Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρώτη Εξωσωματική (νέο)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 299
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια Καλημερα! Η χοριακη μου απο 750 πηγε σημερα 1800. Πως το βλέπετε;;

 

Μπραβο κοριτσακι μου ειναι τελεια η χοριακη σου αντε με το καλο ο υπερηχος!!!!!! Φιλια πολλα σε ολα τα κοριτσια κ να εχουμε ολες τετοια ευχαριστα το καλοκαιρακι ολες με κοιλιτσες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσακι μου ειναι τελεια η χοριακη σου αντε με το καλο ο υπερηχος!!!!!! Φιλια πολλα σε ολα τα κοριτσια κ να εχουμε ολες τετοια ευχαριστα το καλοκαιρακι ολες με κοιλιτσες!!!!

 

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΜΩΡΑ ΟΧΙ ΜΕ ΚΙΛΑ ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ!!!

  • Μου αρέσει 1

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!

 

Να σαι καλα Δήμητρα μου! Τωρα εχετε σειρά εσεις!! Πάντως μου ειπε να συνεχισω να ειμαι ξαπλα.. υπέρηχο εχω τριτη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Δήμητρα μου! Τωρα εχετε σειρά εσεις!! Πάντως μου ειπε να συνεχισω να ειμαι ξαπλα.. υπέρηχο εχω τριτη.

 

Φραουλάκι μου γιατί σου είπε να είσαι ξάπλα? Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Φραουλάκι μου γιατί σου είπε να είσαι ξάπλα? Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

 

Ισως λόγω ιστορικού μου μου το ειπε. Ισως κ επειδη ειμαι υπερδραστήρια κ με φοβάται. Τι σου πω.. Εχω πλέξει ηδη μια κουβερτούλα. Οποία φίλη θελει κουβερτούλα να μου πει χρωματα και υφή κ να της φτιάξω! Φυσικά θα ειναι δωρο!

Link to comment
Share on other sites

Φραουλάκι μου γιατί σου είπε να είσαι ξάπλα? Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

 

Και μένα μου είπε με θέλει ξάπλα ...μου είπε η πρώτες βδομαδες είναι κρίσιμες ..ψηλοανχοθηκα να σας πω την αλήθεια ...είχα και κάτι καφέ στο σκούπισμα ..μου είπε δεν είναι τίποτα αλλά το ανχος ανχος ... εύχομαι την Τετάρτη να ακούσω καρδούλες και να ηρεμήσω ...

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου είπε με θέλει ξάπλα ...μου είπε η πρώτες βδομαδες είναι κρίσιμες ..ψηλοανχοθηκα να σας πω την αλήθεια ...είχα και κάτι καφέ στο σκούπισμα ..μου είπε δεν είναι τίποτα αλλά το ανχος ανχος ... εύχομαι την Τετάρτη να ακούσω καρδούλες και να ηρεμήσω ...

 

Εμένα δεν μου είχε πεί τίποτα για ξάπλες. Όταν πήγα για υπέρηχο με ρώτησε αν εργάζομαι κανονικά και του είπα ναι, με ρώτησε αν είναι δουλειά γραφείου, του είπα ναι και μου είπε οκ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα δεν μου είχε πεί τίποτα για ξάπλες. Όταν πήγα για υπέρηχο με ρώτησε αν εργάζομαι κανονικά και του είπα ναι, με ρώτησε αν είναι δουλειά γραφείου, του είπα ναι και μου είπε οκ.

 

Εγώ δεν δουλεύω και ίσως μου το είπε για να μην κάνω δουλειές ... τον ρώτησα αν μπορώ να κάνω hoover (ο καθένας με τον πόνο του χεχεχε , δεν μπορώ να βλέπω σκόνες ) και μου είπε όχι !!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι λυπάμαι πολύ.Τί να πω.Κουράγιο,εύχομαι η επόμενη να είναι και η τυχερή.Την κ.Ιωακειμίδου τη ξέρω,έχουμε μιλήσει,βέβαια εγώ έχω άλλο γιατρό,αλλά την έχει μία φίλη μου.Είναι πολύ καλή.Καλά κάνεις και πας να πάρεις και δεύτερη γνώμη.Όμως μη σκέφτεσαι έτσι αρνητικά.Το ότι δε πέτυχε τώρα δε σημαίνει ότι δε θα πετύχει και στην επόμενη.

oly ποιον γιατρο εχεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσι έχω τον Χριστοφορίδη.Εσύ τί ακριβώς σκέφτεσαι να κάνεις?

και εγω αυτον εχω απο το 2010. εκανα ενα γιο 3 χρονων και προσπαθω για δευτερο συνολο 14 εξωσωματικες. στην 6η εκανα το γιο μου. αυτη θα ειναι η τελευταια. σασ παρακολουθω απλα. πριν το γιο μου εμενα και τα εχανα.τελικα θρομβοφιλια . μετα δε μενω. αυτοι λενε λογω ηλικιας τα ωαρια φταινε ενω γινονται σχεδον ολα βλαστοκυστες. ψαχνω μεσα απο σας μηπως φταιει και τιποτα αλλο. τι ειναι η εξεταση του νικα και αυτο με τα χλαμυδια ουρεοπλασμα και μυκοπλασμα;μπορειτε να με ενημερωσετε;

Link to comment
Share on other sites

Αρνητική καλη επιτυχια στα υπολοιπα κοριτσια και καλο Πασχα.

 

Φιλια

 

 

QUOTE=parthenaki;2940891]εσυ κοριτσι εκανες σημερα;

 

Τα λόγια ειναι λίγα οποτε δεν θα πω τιποτα εκτος του οτι σε καταλαβαινω.. ψηλά το κεφάλι και συνεχιζεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ομορφουλες μου :) εχω μερες να μπω και διαβασα ευχαριστα....συγχαρητηρια στα κοριτσια μας...νεα μωρακια ερχονται και δινουν νοτα αισιοδοξιας σε ολες εμας που ειμαστε στην προσπαθεια....lora kai elmaki σας κατΛαβαινω απολυτα ομως μην το βαζετε κατω....η διαδικασια αυτη ειναι ενα δυσκολο μονοπατι ομως στο τελος ολες θα βρουμε το δρομο μας...βρειτε το κουραγιο,σηκωθειτε κΙ παμε για την επομενη.....εγω ενεσουλες...μακρυ πρωτοκολλο αυτη τ φορα...το Σαββατο συμπληρωνω 10 μερες οπου θα μετρησω οιστραδιολη και βλεπουμε τη συνεχεια...σας φιλωωωω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου είχε πεί τίποτα για ξάπλες. Όταν πήγα για υπέρηχο με ρώτησε αν εργάζομαι κανονικά και του είπα ναι, με ρώτησε αν είναι δουλειά γραφείου, του είπα ναι και μου είπε οκ.

 

Ούτε εμένα μου είπε τίποτα για ξάπλα. Γενικά η φιλοσοφία του ήταν 2 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά ξάπλα και μετά επιστρέφουμε σε κανονικούς ρυθμούς ζωής απλά χωρίς υπερβολές. Δηλαδή προσπαθώ να μην σηκώνω βάρη και να μην στέκομαι πολλές ώρες όρθια ή να κάνω κουραστικές δουλειές...

1UEbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αρνητική καλη επιτυχια στα υπολοιπα κοριτσια και καλο Πασχα.

 

Φιλια

 

 

 

Κοριτσάκι μου λυπάμαι... :( Καταλαβαίνω πως νιώθεις τώρα.. Κάνε υπομονή και μάζεψε δυνάμεις και όλα καλά θα πάνε..Καλό Πάσχα να έχεις!

1UEbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα 9η μερα απο την εμβρυομεταφορα κ κανα χοριακη γιατι δεν κρατιομουν.ημουν σιγουρη οτι δεν ειχε πετυχει.κ οντως βγηκε 6,62.θα παω κ την 11η μερα για τελικο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο Πασχα, χαθηκαμε κοριτσια...... ελπιζω να περασατε καλα τις γιορτες και να γεμισατε τις μπαταριες σας!

Για τα κοριτσια που δεν τα καταφεραν ευχομαι να βρουν γρηγορα τις δυναμεις τους και να συνεχισουν των αγωνα.... κανεις δεν λεει οτι ειναι ευκολο αλλα πρεπει και αξιζει!!!

Για τα κοριτσια που ξεκινανε τωρα καινουργια προσπαθεια ...αντε με το καλο και με θετικη ψυχολογια...ευχομαι να βοηθησει και η ανοιξη και να ακουμε απο δω και περα μονο για θετικες χοριακες!!!

Και οι υπολοιπες μια ευχαριστη τελειομηνη εγκυμοσυνη να χουμε!!!

:)

  • Μου αρέσει 2

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια Χριστός Ανέστη , έχω πολύ καιρό να μπω και βλέπω ότι έγιναν πολλές αλλαγές στο σαιτ  ελπίζω να είστε όλες καλά και με πολλά ευχάριστα νέα . Όσον αφορά τα δικά μου νέα , βρίσκομαι ακόμα σε θεραπεία με βιταμίνες στο τέλος του μήνα θα κάνω εξετάσεις να δούμε τι πουλιά πιάσαμε , μπορώ να πω οτι όλο αυτό το διάστημα ήμουν πολύ ήρεμη και χαλαρή είχα και ένα σωρό άσχετα να κάνω οπότε το μυαλό ξεχνιόταν αρκετά . Με τον σύζυγο μου αποφασίσαμε πριν προχωρήσουμε σε νέα προσπάθεια να πάρουμε μια δεύτερη γνώμη έτσι έκλεισα ραντεβού τον άλλο μηνά με τον Σφακιανούδη στην Αθήνα , δεν ξέρω γιατί βρε κορίτσια άλλα νιώθω οτι πρόκειται για άσκοπη ταλαιπωρία και ταυτόχρονα μου εχει προκαλέσει και έναν εκνευρισμό η όλη κατάσταση , νιώθω κουρασμένη .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...