Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγκυμοσύνη 5η εβδομάδα & απελπισία!


Recommended Posts

Kορίτσια είμαι 5 εβδομ. Πολύ νωρίς αλλα εχω φρικαρει εχω πολλα νευρα τον μικρο μ 2 χρ. Που δεν μ αφηνει σε ησυχια ολο φωναζω ταραζομαι κ οτι κ να φαω μ ποναει το στομαχι μ ακομα κ με το νερο. Κ η κοιλια μ ειναι πρυσμενη σαν 6-7 μηνών γιατί όλα αυταααα;;;;  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 7/18/2017 at 3:30 ΜΜ, Καίτη.κ είπε:

Kορίτσια είμαι 5 εβδομ. Πολύ νωρίς αλλα εχω φρικαρει εχω πολλα νευρα τον μικρο μ 2 χρ. Που δεν μ αφηνει σε ησυχια ολο φωναζω ταραζομαι κ οτι κ να φαω μ ποναει το στομαχι μ ακομα κ με το νερο. Κ η κοιλια μ ειναι πρυσμενη σαν 6-7 μηνών γιατί όλα αυταααα;;;;  

Καιτη καλησπερα

Εφοσον εχεις ηδη ενα παιδακι ξερεις πολυ καλα πως λειτουργουν οι ορμονες στην εγκυμοσυνη.Δεν εχει σημασια που ειναι νωρις γιατι ηδη οι αλλαγες αρχισαν.Θα τα καταφερεις μην απελπιζεσαι..Δεν εχεις καποιον για να σε βοηθαει;Οσο γινεται μεσα στη διαρκεια της ημερας να σου κραταει καποιος το παιδι.Συζηγος;πεθερα;μαμα;αδερφη;Ζητα βοηθεια και στηριξη οσο ειναι ακομα νωρις.Κανε λιγακι υπομονη και μην δινεις σημασια σε πραγματα που εδινες πριν.Βρες τροπους να ειστε πιο ησυχα.Να βγαινεται βολτες σε παρκα σε παιδοτοπους να ξεδινει κ εκεινο και να χαλαρωνεις κ εσυ.Σου ευχομαι να πανε ολα καλα

Επεξεργάστηκαν by Eleni-thess
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...