Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ


maria1992:)

Recommended Posts

Δ θα μπω στη διαδικασια να κρινω κατα ποσο ειναι αληθινο το ποστ αλλα απορω που εισαι ακομη με τον συζηγο.εσυ τον αγαπας;αυτος;αν σε αγαπουσε δ θα επετρεπε ολα αυτα.μωρακια πεθαινουν κ οι παππουδογιαγιαδες σφαζονται για το ονομα

 

Αυτο ακριβως....αν σε αγαπουσε θα ειχε στειλει την μανουλα του σπιτακι της....εγω δεν υπηρχε περιπτωση να δωσω το ονομα της ουτε για πρωτο ουτε για δευτερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η θεία με τη διεγνωσμένη μηνιγγίτδα και το aids που ανέλαβε τη νοσηλεία της το κέντρο υγείας και μετά έφυγε να πάει σπίτι της και για μερικές κοινωνικές επισκέψεις στο χωριό με το νεφελοποιητή, ομολογώ με εντυπωσίασε. Κυρίως γιατί δεν το είδαμε στις ειδήσεις ακόμη, όταν κρούσμα μηνιγγίτιδας σημαίνει καραντίνα, θεραπεία των συγγενών, αναφορά σε όλα τα κανάλια με τον κόσμο της περιοχής να μιλά για απολυμάνσεις και εμβόλια ... Και μετά λοιπόν που το μωρό ήρθε σε επαφή με μηνιγγίτιδα, τι σας είπαν στο νοσοκομείο; Ή δεν το πήγατε καν και προσευχηθήκατε να είναι καλά γιατί ήσασταν απασχολημένοι να ψάχνετε όνομα; Ποια ιατρική σχολή είναι που διδάσκει αυτά τα πράγματα στους φοιτητές της; Να ξέρω να κοιτάω πτυχίο όταν χρειαστώ κάτι από εδώ και πέρα!

Link to comment
Share on other sites

Δ θα μπω στη διαδικασια να κρινω κατα ποσο ειναι αληθινο το ποστ αλλα απορω που εισαι ακομη με τον συζηγο.εσυ τον αγαπας;αυτος;αν σε αγαπουσε δ θα επετρεπε ολα αυτα.μωρακια πεθαινουν κ οι παππουδογιαγιαδες σφαζονται για το ονομα

 

Πο πο πο τι να πει κανεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

αν ειναι αληθινη η ιστορια σου, κοριτσι μου, υποκλινομαι. ειναι οι περιπτωσεις που κοβεις και την καλημερα. απλα οπως εχω ξαναγραψει, καλυτερα να εχεις μια πεθερα που να δειχνει ξεκαθαρα οτι ειναι κακια, παρα μια που να δειχνει καλη (αλλα να μην ειναι, η να εχεις αμφιβολιες για το τι κανει πισωπλατα). στην ξεκαθαρα κακια ξερεις τι να κανεις, δεν αναρωτιεσαι, δεν προβληματιζεσαι. με το... υπουλο ειδος ομως, εκει τι γινεται? ικανες ειναι να σε τρελανουν με τον τροπο τους, ειδικα με το περασμα των χρωνων, μια ξυδατη μια λαδατη κι εσυ ν αναρωτιεσαι τι καπνο φουμαρει.

 

 

Παράθεση

edit admin

Το Θέμα συζητήσεων είναι κλειδωμένο, μπορείτε να χρησιμοποιείτε την ενότητα :

https://www.parentscafe.gr/forum/forum/132-to-onoma-toy-morou-mas/

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...