Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δυσκολευεστε και εσεις να ξυριστείτε??


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσιαα!!

το θέμα μου είναι το ξύρισμα!!όσο περνάει ο καιρός δυσκολεύομαι να ξυριστώ γιατί δεν βλέπω τίποταααα λόγω κοιλιάς!!

σήμερα αποφάσισα να το δοκιμάσω στα τυφλά!!το θέμα μου είναι ότ αφου ωγήκα απο το μπάνιο και έκανα τσια μου λίγο μετά στο σκούπισμα ειίδα αίμααα...πως θα καταλάβω αν κόπηκα ή είναι κάτι από την εγκυμοσύνη??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε καταλαβαινω και εγω με καθρεπτακι ξυριζομαι στο μπανιο με δυσκολια.Νομιζω βεβαια πως καπου κοπηκες δεν μπορει τετοια συμπτωση.Κανε με ενα χαρτακι ταμποναριστα γυρω γυρω να δεις αν εχει πουθενα αιματακι απο το κοψιμο.Τωρα εχεις?

Link to comment
Share on other sites

εχει περάσει κανα 3ωρο και ακομα παω τουαλετα και έχω..το δοκίμασα αυτο που λες..και μου φαίνεται ότι κόψιμο πρέπει να είναι!!αλλά και ο άντρας μου μου λέει ότι τόσες ώρες θα έπρεπε να εχει σταματήσειι..και έχω αγχωθεί!!λογικά άν ειναι από κάπου εσωτερικα και έχω την ώρα που σκουπίζομαι σημαίνει ότι υπάρχει και εσωτερικά εκείνη την στιγμή...μια μπατονετούλα λίγο εσωτερικά λες να μου λύσει την απορία??

Link to comment
Share on other sites

Βασικά γιατί δεν κοιτάζει ο άντρας σου;;;Να πάρει ενα χαρτάκι κ να το περάσει ταμποναριστα απο την περιοχή..Σίγουρα θα έχει καλύτερη εικόνα απο εσένα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 54 λεπτά , sweety** είπε:

λεσ?καλή ιδέα!!αλλά πως να του το πωω!!νομιζω θα με πιάσουν τα γέλιαα!!!χαχαχ!

δεν ξαναξυρίζομαι να ξέρω τι μου γίνεται!!!

Χαχαχαχα Ναι αν το δεις απο μια άποψη είναι αστείο αλλα τουλάχιστον πρακτικό..Στο λεω γτ εγω πάλευα στα τυφλά κ τελικά μετά γέλαγε ο αντρας μου..:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, sweety** είπε:

λεσ?καλή ιδέα!!αλλά πως να του το πωω!!νομιζω θα με πιάσουν τα γέλιαα!!!χαχαχ!

δεν ξαναξυρίζομαι να ξέρω τι μου γίνεται!!!

Καθρεπτακι???

Λογικα θα χει σταματησει τωρα το αιμι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ στην ευαίσθητη περιοχή ξυριζόμουν με τυφλό σύστημα: όπου ένιωθα τρίχες τις καθάριζα :-P:-P εννοείται ότι τα κοψίματα τα θεωρούσα δεδομένα :-P:-P:-P αλλά ευτυχώς με το ξύρισμα των ποδιών δεν είχα θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...