Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Νιωθω το μωρο πολυ χαμηλά στην 29 η εβδομαδα


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ειμαι 28 κ 4 ημέρες κ εδω κ 3 μερες νιωθω το μωρο να ειναι πολυ χαμηλά λες και ειναι κοντα στον κόλπο μου όταν κουνιέται εχω ανησυχήσει πολυ η αλήθεια ειναι, κ επειδή εχω κανει κ περιδεση τραχηλου αλλα πηρα τον γιατρό κ μου ειπε πως ειναι φυσιολογικό κ εφόσον έχουμε το ράμμα δεν έχουμε θεμα το κρατάει το ράμμα κ να ειμαι περισσότερο ξαπλα ειναι η δεύτερη εγκυμοσυνη είχα κ στην πρώτη αυτήν την αίσθηση αλλα νομιζω πως ηταν σε μεγαλύτερες εβδομαδες το εχει καμια κοπέλα από σας πειτε μου βρε κοριτσια γιατι εχω ανγχωθει αρκετά 

elo7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου, εφόσον ο γιατρός σου το θεωρεί φυσιολογικό και έχεις κάνει περίδεση τραχήλου δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Και εγώ πάντως στις ίδιες πάνω κάτω εβδομάδες πολλές φορές ένιωθα το μωρό πολυ κοντά στον κόλπο. Αυτό συνέβαινε γιατί έσπρωχνε τον τράχηλο είτε με το πόδι είτε με τον αγκώνα πάντως η αίσθηση ήταν σαν είναι χαμηλά. Μάλιστα κανα δυο φορές του ζήτησα να μου κάνει υπέρηχο για να βεβαιωθώ και όντως ήταν όλα φυσιολογικά για την εβδομάδα που διένυα. Κάνε και εσύ έναν υπέρηχο αν νομίζεις οτι σε αγχώνει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , lizaki.. είπε:

Γεια σας κοριτσια ειμαι 28 κ 4 ημέρες κ εδω κ 3 μερες νιωθω το μωρο να ειναι πολυ χαμηλά λες και ειναι κοντα στον κόλπο μου όταν κουνιέται εχω ανησυχήσει πολυ η αλήθεια ειναι, κ επειδή εχω κανει κ περιδεση τραχηλου αλλα πηρα τον γιατρό κ μου ειπε πως ειναι φυσιολογικό κ εφόσον έχουμε το ράμμα δεν έχουμε θεμα το κρατάει το ράμμα κ να ειμαι περισσότερο ξαπλα ειναι η δεύτερη εγκυμοσυνη είχα κ στην πρώτη αυτήν την αίσθηση αλλα νομιζω πως ηταν σε μεγαλύτερες εβδομαδες το εχει καμια κοπέλα από σας πειτε μου βρε κοριτσια γιατι εχω ανγχωθει αρκετά 

Υπάρχει ένα θέμα στο "δύσκολες στιγμές" που λέγεται "καμία με χοανη τραχηλο". Εκεί μιλάνε γυναίκες που έχουν κάνει περίδεση. Πιστεύω ότι μπορείς να βοηθηθείς περισσότερο από αυτές :-):-):-)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, krakenaki είπε:

Γεια σου, εφόσον ο γιατρός σου το θεωρεί φυσιολογικό και έχεις κάνει περίδεση τραχήλου δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Και εγώ πάντως στις ίδιες πάνω κάτω εβδομάδες πολλές φορές ένιωθα το μωρό πολυ κοντά στον κόλπο. Αυτό συνέβαινε γιατί έσπρωχνε τον τράχηλο είτε με το πόδι είτε με τον αγκώνα πάντως η αίσθηση ήταν σαν είναι χαμηλά. Μάλιστα κανα δυο φορές του ζήτησα να μου κάνει υπέρηχο για να βεβαιωθώ και όντως ήταν όλα φυσιολογικά για την εβδομάδα που διένυα. Κάνε και εσύ έναν υπέρηχο αν νομίζεις οτι σε αγχώνει πολύ.

Ευχαριστω πολυ για την απάντηση πολυ καθυσιχαστικη η απάντηση σου μακάρι να μην ειναι τιποτα απλώς αυτο το ανγχος με κυριεύει με το παραμικρό

elo7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...