Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ειναι τελικα πολυτεκνος ή οχι;;; ιδου η απορια!!!


Recommended Posts

Καλησπερα...θελω τα φωτα σας γτ βρισκομαστε σε απογνωση....λοιπον ξεκιναω...εχω μια κορη απο τον πρωτο μου γαμο και αντιστοιχα μια κορη κ ο συντροφος μου (κ εκεινος απο τον πρωτο του γαμο). Εχουμε κ 3 μωρα μαζι...αρα...τεσσερα παιδια εγω...κ τεσσερα ο συντροφος μου... κ ερχεται η στιγμη που παμε στην Ενωση Πολυτεκνων να κανουμε εγγραφη...στον συντροφο μου δν αναγνωριζουν λενε πολυτεκνια γτ δν εχει την επιμελεια ...να ζητησεις του λενε την επιμελεια εσυ!!! Μιλαμε με μια δικηγορο κ μας λεει πως απο την στιγμη που πληρωνει διατροφη κ αποδεικνυεται (με αππδειξεις) ειναι λες κ την εχει μεσα στο σπιτι. Οποτε????? Τελικα ειναι ή οχι πολυτεκνος????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Ismini Slpl είπε:

Καλησπερα...θελω τα φωτα σας γτ βρισκομαστε σε απογνωση....λοιπον ξεκιναω...εχω μια κορη απο τον πρωτο μου γαμο και αντιστοιχα μια κορη κ ο συντροφος μου (κ εκεινος απο τον πρωτο του γαμο). Εχουμε κ 3 μωρα μαζι...αρα...τεσσερα παιδια εγω...κ τεσσερα ο συντροφος μου... κ ερχεται η στιγμη που παμε στην Ενωση Πολυτεκνων να κανουμε εγγραφη...στον συντροφο μου δν αναγνωριζουν λενε πολυτεκνια γτ δν εχει την επιμελεια ...να ζητησεις του λενε την επιμελεια εσυ!!! Μιλαμε με μια δικηγορο κ μας λεει πως απο την στιγμη που πληρωνει διατροφη κ αποδεικνυεται (με αππδειξεις) ειναι λες κ την εχει μεσα στο σπιτι. Οποτε????? Τελικα ειναι ή οχι πολυτεκνος????

 Ο σύζυγός σου δεν πληροί τις προϋποθέσεις για εγγραφή στην Ένωση Πολυτέκνων, επειδή δεν έχει την επιμέλεια του μεγάλου του παιδιού. Δες τις προϋποθέσεις εδώ : http://www.eopa.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=72

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...