Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετρήσεις τραχηλου μετα από περιδεση τραχηλου εσεις τι μετρήσεις είχατε;


Recommended Posts

Γεια σας εγκύου λες μέλλουσες μαμάδες να σας πω την δίκη μου ιστορία είχα μια αποβολή στην πρώτη μου εγκυμοσυνη η οποία ηταν στην 18 η εβδομαδα κ κυοφορούσα δίδυμα μετα από αυτο έμεινα ξανά έγκυος στην κορη μου όπου και εκανα περιδεση νωρις προληπτικά στην 13 η εβδομαδα χωρίς να εχω κάποιο πρόβλημα με τον τράχηλο ολα πήγαν καλα κ γέννησα στην 39η εβδομαδα με προκληση εφόσον κόψαμε τα ράμματα την ιδια μερα τωρα ειμαι κ παλι έγκυος για δεύτερη φορα κ ενώ πήγαιναν ολα καλα στην 14 η εβδομαδα είχα τράχηλο 3.00 χιλιοστά που ξανάεκανα περιδεση μετα από αυτο εκανα μετρήσεις οι ποιες έβγαιναν 4.2 χιλιοστά δηλαδή πολυ καλα αλλα ο γιατρος μου ελεγε πως αυτο το νούμερο ειναι ψεύτικο κ φαινεται λόγο της περιδεση μετα από δυο μήνες λοιπόν παω σημερα 26 η εβδομαδα κ ο τράχηλος έπεσε από 4.2 σε 2.8 μεσα σε 3 εβδομαδες παρότι ο γιατρος με καθυσηχασε ότι ειναι καλός ο αριθμός εγω στεναχωρήθηκα πολυ κ όλη μερα κλαίω θελω την δίκη σας εμπειρία τι μετρήσεις είχατε εσεις μετα από περιδεση κ τι εμπειρία έχετε εσεις; ο γιατρος μου ειπε πως θα φτάσω μέχρι την πητ μου κ να μην ανυσηχω κ πως δεν χρειάζεται να ειμαι συνέχεια ξαπλα αλλα παρόλα αυτα εγω απογοητεύτηκα γιατι προσέχω την περισσότερη ωρα ειμαι ξαπλα      Κ δεν κουράζομαι. Κοριτσια θελω την δίκη σας βοήθεια κ την δίκη σας έμπειρια από τις δικές σας μετρήσεις παρακαλω οποία κοπέλα το εχει περάσει να μου απαντήσει ευχαριστω☹️☹️☹️

elo7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...