Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συναισθήματα για την αναβάθμιση!


testuser1

Recommended Posts

Πως αισθάνεστε για αυτή την αλλαγή?

 [παρακαλούμε μην τοποθετείτε τεχνικά θέματα εδώ , έτσι ώστε να μην μπλεχτούν τα ερωτήματα που απαιτούν επίλυση] 

Για τεχνικά ζητήματα ή προβλήματα παρακαλούμε πατήστε εδώ  

 

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Περιεχομένου

Τεστ υπογραφή! Εάν την βλέπετε, οι υπογραφές λειτουργούν, βλέπετε τις υπογραφές. 

Uqj6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:):):):-P:-P  :lol: :-P

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προτιμουσα το προηγουμενο, το ειχα συνηθισει.  Ηταν και πιο ευδιακριτες οι κατηγοριες των θεματων και τα πλαισια. Νιωθω σαν να βρισκομαι σε ενα αλλο forum.

Δεν αξιζει να αφιερωνεις χρονο για να προσαρμοστεις στο  νεο περιβαλλον  ενος forum,  ειδικα εαν καποιο λειτουργει  καλα χωρις προβληματα..

 

Επεξεργάστηκαν by summer wine
Link to comment
Share on other sites

Με 'γεια μας!! Θελει λιγο χρονο για να συνηθισουμε αλλα νομιζω πως μολις το μαθουμε θα μας αρεσει...! ;) Παντα με τα νεα συστηματα υπαρχει μια δυσαρεσκεια απο τους χρηστες αλλα τελικα ολοι συνηθιζουμε και απολαμβανουμε και τις δυνατοτητες που μας δινει ενα νεο interface.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι πολύ διαφορετικό, αλλά μου αρέσουν οι αλλαγές. Αυτή η αναβάθμιση είναι ο λόγος που μπήκα μετά από καιρό. Μου κέντρισε το ενδιαφέρον :-)

Μόνο που αυτό το θέμα με τα likes νομίζω θα προκαλέσει πολλές γκρίνιες και δεν έχει και νόημα... Άλλωστε ποιος θα κρίνει ποιο like είναι αντικειμενικό ή ουδέτερο ή σωστό; Λογικό είναι όταν μετράμε reputation να μετράμε και τις παρέες που έχει ή δεν έχει το κάθε μέλος... Δεν έχει όμως ουσιαστικό νόημα. Οπότε μην τρελαίνεστε!

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2017 at 11:07 ΠΜ, ekavi_ said:

Είναι πολύ διαφορετικό, αλλά μου αρέσουν οι αλλαγές. Αυτή η αναβάθμιση είναι ο λόγος που μπήκα μετά από καιρό. Μου κέντρισε το ενδιαφέρον :-)

Μόνο που αυτό το θέμα με τα likes νομίζω θα προκαλέσει πολλές γκρίνιες και δεν έχει και νόημα... Άλλωστε ποιος θα κρίνει ποιο like είναι αντικειμενικό ή ουδέτερο ή σωστό; Λογικό είναι όταν μετράμε reputation να μετράμε και τις παρέες που έχει ή δεν έχει το κάθε μέλος... Δεν έχει όμως ουσιαστικό νόημα. Οπότε μην τρελαίνεστε!

 

Γκρίνιες υπάρχουν (και θα υπάρχουν πάντα) από μέλη που δεν μπορούν/δεν θέλουν να κατανοήσουν τους κανόνες και σκοπούς μιας εκάστοτε κοινότητας.

Πάντα θα υπάρχει κάποιος που δεν του αρέσει αυτό που έχει μπροστά του, γιατί πολύ απλά δεν είναι εφικτό να είναι όλοι πάντα ικανοποιημένοι - ο καθένας έχει άλλα γούστα. 

Το like δεν έχει καμία έννοια μετρήματος παρεών, καθόλου "λογικό" δεν είναι αυτό που αναφέρετε.  

Τα περιεχόμενα που είναι ποιοτικά, και βοηθούν τους χρήστες, θα αποκτούν like: 

Οι χρήστες που βοηθούν την κοινότητα και τους αναγνώστες με τα κείμενά τους, αυτομάτως θα αποκτήσουν like, από διάφορα μέλη,  

όχι από τους φίλους της "παρέας τους"  τεχνητά δηλαδή. 

Είναι ένα πάρα πολύ απλό concept που επιβραβεύει την ποιοτική συμμετοχή, αυτή στην οποία το μέλος έχει αφιερώσει χρόνο και αγάπη και γνώση, για να βοηθήσει τον συνάνθρωπό του. 

Είναι ακριβώς και διαμετρικά αντίθετο από οποιαδήποτε "μετρήματα παρεών" που αναφέρετε.   

Το φόρουμ της ΕΕΕΓ έχει καταστατικό και σκοπό.(http://parents.org.gr/news/a245)   Μέλη που σπεύδουν να χρησιμοποιούν εργαλεία που εξυπηρετούν τους σκοπούς του καταστατικού, για δικούς τους άλλους σκοπούς ( ? για να φαίνονται κάπως απέναντι σε άλλα νέα μέλη ??  για να δείξουν ότι είναι παρέες?) θα χάνουν την δυνατότητα απόδοσης likes ή άλλων δυνατοτήτων που θα προστεθούν αργότερα.  

Μην ανησυχείτε, καθόλου δεν τρελλαινόμαστε. :wink: 

Οριοθετούμε τον χώρο που διαχειριζόμαστε, τα likes φαίνεται εάν έχουν δημιουργηθεί τεχνητά, (δηλαδή από τον έναν προς τον άλλο της παρέας συστηματικά ή σε συστηματικά σε θέματα που δεν προσφέρουν στην κοινότητα πχ μηνύματα τύπου chat)

και προφανώς αυτό είναι ένα απολύτως ξεκάθαρο, διαφανές κριτήριο που πολύ εύκολα μπορεί να διαπιστωθεί  και ευτυχώς να διορθωθεί.

Τίποτα το δύσκολο, πολύ απλό. Όποιος παρόλα αυτά δεν το καταλαβαίνει μπορεί να μας ζητήσει περισσότερη βοήθεια μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

Ελπίζουμε το μήνυμά μας να είναι ξεκάθαρο για το σκοπό των likes και το πως αυτά χρησιμοποιούνται σε φόρουμ τα οποία έχουν στόχο την ενημέρωση και όχι την ψυχαγωγία ή άλλους στόχους (gaming κλπ? ?). H ιστοσελίδα και η εταιρεία λέγεται Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων. 

 

 

 

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Περιεχομένου

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν το κατέχω καθόλου με την τεχνολογία , και θα μου πάρει καιρό να προσαρμοστώ... Μπράβο σας που προσπαθείτε και βελτιώνεστε!!

Θέλω να χρησιμοποιώ το facebook ελάχιστα (έως και καθόλου, ), και εύχομαι να παραμείνει το forum ενεργό!!!

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Δημοσιεύσεις που δεν αφορούν αυτό που περιγράφει ο τίτλος του θέματος απομακρύνονται ως off topic, ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόησή σας. 

Για κάθε άλλο ερώτημα παρακαλούμε ρωτήστε μας μέσω πμ ή αναφοράς δημοσίευσης για το εκάστοτε θέμα. 

 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

On 22/4/2017 at 9:27 ΜΜ, jellyfishch said:

αν και δεν το κατέχω καθόλου με την τεχνολογία , και θα μου πάρει καιρό να προσαρμοστώ... Μπράβο σας που προσπαθείτε και βελτιώνεστε!!

Θέλω να χρησιμοποιώ το facebook ελάχιστα (έως και καθόλου, ), και εύχομαι να παραμείνει το forum ενεργό!!!

Αισθάνομαι ότι με την αναβάθμιση υπάρχουν πάρα πολλές πληροφορίες δημοσίως ορατές! Ίσως πιο πολλές και από αυτές που εμφανίζει το facebook. Μπορεί να δει ο οποιοσδήποτε, λεπτομέρειες για την κίνηση των μελών σε real time. Ποιο θέμα παρακολουθεί το μέλος, ποια προφίλ έχει επισκεφτεί, σε ποιον έκανε like κτλ. Μήπως να περιορίζατε λίγο τις δημόσιες πληροφορίες; Ίσως αυτό να αποτελεί αντικίνητρο για πολλά μέλη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας, αυτή τη στιγμή ακόμα το λογισμικό στήνεται (set up). Όπως έχουμε αναφέρει σε άλλη ανακοίνωση, γίνονται ακόμα εργασίες.

Θα αναζητήσουμε τις δυνατότητες που υπάρχουν και θα κάνουμε νέα ανακοίνωση μόλις υπάρξει κάποια αλλαγή, με τις αντίστοιχες ρυθμίσεις που θα ισχύουν και τι προσβάσεις έχει ποιά ομάδα.

Πάντως συγκεκριμένα η λειτουργία του like θα συνεχίσει να είναι ορατή, αυτή είναι η λειτουργία της (όπως και σε άλλα social media) και σαφέστατα θα υπάρχει και περιγραφή από πλευράς διαχείρισης, σε σχέση με το ποιό νόημα θα έχει /ή μπορει να αποκτήσει μελλοντικα το νούμερο των likes. Η εταιρεια του λογισμικού έχει ήδη ανακοινώσει οτι σε λιγο διάστημα τα like θα μπορουν να έχουν κάποια "συναισθήματα " όπως και στο facebook.

Εάν κάποιος θέλει να κάνει 'μυστικά'  likes δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα θα πρέπει απλώς να μην κάνει like.  

Θα θελαμε ομως να παρακαλεσουμε την υπομονή όλων μέχρι να υπάρξει νέα ανακοίνωση μετά το setup γιατι αυτή τη στιγμη δεν είναι εφικτή ακόμα μια λεπτομερέστερη ανακοίνωση για όλα τα θέματα συνολικά.  

Ευχαριστουμε

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως και μετά την αλλαγή του parentscafe, έτσι και τώρα εδώ, θεωρώ δύσχρηστο το νέο λογισμικό. Χρησιμοποιούμε τα forums για να ενημερωνόμαστε άνετα. Στο προηγούμενο λογισμικό, πατούσες "νέα μηνύματα" και έβλεπες όλα μα όλα τα θέματα που ανοίχτηκαν ή ανανεώθηκαν απ την τελευταία σου επίσκεψη. Αυτό το τόσο απλό κουμπάκι, το τόσο βολικό, πέραν ότι "κρύφτηκε" μέσα σε άλλη κατηγορία πάνω στην μπάρα, σίγουρα φιλτράρει τα θέματα και δεν τα δείχνει όλα. 

Αυτή η διαφορά, προσωπικά με κάνει να επισκέπτομαι λιγότερο και να συμμετέχω ελάχιστα, όπως κάνω και στο parentscafe απ την αλλαγή και έπειτα. 

Στα θετικά, η εμφάνιση είναι σαφώς καλύτερη, τα εργαλεία περισσότερα και πολύ βοηθητικά αλλά τι να τα κάνεις αν δεν μπορείς να χρησιμοποιείς το φόρουμ όπως έχεις συνηθίσει; 

Υ.Γ. Το notify me of replies, δεν δουλεύει, στο parentscafe τουλάχιστον. Άρα χάνεις και αυτό το εργαλείο...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ekavi_ said:

Αισθάνομαι ότι με την αναβάθμιση υπάρχουν πάρα πολλές πληροφορίες δημοσίως ορατές! Ίσως πιο πολλές και από αυτές που εμφανίζει το facebook. Μπορεί να δει ο οποιοσδήποτε, λεπτομέρειες για την κίνηση των μελών σε real time. Ποιο θέμα παρακολουθεί το μέλος, ποια προφίλ έχει επισκεφτεί, σε ποιον έκανε like κτλ. Μήπως να περιορίζατε λίγο τις δημόσιες πληροφορίες; Ίσως αυτό να αποτελεί αντικίνητρο για πολλά μέλη. 

Big brother!!!    Δεν το ειχα  προσεξει.

Επισης  με ενοχλει οταν ανοιγω τον υπολογιστη μου να φαινομαι συνδεδεμενη κατι που συμβαινει και στο facebook  ή κατι δεν εχω καταλαβει σωστα??? 

Σχετικα με το like στο internet δεν ειχε ποτε νοημα σε σοβαρες συζητησεις. Κατα τη γνωμη μου  απευθυνεται σε παιδια ωστε να διασκεδαζουν και οχι σε ενηλικες. Δεν νομιζω οτι δινει κανενας σημασια στα like,  ποσο μαλλον  να γινει αιτια για  περιριορισμο μελων σε συζητησεις.

 

Θα συμφωνησω και με την ravT στην πρωτη και δευτερη παραγραφο.

Θα διαφωνησω με την τριτη παραγραφο. Την εμφανιση τη θεωρω χειροτερη, μου θυμιζει καποιο αλλο site η forum. Το προηγουμενο ειχε  το δικο του χαρακτηρα. 

(Δεν μπορω να  αλλαξω το bold, στην προηγουμενη παραγραφο)

 

Οι αναβαθμισεις εξυπηρετουν οταν βελτιωνουν ενα περιβαλλον, site η  υπολογιστικο εργαλειο και οταν γινονται σταδιακα και ομαλα. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ravT κ summer wine θα συμφωνισω κ γω μαζι σας.νομιζω οτι σιγα σιγα θα επικοινωνουμε μονο αυτοι που θελουμε μεταξυ μας ειτε με pm ειτε με αλλους τροπους.ξαφνικα το forum σταματησε να αποτελει για μενα πολο ελξης,τουλαχιστον για την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας 

Παρακαλούμε, για τεχνικά θέματα, που αφορούν δυσλειτουργίες ή όταν δεν ξέρετε πως να χρησιμοποιήσετε κάτι, χρησιμοποιήστε παρακαλώ το άλλο θέμα έτσι ώστε να είναι συγκεντρωμένες όλες οι τεχνικές ερωτήσεις και να επιλυθούν.  'Ολα τα εργαλεία λειτουργούν και όσα δεν λειτουργούν θα λειτουργήσουν, όπως έχουμε αναφέρει γίνονται ακόμα εργασίες.

Σε περίπτωση που βλέπετε ότι κάτι δεν λειτουργεί σωστά, παρακαλούμε να ειδοποιείτε συγκεκριμένα ακριβώς τι δεν λειτουργεί.

Μέχρι τώρα δεν έχουμε κάποιες ειδοποιήσεις βλάβης για τις ειδοποιήσεις.

Έχετε στείλει κάποιο μήνυμα /αναφορά έτσι ώστε να το κοιτάξουν οι τεχνικοί? 

Οι βλάβες που υπήρχαν στο προηγούμενο λειτουργικό, ήταν πολύ σημαντικές, και η πρόθεση για αναβάθμιση υπάρχει εδώ και 2+ έτη όπου και η τεχνολογία σε όλες τις άλλες ιστοσελίδες έχει προσαρμοστεί και είναι και mobile friendly. Αυτή τη στιγμή το γεγονός ότι 50% των αναγνωστών έμπαιναν σε αυτή την ιστοσελίδα μέσω κινητού/τάμπλετ και δεν μπορούσαν να την χρησιμοποιήσουν με τον τρόπο που χαρακτηρίζεται "φιλικός" προς τέτοιες συσκευές, (όχι από εμάς αλλά από το 100% του διεθνές διαδικτύου), ήταν τεράστιο πρόβλημα.

Επίσης τεράστιο πρόβλημα, ήταν και το ότι η τεχνολογία έχει αλλάξει τόσο πολύ ενώ το λειτουργικό ήταν παλιό, και έπρεπε να λειτουργεί μέσα σε άλλο σύστημα  (docker) μέσα σε σέρβερ που είχε νέα τεχνολογία. Αυτός ήταν ένας από τους λόγους που υπήρχαν εβδομαδιαίως πολλές διακοπές στην λειτουργία.

Αυτά και άλλα πράγματα κάνουν αναβαθμίσεις συνεχώς αναγκαίες. Οι επόμενες δεν θα είναι φυσικά τόσο μεγάλες μιας και δεν πρόκειται να αλλάξει  ξανά το λειτουργικό για αρκετά χρόνια. Η  εταιρεία του προηγούμενου λογισμικού vbulletin πουλήθηκε πριν από κάποια χρόνια με αποτέλεσμα να "χαλάσει" ο τρόπος που συνεχίστηκε το λογισμικό και ένα από τα μεγαλύτερα φόρουμ της ελλάδας (πχ το insomnia.gr) που είχαν επίσης vbulletin έκαναν την αλλαγή και κάποια χρόνια νωρίτερα επίσης προς invision power board.  

Στο τι χρησιμοποιείται σε θέμα λογισμικού φόρουμ δεν υπάρχουν πάρα πολλές(καλές) επιλογές, και όλες είναι πλέον αρκετά προηγμένες, κανένα δεν θα έμοιαζε με το προηγούμενο πολύ απλά γιατί έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα σε θέματα τεχνολογίας. 

 

 

 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή μου άρεσε πολύ, κυρίως γιατί πλέον αξιοποιούνται όλα τα χαρακτηριστικά ενός σύγχρονου φόρουμ. Καταλαβαίνω ότι για κάποιους χρήστες που χρησιμοποιούσαν χρόνια το φόρουμ με συγκεκριμένο τρόπο, η αλλαγή φαίνεται ανούσια, μη απαραίτητη και νιώθουν ότι περισσότερο δυσκολεύονται παρά εξυπηρετούνται. Τεχνικά όμως, για όποιον έχει επαφή με το αντικείμενο, το παλιό φόρουμ ήταν τρομερά δύσχρηστο από πλευράς διαχείρισης και συντήρησης. Καθώς λοιπόν όλοι εδώ φιλοξενούμαστε, μεγαλύτερη βαρύτητα έχει κατά την άποψή μου, να μπορεί αυτός που μας φιλοξενεί να μπορεί και να το διαχειριστεί όλο αυτό. Η δική μας δυσκολία είναι κυρίως θέμα συνήθειας νομίζω (και κανένας άνθρωπος δεν θέλει να του αλλάζουν τον τρόπο που έμαθε να λειτουργεί :) ). Ας του δώσουμε λίγο χρόνο.

Δεν καταλαβαίνω γιατί ενοχλεί τόσο πολύ η λειτουργία του like, ίσα ίσα είναι ένας γρήγορος τρόπος να δηλώσει κανείς ότι του αρέσει κάποιο σχόλιο, χωρίς να πρέπει να προσθέσει ένα νέο (που δεν θα προσφέρει και κάτι στη ροή της συζήτησης). Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Προσωπικά μου έλειπε αυτό σαν δυνατότητα γιατί πολλές φορές ήθελα απλά να πω ότι συμφωνώ με κάτι που γράφτηκε, χωρίς να θέλω να πω κάτι άλλο. Αν τώρα κάποιος κάνει αυτοσκοπό να μαζεύει like, τι να πω... Φάνηκε άλλωστε πολύ γρήγορα.

Σχετικά με τη δημοσιοποίηση πληροφοριών, δεν βρίσκω ότι η νέα πλατφόρμα αφήνει περισσότερα από όσα δίνουν όλα τα φόρουμ. Άλλωστε, λίγο πολύ και στη παλιά πλατφόρμα, εύκολα έβρισκε κανείς ποιος έχει σχολιάσει και που έχει σχολιάσει. Αν κάποιος δεν θέλει να φαίνεται ποιο θέμα επισκέπτεται ή ποιο προφίλ είδε (αν και δε βρίσκω κάτι μεμπτό σε αυτό), μπορεί απλά να μπει με ανώνυμη σύνδεση. Καλό είναι να θυμόμαστε πως ότι γράφουμε εδώ είναι δημόσιο και ανιχνεύσιμο (με ένα απλό googling). Ο σκοπός του φόρουμ είναι ξεκάθαρος, ενημέρωση γονεών, κατ'επέκταση η συμβολή μας εδώ μέσα αυτό το σκοπό πρέπει να έχει. Αν κάτι δεν πρέπει να ειπωθεί δημόσια, κακώς γράφτηκε εδώ εξαρχής.

Γενικά, μόνο θετικά συναισθήματα μου αφήνει προς το παρόν η αλλαγή και πάλι συγχαρητήρια για τη δουλειά που κάνετε.

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα πάντως μου φαίνεται αρκετά λειτουργικό το νέο φόρουμ, ίσως θα μας ξενίζει αρχικά μέχρι να το συνηθίσουμε αλλά έχει πολύ περισσότερες επιλογές από πριν.

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Σου είπε κάποιος χρήστης ότι σου έστειλε πμ, αλλά αυτό δεν ήρθε; Μήπως είναι γεμάτο το mailbox σου;

Σε κάθε περίπτωση, μετέφερε το ερώτημα στα τεχνικά θέματα, γιατί εδώ είναι εκτός και πιθανόν να διαγραφεί (μαζί με το δικό μου) :)

Link to comment
Share on other sites

ναι μου το ειπαν αλλα αναρωτιεμαι κ εγω γιατι εχω στειλει μην κ δεν εχω λαβει απαντησεις.το κουτι μου δεν ειναι γεματο.λιγο πριν μου εστειλε πμ ενα μελος δοκιμαστικα κ το ελαβα.αναρωτιεμαι λοιπον μηπως με τη σειρα τους αλλα μελη δεν εχουν λαβει τα πμ που τους εστειλα.γι αυτο ρωτησα.το προηγουμενο φορουμ η αληθεια ειναι οτι ηταν πεπαλαιωμενο κ οτι δεν ειχε αρκετο χωρο για μην.με την αναβαθμιση τωρα περιμενα οτι θα ειχαμε περισσοτερο χωρο για να ειμαι ειλικρινης.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...