posts


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , ευουλα 5 είπε:

Καλησπερα.σας...λοιπον εκανα την δευτερα χοριακη η οποια ηταν 90 κ σημερα τεταρτη 164.5 πως σας φαινεται???μπορει να παει καλα???

εμενα η χοριακη σου μου φενεται μια χαρα ... σε 48 με 72 ωρες η χοριακη πρεπει σχεδων να εχει διπλασιαστει η να ειναι πανω απο το 60 της εκατο περιπου ..σημασια δεν εχει με ποσο ξεκινας αλλα αν διπλασιαζετε σωστα...!!! με το καλο το μωρακι σου..!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

εμενα η χοριακη σου μου φενεται μια χαρα ... σε 48 με 72 ωρες η χοριακη πρεπει σχεδων να εχει διπλασιαστει η να ειναι πανω απο το 60 της εκατο περιπου ..σημασια δεν εχει με ποσο ξεκινας αλλα αν διπλασιαζετε σωστα...!!! με το καλο το μωρακι σου..!!!!

Θα συμφωνήσω με την χαρουμενη μαμα..

Κ μαλλον ειναι μικρη η κυηση..κ εγω με 82 ξεκινησα και πηγαν ολα μια χαρα..

Ευχομαι να πανε ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ευουλα 5 είπε:

μετα ξανα εκανες κ ανεβαινε σιγα 

Just now, tzenaki1982 είπε:
πρίν από 10 λεπτά , ευουλα 5 είπε:

μετα ξανα εκανες κ ανεβαινε σιγα 

Την παρακολουθησαμε με τον γιατρο ( γιατι εγω ειχα ιστορικο εξωμητριου) κ ναι καθε φορα που εκανα σχεδον διπλασιαζοταν...

Μην αγχωνεσαι..ολα καλα θα πανε..το οτι ειναι χαμηλη δεν σημαινει κατι αρνητικο..αρκει να διπλασιαζεται η να ανεβαινει κατα 70 %...

Στελνε μασ νεα σου να χαιρομαστε κ εμεισ...

Ολα καλα θα πανε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , ευουλα 5 είπε:

μετα ξανα εκανες κ ανεβαινε σιγα σιγα??

 H χοριακή πρέπει να διπλασιαζεται ανά 3 μέρες, αν ανεβαινει πιο αργά υπάρχει πρόβλημα. Από τις τιμές που λες, δεν εχεις λογο να ανησυχείς

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ευουλα 5 είπε:

Λοιπόν κορίτσια.... Είχα την περασμένη Δευτέρα 90...μετα από 2 μέρες 164 κ μετά από 5 μέρες 471...κατι δεν πάει καλά έτσι???? 

Mπορεί και όχι. Είσαι στο όριο του φυσιολογικου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια....τελικα πολυ κακα νεα!!!ανεβαινε σιγα σιγα κ δυστυχως προχθες βγηκα απο  χειρουργειο...ειχα τελικα εξωμητρια κυηση....:(

Link to comment
Share on other sites

On ‎10‎/‎18‎/‎2017 at 7:36 ΜΜ, ευουλα 5 είπε:

Καλησπερα.σας...λοιπον εκανα την δευτερα χοριακη η οποια ηταν 90 κ σημερα τεταρτη 164.5 πως σας φαινεται???μπορει να παει καλα???

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ευουλα 5 είπε:

καλημερα κοριτσια....τελικα πολυ κακα νεα!!!ανεβαινε σιγα σιγα κ δυστυχως προχθες βγηκα απο  χειρουργειο...ειχα τελικα εξωμητρια κυηση....:(

Κοριτσι περαστικα...να δεισ πωσ θσ γινει κακη αναμνηση καποια στιγμη..το χω περασεί κ εγω...κ αφου το περασα κ μου αφαίρεσαν κ την σαλπιγγσ τωρα εχω ενσ μωρακι 2 εβδομάδων..

Ολά καλα θσ πανέ στο τελοσ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ευουλα 5 είπε:

Αχ πολύ κακή εμπειρία... Κ νομίζω ότι δεν θα ξανα μείνω ποτε:( 

Όχι καλέ!!!Τι σκέψεις είναι αυτές!!!!Εγώ εκ γενετής είχα μισό σύστημα κ χωρίς να το έχει διαγνώσει κάποιος (:shock:) μια χαρά τα κατάφερα!!Διώξε τη μαυρίλα απο πάνω σου κ όταν σου έχουν πει οι γιατροί ότι μπορεις να ξαναπροσπαθησεις (γιατί δεν ξερω πότε), βουρ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, ευουλα 5 είπε:

καλημερα κοριτσια....τελικα πολυ κακα νεα!!!ανεβαινε σιγα σιγα κ δυστυχως προχθες βγηκα απο  χειρουργειο...ειχα τελικα εξωμητρια κυηση....:(

Ευούλα υπομονή θα περάσει. Το έπαθα και εγω τον Ιούνιο που μας πέρασε και τώρα 4 μήνες μετά είμαι πιο θετική. Θέλεις τον χρόνο σου και εσυ. Μπορεί να σου φαίνονται όλα μαύρα τώρα αλλά δεν είναι θα δεις. Ήταν μίά κάκή εμπειρία και πρέπει να την αφήσεις πίσω. Εδω μέσα έχει πολλές κοπέλες που είχαν εξωμήτριο και τελικά κατάφεραν να κάνουν παιδάκι. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...