Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ


vic1970

Recommended Posts

Θα συμφωνήσω ότι ο Σπανός είναι πολύ καλός παιδίατρος. Το μωρό μου είναι 19 μηνών και δεν μου έχει πει ποτέ κάτι λάθος ή "κουλό". Αντιθέτως έχει πέσει σε όλα μέσα ακόμη και από το τηλέφωνο!

Εντάξει μπορεί να μην είναι και ο πιο επικοινωνιακός γιατρός (είναι κομματάκι απότομος και δεν στα εξηγεί αναλυτικά αν δεν του το ζητήσεις) αλλά τον θεωρώ πολύ καλό!. Και αυτό νομίζω μετράει...Να είναι καλός ο γιατρός στην επιστήμη, στη διάγνωση όχι στο μπλα μπλα...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


  • 4 months later...

Τυχαία είδα και γω το θέμα, σίγουρα θα έχετε βρει τώρα παιδίατρο γράφω μόνο γιατί είδα το όνομα του γιατρού μας πιο πάνω... Εμείς έχουμε τον Χατζαντώνη Μιχάλη και πήγαμε σε αυτόν μέσω κάποιας φίλης δεδομένου ότι δεν ξέραμε κάποιον παιδίατρο και από τότε τον συστήνουμε ανεπιφύλακτα ήδη 2 φίλοι μας πάνε σε αυτόν με προτροπή από εμάς.

Είναι πολύ καλός γιατρός, επικοινωνιακός, έρχεται στο σπίτι σε ανάγκη, καλός με τα παιδιά και το κινητό του πάντα ανοιχτό ακόμα και όταν βρίσκεται εξωτερικό σου λέει ο τηλεφωνητής σε ποιο νούμερο να τον πάρεις εαν είναι ανάγκη.

Εγώ δεν έχω κάποιο παράπονο είμαι πολύ ευχαριστημένη. Είδα μια κοπέλα αναφέρθηκε στο θέμα για το πουλάκι των αγοριών και το έχω ακούσει αυτό και από άλλους παιδιάτρους ο δικός μου δεν το κάνει αυτό αλλά εαν το έκανε θα ήταν λόγος για εμένα να τον αλλάξω!

yVUtp2.png

lK3Up3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα! Γνωρίζει καμία κοπέλα αν η παιδιατρος στη Νεα Χαλκηδονα κοντά στον Σκλαωενιτη είναι καλή?

 

Λογικά μιλάς για την κα Ζυγογιαννη. Το ιατρείο είναι 2 στενά πάνω από την Αχαρνών στο ύψος του σκλαβενιτη.

Πήγαινε με κλειστά τα μάτια, είναι πολύ καλή!

Πάμε 4,5 χρόνια και δεν είχα ποτέ παράπονο, ούτε έχω ακούσει από άλλους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
On 20/12/2010 at 10:35 AM, malecon said:

twinsem καλημερα! Εγώ θα σου έλεγα με σιγουριά ποιόν γιατρό να αποφύγεις :-D Όταν η μικρή ήταν περίπου 1 μηνός και την εξέτασε δεν του άρεσε το βάρος της και πρότεινε συμπλήρωμα. Η μικρή όμως έπαιρνε μια χαρά βάρος (όπως διαπίστωσε η 2η παιδίατρος) αλλά αυτός δεν άκουγε τπτ. Αυτό ήταν που με ενόχλησε περισσότερο, ότι δηλ δεν με άκουγε. Η 2η παιδίατρος εξέτασε πιο προσεκτικά το μωρό και συμφώνησε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και έτσι συνέχισα χωρίς συμπλήρωμα

Kalispesa pion paidiatro protinete?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...